Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεν ασχοληθούμε, δεν τρέχει κάτι;

 

Αν δεν κάνουμε τίποτα, δεν μπούμε στο web ή στο live δεν μας χρεώνει, έτσι;

Άρα απλώς αγνοώ το SMS.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παίδες...στον αριθμό μου υπάρχουν χρεώσει χωρίς να κάνω κλήσεις,εκτός από vodafone ...Γιατί γίνεται αυτό;Πώς ελέγχω τί υπηρεσίες έχω ανοιχτές;;

Ξέρω ότι έχω ενεργοποιημένο το welcome tunes..οκ...Αλλά έχω πολύ λιγότερη κάρτα από αυτην που είχα υπολογίσει..

Kάπιος αριθμός από αυτούς που καλείς , πιθανόν να μην είναι πλέον Vodafone.

Μπορείς να το ελέγξεις στέλνοντας ένα-ένα τα νούμερα που χρησιμοποιείς στο 1286

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη κίνηση της VODAFONE για αυτόματη ενεργοποίηση όλων των συνδρομητών της στο "Vodafone Internet Όλη - Μέρα" είναι επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!

 

Το συγκεκριμένο πρόγραμμα "Vodafone Internet Όλη - Μέρα" υπήρχε και οποιοσδήποτε το χρειαζόταν μπορούσε να το ενεργοποιήσει. Τώρα με λίγα λόγια σε ενεργοποιούν αυτόματα σε αυτό το πρόγραμμα χωρίς καμία συγκατάθεση από μέρους του καταναλωτή και σου λένε ότι ελάχιστη χρέωση για να χρησιμοποιήσεις το mobile internet είναι το 1€.

 

Κάποιος που χρησιμοποιεί τη πλοήγηση μέσω του κινητού και κατεβάζει δεδομένα A-GPS ή θέλει κατεβάσει τη πρόγνωση καιρού, που ο όγκος των δεδομένων είναι πολύ μικρός θα πρέπει να χρεωθεί 1€. Και κάτι ακόμα πιο απλό κάποιος που θα μπεί κατά λάθος στο Internet και κατεβάσει κάποιο μικρό όγκο δεδομένων πάλι 1€ θα χρεωθεί.

 

Το πρόγραμμα αυτό υπάρχει καιρό διαθέσιμο και όποιος ήθελε μπορούσε να το ενεργοποιήσει.

Το να μου ενεργοποιούν ένα πρόγραμμά χωρίς τη συγκατάθεση μου και να ανεβάζουν την ελάχιστη χρέωση για το mobile internet στο 1€ το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!!

 

μη λες οτι θες! Ενα απλο παραδειγμα, παντα ενεργοποιουσα το surf and email 60 και παντα καταναλωνα τα δωρεαν mb χωρις να το παρω χαμπαρι και παντα μου τρωγε απο 5μεχρι10 ευρω. Τωρα με αυτο το συστημα θα με σωσει, κ μεχρι τωρα δε γινοταν να εχεις μαζι ενεργοποιημενο surf&email και το ιντερνετ ολη μερα. Οποτε μη λες οτι θες.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

μη λες οτι θες! Ενα απλο παραδειγμα, παντα ενεργοποιουσα το surf and email 60 και παντα καταναλωνα τα δωρεαν mb χωρις να το παρω χαμπαρι και παντα μου τρωγε απο 5μεχρι10 ευρω. Τωρα με αυτο το συστημα θα με σωσει, κ μεχρι τωρα δε γινοταν να εχεις μαζι ενεργοποιημενο surf&email και το ιντερνετ ολη μερα. Οποτε μη λες οτι θες.

 

Οπως ανεφερε και πιο πανω συμφωνα με την ανακοινωση πρεπει να ενεργοποιειται αυτοματα μονο σε οσους δεν εχουν καποιο πακετο ιντερνετ ηδη ενεργοποιημενο οποτε δε νομιζω μολις σου τελειωσουν τα 60 mb να ενεργοποιηθει αυτοματα. Για ρωτα το να εισαι σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Οπως ανεφερε και πιο πανω συμφωνα με την ανακοινωση πρεπει να ενεργοποιειται αυτοματα μονο σε οσους δεν εχουν καποιο πακετο ιντερνετ ηδη ενεργοποιημενο οποτε δε νομιζω μολις σου τελειωσουν τα 60 mb να ενεργοποιηθει αυτοματα. Για ρωτα το να εισαι σιγουρος

 

ενεργοποιειται αυτοματα . καλεσε το 1350 λεει οτι οταν καταναλωσεις τα mb ιντερνετ που εχεισ ενεργοποιημενα μπαινει αυτοματα το ιντερνετ ολη μερα . Μην ακουω κουταμαρες ειναι πολυ καλο σε γλυτωνει απο υπερβολικες χρεωσεις οταν δεν παρεις χαμπαρι οτι καταναλωθηκαν τα διαθεσιμα ΜΒ internet

 

Η ανακοινωση λεει ομως οτι ενεργοποιειται μονο σε οσους δεν εχουν καποιο πακετο δεδομενων ενεργοποιημενο. Αρα σε σενα δε θα εχει ενεργοποιηθει το ιντερνετ ολη μερα

 

ενεργοποειται σε ολους και σε οσους ενεργοποιηθει λαμβανουνε σχετικο μυνημα που τους ενημερωνει.

 

Βρε παίδες...στον αριθμό μου υπάρχουν χρεώσει χωρίς να κάνω κλήσεις,εκτός από vodafone ...Γιατί γίνεται αυτό;Πώς ελέγχω τί υπηρεσίες έχω ανοιχτές;;

Ξέρω ότι έχω ενεργοποιημένο το welcome tunes..οκ...Αλλά έχω πολύ λιγότερη κάρτα από αυτην που είχα υπολογίσει..

 

γνωριζεις οτι παγιο του welcome tones εχει αλλαξει;. εχει γινει 0,75€ την εβδομαδα και μπορεις να κατεβασεις απεριοριστα τραγουδια . απο εκει που πληρωναμε 0,595ευρω τον μηνα γινανε ξαφνικα 1,19€ τον μηνα και τωρα 0,75€ την εβδομαδα αρα 0,75€*4εβδομαδεσ που εχει ο μηνας συνολο 3€ τον μηνα . απλα εχεις απεριοριστα κομματια να κατεβασεις αυτην η διαφορα. επισης μπορεις να τα ακουσεις και να τα αγορασεις απο το my account επισης , μου ειπανε οτι στην εξυπηρετηση πελατων οτι μπορεις να βαλεις ενα συγκεκριμενο τραγουδι να ακουγεται για 24ωρες μονο. και μετα να το αλλλαζεις. πιστευω οτι το κακο ειναι οτι παλια υπαρχε η δυνατοτητα να βαλεις τραγουδι ανα καποια ωρα. κατι που δεν υπαρχει τωρα. και πιστευω οτι δεν εχει νοημα να εχεις απεριοριστα welcome tones αν δεν υπαρχει αυτη η επιλογη. βεβαια ξερω οτι τα πληρωνεις πολυ πιο φθηνα τα τραγουδια αλλα μου φαινεται τελειως κουλο να κατεβαζεις πολλα τραγουδια και ενα να παιζει. και μια αλλη προσθηκη που μπορει να γινει ειναι να προσθεθει η δυνατοτητα να αποκλειεις καποια ατομα να ακουνε τα τραγουδια παρα να χρειαζεσαι να περνας την επαφες που θελουνε να ακουνε το τραγουδι. διοτι ειναι κουραστικο και βαρετο εαν θελεις να τα ακουνε ολες οι επαφες σου εκτος απο μερικα ατομα.

Edited by moment_v
Χρησιμοποίησε την πολλαπλή παράθεση ! ! !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνουμε τίποτα, δεν μπούμε στο web ή στο live δεν μας χρεώνει, έτσι;

Άρα απλώς αγνοώ το SMS.

 

Εεε ναι..Και απλά δεν θα χρησιμοποιώ το gps .

 

Kάπιος αριθμός από αυτούς που καλείς , πιθανόν να μην είναι πλέον Vodafone.

Μπορείς να το ελέγξεις στέλνοντας ένα-ένα τα νούμερα που χρησιμοποιείς στο 1286

 

Μπα..τον κολλητό μου,την μάνα μου και τον πατέρα μου έχω καλέσει αυτές τις 3μέρες μόνο.

 

γνωριζεις οτι παγιο του welcome tones εχει αλλαξει;. εχει γινει 0,75€ την εβδομαδα και μπορεις να κατεβασεις απεριοριστα τραγουδια . απο εκει που πληρωναμε 0,595ευρω τον μηνα γινανε ξαφνικα 1,19€ τον μηνα και τωρα 0,75€ την εβδομαδα αρα 0,75€*4εβδομαδεσ που εχει ο μηνας συνολο 3€ τον μηνα . απλα εχεις απεριοριστα κομματια να κατεβασεις αυτην η διαφορα. επισης μπορεις να τα ακουσεις και να τα αγορασεις απο το my account επισης , μου ειπανε οτι στην εξυπηρετηση πελατων οτι μπορεις να βαλεις ενα συγκεκριμενο τραγουδι να ακουγεται για 24ωρες μονο. και μετα να το αλλλαζεις. πιστευω οτι το κακο ειναι οτι παλια υπαρχε η δυνατοτητα να βαλεις τραγουδι ανα καποια ωρα. κατι που δεν υπαρχει τωρα. και πιστευω οτι δεν εχει νοημα να εχεις απεριοριστα welcome tones αν δεν υπαρχει αυτη η επιλογη. βεβαια ξερω οτι τα πληρωνεις πολυ πιο φθηνα τα τραγουδια αλλα μου φαινεται τελειως κουλο να κατεβαζεις πολλα τραγουδια και ενα να παιζει. και μια αλλη προσθηκη που μπορει να γινει ειναι να προσθεθει η δυνατοτητα να αποκλειεις καποια ατομα να ακουνε τα τραγουδια παρα να χρειαζεσαι να περνας την επαφες που θελουνε να ακουνε το τραγουδι. διοτι ειναι κουραστικο και βαρετο εαν θελεις να τα ακουνε ολες οι επαφες σου εκτος απο μερικα ατομα.

 

Φίλε,αυτό δεν το ήξερα..Είχα μείνει μόνο στην χρέωση του 1.19€/μήνα ..Ποπο αυτό λες να με χρεώνει τόσο;; Εε τί να τα κάνω τα απεριόριστα...ένα θέλω να χω...Και άμα το βαρεθώ κάποτε να το αλλάξω..Έτσι που κάνω δηλαδή..Μάλλον μου φαίνεται θα το κόψω..Η κοτε το δίνει τζάμπα ρε γμτ μ..Μόνο το αγοράζεις..Ευχαριστώ για την πληροφορία .

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αρχες Φλεβαρη ειχα ενεργοποιηση το surf&email 60, τα δωρεαν mb τα εφαγα σε δυο ημερες, μετα προσπαθησα να ενεργοποιησω το ιντερνετ ολη μερα αλλα χωρις να ξερω οτι δεν μπορεις να το εχεις ενεργοποιημενο μαζι με το s&e60. Τελικα αρχιζα να μπαινω με το bonus των 100mb με καθε καρτα ανανεωσης, πριν λιγο χωρις να το ξερω τελειωσαν και αυτα και αυτοματα με πεταξε στο ιντερνετ ολη μερα! Αρα πλεον ειναι δοκιμασμενο! Τελεια θα ελεγα!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αρχες Φλεβαρη ειχα ενεργοποιηση το surf&email 60, τα δωρεαν mb τα εφαγα σε δυο ημερες, μετα προσπαθησα να ενεργοποιησω το ιντερνετ ολη μερα αλλα χωρις να ξερω οτι δεν μπορεις να το εχεις ενεργοποιημενο μαζι με το s&e60. Τελικα αρχιζα να μπαινω με το bonus των 100mb με καθε καρτα ανανεωσης, πριν λιγο χωρις να το ξερω τελειωσαν και αυτα και αυτοματα με πεταξε στο ιντερνετ ολη μερα! Αρα πλεον ειναι δοκιμασμενο! Τελεια θα ελεγα!

 

ωραια!!!!! τελεια!!!! αρα τωρα πια στην vodafone δεν υπαρχει κοστος για το ιντερνετ δηλαδη τα τιμη του μβ αλλα σε χρεωνει 1€ καλο!!! :)

 

Εεε ναι..Και απλά δεν θα χρησιμοποιώ το gps .

 

 

 

Μπα..τον κολλητό μου,την μάνα μου και τον πατέρα μου έχω καλέσει αυτές τις 3μέρες μόνο.

 

 

 

Φίλε,αυτό δεν το ήξερα..Είχα μείνει μόνο στην χρέωση του 1.19€/μήνα ..Ποπο αυτό λες να με χρεώνει τόσο;; Εε τί να τα κάνω τα απεριόριστα...ένα θέλω να χω...Και άμα το βαρεθώ κάποτε να το αλλάξω..Έτσι που κάνω δηλαδή..Μάλλον μου φαίνεται θα το κόψω..Η κοτε το δίνει τζάμπα ρε γμτ μ..Μόνο το αγοράζεις..Ευχαριστώ για την πληροφορία .

κοιταξε στο vodafone live στην επιλογη ενεργες συνδρομες να δεις ποσο σε χρεωνει αλλα ισωσ να ειναι αυτο. εγω το ειχα οταν ειχε παγιο 0,595€ και ξαφνικα οταν μου τραβηξε 1,19€ λεω τι γινεται εδω παιρνω τηλ το 13830 και μου λεει οτι εχει αλλαξει και τουσ λεω συγνωμη εμεις που το εχουμε ποτε μας ενημερωσατε;. και μου λεει υπηρχε στο vodafone live η ανακοινωση και επειδη δν μπηκατε δν ενημερωθηκατε.. ελεοσ!! και μετα απο λιγο καιρο απενεργοποιησα.

Edited by Petros the Great

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

^ μου φαίνεται απίστευτο που είναι τόσο διαδεδομένο το welcome tunes! :what:

Προφανώς είμαι εντελώς εκτός target group :rolleyes:. (Γεράματα.... :lol:)

Μου φαίνεται από άχρηστο εώς φαιδρό και δεν θα το έβαζα ούτε αν με πλήρωναν, όχι να πληρώνω κιόλας για να το έχω! Άποψη μου, φυσικά, και μάλιστα γεροντική...

 

Εεε ναι..Και απλά δεν θα χρησιμοποιώ το gps .

 

Είναι δυνατόν να ζητήσει κάποιος να διαγραφεί από το "ιντερνετ ολη μέρα";

Σε μια τέτοια περίπτωση όπως παραπάνω ίσως να ήταν χρήσιμο κάτι τέτοιο. Αν θες μόνο λίγα ΚΒ την ημέρα ή τη βδομάδα για κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή γιατί να πληρώνεις 1€ την ημέρα;

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

Αν θες λίγα ΚΒ την μέρα δίνεις 3 ευρώ για 1 μήνα και καθάρισες.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πριν ένα μήνα τα 200 ΜΒ για 7€ και βλέπω ότι έχω ξοδέψει γύρω στα 70 ΜΒ.

ΟΙ ερωτήσεις μου:

  • Αν βάλω τα 60 ΜΒ με 3€ (το οποίο ισχύει για μία ενεργοποίηση ανά ένα μήνα), και έστω ότι τα τελειώσω, αμέσως περνάω στο ίντερνετ όλη μέρα?

  • Μπορώ να ενεργοποιήσω τα 200 ΜΒ, ή πρέπει να περιμένω τις 30 ημέρες του πακέτου S&E 60?

Edited by mpempoulinos
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone δίνει πρόσβαση στο Διαδίκτυο με 1€ την ημέρα. Αν δύο τηλέφωνα με εγκατεστημένο πρόγραμμα για VoIP κλήσεις καλέσει το ένα το άλλο τότε πρακτικά θα μιλάνε απεριόριστα μεταξύ τους με 1€ την ημέρα. Αν θεωρητικά όλες οι κλήσεις γίνονται με αυτόν τον τρόπο, μπορούμε να μιλάμε με 1€ απεριόριστα κάθε μέρα προς όλα τα άλλα τηλέφωνα που έχουν οποιοδήποτε πρόγραμμα πρόσβασης στο Διαδίκτυο σε οποιαδηποτε εταιρεια.

 

Κάνω κάπου λάθος; :confused:

.
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone δίνει πρόσβαση στο Διαδίκτυο με 1€ την ημέρα. Αν δύο τηλέφωνα με εγκατεστημένο πρόγραμμα για VoIP κλήσεις καλέσει το ένα το άλλο τότε πρακτικά θα μιλάνε απεριόριστα μεταξύ τους με 1€ την ημέρα. Αν θεωρητικά όλες οι κλήσεις γίνονται με αυτόν τον τρόπο...

 

Λάθος δεν κάνεις αλλά, οι ταχύτητες δεν είναι σταθερές, και τα 10 MB, δεν ξέρω για πόσα λεπτά την ημέρα φτάνουν. Επίσης, απο προσωπική εμπειρία, οι VoIP μέσω wi-fi, και πάλι δεν είναι τόσο ποιοτικές όσο οι κανονικές κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Tεραστιο λαθος.

Ειναι πολυ λιγα τα mb και αρκουν μονο για ελαχιστες κλησεις.

Σχεδον δεν περναει καθολου φωνη.

Ολο το καλοκαιρι προσπαθουσα να περασω φωνη μα τιποτα.

Ουτε καν στα πρωτα 100 mb δεν περναγε.

Δεν ισχυει με τιποτα αυτο που λες.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Έχω καταφέρει να κάνω κλήση από γερμανία σε Ελλάδα, μέσω 3G. Αλλά υπήρχε αρκετή καθυστέρηση.

Όσο για τον όγκο δεδομένων, δεν θα έλεγα ότι είναι και πάρα πολλά. το Facetime και το Skype για το iPhone που δοκίμασα, μόλις 3MB/λεπτό ομιλίας καταναλώνουν. Σκέτη η φωνή, πόσο να είναι άραγε?

Link to comment
Share on other sites

με τα100mb δωρο απο το cu δεν εχω τις ιδιες ταχυτητες απ'οτι με προπληρωμενο πακετο.ετσι εχω δει.επιβεβαιωνει κανεις η κανω λαθος;
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πριν ένα μήνα τα 200 ΜΒ για 7€ και βλέπω ότι έχω ξοδέψει γύρω στα 70 ΜΒ.

ΟΙ ερωτήσεις μου:

  • Αν βάλω τα 60 ΜΒ με 3€ (το οποίο ισχύει για μία ενεργοποίηση ανά ένα μήνα), και έστω ότι τα τελειώσω, αμέσως περνάω στο ίντερνετ όλη μέρα?

  • Μπορώ να ενεργοποιήσω τα 200 ΜΒ, ή πρέπει να περιμένω τις 30 ημέρες του πακέτου S&E 60?

 

Ναι όταν τελειώνουν τα ΜΒ περνάς στο ΟΛΗ ΜΕΡΑ.

 

Μπορείς να ενεργοποιήσεις τα 200ΜΒ όποτε θες...και πριν την λήξη του 60 και γενικά χωρίς περιορισμούς. Αν το κάνεις και πριν λήξει το προηγούμενο Surf and Email 200 τότε σου αθροίζει και τα 130ΜΒ, που δεν έχεις χαλάσει, και θα ισχύουν όλα μαζί για 30 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone δίνει πρόσβαση στο Διαδίκτυο με 1€ την ημέρα. Αν δύο τηλέφωνα με εγκατεστημένο πρόγραμμα για VoIP κλήσεις καλέσει το ένα το άλλο τότε πρακτικά θα μιλάνε απεριόριστα μεταξύ τους με 1€ την ημέρα. Αν θεωρητικά όλες οι κλήσεις γίνονται με αυτόν τον τρόπο, μπορούμε να μιλάμε με 1€ απεριόριστα κάθε μέρα προς όλα τα άλλα τηλέφωνα που έχουν οποιοδήποτε πρόγραμμα πρόσβασης στο Διαδίκτυο σε οποιαδηποτε εταιρεια.

 

Κάνω κάπου λάθος; :confused:

 

Οι μάγκες της vodafone καταστρατηγώντας πλήρως αυτό που λέμε net neutrality (το δικαίωμα του κάθε ανθρώπου να χρησιμοποιεί το internet όπως θέλει) μπλοκάρουν πολύ πολύ πολύ άγρια τις κλήσεις voip. Είναι σωστό το σκεπτικό σου, αλλά τα λαμόγια της voda δεν θα μπορούν να μας αρμέξουν εάν συμβεί αυτό που λες. Δυστυχώς η ποιότητα της voip κλήσης είναι πολύ κακή. Αλλά υπάρχει η μαγκιά της δρομολόγησης της κλήσης σου μέσω gsm δικτύου (άρα δεν μπορούν να "χαλάσουν" την ποιότητά της τεχνητά!) με το πρόγραμμα 0.01/λεπτό ομιλίας και γεφύρωσης του gsm με το pstn δίκτυο του σπιτιού σου (στο οποίο έχει double play) ώστε να τους ΞΕΣΚΙΣΕΙΣ κανονικά και να μιλάς 24 ώρες το 24ωρο (που λέει ο λόγος) με τελική χρέωσγη 1 eurocent ανά λεπτό.

 

ΚΟΛΠΑ ΑΥΤΟΙ, ΚΟΛΠΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ. Δες εδώ:

http://www.noobwars.gr/forum/index.php?showtopic=1041146957

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Έχω καταφέρει να κάνω κλήση από γερμανία σε Ελλάδα, μέσω 3G. Αλλά υπήρχε αρκετή καθυστέρηση.

Όσο για τον όγκο δεδομένων, δεν θα έλεγα ότι είναι και πάρα πολλά. το Facetime και το Skype για το iPhone που δοκίμασα, μόλις 3MB/λεπτό ομιλίας καταναλώνουν. Σκέτη η φωνή, πόσο να είναι άραγε?

 

Αγοραζω απο skype το unlimited Europe landlines καπου στα 7 ευρω και το χρησιμοποιω αποκλειστηκα μεσω wifi σε συσκευη iPhone 3gs και ποτε δεν ειχα προβλημα κανενα.. μεσω 3G δεν βγαζεις ακρη .. υπαρχει τεραστια καθυστερηση...

επισης απο skypε - > Skype μεσω wife παλι δεν εχω κανενα προβλημα και καμια καθυστερηση ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

όσον αφορά το "CU TALK A LOT 1200+1200SMS+30 MB" βλέπω πως η σελίδα τους λέει πως "Το πακέτο δεν ισχύει όταν βρίσκεσαι στο εξωτερικό ή όταν επικοινωνείς με CU φίλους σου που βρίσκονται εκτός Ελλάδας."

 

δηλ αν έχω τα 1200 και καλεσω ένα cu στο εξωτερικό δεν θα ισχύει η προσφορά??

μέχρι τώρα μπορούσα να καλώ απο το cu μου, άλλο cu στο εξωτερικό κανονικά. είναι νέος όρος αυτός που δεν υπήρχε στην παλιά προσφορά???

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει κανονικά, δεν πρόκειται να χρεωθείς . Απλά θα χρεωθούν αυτοί.
Link to comment
Share on other sites

τον απριλιο περναει ενας χρονος που δεν εχω κανει ανανεωση στο cu. οταν συμπληρωθει ο χρονος θα χασω το υπολοιπο? ή τον αριθμο?

 

(υπολοιπο εχω μηδενικο)

Link to comment
Share on other sites

Αγοραζω απο skype το unlimited Europe landlines καπου στα 7 ευρω και το χρησιμοποιω αποκλειστηκα μεσω wifi σε συσκευη iPhone 3gs και ποτε δεν ειχα προβλημα κανενα.. μεσω 3G δεν βγαζεις ακρη .. υπαρχει τεραστια καθυστερηση...

επισης απο skypε - > Skype μεσω wife παλι δεν εχω κανενα προβλημα και καμια καθυστερηση ..

 

Eγω μεσω 3G απο wind επεζα μια χαρα skype.

Mε το 1 ευρω την μερα μεσω vodafone δεν τα καταφερα ποτε.

Ολα αυτα με Τouch HD

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Έχω "Νέο καρτοκινητό Vodafone", πως μπορώ να λαμβάνω email με sms; Κάποτε υπήρχε το 69xxxxx@vodafone.gr αν θυμάμαι καλά, υπάρχει ακόμα κάτι αντίστοιχο και με τι τιμές; Edited by JimBs
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...