Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, cmvr said:

Παει η voda γενικώς 

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου νούμερο θα πάει στη θέση sim2 και θα το συντηρώ με cashback (μέχρι να το κόψει και εκείνο...). 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, empeiros said:

Με esim cu ενεργοποιω το hotspot στο κινητο αλλα δεν εχω ιντερνετ. Αυτο ειναι γενικο για τη vodafone;

Μοτορολα έχεις? Πηγαινε στις ρυθμίσεις του hotspot και ανοιξε τη επεκταση συμβατοτητας. Με καποια ασυρματα τσιπ (απο usb wifi π.χ.) δεν συνεργάζεται σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Ήδη έστειλα και εγώ στην φόρμα για να μου δώσουν επίσημα γραπτές οδηγίες για το πως θα γίνει καταγγελία της σύνδεσης,γιατί στο live chat δεν ξέρουν. Έχω γύρω στα 27 ευρώ υπόλοιπο και το θέλω πίσω 

Link to comment
Share on other sites

Να πω και κάτι που παρατήρησα.

Τους τελευταίους μήνες κάθε φορά που πλησίαζε η λήξη του χρηματικού μου υπόλοιπου η εταιρεία έστελνε ένα μήνυμα προειδοποίησης αλλά ήταν ταυτόχρονα και δελεαστικό . Προσφορά που αφορούσε σε δωρεάν γκιγκα κατά βάση .. ε λοιπόν σήμερα μου στείλαν πάλι προειδοποιητικό μήνυμα ότι στις 25/04 λήγει το υπόλοιπο και να μην ξεχάσω να βάλω κάρτα … δηλαδή καμία προσφορά !

Ισως είναι και αυτό ένα δείγμα της πτώσης της εταιρείας . Βέβαια θα πάρω 5gb όταν βάλω κάρτα , από το bring a friend.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, MIKU said:

Δηλαδή στη Vodafone πλέον θες 60 ευρώ για απεριόριστο ίντερνετ όλο το μήνα στο CU ενώ στην Cosmote 26 ευρώ (πακέτο 7 ημέρες απεριόριστα δεδομένα με 6,50) και στη Nova 27 ευρώ (0,90 τη μέρα).

Οκ κυρία Vodafone...

Υπαρχει και το big bang..παρολο που εχει δεχτει αυξηση το 200αρι παραμενει απο τα πακετα που βαση ογκου ειναι απο τα φθηνοτερα στο CU.

Edited by CamuCamu
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aektzhs 1 said:

Ήδη έστειλα και εγώ στην φόρμα για να μου δώσουν επίσημα γραπτές οδηγίες για το πως θα γίνει καταγγελία της σύνδεσης,γιατί στο live chat δεν ξέρουν. Έχω γύρω στα 27 ευρώ υπόλοιπο και το θέλω πίσω 

27 ευρω εγω θα τα ετρωγα σε σουλβακια. Γιατι;;

θα σου απαντησουν σε πανω απο 20 μερες και μετα θα θελουν στην καλυτερη 10 μερες στην χειροτερη 30 μερες.

με λιγα λογια πανω απο μηνα στην καλυτερη ισως και 1.5 για να παρεις 27 ευρω.

Δεν νομιζω οτι αξιζει να περιμενεις.

Ροκανισε τα με σουβλακια και αφησε εως το τελος ενα μικρο υπολοιπο. Ειμαι σιγουρος (ελπιζω δηλαδη) οτι θα το αφησουν να ζησει το liquid να δει το καλοκαιρακι 🙂

 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, HEO said:

Ειμαι σιγουρος (ελπιζω δηλαδη) οτι θα το αφησουν να ζησει το liquid να δει το καλοκαιρακι 🙂

 

Εγω ηδη εβαλα καρτα στο 2ο frog και τον επομενο μηνα μονο κασμπακ. Η βονταφον το παράκανε. Δεν είναι άξια εμπιστοσύνης. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, HEO said:

27 ευρω εγω θα τα ετρωγα σε σουλβακια. Γιατι;;

θα σου απαντησουν σε πανω απο 20 μερες και μετα θα θελουν στην καλυτερη 10 μερες στην χειροτερη 30 μερες.

με λιγα λογια πανω απο μηνα στην καλυτερη ισως και 1.5 για να παρεις 27 ευρω.

Δεν νομιζω οτι αξιζει να περιμενεις.

Ροκανισε τα με σουβλακια και αφησε εως το τελος ενα μικρο υπολοιπο. Ειμαι σιγουρος (ελπιζω δηλαδη) οτι θα το αφησουν να ζησει το liquid να δει το καλοκαιρακι 🙂

 

Το CU Liquid για υφιστάμενους συνδρομητές τελειώνει-παύει στις 24 Ιουνίου

10 minutes ago, VIPdriver said:

Εγω ηδη εβαλα καρτα στο 2ο frog και τον επομενο μηνα μονο κασμπακ. Η βονταφον το παράκανε. Δεν είναι άξια εμπιστοσύνης. 

Τέλος για εσένα η Vodafone;;;;

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, aektzhs 1 said:

Το CU Liquid για υφιστάμενους συνδρομητές τελειώνει-παύει στις 24 Ιουνίου

ετσι λεει η ανακοινωση, πλην ομως και αλλες φορες ελεγε αλλα δεν το εκαναν

πραδειγμα η καταργηση της 8αρας στα καταστηματα, υπαρχει ακομα

και η διαρκεια των δωρων στα φοιτιτικα που θα ειχαν διαρκεια 15 μερες και δεν θα εκαναν ρολ οβερ, ακομα εχουν διαρκεια 30 μερες και κανουν κανονικα ρολ οβερ

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, HEO said:

και η διαρκεια των δωρων στα φοιτιτικα που θα ειχαν διαρκεια 15 μερες και δεν θα εκαναν ρολ οβερ, ακομα εχουν διαρκεια 30 μερες και κανουν κανονικα ρολ οβερ

Αυτό επίσημα δεν ισχύει σύμφωνα με την εξυπηρέτηση. Εμένα όμως δεν με επηρεάζει η κατάργηση του ρευστού,αλλά η αύξηση των πακέτων Data που έβαζα

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, aektzhs 1 said:

Αυτό επίσημα δεν ισχύει σύμφωνα με την εξυπηρέτηση. Εμένα όμως δεν με επηρεάζει η κατάργηση του ρευστού,αλλά η αύξηση των πακέτων Data που έβαζα

δεν ισυχει αλλα ισχευει και κανουμε την δουλεια

ΟΚ για τα πακετα Data, δεν εχω γνωση στον τομεα

εχω καβα καπου 40 GB φοιτιτικα 🙂

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, HEO said:

ετσι λεει η ανακοινωση, πλην ομως και αλλες φορες ελεγε αλλα δεν το εκαναν

πραδειγμα η καταργηση της 8αρας στα καταστηματα, υπαρχει ακομα

και η διαρκεια των δωρων στα φοιτιτικα που θα ειχαν διαρκεια 15 μερες και δεν θα εκαναν ρολ οβερ, ακομα εχουν διαρκεια 30 μερες και κανουν κανονικα ρολ οβερ

Καλησπέρα.. θεωρείς δλδ πως έχει την ίδια βαρύτητα η κατάργηση του liquid με τη φοιτητική προσφορά; Μακάρι..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Εγω ηδη εβαλα καρτα στο 2ο frog και τον επομενο μηνα μονο κασμπακ. Η βονταφον το παράκανε. Δεν είναι άξια εμπιστοσύνης. 

Εσύ βρε πουλάκι μου, έβρισκες κουσούρια και όταν έδινε απεριόριστα data δωρεάν 🤣

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Εγω ηδη εβαλα καρτα στο 2ο frog και τον επομενο μηνα μονο κασμπακ. Η βονταφον το παράκανε. Δεν είναι άξια εμπιστοσύνης. 

Εγώ νομίζω ότι ήταν πολύ φθηνό για να είναι αληθινό σε σχέση με τους άλλους. Περίμενα να ακριβύνει, να σταματήσει τα απεριόριστα στα 15€+, αλλά όχι να καταργήθει..

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Captain Juke said:

Εγώ νομίζω ότι ήταν πολύ φθηνό για να είναι αληθινό σε σχέση με τους άλλους. Περίμενα να ακριβύνει, να σταματήσει τα απεριόριστα στα 15€+, αλλά όχι να καταργήθει..

σώπα βρε αρπαχτη  έκανε ,δεν της βγήκε και την πήρε πίσω,τι είχε τι έχασε !δεν ειναι η πρώτη φορά 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Τέλος για εσένα η Vodafone;;;;

Εχω μεγάλη καβατζα σε κρυστάλλους και πολυς κόσμος ξέρει το 1 νουμερο, οπότε θα το συντηρώ με cash back, αλλά κλήσεις θα κάνω από το φρογκ, ώστε σιγά σιγά ο κόσμος να μαθαίνει το φρογκ. Θα φαω και τους κρυστάλλους σε διαγωνισμους και μέχρι τότε βλέπω. 

1 ώρα πριν, sou_d said:

Εσύ βρε πουλάκι μου, έβρισκες κουσούρια και όταν έδινε απεριόριστα data δωρεάν 🤣

Εάν είχες download 0,90 και upload 0,30 και εσυ νομίζω θα έβρισκες κουσουρια. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, VIPdriver said:

Εάν είχες download 0,90 και upload 0,30 και εσυ νομίζω θα έβρισκες κουσουρια. 

Ρε συ, τα έχουμε πει. Το α και το ω είναι το σήμα. Και τζάμπα να είναι κάπου, αν δεν σε καλύπτει, δεν κάθεσαι. Εσύ εμ θες οικονομικό, εμ σήμα δεν έχεις, εμ κράζεις. Θεωρώ λάθος τον τρόπο σκέψης σου. Τυραννιέσαι που λέμε και στο χωριό μου

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, sou_d said:

Ρε συ, τα έχουμε πει. Το α και το ω είναι το σήμα. Και τζάμπα να είναι κάπου, αν δεν σε καλύπτει, δεν κάθεσαι. Εσύ εμ θες οικονομικό, εμ σήμα δεν έχεις, εμ κράζεις. Θεωρώ λάθος τον τρόπο σκέψης σου. Τυραννιέσαι που λέμε και στο χωριό μου

Να'ναι καλά η βονταφονάρα που με απελευθερώνει από την τυραννία τότες...

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, kmpatra said:

Μοτορολα έχεις? Πηγαινε στις ρυθμίσεις του hotspot και ανοιξε τη επεκταση συμβατοτητας. Με καποια ασυρματα τσιπ (απο usb wifi π.χ.) δεν συνεργάζεται σωστά.

Ναι motorola εχω. Το εκανα κι αυτο αλλα τα ιδια 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...