Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

16 minutes ago, aektzhs 1 said:

Τέλος και επίσημα από χτες το απόγευμα το πακέτο με 400' προς όλους,400 sms και 400 MB με 7,20€. Επειδή δεν το είδα στο app ρώτησα στο live chat και μου το είπαν

Η λύση είναι το big bang combo 

Edited by GREGORYMO
Διόρθωση
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, GREGORYMO said:

Η λύση είναι το big bang combo 

Καλύτερη λύση το πακετο 7,2€ του F2G με χρεωση ανα δευτερόλεπτο 😋

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, VIPdriver said:

Καλύτερη λύση το πακετο 7,2€ του F2G με χρεωση ανα δευτερόλεπτο 😋

Για όσο είναι ακόμα και εκεί. Από εβδομάδα θα δούμε στην Vodafone την κατάργηση της 8€ ανανέωσης. Με την κατάργηση του μικρού πακέτου ανοίγει ο δρόμος και για τον ανταγωνισμό να πράξει το ίδιο. Τελικά η υπάλληλος στην πράσινη που μου είπε σύντομα θα γίνουν αλλαγές δεν έπεσε έξω 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, eridion25 said:

Το MeApOla 7,2 για 20 μερες παραμενει inresting

Για 20 μέρες όμως συν ότι αναμένεται και αυτό να καταργηθεί από εβδομάδα αν δεν κάνω λάθος

Edited by aektzhs 1
Διόρθωση
Link to comment
Share on other sites

Παντός βρικα ότι μπορείς να το ενεργοπισης με sms στο 1252 βέβαια εγώ έλαβα αυτό γιατί δεν έχω υπολίπο «ΔEN MΠOPEITE NA ENEPΓOΠOIHΣETE TO ΠAKETO '400 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ, 40 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 400MB INTERNET' ΓIATI EXETE XAMHΛO YΠOΛOIΠO ΣTO ΛOΓAPIAΣMO ΣAΣ.»

Link to comment
Share on other sites

Τι στέλνεις ακριβώς; στο φωνητικό 1252 δεν υπάρχει παντως,μονο το 20ημερο με 7,2 έχει.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kmpatra said:

Τι στέλνεις ακριβώς; στο φωνητικό 1252 δεν υπάρχει παντως,μονο το 20ημερο με 7,2 έχει.

Κάνε google μόνο σου γιατί άμα το το αναφέρω αυτό  εδώ θα το κλησουν γρήγορα

Edited by eridion25
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την εξυπηρέτηση(κάτι που επιβεβαιώνεται τόσο από το app όσο και από το 1252)το πακέτο έχει καταργηθεί,όπως αναμένεται και το πακέτο των 20 ημερών και η 8€ ανανέωση 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eridion25 said:

Παντός βρικα ότι μπορείς να το ενεργοπισης με sms στο 1252 βέβαια εγώ έλαβα αυτό γιατί δεν έχω υπολίπο «ΔEN MΠOPEITE NA ENEPΓOΠOIHΣETE TO ΠAKETO '400 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ, 40 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 400MB INTERNET' ΓIATI EXETE XAMHΛO YΠOΛOIΠO ΣTO ΛOΓAPIAΣMO ΣAΣ.»

Αυτό δεν σημαίνει ότι αν υπάρχει υπόλοιπο, ότι θα ενεργοποιηθεί!!!

Είναι έτερον εκατερον 

Link to comment
Share on other sites

Η καρτοκινητη της κόκκινης ακριβαινει και αυτό δεν θα της βγει σε καλό. Κανονικά θα έπρεπε να είναι φθηνότερη της πρασινης (λόγω κάλυψης), άρα φοβάμαι πως ξεκινούν την διαδικασία κατάργησης της καρτοκινητής. Θα μας συνηθίσουν στη μηνιαία χρέωση της κάρτας με το λικουιντ και μία μέρα θα το καταργήσουν και το λικουιντ, ώστε να προχωρήσει ομαλά η μετάβαση στα συμβόλαια. Κρατήστε αυτό το ποστ και θα με θυμηθείτε... 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VIPdriver said:

Η καρτοκινητη της κόκκινης ακριβαινει και αυτό δεν θα της βγει σε καλό. Κανονικά θα έπρεπε να είναι φθηνότερη της πρασινης (λόγω κάλυψης), άρα φοβάμαι πως ξεκινούν την διαδικασία κατάργησης της καρτοκινητής. Θα μας συνηθίσουν στη μηνιαία χρέωση της κάρτας με το λικουιντ και μία μέρα θα το καταργήσουν και το λικουιντ, ώστε να προχωρήσει ομαλά η μετάβαση στα συμβόλαια. Κρατήστε αυτό το ποστ και θα με θυμηθείτε... 

Από την στιγμή που υπάρχει παγκόσμια θα υπάρχει και εδώ,αλλά θα γίνει πολύ ακριβή 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, GREGORYMO said:

Αυτό δεν σημαίνει ότι αν υπάρχει υπόλοιπο, ότι θα ενεργοποιηθεί!!!

Είναι έτερον εκατερον 

εσυ που το ξερεις αυτο;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, VIPdriver said:

Η καρτοκινητη της κόκκινης ακριβαινει και αυτό δεν θα της βγει σε καλό. Κανονικά θα έπρεπε να είναι φθηνότερη της πρασινης (λόγω κάλυψης), άρα φοβάμαι πως ξεκινούν την διαδικασία κατάργησης της καρτοκινητής. Θα μας συνηθίσουν στη μηνιαία χρέωση της κάρτας με το λικουιντ και μία μέρα θα το καταργήσουν και το λικουιντ, ώστε να προχωρήσει ομαλά η μετάβαση στα συμβόλαια. Κρατήστε αυτό το ποστ και θα με θυμηθείτε... 

Με το μαλακο φιλε η καρτοκινητη της Κοκκινης θα χαλασει αν βγαλουν και το Big Bang οποιος παιζει επιβραβευεται καλυτερα αμα βαριεσαι η βαριεστε κλειστε συμβολαιο οπου θελετε. 

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια, πάντως, είναι ότι και τα συμβόλαια έχουν γίνει τόσο προσιτά σε προσφορές που σε κάποιες περιπτώσεις η κάρτα είναι "ασύμφορη". πχ το Red Unlimited που πήρε φίλος εδώ μέσα στα 19€ είναι ληστεία για τις παροχές που προσφέρει σε σύγκριση με τα επίημα πακέτα της καρτοκινητής & ελπίζω σε μια τέτοια προσφορά για να κάνω κι εγώ το CU μου συμβόλαιο... χθες!

Φίλος μου το Μάρτη πήγε το σταθερό του από την VF στην πράσινη και του έδωσαν το Gigamax Unlimited 13€ όταν έβαζε σταθερά 15€/μήνα και κάποιες φορές δεν το έφταναν. 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια, πάντως, είναι ότι και τα συμβόλαια έχουν γίνει τόσο προσιτά σε προσφορές που σε κάποιες περιπτώσεις η κάρτα είναι "ασύμφορη". πχ το Red Unlimited που πήρε φίλος εδώ μέσα στα 19€ είναι ληστεία για τις παροχές που προσφέρει σε σύγκριση με τα επίημα πακέτα της καρτοκινητής & ελπίζω σε μια τέτοια προσφορά για να κάνω κι εγώ το CU μου συμβόλαιο... χθες!
Φίλος μου το Μάρτη πήγε το σταθερό του από την VF στην πράσινη και του έδωσαν το Gigamax Unlimited 13€ όταν έβαζε σταθερά 15€/μήνα και κάποιες φορές δεν το έφταναν. 

Προσωπικά όμως,όπως και να το κάνεις και 19 ευρώ να στο δώσουν το unlimited στην Vodafone και πάλι δεν διορθώνει το πόσο κακές υπηρεσίες παρέχει η εταιρεία, θα προτιμούσα να δώσω κάτι παραπάνω και να πάω στις άλλες δυο που πραγματικά έχουν κάνει μεγάλα βήματα και παρέχουν ολοκληρωμένες υπηρεσίες παρά να έχω προβλήματα όπου σταθώ και όπου βρεθώ, τουλάχιστον αυτή είναι η γνώμη μου.
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, dennis99 said:


Προσωπικά όμως,όπως και να το κάνεις και 19 ευρώ να στο δώσουν το unlimited στην Vodafone και πάλι δεν διορθώνει το πόσο κακές υπηρεσίες παρέχει η εταιρεία, θα προτιμούσα να δώσω κάτι παραπάνω και να πάω στις άλλες δυο που πραγματικά έχουν κάνει μεγάλα βήματα και παρέχουν ολοκληρωμένες υπηρεσίες παρά να έχω προβλήματα όπου σταθώ και όπου βρεθώ, τουλάχιστον αυτή είναι η γνώμη μου.

όλα, φίλε μου, είναι υποκειμενικά και στο τί κατανάλωση κάνει ο καθένας. σημασία έχει ότι μπορεί να ακριβαίνουν οι παροχές στην κινητή, αλλά γίνονται πιο ελκυστικά και τα συμβόλαια.

Το Unlimited ALL μου το εδινε το χειμώνα του 2021 η WIND ώς προσφορά στα 35(!!)€ από 60+ και τώρα αν πας σε οποιαδήποτε εταιρεία και τους πεις "θέλω συμβόλαιο με όλα απεριόριστα" θα σου δώσουν ώς τιμή εκκίνησης τα 30€ 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Να είναι καλά η nova που έριξε τις τιμές συμβολαίων να λέμε, διότι από βόνταφον μόνο αυξήσεις βλέπουμε! 

Link to comment
Share on other sites

300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ KAI 300 SMS ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΜΕ 3.00€! ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΕΙΛΕ 2117 ΣΤΟ 125700 ΜΕΧΡΙ 29/09 #CU OPEN  

Δεν είναι άσχημο....αν δεν είσαι liquid :)

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το πρόγραμμα απεριόριστα. Κάπου το έχασα κ ανανέωνα πιο νωρίς. 
Η εφαρμογή της vf είναι ένα κουβάρι μπερδεμένο κ  αγχώδεις 😄

IMG_4152.png

Link to comment
Share on other sites

την ημερα που ληγει το υπολοιπο,υπάρχει περιθώριο μετά τις 12 για να ανανεωθει το υπολοιπο και να μην χαθει ό,τι μείνει? ρωτάω γιατι παρατηρησα οτι καποια πακέτα δεν εξαφανίζονταν από την εφαρμογή μετα τις 12 αμεσα, αλλά μετά από κάποια ώρα π.χ. το kalokairistes.

Συμβαίνει το ίδιο με το υπόλοιπο?

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο αρκετο καιρο ανομβριας θυμηθηκε η Βοντα να μου στειλει δυο "προσφορες" συμβολαιων στην cu που διατηρω. 

Θα δεχομουν το καρτοπρογραμμα με 10 ευρω αλλα οχι αυτα τα αισχη. 

 

Screenshot_2023-09-24-13-19-00-36_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a.jpg

Screenshot_2023-09-24-13-18-51-64_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a.jpg

Link to comment
Share on other sites

τωρα πλεον απ'οτι κατάλαβα δίνει κανονικό συμβόλαιο για αλλαγή από καρτοκινητό και όχι καρτοπρόγραμμα, στο οποίο έπαιζαν κάποτε τιμες και 8 ευρώ ακόμα....

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, kmpatra said:

τωρα πλεον απ'οτι κατάλαβα δίνει κανονικό συμβόλαιο για αλλαγή από καρτοκινητό και όχι καρτοπρόγραμμα, στο οποίο έπαιζαν κάποτε τιμες και 8 ευρώ ακόμα....

Τρισαθλια προσεγγιση για να μεταβω σε συμβολαιο θα περιμενω αλλες 44 μερες μεχρι να ληξουν αυτες και βλέπουμε 😂

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...