Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή ειμαι νέος στα καρτοκινητά .....

Αν και διάβασα το site toy CU δεν εβγαλα ακρη ...Δηλαδή για να καταλάβω ...

Ρωτάω λοιπόν .....

Ειμαι παλιος CU καρτα και με 10ευρώ επαιρνα 1500 λεπτα + 1500sms προς Vodafone kai 100 mb Internet...

 

Αυτο συνεχίζει ???? Και αν οχι τι ισχύει τώρα ????

 

Ευχαριστώ

colossus

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ειμαι νέος στα καρτοκινητά .....

Αν και διάβασα το site toy CU δεν εβγαλα ακρη ...Δηλαδή για να καταλάβω ...

Ρωτάω λοιπόν .....

Ειμαι παλιος CU καρτα και με 10ευρώ επαιρνα 1500 λεπτα + 1500sms προς Vodafone kai 100 mb Internet...

 

Αυτο συνεχίζει ???? Και αν οχι τι ισχύει τώρα ????

 

Ευχαριστώ

colossus

 

Αν κανεις εγγραφη στην σελιδα http://www.vodafonecu.gr για το μπονους των 100ΜΒ ναι με καθε ανανεωση μετα θα παιρνεις 100ΜΒ και η προσφορα αυτη ισχυει μεχρι τις 31/3/11 ...

Οσο για τα ulimited 1500 προς ολη την βονταφον με ανανεωση 10 ευρω και ανω ισχυει μονο για οσους εχουν εγγραφει στην υπηρεσια μεχρι 2/2 νομιζω..εφοσων εσυ δεν εχεις εγγραφει μεχρι τοτε δεν μπορεις πλεον να εχεις 1500+1500 προς ολη την βονταφον ..

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως η vodafone δεν κατηργησε το πακετο των 80 λεπτων και απο οτι γνωριζω μπορεις να αγορασεις οσα πακετα θελεις ταυτοχρονα,δηλαδη με 21 ευρω μπορεις να εχεις 240 λεπτα προς ολα τα δικτυα....πιο καλο κι απο τα συμβολαια
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ειμαι νέος στα καρτοκινητά .....

Αν και διάβασα το site toy CU δεν εβγαλα ακρη ...Δηλαδή για να καταλάβω ...

Ρωτάω λοιπόν .....

Ειμαι παλιος CU καρτα και με 10ευρώ επαιρνα 1500 λεπτα + 1500sms προς Vodafone kai 100 mb Internet...

 

Αυτο συνεχίζει ???? Και αν οχι τι ισχύει τώρα ????

 

Ευχαριστώ

colossus

 

το προγραμμα των 100μβ ιντερνετ ισχυει μεχρι τελος μαρτιου. και απο οτι καταλαβα εσυ ειχες ενεργοποιησει κανονικα το unlimited αρα θα το εχεισ κανονικα μεχρι 30/6/2011 με τον ιδιο τροπο που τα επαιρνες . το μονο που αλλαξε ητανε οτι στο 1286 προστεθηκε το πακετο με τα 300sms προσ ολη την βοντα με 3€/μηνα. επισης οταν πας να παρεις τηλεφωνο καποιο ατομο που δεν ειναι βοντα ο ελαχιστος χρονος χρεωσης αυξηθηκε απο 45'' στα 60''. δηλαδη αμα κανεις μια αναπαντητη και σε χρεωσουν σου αφαιρει 0,37€ !!!!! αυτο ειναι το κακο. κατα αλλα οκ!!

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως η vodafone δεν κατηργησε το πακετο των 80 λεπτων και απο οτι γνωριζω μπορεις να αγορασεις οσα πακετα θελεις ταυτοχρονα,δηλαδη με 21 ευρω μπορεις να εχεις 240 λεπτα προς ολα τα δικτυα....πιο καλο κι απο τα συμβολαια

 

ναι, αλλά 3λεπτα δεν ειναι;

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 10 χρονια σε συμβολαιο ειπα να βαλω cu. η μεταφορα θα ολοκληρωθει σε 1 μηνα. τι προγραμμα να βαλω? με cu θελω να μιλαω για μηνυματα δεν ενδιαφερομαι τοσο μονο για ομιλια.4επισης αν υπαρχει καποιο προγραμμα για ομιλια προς ολους?να το ενεργοποιησω και αυτο Edited by elpidoforos07
α
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 10 χρονια σε συμβολαιο ειπα να βαλω cu. η μεταφορα θα ολοκληρωθει σε 1 μηνα. τι προγραμμα να βαλω? με cu θελω να μιλαω για μηνυματα δεν ενδιαφερομαι τοσο μονο για ομιλια.4επισης αν υπαρχει καποιο προγραμμα για ομιλια προς ολους?να το ενεργοποιησω και αυτο

Αν ενδιαφέρεσαι μόνο για ομιλία και πόσο μάλλον για ομιλία προς όλους, η Νέα Καρτοκινητή Vodafone είναι μονόδρομος.

CU θα σε ενδιέφερε, μόνο αν αυτοί τους οποίους καλείς είναι κι αυτοί CU.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεσαι μόνο για ομιλία και πόσο μάλλον για ομιλία προς όλους, η Νέα Καρτοκινητή Vodafone είναι μονόδρομος.

CU θα σε ενδιέφερε, μόνο αν αυτοί τους οποίους καλείς είναι κι αυτοί CU.

cu ειναι αυτοι που καλω.

Link to comment
Share on other sites

cu ειναι αυτοι που καλω.

Τότε επιλέγεις CU θυσιάζοντας τις 2 ώρες προς όλους που προσφέρει το Νέο Καρτοκινητό Vodafone.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τότε επιλέγεις CU θυσιάζοντας τις 2 ώρες προς όλους που προσφέρει το Νέο Καρτοκινητό Vodafone.

 

η νεα καρτοκινητη δεν εχει καποιο προγραμμα να μιλας σε vodafone ?

Link to comment
Share on other sites

η νεα καρτοκινητη δεν εχει καποιο προγραμμα να μιλας σε vodafone ?

Έχει το Unlimited αλλά δεν μπορεί να συμβαδίσει/συνδυαστεί με το Bonus των 2 ωρών.

Ή το ένα ή το άλλο.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τροπος η προγραμμα που με καρτα των 5€ να εχει ομιλια προς ολη τη vodafone η γενικα προς ολα τα ννουμερα??
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει υπηρεσια που σου αναφερει με sms οτι ο αριθμος vodafone καποιου ανηκει στο ταδε πακετο καρτοκινητης?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει υπηρεσια που σου αναφερει με sms οτι ο αριθμος vodafone καποιου ανηκει στο ταδε πακετο καρτοκινητης?

 

Μόνο από CU στέλνοντας τον αριθμό στο 1253 σου λέει αν είναι CU

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο ισχυει και αν ναι μεχρι ποτε??ειναι για το νεο καρτοκινητο της βοντα? και στους αριθμους μπορεις να βαλεις και συμβολαιο?:http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1240
Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο ισχυει και αν ναι μεχρι ποτε??ειναι για το νεο καρτοκινητο της βοντα? και στους αριθμους μπορεις να βαλεις και συμβολαιο?:http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1240

 

To Friends & Family 0,01 €/ λεπτό προς 2 αριθμούς Vodafone ισχύει.

Θα ισχύει μέχρι να αποφασίσει η βόντα να το κόψει, αλλά δεν έχει ακουστεί κάτι σχετικό προς το παρόν.

Είναι διαθέσμο μόνο για το Νέο καρτοκινητό.

Μπορείς να βάλεις και συμβόλαιο. Και ό,τι άλλο Vodafone θέλεις, έχω βάλει Νέο, CU, International, Συμβόλαιο και νομίζω ότι μπορείς να βάλεις και Carrefour και Ολυμπιακός αλλά δεν το έχω δοκιμάσει.

Μπορείς να αλλάζεις τους αριθμούς σου κάθε 30 ημέρες. Νομίζω πως, αν αλλάξεις (με κλήση στο 1286) τον ένα αριθμό, και μετά θελήσεις να αλλάξεις και τον άλλον, αυτό μπορείς να το κάνεις μετά από 30 ημέρες πάλι.

[ιστορική αναδρομή: από τότε που το παρακολουθώ εγώ, αυτή η προσφορά ήταν δωρεάν. Μετά, κάπου το 2008 ή το 9 το έκανε η βόντα με προϋπόθεση μία ανανέωση των 10€ το μήνα. Και μετά από κανένα χρόνο το ξαναέκανε δωρεάν.]

Προσωπικά, έχω 4 τέτοιες sim και έτσι μιλάω με τους 8 αριθμούς vodafone που επικοινωνώ πιο συχνά χωρίς να χρειάζεται να κάνω ανανέωση για να εχω unlimited.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τροπος η προγραμμα που με καρτα των 5€ να εχει ομιλια προς ολη τη vodafone η γενικα προς ολα τα ννουμερα??

Με 10 ευρώ προς όλη την Vodafone με το unlimited.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει πακετο με μερικα mb για τα καρτοκινητα vodafone?

 

ριξε μια ματια εδω http://www.vodafonecu.gr/gr/paketa/paketa-internet/ υπαρχουνε ολα τα πακετα ιντερνετ. επισης εαν εχεις cu μπορεις να διαλεξεις το μπονους 100μβ ιντερνετ απο το κινητο με καθε καρτα ανανεωσης 5€ και πανω . το προγραμμα ισχυει για ανανεωσεις μεχρι τελος μαρτιου 2011.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

ουφ εβγαλε η wind με 5 ευρω 500ΜΒ ... και μεις 7 200 !! ελα ξυπνα vodafone τα smartphones σου να πιασουν τοπο ...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι αν καλεις ενα αριθμο cu και ακους ο αριθμος ειναι λαθος τι σημαινει οτι υπαρχει φραγη η εχει σταματησει να λειτουργει το νουμερο;

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω soublaki-3 ο ξαδερφος μου πηγε φανταρος και πηρε την καρτα που δεν ειχε κανει ανανεωση αρκετο καιρο οποτε μαλλον πρεπει να βγαλει αλλη.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Σας έχει έρθει πρόσφατα σε οποιοδήποτε καρτοκινητό vodafone μήνυμα για διπλασιασμό κάρτας ανανενέωσης; Εμένα μου συνέβη μόνο μία φορά, για ανανέωση εώς 10€ σε ένα CU που δεν το χρησιμοιποιώ ιδιαίτερα, πριν κανένα χρόνο. Για γράψτε κι εσείς αν σας έχει τύχει κάτι αντίστοιχο πρόσφατα!
Link to comment
Share on other sites

η προσφορά της βόνταφον παιδιά με τα απεριόριστα λεπτά ομιλίας και μηνύματα προς συνδρομητές βόνταφον με κάθε ανανέωση κάρτας ομιλίας από 10 ευρώ και πάνω για πόσο καιρό ακόμη θα ισχύει ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...