Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

200gb 

Για καποιους ειναι απεριοριστα. Για άλλους δεν ειναι. Για κάποιους τα 5gb ειναι απεριόριστα και δεν θα δώσουν 27ε/μηνα. Επισης δεν θα δώσουν 27ε/μηνα οσοι χρησιμοποιουν big bang.

Δεν πιστευω να το κρατήσουν πολύ το συγκεκριμένο πακέτο. 

4 minutes ago, Pppe said:

Κι αμα σε λιγες ωρες βγαλουν Big Bang συσκευες hardware, πεταω το βλαγο στιφαδο και τρεεεεχω για καλαμακια.

Πιανειιιιι....προ"εκλογικα"!

Καλαμάκια στον φρεντο...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mobileras said:

Καλαμάκια στον φρεντο...

Ξυπναμε , σε παρακαλω κατσε σκοπια μη βγαλει, γιατι παω για υπνο μετα τον βλαγο στιφαδο 4 σελιδες σημερα. "Βαρυστομαχιασα".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pppe said:

Ξυπναμε , σε παρακαλω κατσε σκοπια μη βγαλει, γιατι παω για υπνο μετα τον βλαγο στιφαδο 4 σελιδες σημερα. "Βαρυστομαχιασα".

Δεν κατάλαβα ΤΙΠΟΤΑ όμως από αυτό το ποστ που έγραψες...

Ίσως επειδή μου αρέσει το σουβλάκι...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pppe said:

"Τα καλαμακια σας....." θα πουμε ΜΕΤΑ σε οσους δε προλαβουν.

Το γκουγκλ τρανσλέιτ δεν με βοηθάει ούτε σε αυτο το ποστ. 

Παντως η γκάφα των νέων πακέτων μου θυμίζει τον υπάλληλο των κάουνταουν, λέτε να πήρε μεταγραφή;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mobileras said:

Δεν κατάλαβα ΤΙΠΟΤΑ όμως από αυτό το ποστ που έγραψες...

Δεν νομίζω να κατάλαβαν και πολλοί  🙂  Η ουσία είναι πως τα τελευταία χρόνια οι τιμές έχουν κατρακυλήσει και κυρίως μας έδωσαν κάτι που δεν  μπορούσαμε να το σκεφτούμε καν γιατι παραήταν καλό , το liquid !!!!  

Τωρα κάποιοι θα το αναγνωρίσουν και θα πούν μπράβο ... οι πιο πολλοί δεν θα πάρουν χαμπαρι   ...πχ  ποτέ δεν ζητήσαμε μείωση παγίου στα σταθερα η φορητότητα σταθερου αριθμού σε κινητό τυπου liquid - μας είπαν δεν θα γίνει ποτέ και τέρμα - ακόμα και να μας το προσφέρει τώρα κάποιος τρελος θα τρομάξουμε.

1 hour ago, Mobileras said:

200gb 

Για καποιους ειναι απεριοριστα. Για άλλους δεν ειναι. Για κάποιους τα 5gb ειναι απεριόριστα και δεν θα δώσουν 27ε/μηνα. Επισης δεν θα δώσουν 27ε/μηνα οσοι χρησιμοποιουν big bang.

Δεν πιστευω να το κρατήσουν πολύ το συγκεκριμένο πακέτο. 

Το συγκεκριμένο θα μείνει γιατί θα πάρει όλο το κόσμο που θέλει πολύ ινερνετ και τηλεφωνία, ΕΚΤΟΣ αυτούς που θα ανεχτούν 2 χρόνια δέσμευση για να κατεβάζουν πολύ παράπανω ...  300-500gb χρήσης δλδ οντος θα σε κάνουν να   δέσμευτείς  να χάσεις προσφορές  κλπ .  Αλλά αυτούς δεν καίγεται και καμία εταιρία μεταξύ μας να τους φορτωθεί 🙂  . 

Ολοι οι άλλοι γιατί να μην έρθουν vodafone , από liquid ώς big bang και πακέτα cu μαζί με αυτό των 27 ευρω - που θα πέσει και πολύ πιστέυω .   Το δίκτυο αντέχει τώρα, παλιά  φοβόντουσαν και το έδιναν μόνο με  big bang. 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Νέα προσθήκη με το νέο update για iOS. Το smart pocket μεταφέρθηκε στο μενού. Το Free Data in Campus αφορά τα δωρεάν GB για τους φοιτητές όταν είναι στους χώρους του πανεπιστημίου αλλά βλέπω ότι βγαίνει σαν ένδειξη και σε αριθμούς που δεν έχουν την φοιτητική ιδιότητα. 

IMG_3638.png

IMG_3639.png

Edited by CaptainNickGR
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Mobileras said:

Το γκουγκλ τρανσλέιτ δεν με βοηθάει ούτε σε αυτο το ποστ. 

Παντως η γκάφα των νέων πακέτων μου θυμίζει τον υπάλληλο των κάουνταουν, λέτε να πήρε μεταγραφή;

Οι ανθρωπιστές.. έχουν τύψεις δεν εξηγείται αλλιώς..

IMG_20230519_182323.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς είναι διατυπωμένο;

Αλήθεια τώρα;

Ρωτάω σοβαρά... είναι διατυπωμένο ακριβώς όπως φαίνεται στη φωτογραφία;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, p_k said:

Έτσι ακριβώς είναι διατυπωμένο;

Αλήθεια τώρα;

Ρωτάω σοβαρά... είναι διατυπωμένο ακριβώς όπως φαίνεται στη φωτογραφία;

Ναι.. λες να έκατσα να το φτιάξω εγώ; 🙂 Άλλη όρεξη δεν είχα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mobileras said:

Και σε μένα το ίδιοanthropoi.thumb.jpg.33f7624c2dcfc6727a2eca8f79e063c9.jpg

Έχουν σαλτάρει... δεν εξηγείται αλλιώς....το παίζουν τώρα τελευταία πολύ τάχα μου νεολαίοι χρησιμοποιώντας κατά κόρον την αργκό των νέων και τα Greeklish....😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, damierom said:

Έχουν σαλτάρει... δεν εξηγείται αλλιώς....το παίζουν τώρα τελευταία πολύ τάχα μου νεολαίοι χρησιμοποιώντας κατά κόρον την αργκό των νέων και τα Greeklish....😂😂😂

Μια χαρά παιδιά είναι εκεί στην vodafone, δεν τους λείπει κάτι. Ανθρώπινα μας αντιμετωπίζει 😂

Link to comment
Share on other sites

Φαιδρότητα

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, p_k said:

Φαιδρότητα

Φαιδρότητα που εδώ και 3 ημέρες πρακτικά έχουμε απεριόριστη ομιλία και δεδομένα δωρεάν? Ναι τα μηνύματα είναι κάπως... που προσπαθούν να πιάσουν τον παλμό της νεολαίας αλλά η ουσία είναι αυτή που μετράει και εδώ κέρδισε η vodafone σε όσους δεν φοράνε παρωπίδες..

Link to comment
Share on other sites

Ο χαρακτηρισμός αναφέρεται στη διατύπωση.

Οι παροχές είναι άψογες.

Νόμιζα ότι κατανοήθηκε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και οκ ποιά είναι η φαιδρότητα ? παιζει καμιά διάλεκτος Λοάτκι δεν ξερω και μου ξέφυγε ???? Ανθρώπινα μιλήσανε ως άνθρωποι που είναι πλάκα εχει. Και τα ονόματα οκ ειναι παρόλο που μου άνοιξαν την όρεξη  🙂

Πάντως σοβαρές αλλαγές δεν είδαμε τελικά ... εβαλαν πακέτο απεριόριστης ομιλίας με 12αρα κάρτα , αλλά είχαμε και το 20 ημερών με 8 ευρω που οριακά παραμένει λίγο καλυτερο στα gb απο το 12αρι..

Κακό οτι έγινε μείωση με το shake ισως και τα bonus ... όποιος μπορέσει να μας πει ,  έδωσαν όμως και στην 8αρα ανανεωση νομιζω

Πολύ θετικό που δεν κόπηκαν τα βραδυνα απεριόριστα , ουτε το ΣΚ απεριόριστα που έγινε 2.7ευρω μάλιστα για 28 μερες.

Θετικό και το πακέτο του big bang - χωρις big bang εστω και σε παράλογη τιμη για τέτοια εποχή με προσφορά απεριοριστων και liquid, αλλα επιτέλους μπήκε τετοιο πακέτο στα καρτοκινητά  . (Το μισό του 27 είναι 13.5 , τους αρέσουν οι προσφορές 50% , 15ρα κάρτα , θα βγαίνει και λογικά η τιμή σε σχέση με το  απλό big bang - με μειωμενους ποντους συν liquid 100-200 λεπτά , οπότε ελπίζω να το κάνουν έτσι από Σεπτέμβρη και μετά τις εκλογές  ...  

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, aektzhs 1 said:

Τα πακέτα για του μη φοιτητές βγήκαν;

Όχι όλα.. 

Τουλάχιστον έτσι άφησε να εννοηθεί ο εξυπηρετητής μου στο chat..

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

Όχι όλα.. 

Τουλάχιστον έτσι άφησε να εννοηθεί ο εξυπηρετητής μου στο chat..

Μίλησα με chat και μου λέει απόψε ή αύριο θα βγούν με ένα νέο αυτόματο update 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...