Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τετοιες προωθητικες ενεργειες ειναι λογικο να συμβαινουν αλλα καλο θα'ναι να πανε και σε ολους οσοι "ταΐζουν" την εταιρεια...Για να δουμε...
Link to comment
Share on other sites

Τετοιες προωθητικες ενεργειες ειναι λογικο να συμβαινουν αλλα καλο θα'ναι να πανε και σε ολους οσοι "ταΐζουν" την εταιρεια...Για να δουμε...

 

μα αυτους τους εχουν σιγουρους ετσι και αλλιως. σε εμας τους <<τσιφκουνηδες>> ερχονται αυτα τα προωθητικα μηνυματα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα αυτους τους εχουν σιγουρους ετσι και αλλιως. σε εμας τους <<τσιφκουνηδες>> ερχονται αυτα τα προωθητικα μηνυματα

 

ολοι δεν ταιζουμε ??? ας τα στειλουν σε ολους τους ενεργους συνδρομητες...

Link to comment
Share on other sites

ολοι δεν ταιζουμε ??? ας τα στειλουν σε ολους τους ενεργους συνδρομητες...

 

κανονικα θα επρεπε σε ολους να τα στελνουν αυτα τα μηνυματα ανεξαιρετως. δεν συμφωνω καθολου με την λογικη της επιλεκτικης προσφορας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κανονικα θα επρεπε σε ολους να τα στελνουν αυτα τα μηνυματα ανεξαιρετως. δεν συμφωνω καθολου με την λογικη της επιλεκτικης προσφορας

 

Συμφωνώ κι εγώ. Η wind έβγαλε προσφορά στα καρτοκινητά (με μήνυμα σε όλους) και χαρίζει τον φόρο για κάθε ανανέωση πάνω από €15. 'Αντε να ακολουθήσει και η voda.

Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως που μου ήρθε το μήνυμα διπλασιασμού.. είμαι γύρω στα 7-8 χρόνια στην βόνταφον και μόνο τώρα με την προσφορά των 1000 λεπτών/sms βάζω κυρίως 3άρες κάρτες το μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα 30 sms με 2 ε ειναι για 30 μερες γιατι δεν βλεπω να λεει κατι .

 

Edit Για ενα μηνα ειναι απο την ημερομηνια ενεργοποιησης.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν επανέφεραν το bonus του 15% για online ανανέωση ? Κοιτάξτε το site και αντιγράφω

Υπηρεσίες

Δωρεάν αναγνώριση κλήσεων.

Δωρεάν υπηρεσία Call Me Back* - αρκεί να πληκρολογήσεις τη δίεση (#) πριν το νούμερο του συνδρομητή VODAFONE που επιθυμείς να ειδοποιήσεις. Ο συνδρομητής που καλείς λαμβάνει το παρακάτω γραπτό μήνυμα: ''ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ''

Επιλογή μεταξύ πολλών διαφορετικών συσκευών.

Ανανέωση αξίας συνδιαλέξεων στο http://www.vodafone.gr: Με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας πάνω από 10 € κερδίζεις έως και 15% bonus χρόνου ομιλίας. Για άμεση ανανέωση πατήστε εδώ.

Επιλογή μεταξύ τριών διαφορετικών καρτών συνδιαλέξεων (αξίας 10 €, 20 € και 36 €) με 12μηνη διάρκεια ισχύος.

Ανανέωση αξίας συνδιαλέξεων από άλλο κινητό ή από σταθερό τηλέφωνο.

Ανανέωση αξίας συνδιαλέξεων μέσω των Α.Τ.Μ. της ALPHA BANK και της Εθνικής Τράπεζας της Ελλάδος.

Υπηρεσία περιαγωγής (roaming) για όλους.

Νομίζω ότι το είχαν σβήσει τον τελευταίο καιρό.

Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν επανέφεραν το bonus του 15% για online ανανέωση ? Κοιτάξτε το site και αντιγράφω

Υπηρεσίες

Δωρεάν αναγνώριση κλήσεων.

Δωρεάν υπηρεσία Call Me Back* - αρκεί να πληκρολογήσεις τη δίεση (#) πριν το νούμερο του συνδρομητή VODAFONE που επιθυμείς να ειδοποιήσεις. Ο συνδρομητής που καλείς λαμβάνει το παρακάτω γραπτό μήνυμα: ''ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ''

Επιλογή μεταξύ πολλών διαφορετικών συσκευών.

Ανανέωση αξίας συνδιαλέξεων στο http://www.vodafone.gr: Με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας πάνω από 10 € κερδίζεις έως και 15% bonus χρόνου ομιλίας. Για άμεση ανανέωση πατήστε εδώ.

Επιλογή μεταξύ τριών διαφορετικών καρτών συνδιαλέξεων (αξίας 10 €, 20 € και 36 €) με 12μηνη διάρκεια ισχύος.

Ανανέωση αξίας συνδιαλέξεων από άλλο κινητό ή από σταθερό τηλέφωνο.

Ανανέωση αξίας συνδιαλέξεων μέσω των Α.Τ.Μ. της ALPHA BANK και της Εθνικής Τράπεζας της Ελλάδος.

Υπηρεσία περιαγωγής (roaming) για όλους.

Νομίζω ότι το είχαν σβήσει τον τελευταίο καιρό.

 

Το είδα κι εγώ αυτό χθες. Πιστεύω ότι το έχουν ξεχάσει! Να βλέπεις την κεντρική σελίδα με τις ανανεώσεις, γιατί κάτι τέτοια λαθάκια τα ξεχνάνε και δεν τα διορθώνουν με τόσες προσφορές και τόσες υπηρεσίες που κατά καιρούς δίνουν. Και επειδή υπάρχει επικάλυψη στις υπηρεσίες μεταξύ καρτοκινητών ή άλλων υπηρεσιών, ξεχνάνε τις αναφορές σε κάποια links ή γράφουν πράγματα που δεν ισχύουν τώρα αλλά ίσχυαν πριν 10 μέρες και ξέχασαν να τα σβήσουν ή ή ή...

Link to comment
Share on other sites

Το είδα κι εγώ αυτό χθες. Πιστεύω ότι το έχουν ξεχάσει! Να βλέπεις την κεντρική σελίδα με τις ανανεώσεις, γιατί κάτι τέτοια λαθάκια τα ξεχνάνε και δεν τα διορθώνουν με τόσες προσφορές και τόσες υπηρεσίες που κατά καιρούς δίνουν. Και επειδή υπάρχει επικάλυψη στις υπηρεσίες μεταξύ καρτοκινητών ή άλλων υπηρεσιών, ξεχνάνε τις αναφορές σε κάποια links ή γράφουν πράγματα που δεν ισχύουν τώρα αλλά ίσχυαν πριν 10 μέρες και ξέχασαν να τα σβήσουν ή ή ή...

 

αποκλειουμε την πιθανοτητα να το επανεφεραν το μπονους? δεν ειχα προσεξει αν το εγραφαν στο σαιτ οσο δεν το προσφερανε. ας μας απαντησει ο vasileios που σιγουρα θα το ειχε προσεξει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξεχασμένο είναι. Δεν υπάρχει bonus με την Ανανέωση
Link to comment
Share on other sites

Για συνδρομητες καρτοκινητης εκτος του surf & mail 30 υπαρχει καποιο μεγαλυτερο πακετο σε MB εχει βγει κατι καινουργιο??

 

2ον) τα 45 λεπτα Μπονους με καθε ανανεωση ... ισχυουν φανταζομαι αμεσως μετα την ανανεωση και αφου τελειωσουν αυτα τα 45 λεπτα μεσα στο διαστημα που δινει η βονταφον χρεωνεσαι τα λεφτα το διαθεσιμο υπολοιπο που εχεις ... σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Για συνδρομητες καρτοκινητης εκτος του surf & mail 30 υπαρχει καποιο μεγαλυτερο πακετο σε MB εχει βγει κατι καινουργιο??

 

2ον) τα 45 λεπτα Μπονους με καθε ανανεωση ... ισχυουν φανταζομαι αμεσως μετα την ανανεωση και αφου τελειωσουν αυτα τα 45 λεπτα μεσα στο διαστημα που δινει η βονταφον χρεωνεσαι τα λεφτα το διαθεσιμο υπολοιπο που εχεις ... σωστα?

 

1) Υπαρχει το unlimited music & internet με κοστος 8 ευρω και 100mb. 2) Σωστα!

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω πολυ γιατι στην σελιδα της βονταφον δεν αναφερει κατι εξτρα εκτος το γνωστο surf & mail 30

 

η ενεργοποιηση πως γινεται ?? με μηνυμα η μεσω 13830 ??

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις τηλ στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών. Τώρα αν γίνεται και με μήνυμα δεν ξέρω.. αν και δεν το νομίζω!
Link to comment
Share on other sites

Με κληση στο 1392 δεν γινεται? Η μονο για ιντερνετ ειναι αυτο?

 

Παιρνεις το 1392 και πατάς 1 1 1 και ενεργοποιείται η 3g γραμμή. Για τη γραμμή ιντερνετ και mms παίρνεις το 1392 και πατάς 1 1 2

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω πολυ γιατι στην σελιδα της βονταφον δεν αναφερει κατι εξτρα εκτος το γνωστο surf & mail 30

 

η ενεργοποιηση πως γινεται ?? με μηνυμα η μεσω 13830 ??

 

Αυτο πραγματικα δεν το θυμαμαι! Παντως σιγουρα γινετε αν μπεις στο vodafone live εκει γραφει το Unlimited Music & Internet.

Link to comment
Share on other sites

εκανα εξαργυρωση 300 ποντων απο το σαιτ απο το poinmania και μου εβγαλε αυτο το μηνυμα

Η πρώτη δόση του δωρεάν χρόνου ομιλίας σε μηνιαίες δόσεις, θα προστεθεί στο υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας σας μέσα στις επόμενες 3 μέρες. Οι υπόλοιπες δόσεις, θα προστίθενται στο υπόλοιπό σας στις αρχές του κάθε μήνα, με την προϋπόθεση ότι έχετε πραγματοποιήσει μια χρεώσιμη εξερχόμενη κλήση ή ένα γραπτό μήνυμα (SMS) τον προηγούμενο μήνα.

ακομα δεν μπηκαν τα 14 ευρω στο υπολοιπο μου. εκανα κατι λαθος?τι μηνιαιες δοσεις λεει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εκανα εξαργυρωση 300 ποντων απο το σαιτ απο το poinmania και μου εβγαλε αυτο το μηνυμα

Η πρώτη δόση του δωρεάν χρόνου ομιλίας σε μηνιαίες δόσεις, θα προστεθεί στο υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας σας μέσα στις επόμενες 3 μέρες. Οι υπόλοιπες δόσεις, θα προστίθενται στο υπόλοιπό σας στις αρχές του κάθε μήνα, με την προϋπόθεση ότι έχετε πραγματοποιήσει μια χρεώσιμη εξερχόμενη κλήση ή ένα γραπτό μήνυμα (SMS) τον προηγούμενο μήνα.

ακομα δεν μπηκαν τα 14 ευρω στο υπολοιπο μου. εκανα κατι λαθος?τι μηνιαιες δοσεις λεει?

 

I beg your pardon????:confused::confused::blink::blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

σε 14 μηνιαίες δόσεις !!! :lol::lol::lol:

οτι κανει καποιες εργασιμες μερες το ξερω αλλα αν κανουν και "δοσεις " :mad: τι να πω !!

 

Παντως στο site τους ΔΕΝ γραφουν κατι τετοιο !

αν το βαλουν με "δόσεις" παρτους κραξτους μεχρι να στο βαλουν ολο το ποσο (αφου δεν γραφουν κατι στο site )

 

5.4 Στην περίπτωση που προβλέπεται και ζητείται από τον Kάτοχο ως δώρο, δωρεάν χρόνος ομιλίας, η αντίστοιχη αξία του δωρεάν χρόνου θα προστίθεται εντός μίας εβδομάδας μετά την σχετική παραγγελία και σε κάθε περίπτωση μόνο στη γραμμή κινητού τηλεφώνου στο οποίο αντιστοιχεί η συγκεκριμένη παραγγελία. O δωρεάν χρόνος ομιλίας σε καμία περίπτωση δε δύναται να χρησιμοποιηθεί έναντι άλλων χρεώσεων.

 

πηγη: vodafone

Link to comment
Share on other sites

Λάθος είναι , Εγώ εξαργύρωσα 500 πόντους και τα 30 ευρώ ήρθαν μια και έξω σε 3 μέρες.,

Ενημέρωσε μας μόλις τα πάρεις

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...