Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

25 minutes ago, oregon said:

Ανακοινώθηκε πλήθος αυξήσεων και κατάργηση του liquid 

https://www.vodafone.gr/digital-press-office/anakoinoseis/paratasis-megaloy-diagonismoy-cu-neon-prosforon-kai-metavolon-se-ypiresies-kai-paketa

Τι τιμές είναι αυτές?? Τι αυξήσεις είν τούτες?? Και κατάργηση του liquid?? ΣΟΚ

Edited by Alexandros201285
Link to comment
Share on other sites

Εδώ πήγε η NOVA την καρτα από το 1 ευρώ στα 13 και δεν άνοιξε ρουθούνι πριν κατι μήνες , θα έμενε ανεπηρέαστο το liquid και ο,τι άλλο αυξήθηκε?

Εμπρός στο δρόμο που χάραξε η πρωτοπόρος στη νέα εποχή των συμβολαίων και εννοείται το καρτελάκι όπως πάντα ακολουθεί.

Χαζό ειναι ?

Edited by YarnPoochy
Link to comment
Share on other sites

Just now, YarnPoochy said:

Εδώ πήγαμε την καρτα από το 1 ευρώ στα 13 και δεν άνοιξε ρουθούνι πριν κατι μήνες , θα έμενε ανεπηρέαστο το liquid και οτι άλλο αυξήθηκε?

Εμπρός στο δρόμο που χάραξε η πρωτοπόρος στη νέα εποχή των συμβολαίων και εννοείται το καρτελάκι όπως πάντα ακολουθεί.

Χαζό ειναι ?

ΜΗΠΩΣ δεν είχε έσοδα το liquid?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, GREGORYMO said:

ΜΗΠΩΣ δεν είχε έσοδα το liquid?

Σίγουρα, ελάχιστοι πήγανε στο liquid, ΑΛΛΑ  και η βονταφον ελάχιστα το διαφήμισε. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, GREGORYMO said:

ΜΗΠΩΣ δεν είχε έσοδα το liquid?

Προφανώς δεν είχε.. αφού όσοι γίναν liquid το κάνανε για να τη βγάζουν τσάμπα!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, EllinikoNisi said:

Εφόσον καταργούν το liquid, θέμα ημερών η πτώχευση cosmote. Αυτός ήταν ο σκοπός.

Μάλλον δεν τους το είπανε ακόμα... 😂😂😂

Screenshot_2024-04-18-16-41-17-607_com.sec.android.app.sbrowser.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, EllinikoNisi said:

Εφόσον καταργούν το liquid, θέμα ημερών η πτώχευση cosmote. Αυτός ήταν ο σκοπός.

Επειδή δεν το έπιασα το εξηγείς λίγο περισσότερο? Πού κολλάει η cosmote με το liquid?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oregon said:

Ανακοινώθηκε πλήθος αυξήσεων και κατάργηση του liquid 

https://www.vodafone.gr/digital-press-office/anakoinoseis/paratasis-megaloy-diagonismoy-cu-neon-prosforon-kai-metavolon-se-ypiresies-kai-paketa

Καλα το πανε με τις αυξησεις εκει στην Vodafone οταν παρακαλαγανε πελατες καλα ηταν πιεστε την κατασταση οσοι μας βλεπετε εκει στην εταιρια δεν θα περασει αρκετος χρονος που θα βγαζετε δελεαστικες προσφορες ξανα.. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει αδέρφια!! Γι' αυτό ήμασταν και θα είμαστε καρτοκινητοί! 

Προσωπικά ήρθα από Frog μόνο και μόνο για το liquid.

Νιώθω μ@λάκας τόσο για εμένα όσο και για τον κόσμο που έπεισα με τόσα "σεμινάρια" για το πώς λειτουργεί το liquid. Και τελικά τι; @@!!

Δεν πειράζει.. το πάθημα έγινε μάθημα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mantzanes said:

Δεν πειράζει αδέρφια!! Γι' αυτό ήμασταν και θα είμαστε καρτοκινητοί! 

Προσωπικά ήρθα από Frog μόνο και μόνο για το liquid.

Νιώθω μ@λάκας τόσο για εμένα όσο και για τον κόσμο που έπεισα με τόσα "σεμινάρια" για το πώς λειτουργεί το liquid. Και τελικά τι; @@!!

Δεν πειράζει.. το πάθημα έγινε μάθημα.

Γενικα το τραβανε εκει στην Vodafone ειδικα τελευταια εγω κανω υπομονη διοτι ακομα τα πακετα του CU με καλυπτουν μεχρι ποσο ειναι το θεμα.. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, kmpatra said:

Επειδή δεν το έπιασα το εξηγείς λίγο περισσότερο? Πού κολλάει η cosmote με το liquid?

Αυτό το έλεγε ο blizzard.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ κριμα... Εφερα προσφατα τους αριθμους των γονιων μου απο frog σε liquid και τωρα βλεπω οτι θα τους επιστρεψω παλι εκει. Ακομα και εγω θα ψαχτω για αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Οι σημερινές ανακοινώσεις της βονταφον επιβεβαιωνουν τα λεγομενα μου οτι τα οικονομικά της πάνε από το κακό στο χειρότερο. 

Προσωπικά, αφορμη εψαχνα (λογω αθλιου σηματος) να φυγω, αλλά το λικουιντ ηταν πολυ οικονομικο για να το αφησω. Τωρα ομως φευγω και δεν ξαναγυρνω.

Αραγε ποσοι πρωην λικουιντάδες θα παραμείνουν στη βονταφον;

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Οι σημερινές ανακοινώσεις της βονταφον επιβεβαιωνουν τα λεγομενα μου οτι τα οικονομικά της πάνε από το κακό στο χειρότερο. 

Προσωπικά, αφορμη εψαχνα (λογω αθλιου σηματος) να φυγω, αλλά το λικουιντ ηταν πολυ οικονομικο για να το αφησω. Τωρα ομως φευγω και δεν ξαναγυρνω.

Αραγε ποσοι πρωην λικουιντάδες θα παραμείνουν στη βονταφον;

Έφυγα ήδη...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, petrost8 said:

Πολυ κριμα... Εφερα προσφατα τους αριθμους των γονιων μου απο frog σε liquid και τωρα βλεπω οτι θα τους επιστρεψω παλι εκει. Ακομα και εγω θα ψαχτω για αλλου.

Στο τέλος θα κάνουμε σύλλογο όσοι πήγαμε Frog=>Liquid=>Frog.. 😃

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mantzanes said:

Στο τέλος θα κάνουμε σύλλογο όσοι πήγαμε Frog=>Liquid=>Frog.. 😃

Και εγω απο φρογκ ηρθα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VIPdriver said:

Οι σημερινές ανακοινώσεις της βονταφον επιβεβαιωνουν τα λεγομενα μου οτι τα οικονομικά της πάνε από το κακό στο χειρότερο. 

Προσωπικά, αφορμη εψαχνα (λογω αθλιου σηματος) να φυγω, αλλά το λικουιντ ηταν πολυ οικονομικο για να το αφησω. Τωρα ομως φευγω και δεν ξαναγυρνω.

Αραγε ποσοι πρωην λικουιντάδες θα παραμείνουν στη βονταφον;

Εγω αν δεν ειχα πιατο την σχετικα καλη N78 σπιτι μου αμφιβαλλω αν θα ημουν εδω. 

Αλλα και το τι παιζει για τα δεδομενα της πολυ καλα στον Πειραια. 

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι η ζωη, οτι ζει πεθαινει 😞

παντως η καρτα των 8 ευρω ειναι ακομα στα καταστηματα και ας εχει "καταργηθει" [το τσεκαρα πριν λιγο]

οσοι θελουν τωρα, μπορουν να παρουν τα λεφτα τους πισω, να πανε στο βατραχι

ή απλα να περιμενουν

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που δεν μπήκαν στον κόπο να αυξήσουν τις χρεώσεις σημαίνει ότι δεν είχε απήχηση. Το κατάργησαν κατευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

Στόχος του καρτέλ είναι το να βγαίνουν 13 ευρώ το μήνα από την τσέπη βρέξει χιονίσει,αν κάνεις κανονική χρήση στο τηλέφωνο σου με αρκετά λεπτά και mb.

Από τη στιγμή που το liquid επέτρεπε το να μην βγαίνουν 13 ευρώ το μήνα, κόπηκε με συνοπτικές διαδικασίες.

Edited by YarnPoochy
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, YarnPoochy said:

Στόχος του καρτέλ είναι το να βγαίνουν 13 ευρώ το μήνα από την τσέπη βρέξει χιονίσει,αν θες να έχεις μια βασική χρήση στο τηλέφωνο σου.

Από τη στιγμή που το liquid επέτρεπε το να μην βγαίνουν 13 ευρώ το μήνα, κόπηκε με συνοπτικές διαδικασίες.

Και το cashback επιτρέπει αλλά δεν το καταργήσανε..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mantzanes said:

Και το cashback επιτρέπει αλλά δεν το καταργήσανε..

Το Cashback είναι τρόπος ανανέωσης - παράτασης - συντήρησης υπολοίπου και όχι παροχή υπηρεσιών.

Edited by YarnPoochy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...