Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 minutes ago, bizbiki said:

ισως, αλλα δεν ανοιγει η σελιδα του κασμπακ

Μίλησα ξανά σήμερα, τίποτα. Αν βρεις άκρη αναφέρεις. Εγώ πάντως το πήρα απόφαση. Πέταμα. Έτσι κι αλλιώς δοκιμή έκανα.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dimitroula10 said:

Μίλησα ξανά σήμερα, τίποτα. Αν βρεις άκρη αναφέρεις. Εγώ πάντως το πήρα απόφαση. Πέταμα. Έτσι κι αλλιώς δοκιμή έκανα.

Είπες και εσύ μια φορά να κάνεις απίστία (στην Q) και συνουσιάστηκε ο Δίας... :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, opmgls said:

Είπες και εσύ μια φορά να κάνεις απίστία (στην Q) και συνουσιάστηκε ο Δίας... :classic_smile:

Έχω και 2 WiFi On The Spot, ένα frog και 1 ίντερνετ κοσμοτέ, για να μην πω και 2 σιμ Ευρώπης. Αλλά η Q μας αγαπάει και μας επιτρέπει και λίγο τσιλιμπούρδισμα. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, opmgls said:

@Harry636
Να διευκρινήσουμε εδώ ότι το πόσο της εξαργύρωσης μπορεί να είναι πολύ μικρό (0.15€ είναι το μικρότερο που το παίρνεις αγοράζοντας κουτάκι μπύρα με 0.88€) και με αυτό και μόνο το ποσό ανανέωνεις και κρατάς ενεργό το νούμερο σου και το χρηματικό υπόλοιπο σου για 2 μήνες. Αλλιώς επίσημως πρέπει να βάλεις 13€ το δίμηνο. Ανεπίσημα μπορείς να βάλεις "μόνο" 8€ από το μηχάνημα αυτόματων πληρώμων που ύπάρχει μέσα στα καταστήματα Vodafone.

Θα έπρεπε να βάλουν και μηχάνημα με μπίρες cashback στα καταστήματα Vodafone!

Link to comment
Share on other sites

πηρα στις 12 το βραδυ την εξυπηρετηση πελατων της vodafone για τους ρωτησω επειδη ο αδελφος μου θα παει στην Πορτογαλια να μου πουνε τι δικτυο θα επιλεξει εκει και αμα το πακετο που εχει χρησιμοποιειται και απο εκει . Και μου ειπανε οτι η εξυπηρετηση πελατων εχει κλεισει λειτουργει 7 το πρωι μεχρι τις 11ή 11:30 το βραδυ , και τωρα το τηλεφωνικο κεντρο εξυπηρετει μονο κλοπες κινητου και αριθμο puk . Εχει λεει 3 χρονια που ισχυει αυτο. Τραγικο τελειως ,περικοπες και στο τηλεφωνικο κεντρο. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, JOHNMEGARYTHMOS said:

πηρα στις 12 το βραδυ την εξυπηρετηση πελατων της vodafone για τους ρωτησω επειδη ο αδελφος μου θα παει στην Πορτογαλια να μου πουνε τι δικτυο θα επιλεξει εκει και αμα το πακετο που εχει χρησιμοποιειται και απο εκει . Και μου ειπανε οτι η εξυπηρετηση πελατων εχει κλεισει λειτουργει 7 το πρωι μεχρι τις 11ή 11:30 το βραδυ

ad_34499380_d85e32dba84ddc7b_web.thumb.jpg.7a65c2616c6de5e44892e3278bb03e6b.jpg

Edited by Bas
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, JOHNMEGARYTHMOS said:

πηρα στις 12 το βραδυ την εξυπηρετηση πελατων της vodafone για τους ρωτησω επειδη ο αδελφος μου θα παει στην Πορτογαλια να μου πουνε τι δικτυο θα επιλεξει εκει και αμα το πακετο που εχει χρησιμοποιειται και απο εκει . Και μου ειπανε οτι η εξυπηρετηση πελατων εχει κλεισει λειτουργει 7 το πρωι μεχρι τις 11ή 11:30 το βραδυ , και τωρα το τηλεφωνικο κεντρο εξυπηρετει μονο κλοπες κινητου και αριθμο puk . Εχει λεει 3 χρονια που ισχυει αυτο. Τραγικο τελειως ,περικοπες και στο τηλεφωνικο κεντρο. 

σωστά σου είπαν εν μέρει - η εξυπηρέτηση καρτοκινητής, είτε τηλεφωνικά, είτε μέσω site είναι 7-23.30. από την άλλη, θέματα περιαγωγής είναι ίδια για συμβόλαια και καρτοκινητά, απλά δεν θα ήξεραν να σου πουν για το τί πακέτα θα μπορεί να χρησιμοποιεί στο εξωτερικό.

στα του θέματός σου, η μόνη επιλογή για vodafone στην πορτογαλία είναι η vf portugal μιας και είναι η μόνη επιλογή για 4G/5G - στις άλλες δίνει μόνο ομιλία (2G).

περισσότερα στο vodafone.gr/roaming

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, JOHNMEGARYTHMOS said:

πηρα στις 12 το βραδυ την εξυπηρετηση πελατων της vodafone για τους ρωτησω επειδη ο αδελφος μου θα παει στην Πορτογαλια να μου πουνε τι δικτυο θα επιλεξει εκει και αμα το πακετο που εχει χρησιμοποιειται και απο εκει . Και μου ειπανε οτι η εξυπηρετηση πελατων εχει κλεισει λειτουργει 7 το πρωι μεχρι τις 11ή 11:30 το βραδυ , και τωρα το τηλεφωνικο κεντρο εξυπηρετει μονο κλοπες κινητου και αριθμο puk . Εχει λεει 3 χρονια που ισχυει αυτο. Τραγικο τελειως ,περικοπες και στο τηλεφωνικο κεντρο. 

01.00 η ώρα ταξιδεύει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...