Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1638827813_Screenshot2024-09-07at18-17-02VodafoneCU(1).thumb.png.38f3e6f0a1986e1327041fbc563dbae5.png

 

Ελαβά αυτήν την απάντηση οπότε έχουμε ελπίδες

Edited by eridion25
Link to comment
Share on other sites

Η ανακοίνωση ειναι επισημη

https://www.vodafone.gr/digital-press-office/anakoinoseis/dpo-page-anakoinosi-kartokinitis-09-2024

Η υπάλληλος μαλλον δεν έχει ενημερωθεί ακομα.

Υ.Γ. το όνομα καλό θα ήταν να σβηστεί.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eridion25 said:

 

Ελαβά αυτήν την απάντηση οπότε έχουμε ελπίδες

οπως λεει ο φιλος φαινεται η υπαλληλος δεν εχει ενημερωθει 😞

βεβαια υπαρχει παντα η πιθανοτητα να μην εφαρμοστει στην πραξη

4 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Επιστροφή χρηματικού σε IBAN τραπεζικό λογαριασμό δεν γίνεται;

Κάτι είχα πετύχει που συζητούσατε πριν κάτι μήνες...

γινεται υπο προυποθεσεις

παραδειγμα στην ανακοινωση για την αλλαγη του 6 μηνου σε 2μηνο γραφει απο κατω

2024-09-07_19-29-55.thumb.png.3feb0bd168b92959ba9106873d1f8be1.png

οποτε οποιος θελει το κυνηγαει ο πραγμα :)

4 ώρες πριν, eridion25 said:

Στο what's up ισχει η διαρκια 12 μήνες στο φοιτιτικο;

καποτε ειχε ειπωθει στο νημα του φοιτιτικου της cosmote οτι ΝΕΕΣ συνδεσεις εχουν 12 μηνες

οι παλιες παντως εχουν 2μηνο

 

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μου εξηγεί κάποιος την παρακάτω ημερομηνία λήξης υπολοίπου;

Είχα κερδίσει στο διαγωνισμό 1 χρόνο απεριόριστα (αν παίζει ρόλο). 

Edit: ρώτησα και στο τσατ και μου το επιβεβαιώνουν ότι λόγω του διαγωνισμού πήρε παράταση το υπόλοιπο για έναν χρόνο+.

IMG_20240907_210716.jpg

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Teiresias_ said:

Μου εξηγεί κάποιος την παρακάτω ημερομηνία λήξης υπολοίπου;

Είχα κερδίσει στο διαγωνισμό 1 χρόνο απεριόριστα (αν παίζει ρόλο). 

Edit: ρώτησα και στο τσατ και μου το επιβεβαιώνουν ότι λόγω του διαγωνισμού πήρε παράταση το υπόλοιπο για έναν χρόνο+.

IMG_20240907_210716.jpg

Και ο πατέρας μου έχει κερδίσει το διαγωνισμό και όταν έβαλε κάρτα πήρε παράταση το υπόλοιπο του 

2 minutes ago, Dimitris_15 said:

Και ο πατέρας μου είχε κερδίσει το διαγωνισμό και όταν έβαλε κάρτα πήρε παράταση το υπόλοιπο του 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dimitris_15 said:

Και ο πατέρας μου έχει κερδίσει το διαγωνισμό και όταν έβαλε κάρτα πήρε παράταση το υπόλοιπο του 

 

Εγώ δεν έβαλα κάρτα.. έτσι ήταν όταν το κέρδισα αλλά η ημερομηνία δεν είχε πάρει παράταση έναν χρόνο. Τώρα έγινε μάλλον για να μην πέσει φραγή. Οπότε όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Teiresias_ said:

Εγώ δεν έβαλα κάρτα.. έτσι ήταν όταν το κέρδισα αλλά η ημερομηνία δεν είχε πάρει παράταση έναν χρόνο. Τώρα έγινε μάλλον για να μην πέσει φραγή. Οπότε όλα καλά.

Ναι το ξέρω και ο πατέρας μου είχε να βάλει κάρτα για 3 μήνες του στειλαν μήνυμα για φραγή αλλά πήρε παράταση 

Μακάρι να είχα και εγώ κερδίσει τα απεριόριστα δεδομένα+ ομιλία για 1 χρόνο έτσι θα αποφευγα να βάζω συνέχεια κάρτα 

Εσείς παιδιά πόσο βάζετε κάρτα κάθε μήνα και πόσα ευρώ βάζετε 

Εγώ 20€ διότι βάζω επέκταση 13€+3€ χρέωση για την υπηρεσία και 15€ που βάζω δηλαδή 13.64 δεν φτάνουν για να να γίνει αποπληρωμή της επέκτασης οπότε μένω χωρίς χρήματα 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, dimitroula10 said:

 Επόμενο θύμα το κασμπακ.

Ακριβεστατο το παραπανω.

Εννοειται οτι οσοι βαλουν καρτα η "καρτα" ως 6/10/2024 στο φοιτητικο τους CU, να μην ξαναβαλουν πριν τον Μαρτη-Απριλη 2025 γιατι θα τους γυρισει πισω την ημερομηνια ληξης υπολοιπου των €.

Οσον αφορα το εαν ΟΝΤΩΣ θα εφαρμοστουν οι καθεκαστοτε ανακοινωσεις των εταιριων κινητης, με το θαρρος που τους δωσαμε μετα τις περσινες εκλογες, και ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ de facto απο τα ιδια τα πραγματα, οτι εχουν και την ισχυ (συσχετισμος "δυναμεων") και το θρασσος (που ΕΜΕΙΣ σε συντριπτικοτατο % στη χωρα μας τους δωσαμε): ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΝ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ.

Και θα αποδειχτει.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 8 Σεπτεμβρίου τώρα δηλαδή 00:30 έως 04:30 το συστημα της βονταφον θα ξεκινήσει τεχνικές εργασίες θα επηρεαστούν η υπηρεσίες όπως το ίντερνετ και η πραγματοποίηση κλήσεων και η λήψη εισερχομένων κλήσεων όπως και λήψη και πραγματοποίηση γραπτών μηνυμάτων όπως και η λήψη διεθνών κλήσεων όπως και πραγματοποίηση τους

Σήμερα 8 Σεπτεμβρίου τώρα δηλαδή 00:30 έως 04:30 το συστημα της βονταφον θα ξεκινήσει τεχνικές εργασίες θα επηρεαστούν η υπηρεσίες όπως το ίντερνετ και η πραγματοποίηση κλήσεων και η λήψη εισερχομένων κλήσεων όπως και λήψη και πραγματοποίηση γραπτών μηνυμάτων όπως και η λήψη διεθνών κλήσεων όπως και πραγματοποίηση τους ξέρετε μήπως αν αυτό επηρεάσει τα καρτοκινητα 

Link to comment
Share on other sites

Κατα τις 9 του περασμενου μηνα, περασα το αφμ σε κατάστημα σε δεύτερο νούμερο για να το βλέπω μέσα στο vodafone app. Μετά από λίγο ήρθαν 10 γίγα για το συνδυασμό με το σταθερό. Δεν είχα κάνει ανανέωση μόνο ένα cashback της προηγούμενες μέρες. Σήμερα θα έληγαν αυτά τα 10 giga και το βράδυ (περίεργο,πρώτη φορά έρχεται μήνυμα νύχτα) ήρθε μήνυμα ότι πήρα άλλα 10 giga για 30 μέρες. Την πρώτη φορά η  εξυπηρέτηση είχε πει ότι έκανα ανανέωση και για αυτό τα πήρα. Και ότι κάθε φορά που θα κάνω σε οποιοδήποτε νούμερο την πρώτη ανανέωση του μήνα με 10€ θα παίρνω αυτά τα 10 giga. Αυτή τη φορά δεν είχε γίνει ούτε κασμπάκ μέσα στο 30ήμερο. Συμβαίνει και σε αλλους? Το θέμα είναι ότι θέλω να αλλάξω αυτόν τον αριθμό, να μπαίνουν στον κύριο νούμερο. Υποψιάζομαι ότι δεν θα συνεννοηθώ εύκολα ούτε με την εξυπηρέτηση ούτε με το κατάστημα....

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2024 at 9:10 ΜΜ, Teiresias_ said:

Μου εξηγεί κάποιος την παρακάτω ημερομηνία λήξης υπολοίπου;

Είχα κερδίσει στο διαγωνισμό 1 χρόνο απεριόριστα (αν παίζει ρόλο). 

Edit: ρώτησα και στο τσατ και μου το επιβεβαιώνουν ότι λόγω του διαγωνισμού πήρε παράταση το υπόλοιπο για έναν χρόνο+.

IMG_20240907_210716.jpg

Και εγώ το ίδιο, μάλιστα έκανα την ανανέωση Ιούλη και πήγε για Ιούλη του 25. Δε ξέρω αν θα μπει φραγή στο τρίμηνο όμως οπότε έχω ένα Cashback έτοιμο μην μπλέκω με τα chat (θα είμαι εξωτερικό τότε)

Link to comment
Share on other sites

Το σημερινό δωρεάν απεριόριστο για μία ημέρα πώς και δεν το αναφέρατε ακόμη;

Για τσεκάρετε τις προσφορές!

Link to comment
Share on other sites

Τι μπορεί να είναι αυτό ; Δεν έχω παραγγείλει κάτι ούτε και μου ήρθε sms ότι κέρδισα στον διαγωνισμό της CU.

Έχετε ιδέα ; Έχει έρθει σε κάποιον άλλον ;

 

IMG_5118.jpeg

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Teiresias_ said:

Το σημερινό δωρεάν απεριόριστο για μία ημέρα πώς και δεν το αναφέρατε ακόμη;

Για τσεκάρετε τις προσφορές!

https://myphone.gr/forum/topic/226/?do=findComment&comment=7305735

 

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Inevar said:

Τι μπορεί να είναι αυτό ; Δεν έχω παραγγείλει κάτι ούτε και μου ήρθε sms ότι κέρδισα στον διαγωνισμό της CU.

Έχετε ιδέα ; Έχει έρθει σε κάποιον άλλον ;

 

IMG_5118.jpeg

Μάλλον vodafone tv box

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eridion25 said:

Μάλλον vodafone tv box

Πώς γίνεται αυτό... αφού έχω άλλο tv box . Να είναι δώρο; Θα σας ενημερώσω, αφού πρώτα βεβαιωθώ πως δε θα πληρώσω αντικαταβολή.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kmpatra said:

Μήπως είναι ρουτερ?

Το σκέφτηκα και αυτό εξ αρχής αλλά δεν ανέφερα , θα σας ενημερώσω σχετικά .

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κολλαγε για λίγο εκεί που είναι να δείξει τα προϊόντα. Τωρα είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Inevar said:

Τι μπορεί να είναι αυτό ; Δεν έχω παραγγείλει κάτι ούτε και μου ήρθε sms ότι κέρδισα στον διαγωνισμό της CU.

Έχετε ιδέα ; Έχει έρθει σε κάποιον άλλον ;

 

IMG_5118.jpeg

Έχεις κάνει πρόσφατα φορητότητα σε cu???εγώ που έκανα πριν κάνα 4μηνο μετά από καιρό ήρθε κ σε εμένα αυτό το μήνυμα και μου στείλανε ενα ασύρματο ηχείο . εκείνη την περίοδο με τη φορητότητα το είχαν σαν δώρο.

Μήπως είναι κάποιο αντίστοιχο δωρο.?

One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...