Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, VIPdriver said:

Να ενημερώνετε με email τις εταιριες. 

Το έχω κάνει πριν χρόνια με τη wind. Τους έκλ@σε μια μάντρα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalitexnis_g said:

Το έχω κάνει πριν χρόνια με τη wind. Τους έκλ@σε μια μάντρα.

Καλά η wind με τα καταστήματα ήταν μεταξύ τους σαν 2 ξένοι... Ελπίζω να τους μαζέψει ο Σέρβος, αν και δεν φαίνεται να υπάρχει ενδιαφέρον σε αυτόν τον τομέα. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kalitexnis_g said:

Πάντως είχα πάει στη Nova πιο πάνω από την COSMOTE

Αυτούς πάλι τους είχα για καλύτερους. Τι να πεις. Ευτυχώς μόνο μία αλλαγή ρούτερ χρειάστηκα τόσα χρόνια από αυτούς και δεν ξανά πάτησα

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, ParafronGR said:

εξαφανιζόν η προσφορά του efood πάλι όπως το καλοκαίρι που την είχαν λήξει 15 μέρες πριν τη λήξη της. εδώ και 3 μέρες προσπαθώ να πάρω κωδικό, κυρίως από τις 12πμ και μετά, και συνέχεια παίρνω το μήνυμα ότι εξαντλήθηκαν και να προσπαθησω αυριο

Την επανέφεραν την προσφορα 3ε για ε-φοοδ .... γραφει οτι λήγει μέχρι το τέλος του χρόνου και μπορείς να πάρεις άλλον έναν μέχρι τότε   

2 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Τελικά στης Π. Τσαλδάρη το δίνουν δωρεάν με 15€ κάρτα και μπράβο τους (για να μην τα τσουβαλιάζουμε όλα)

Αν τα 15 μένουν στην κάρτα ώστε να τα κάνεις ότι θές (και αγορά απο e-food) τότε είναι μια χαρά , σχεδόν δωρεαν, ίσως και καλύτερα από την επίσημη προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Pppe said:

Το γεγονός ότι συμπεριφέρονται "έτσι", είναι ότι "πιάνει": Μη κοιτάμε το 5% που ασχολούμαστε και "το θεωρούμε σημαντικό" , ΟΚ ακόμα κι "εμείς εδώ μέσα" με τις αδυναμίες αντίληψης όπως "μας εκπαίδευαν τόσους αιώνες".

Στους #100# που θα ΤΟΛΜΗΣΟΥΝ να μπουν στα καταστήματά τους, οι >#50# τσιμπάνε και ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ, Με "σένα" που τους ξέρεις θ'ασχολούνται; Ας πας στο καλό "εσύ", αφού στους περισσότερους "πιάνει", γιατί να μην το ΚΑΝΟΥΝ;

Καλά μας κάνουν.

 

Ειδικά οι πελάτες μιας άλλης μαύρης εταιρίας, ΕΓΓΕΝΩΣ τους "έχουν μαζέψει" με "τέτοιες" Ιδιότητες και πολύ μεγαλύτερα % αδυναμίας ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ. "Εκεί" να δεις "τι" συμβαίνει" σε όσους ΕΣΤΩ τολμήσουν απέξω απ'τα ΜΑΥΡΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ να περάσουν. Όχι καν να "μπούνε μέσα"!!!

Αξιότιμε αρχηγέ των εκλεκτών του 5%, σύμφωνα με την "ανάλυση" σας που δημοσιεύεται παντού, οι "μαυραφορεμένοι" (λέγε με Nova) οι οποίοι είναι και οι καταστροφείς της έρημης Ελλάδας, ανέρχονται στο 95%, δηλαδή την γενική πλέμπα.

Τα πράσινα ανθρωπάκια έμειναν εκτος ανάλυσης και ποσοστών;

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

"Κάθε λαός % έχει τις εταιρίες που του αρμόζουν %". Εάν επιθυμείς άλλως, βάλε "εφαρμόζουν".....

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Pppe said:

"Κάθε λαός % έχει τις εταιρίες που του αρμόζουν %". Εάν επιθυμείς άλλως, βάλε "εφαρμόζουν".....

Ή απλώς του τον εφαρμόζουν.. 😉

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ΣΙΓΟΥΡΟΤΑΤΑ , ΔΕΝ έχει μάθει από πουθενά να λέει "ΟΧΙ", σύμφωνα με το Αγία Ελληνική Οικογένεια του Matthew Yosaphat.

"Ο Ψυχολογισμός και ο παρτακισμός" στ'ακρότατά του εν έτει 2023 και "έχει συνέχεια" όσπου να την πληρώσει, χωρίς να καταλάβει από που του'ρθε.

Καλά του ΚΑΝΟΥΝ, λοιπόν (>95% μας) και επιμένει ο/οι παραπάνω: ΟΚ. Δε πειράζει: Από τις συνέπειες.......

Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν αρχισουν την παρλα τους τα λεω απλα και ευγενικα. "Οτι και να μου προσφερετε δεν με ενδιαφερει. Αν βρω κατι που με ενδιαφερει θα σας καλεσω" και τελειωνει εκει η συζητηση.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Pppe said:

Μάλλον ΣΙΓΟΥΡΟΤΑΤΑ , ΔΕΝ έχει μάθει από πουθενά να λέει "ΟΧΙ", σύμφωνα με το Αγία Ελληνική Οικογένεια του Matthew Yosaphat.

"Ο Ψυχολογισμός και ο παρτακισμός" στ'ακρότατά του εν έτει 2023 και "έχει συνέχεια" όσπου να την πληρώσει, χωρίς να καταλάβει από που του'ρθε.

Καλά του ΚΑΝΟΥΝ, λοιπόν (>95% μας) και επιμένει ο/οι παραπάνω: ΟΚ. Δε πειράζει: Από τις συνέπειες.......

Ποίηση, αοριστίες και πράσσινα άλογα.

Οι προβληματισμοί και προτινόμενες λύσεις πρέπει να είναι συγκεκριμές και στοχοποιημένες.

Έχεις να προσφέρεις κάτι χειροπιαστό και χρήσιμο;

Edited by T-mobile
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, VIPdriver said:

Και για το CU ισχύει 

EDIT(μου το έστειλαν στις 2:29 μμ):

O CU ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 15/11 ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΝΙΚΗΤΩΝ: https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/kalokairistes-competition-winners/. ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΝΕΟ CU ΧΜΑS ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΛΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΔΩΡΑ ΑΞΙΑΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 100.000€. ΤΣΕΚΑΡΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΔΩ: https://www.vodafonecu.gr/cuapp/competition

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: δοκιμασα σε απλο cu το WIFI στο 4ψηφιο και μου λεει οτι "δεν ειναι διαθέσιμο στο πρόγραμμα σας". Το εκοψε το WIFICALL η βονταφονάρα;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VIPdriver said:

ΥΓ: δοκιμασα σε απλο cu το WIFI στο 4ψηφιο και μου λεει οτι "δεν ειναι διαθέσιμο στο πρόγραμμα σας". Το εκοψε το WIFICALL η βονταφονάρα;

Όχι δεν το έκοψε. Η συσκευή είναι συμβατή;;;;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aektzhs 1 said:

Όχι δεν το έκοψε. Η συσκευή είναι συμβατή;;;;

Ναι. Μα δεν λεει οτι ειναι θεμα συσκευής, αλλά θέμα προγράμματος. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GREGORYMO said:

Χάθηκαν τα unlimited data για 10 ημέρες από τις cu προσφορές?

Πραγματι, υπαρχουν ομως εαν πατησεις πιο πανω στον διαγωνισμό που δειχνει σε ποιο επιπεδο εφτασες.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, VIPdriver said:

Πραγματι, υπαρχουν ομως εαν πατησεις πιο πανω στον διαγωνισμό που δειχνει σε ποιο επιπεδο εφτασες.

Εντάξει το ξέρω.

Μάλιστα σήμερα τελειώνουν τα 7 ημέρες απεριόριστα και αύριο θα βάλω 15 ημέρες co.

Έχω και 10 και 5 από τους καλοκαιριστες και θα βάλω ένα από τα 2 στις 10 Ιανουαρίου.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και γω μια ερώτηση εδώ: Είναι κάνεις απ' τους παλιούς που έχει πάρει κάποιο μεγάλο δώρο απ'τους διαγωνισμούς; Γιατί ρωτάω: Σε κάθε εταιρεία σε καρτοκινητα βλέπω κάπου 300.000+ εγγεγραμμένους. Ξεκίνησα big bang όμως πριν 1.5 χρόνο περίπου και ήμουν στη θέση κάπου 2.700. Ανέβαινα τριάντα τριάντα τις θέσεις, έχω φτάσει 910 τώρα. Δεν ασχολούνται δηλαδή και πολλοί. Όλα αυτά τα δώρα από κληρώσεις που πάνε; Δεν έχω πάρει ποτέ τόσα χρόνια! Είναι λοιπόν εδώ κάποιος ή κάποιοι που έχουν πάρει; Ή να έχουν και κάποιο κολλητό ή γνωστό που έχει πάρει;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, sycorpios said:

Να κάνω και γω μια ερώτηση εδώ: Είναι κάνεις απ' τους παλιούς που έχει πάρει κάποιο μεγάλο δώρο απ'τους διαγωνισμούς; Γιατί ρωτάω: Σε κάθε εταιρεία σε καρτοκινητα βλέπω κάπου 300.000+ εγγεγραμμένους. Ξεκίνησα big bang όμως πριν 1.5 χρόνο περίπου και ήμουν στη θέση κάπου 2.700. Ανέβαινα τριάντα τριάντα τις θέσεις, έχω φτάσει 910 τώρα. Δεν ασχολούνται δηλαδή και πολλοί. Όλα αυτά τα δώρα από κληρώσεις που πάνε; Δεν έχω πάρει ποτέ τόσα χρόνια! Είναι λοιπόν εδώ κάποιος ή κάποιοι που έχουν πάρει; Ή να έχουν και κάποιο κολλητό ή γνωστό που έχει πάρει;

Που βλέπεις την θέση στο big bang?

Εγώ που έχω 660.000 κρυστάλλους σε τι θέση είμαι?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GREGORYMO said:

Που βλέπεις την θέση στο big bang?

Εγώ που έχω 660.000 κρυστάλλους σε τι θέση είμαι?

Πατάς στις 3 παύλες πάνω δεξιά και πας στο leaderboard. Κάτω αριστερά σου δείχνει τη θέση σου. Και στην οθόνη τους 100 πρώτους.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, GREGORYMO said:

Που βλέπεις την θέση στο big bang?

Εγώ που έχω 660.000 κρυστάλλους σε τι θέση είμαι?

3 γραμμουλες (πανω δεξιά) και Leaderboard

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...