Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

16 minutes ago, kmpatra said:

Δεν μου βγάζει πλέον το e-food στο τμήμα των χριστουγεννιάτικων κωδικών.

Έληξε η προσφορά του eFood- συνεχίζουμε μέχρι τις 11/1 με τις εναπομένουσες προσφορές 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, ParafronGR said:

μία από τα ίδια. πήρα 2 κωδικούς στις 12.30 με ημερομηνία λήξης 9/1 στις 12.30, παω να τους περάσω efood "το κουπόνι έχει λήξει". Και πλέον, δεν εκδίδονται νέοι κωδικοί από την προσφορά του CU (συν ότι από χθες έχει κολλήσει και δεν δίνει daily log in bonus)

για μένα, κάνε ότι δεν τους έχεις - το ίδιο είχε γίνει με τους κωδικούς 3€ για το coffee island που έδιναν σε προηγούμενη προσφορά - συνέχιζε η εφαρμογή να δίνει κωδικούς, το coffee island έλεγε "ληγμένος", έστειλα αίτημα στο CU και από τότε, δεν επικοινωνησε κανείς μαζί μου 

Υπάρχει ένα θέμα συγχρονισμού με τα καταστήματα και το CU. Πήγα στα public μετά τα Χριστούγεννα και η ενημέρωση για το 10% τους είχε έρθει μόλις την προηγούμενη μέρα και ψαχνότανε.

Τελικά ήθελε να είσαι και μέλος του public το οποίο ούτως ή άλλως σου έδινε 10% έκπτωση. Οπότε δεν κατάλαβα το νόημα γενικώς της προσφοράς.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος έκανε προχειροδουλειά, ή απλά η εταιρία κοροϊδεύει τους συνδρομητές. Και στις 2 περιπτωσεις χάνεται η αξιοπιστία και των 2 εταιριών που εμπλέκονται. 

Link to comment
Share on other sites

Και η ξεφτίλα συνεχίζεται.. εκδίδω σήμερα κωδικό για το Μασούτη και μου λένε έχει λήξει μέσα σε 2 λεπτά στο ταμείο. Ωραία πράγματα!

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Κάποιος έκανε προχειροδουλειά, ή απλά η εταιρία κοροϊδεύει τους συνδρομητές. Και στις 2 περιπτωσεις χάνεται η αξιοπιστία και των 2 εταιριών που εμπλέκονται. 

Εν προκειμένω δεν φταίει ο Μασούτης που η Vodafone συνεχίζει να δίνει κωδικό σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kalitexnis_g said:

Και η ξεφτίλα συνεχίζεται.. εκδίδω σήμερα κωδικό για το Μασούτη και μου λένε έχει λήξει μέσα σε 2 λεπτά στο ταμείο. Ωραία πράγματα!

Εγω στη θέση σου θα εκανα παραπονο στη βονταφον 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, VIPdriver said:

Εγω στη θέση σου θα εκανα παραπονο στη βονταφον 

Σου το έχω ξαναπεί.. σου δίνω τα πνευματικά δικαιώματα να το κάνεις!! 😉😂

Link to comment
Share on other sites

πηγα πριν0 λιγη ωρα σε ενα καταστημα να βαλω 8 ευρω στην αδερφη μου.... (σε αυτοματο μηχανημα)

ζηταει το νουμερο το μηχανημα και χωρις καμμια επιβεβαιωση εμφανιζει το υπολοιπο του αριθμου στην οθονη !!!....

μιλαμε για μεγαλο φαουλ της εταιρειας, ο καθε ταλαιπωρος μπορει να δει ποσο υπολοιπο εχεις στο κινητο σου πληκτρολογωντας το νουμερο.....

ημουν βιαστικος περιμενε και κοσμος και δεν καθισα να ψαξω το μηχανημα, ειδα οτι μπορεις να ενεργοποιησεις και πακετο απο αυτο !!, ελπιζω τουλαχιστον η ενεργοποιηση να μην ειναι τοσο χυμα και αυτη...

θα ξαναπερασω αυριο να το δω το μηχανημα, αλλα αν βλεπουν εδω οι κατασκοποι της voda να το διορθωσουν το λαθος διοτι ειναι απαραδεκτο να εχει ο καθε αγνωστος εικονα του υπολοιπου σου

 

σημειωση: πριν καρο που ειχα περασει και του εριξα μια ματια του μηχανηματος το λογισμικο δεν εμφανιζε το υπολοιπο, μαλλον κατι αλλαξαν

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, HEO said:

πηγα πριν λιγη ωρα σε ενα καταστημα να βαλω 8 ευρω στην αδερφη μου....

ζηταει το νουμερο το μηχανημα και χωρις καμμια επιβεβαιωση εμφανιζει το υπολοιπο του αριθμου στην οθονη !!!....

μιλαμε για μεγαλο φαουλ της εταιρειας, ο καθε ταλαιπωρος μπορει να δει ποσο υπολοιπο εχεις στο κινητο σου πληκτρολογωντας το νουμερο.....

ημουν βιαστικος περιμενε και κοσμος και δεν καθισα να ψαξω το μηχανημα, ειδα οτι μπορεις να ενεργοποιησεις και πακετο απο αυτο !!, ελπιζω τουλαχιστον η ενεργοποιηση να μην ειναι τοσο χυμα και αυτη...

θα ξαναπερασω αυριο να το δω το μηχανημα, αλλα αν βλεπουν εδω οι κατασκοποι της voda να το διορθωσουν το λαθος διοτι ειναι απαραδεκτο να εχεις ο καθε αγνωστος εικονα του υπολοιπου σου

 

σημειωση: πριν καρο που ειχα περασει και του εριξα μια ματια του μηχανηματος το λογισμικο δεν εμφανιζε το υπολοιπο, μαλλον κατι αλλαξαν

Είναι προσωπικο δεδομένο

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GREGORYMO said:

Είναι προσωπικο δεδομένο

πολυ σωστα.....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, HEO said:

πηγα πριν0 λιγη ωρα σε ενα καταστημα να βαλω 8 ευρω στην αδερφη μου.... (σε αυτοματο μηχανημα)

ζηταει το νουμερο το μηχανημα και χωρις καμμια επιβεβαιωση εμφανιζει το υπολοιπο του αριθμου στην οθονη !!!....

μιλαμε για μεγαλο φαουλ της εταιρειας, ο καθε ταλαιπωρος μπορει να δει ποσο υπολοιπο εχεις στο κινητο σου πληκτρολογωντας το νουμερο.....

ημουν βιαστικος περιμενε και κοσμος και δεν καθισα να ψαξω το μηχανημα, ειδα οτι μπορεις να ενεργοποιησεις και πακετο απο αυτο !!, ελπιζω τουλαχιστον η ενεργοποιηση να μην ειναι τοσο χυμα και αυτη...

θα ξαναπερασω αυριο να το δω το μηχανημα, αλλα αν βλεπουν εδω οι κατασκοποι της voda να το διορθωσουν το λαθος διοτι ειναι απαραδεκτο να εχει ο καθε αγνωστος εικονα του υπολοιπου σου

 

σημειωση: πριν καρο που ειχα περασει και του εριξα μια ματια του μηχανηματος το λογισμικο δεν εμφανιζε το υπολοιπο, μαλλον κατι αλλαξαν

Επικοινώνησε με τη Voda και ζήτησέ τους να εμφανίζει και το στίγμα του κινητού στο χάρτη ώστε να τον βρίσκεις να του αρπάζεις το κινητό και να κάνεις transfer το υπόλοιπό του σε εσένα!!

 

😂😂😂

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Πώς βγάζω τον τηλεφωνητή (δεν ζω στα 80s);

Επίσης πώς ενεργοποιώ ειδοποίηση χαμένης κλήσης;

Και τέλος, πώς δέχομαι ειδοποίηση "μπιπ-μπιπ" οταν με καλεί κάποιος ενώ είμαι ήδη σε κλήση;

Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, VIPdriver said:

Πώς βγάζω τον τηλεφωνητή (δεν ζω στα 80s);

Επίσης πώς ενεργοποιώ ειδοποίηση χαμένης κλήσης;

Και τέλος, πώς δέχομαι ειδοποίηση "μπιπ-μπιπ" οταν με καλεί κάποιος ενώ είμαι ήδη σε κλήση;

Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/voice-mail/

 

https://www.vodafone.gr/ypostirixi/faqs/sms-mms/pos-mporo-na-lamvano-se-minyma-tis-kliseis-pou-dechtika-otan-to-kinito-mou-itan-kleisto-den-eicha-sima-i-imoun-kateilimmenos

 

https://www.vodafone.gr/ypostirixi/faqs/kliseis-tilefonitis/pos-mporo-na-energopoiiso-apenergopoiiso-tin-anamoni-klisis

 

Θα σε μαλώσω όμως.. ψάξε και λίγο μόνος.. 😉

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Πώς βγάζω τον τηλεφωνητή (δεν ζω στα 80s);

Επίσης πώς ενεργοποιώ ειδοποίηση χαμένης κλήσης;

Και τέλος, πώς δέχομαι ειδοποίηση "μπιπ-μπιπ" οταν με καλεί κάποιος ενώ είμαι ήδη σε κλήση;

Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

##002# και πατάς πλήκτρο κλήσης

Έτσι απενεργοποιείται η προώθηση στον τηλεφωνητή.

Για την αναμονή δεν γνωρίζω

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση από κατάστημα σε ταμείο. Η απόδειξη.

IMG_20240103_130129.thumb.jpg.c607e45d20ec554ff248008df9215e71.jpg

Δηλαδή μπορεί κάποιος να πει ότι η ποσότητα θέλω να είναι 1? Προσωπικά, η περιγραφή του "προϊόντος", η ανανέωση δηλαδή, σου δίνει την εντύπωση ότι μπορεί να γίνει και 1 ποσότητα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, EllinikoNisi said:

Ανανέωση από κατάστημα σε ταμείο. Η απόδειξη.

IMG_20240103_130129.thumb.jpg.c607e45d20ec554ff248008df9215e71.jpg

Δηλαδή μπορεί κάποιος να πει ότι η ποσότητα θέλω να είναι 1? Προσωπικά, η περιγραφή του "προϊόντος", η ανανέωση δηλαδή, σου δίνει την εντύπωση ότι μπορεί να γίνει και 1 ποσότητα.

Σου έβαλε 10 καρτούλες του 1€ δλδ 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Άλλο να πουλάς 10 κι άλλο 1 ...
Άλλο να στέλνεις μια sim, κι άλλο 2....


Λογιστικές μαϊμουδιες των εταιρειών


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, VIPdriver said:

Ευχαριστώ ολους! 4G σε ποιο νούμερο στελνω; Δεν με βαζει καθόλου στο ίντερνετ...

Αυτόματα δεν γίνεται αυτό;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, VIPdriver said:

Ευχαριστώ ολους! 4G σε ποιο νούμερο στελνω; Δεν με βαζει καθόλου στο ίντερνετ...

Πήρες καινούργιο νούμερο;;;;Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω κάποιο κωδικό για μήνυμα 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, VIPdriver said:

Ευχαριστώ ολους! 4G σε ποιο νούμερο στελνω; Δεν με βαζει καθόλου στο ίντερνετ...

4G NAI στο 1285

17 minutes ago, aektzhs 1 said:

Πήρες καινούργιο νούμερο;;;;Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω κάποιο κωδικό για μήνυμα 

Υποτίθεται ότι στην καινούργιες sim είναι αυτόματα ενεργοποιημένο.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, aektzhs 1 said:

Πήρες καινούργιο νούμερο;;;;Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω κάποιο κωδικό για μήνυμα 

Φορητότητα 

 

21 minutes ago, EllinikoNisi said:

4G NAI στο 1285

Υποτίθεται ότι στην καινούργιες sim είναι αυτόματα ενεργοποιημένο.

Μου λέει "λανθασμένη επιλογή "

Και με σκετο 4G το ιδιο

ΛΗΞΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ: Εκανα επανεκκίνηση 

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, VIPdriver said:

ΛΗΞΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ: Εκανα επανεκκίνηση 

Άντε να περάσουμε ήσυχα το υπόλοιπο της άδειας.. 😉😂😂😂

Περίμενε κανείς ότι θα γεμίσει τελικά η μπάρα;

😂😂😂

IMG_20240103_210455.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μια ερώτηση 

Ειμαι στην q αν κάνω φορητοτητα να πάω στο cu πόσο καιρό θα πάρει η όλη διαδικασία; στο περίπου 

Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, patrik said:

Καλημέρα. Μια ερώτηση 

Ειμαι στην q αν κάνω φορητοτητα να πάω στο cu πόσο καιρό θα πάρει η όλη διαδικασία; στο περίπου 

Ευχαριστώ 

Ονλαιν αίτηση και σε 2 εργάσιμες έρχεται η σιμ με κούριερ. Εάν έχεις ανεβάσει όλα τα στοιχεία από την αρχή, άλλες περίπου 2 εργάσιμες για ενεργοποίηση. Δική μου εμπειρία από Θεσσαλονίκη. 

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...