Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο είναι το διαφημιστικό περιεχόμενο που αναφέρεις;επίσης όταν το έχω κλειστό βγάζει τηλεφωνητή,γίνετε να το καταργήσω;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

όταν θα σου έρθει η ειδοποίηση κλήσεων από κάτω θα έχει μια διαφήμιση, μπορείς να καλέσεις να ενεργοποιήσεις την ειδοποίηση κλήσεων και μετά να ενεργοποιήσεις να λαμβάνεις διαφημιστικό περιεχόμενο με την υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων καλώντας το νούμερο που αναφέρα παραπάνω. και μετά γύρνα το κινητό στο προφίλ πτήσης για να είναι κλειστό και κανε μια αναπάντητη από άλλο τηλέφωνο μετά άνοιξε το κινητό σου δες τι γράφει στην ειδοποίηση κλήσεων. εάν δεν θέλεις διαφημιστικό περιεχόμενο κάλεσε και βγάλτο.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

όταν θα σου έρθει η ειδοποίηση κλήσεων από κάτω θα έχει μια διαφήμιση, μπορείς να καλέσεις να ενεργοποιήσεις την ειδοποίηση κλήσεων και μετά να ενεργοποιήσεις να λαμβάνεις διαφημιστικό περιεχόμενο με την υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων καλώντας το νούμερο που αναφέρα παραπάνω. και μετά γύρνα το κινητό στο προφίλ πτήσης για να είναι κλειστό και κανε μια αναπάντητη από άλλο τηλέφωνο μετά άνοιξε το κινητό σου δες τι γράφει στην ειδοποίηση κλήσεων. εάν δεν θέλεις διαφημιστικό περιεχόμενο κάλεσε και βγάλτο.

 

 

Δεν βλέπω κάποιο διαφημιστικό περιερχομενο,μόνο ποιος αριθμός με κάλεσε ημερομηνία και ώρα,ποτέ δεν έχω δει διαφημιστικό περιεχόμενο.Επισης το 1259 που ανέφερες δίνει επιλογές μόνο για αναγνώριση κλήσεων και απόκρυψης αριθμού και όχι για απενεργοποίηση κάποιου διαφημιστικού μηνύματος.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by karlito13
Link to comment
Share on other sites

μπράβο στην Vodafone για την εξυπηρέτηση πελατών... οφείλω να το πω

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν βλέπω κάποιο διαφημιστικό περιερχομενο,μόνο ποιος αριθμός με κάλεσε ημερομηνία και ώρα,ποτέ δεν έχω δει διαφημιστικό περιεχόμενο.Επισης το 1259 που ανέφερες δίνει επιλογές μόνο για αναγνώριση κλήσεων και απόκρυψης αριθμού και όχι για απενεργοποίηση κάποιου διαφημιστικού μηνύματος.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

όντως.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα ,ποσο ειναι το κοστος αγορας νεας καρτας cu;

 

7€ ελαχιστη ανανεωση κατευθειαν με την αγορα.Με 10€ παιρνεις 500MB bonus και αλλα 500 λογω ανανεωσης απο καταστημα/ονλαιν.Μετα με 6€ βαζεις 400' προς Cu και 300' σε ολους.Υπ οψην πηρα και αλλα 100' επειδη ειναι νεο νουμερο το δικο μου,ισχυει και για σενα.Μεταφερεται οτι περισσευει απο το πακετο που αγοραζεις,αρκει να το ξαναγορασεις τον επομενο μηνα.Με 0,20€ παιρνεις 1+1 κωδικους(Mikel,Ster/Odeon και για αλλα).

Μην ζητησεις να βαλουν τιποτα,εμενα μου ειπαν να βαλουν λεπτα προς ολη την Vodafone αλλα ειπα οχι.Κατεβασε και το MyCu για το κινητο σου και κανε λογαριασμο.

Υπ οψην μπορεις να δηλωσεις 3 νουμερα και με καθε ανανεωση(απο την επομενη) να παιρνεις 100MB για σενα και 100 σε 3 φιλους,οποτε αμα εχεις 2-3 φιλους που εχουν βαλει το νουμερο σου πιανεις τα 1.300 με 1.400MB με 10€ ανανεωση(μαζι και τα 1000MB που εγραψα πριν).Υπ οψην για να παρεις 100MB και να δεχτεις πρεπει να ανανεωσουν και οι φιλοι σου.Τουλαχιστον 1GB το μηνα θα εχεις παντως.Μετα με 6€ και αυτοματη ενεργοποιηση παιρνεις 1GB ακομα.Ομως αμα ξεπερασεις το οριο χρησης που ειναι 1,5GB/ημερα πεφτει η ταχυτητα και επανερχεται στις 4 το πρωι.Ομως οι ταχυτητες θα ειναι σαν να εχεις Edge.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

7€ ελαχιστη καρτα κατευθειαν με την αγορα.Με 10€ παιρνεις 500MB bonus και αλλα 500 λογω ανανεωσης απο καταστημα/ονλαιν.Μετα με 6€ βαζεις 400' προς Cu και 300' σε ολους.Υπ οψην πηρα και αλλα 100' επειδη ειναι νεο νουμερο το δικο μου,ισχυει και για σενα.Μεταφερεται οτι περισσευει απο το πακετο που αγοραζεις,αρκει να το ξαναγορασεις τον επομενο μηνα.Με 0,20€ παιρνεις 1+1 κωδικους(Mikel,Ster/Odeon και για αλλα).

 

Σ ευχαριστω πολυ φιλε

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εγώ στους γονείς μου που τους βάζω εγώ κάρτα ηλεκτρονικά, έχω φτιάξει λογαριασμό στο my Vodafone και τα παρακολουθώ μέσω υπολογιστή είτε από εφαρμογή στο κινητό απόμακρυσμενα οπότε θα στο πρότεινα να το κάνεις και εσύ. επίσης να μην λήγει να προσέξεις να μην λήγει το πακέτο και βάζεις ξανά νέο ίδιο πακέτο για να μην χάνεται χρόνος ομιλίας και να μεταφέρεται στον επόμενο μήνα. και έτσι θα έχει πάντα λεπτά ομιλίας!

 

Καλο και αυτο ,πρακτικο θα ελεγα, σ ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ φιλε

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Καλο και αυτο ,πρακτικο θα ελεγα, σ ευχαριστω.

 

Εγραψα και λιγο παραπανω και αλλα,και κατι ακομα.Αμα εχεις καποιο γνωστο που ειναι κατω των 24 μπορεις να παρεις 1GB με 3€ για Facebook,Twitter,Instagram,Tumblr,

Snapchat.Εξαιρειται το messenger του Facebook ομως.Ενεργοποιειται αυτοματα και αμα πας με καποιον που μπορει να την παρει πες τους να σου ενεργοποιησουν και το Under 24.

Θελει ταυτοτητα του κατοχου και αυτου που ειναι κατω των 24 για να γινει.Ανοιξε και 4G μεσω του 1285, και μετα κανε επανεκκινηση της συσκευης για να εχεις 4G.Περι καλυψης στη θεσσαλονικη οπου ειμαι παιζει καλα με θεματακια στον περιφεριακο.Ημαθια απο βεροια εως Κλειδι μια χαρα σημα.Απο Γιαννιτσα εως Αλεξανδρεια ολα καλα.Εδεσσα μια χαρα.Απο Κατερινη εως Νεους Πορους Πιεριας μια χαρα.Σε

Πτολεμαιδα,Αμυνταιο,Φλωρινα και στα χωρια μια χαρα καλυψη.Αρκετα αξιοπρεπης καλυψη ειδα.Χαλκιδικη επισης απο θεσσαλονικη εως Ποτιδαια μια χαρα,θεματα λιγο εξω απο τη Ποτιδαια προς Νεες Φωκιες.

Δεν ειναι Cosmote,αλλα ουτε οπως τα χαλια της Wind.Και επειδη ειχα και τις τρεις,η Vodafone αποδειχτηκε η μεση λυση σε εμενα.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εγραψα και λιγο παραπανω και αλλα,και κατι ακομα.Αμα εχεις καποιο γνωστο που ειναι κατω των 24 μπορεις να παρεις 1GB με 3€ για Facebook,Twitter,Instagram,Tumblr,

Snapchat.Εξαιρειται το messenger του Facebook ομως.Ενεργοποιειται αυτοματα και αμα πας με καποιον που μπορει να την παρει πες τους να σου ενεργοποιησουν και το Under 24.

Θελει ταυτοτητα του κατοχου και αυτου που ειναι κατω των 24 για να γινει.Ανοιξε και 4G μεσω του 1285, και μετα κανε επανεκκινηση της συσκευης για να εχεις 4G.

 

Καλα κανεις και τα αναφερεις ολα αυτα φιλε για να ξερουμε τι γινετε ,αν και προσωπικα αυτο το 1Gb γαι face,twit κλπ κλπ δεν μ ενδιαφερει , ενδιαφερον πακετο για καποιον αλλον ,σ ευχαριστω και παλι .

Link to comment
Share on other sites

Εγραψα και λιγο παραπανω και αλλα,και κατι ακομα.Αμα εχεις καποιο γνωστο που ειναι κατω των 24 μπορεις να παρεις 1GB με 3€ για Facebook,Twitter,Instagram,Tumblr,

Snapchat.Εξαιρειται το messenger του Facebook ομως.Ενεργοποιειται αυτοματα και αμα πας με καποιον που μπορει να την παρει πες τους να σου ενεργοποιησουν και το Under 24.

Θελει ταυτοτητα του κατοχου και αυτου που ειναι κατω των 24 για να γινει.Ανοιξε και 4G μεσω του 1285, και μετα κανε επανεκκινηση της συσκευης για να εχεις 4G.Περι καλυψης στη θεσσαλονικη οπου ειμαι παιζει καλα με θεματακια στον περιφεριακο.Ημαθια απο βεροια εως Κλειδι μια χαρα σημα.Απο Γιαννιτσα εως Αλεξανδρεια ολα καλα.Εδεσσα μια χαρα.Απο Κατερινη εως Νεους Πορους Πιεριας μια χαρα.Σε

Πτολεμαιδα,Αμυνταιο,Φλωρινα και στα χωρια μια χαρα καλυψη.Αρκετα αξιοπρεπης καλυψη ειδα.Χαλκιδικη επισης απο θεσσαλονικη εως Ποτιδαια μια χαρα,θεματα λιγο εξω απο τη Ποτιδαια προς Νεες Φωκιες.

Δεν ειναι Cosmote,αλλα ουτε οπως τα χαλια της Wind.Και επειδη ειχα και τις τρεις,η Vodafone αποδειχτηκε η μεση λυση σε εμενα.

 

Χτες πηρα μια καρτα cu φιλε και την ενεργοποιησα , επειδη οπως ανεφερα θα την χρησιμοποιησει ατομο μεγαλης ηλικιας που δεν ειναι της τεχνολογιας ενεργοποιησα το πακετο το cu combo 600 και το bonus talk 2 vodafone με αυτοματη αναναιωση κατα την καταχωρηση καρτας 10 ευρω , τον ενδιαφερει η ομιλια και τιποτε αλλο ,να προσθεσω μαζι με αυτο το πακετο δινει αλλα 100 λεπτα προς ολους σαν νεος συνδρομητης (οπως πολυ σωστα ανεφερες πιο πανω)

Πιστευω ετσι να ειναι πιο καλα ,μιας και εγω δεν θα χρειαζετε να κανω τιποτα ,θα βαζει 10 ευρω καρτα και θα ειναι ολα οκ

 

Εγω εχω καρτοπρογραμμα cu με 14 ευρω (300 προς ολους-1000 προς vodafone-1,5 giga internet - 200sms προς ολους) το οποιο ληγει σε 5 μηνες ,ρωτησα τι θα χρειαστει για να το μεταφερω σε cu και η απαντηση που πηρα ηταν ενα 20αρικο κολλαριστο ,μεχρι τοτε δεν ξερω αν θα υπαρχει τροπος να το γλιτωσω ,ιδωμεν :)

Δεν ξερω αξιζει αυτο το προγραμμα που εχω ειδη; μ ενδιαφερει ομιλια προς ολους περιπου 400 λεπτα και περιπου 1,5 giga internet

Link to comment
Share on other sites

Χτες πηρα μια καρτα cu φιλε και την ενεργοποιησα , επειδη οπως ανεφερα θα την χρησιμοποιησει ατομο μεγαλης ηλικιας που δεν ειναι της τεχνολογιας ενεργοποιησα το πακετο το cu combo 600 και το bonus talk 2 vodafone με αυτοματη αναναιωση κατα την καταχωρηση καρτας 10 ευρω , τον ενδιαφερει η ομιλια και τιποτε αλλο ,να προσθεσω μαζι με αυτο το πακετο δινει αλλα 100 λεπτα προς ολους σαν νεος συνδρομητης (οπως πολυ σωστα ανεφερες πιο πανω)

Πιστευω ετσι να ειναι πιο καλα ,μιας και εγω δεν θα χρειαζετε να κανω τιποτα ,θα βαζει 10 ευρω καρτα και θα ειναι ολα οκ

 

Εγω εχω καρτοπρογραμμα cu με 14 ευρω (300 προς ολους-1000 προς vodafone-1,5 giga internet - 200sms προς ολους) το οποιο ληγει σε 5 μηνες ,ρωτησα τι θα χρειαστει για να το μεταφερω σε cu και η απαντηση που πηρα ηταν ενα 20αρικο κολλαριστο ,μεχρι τοτε δεν ξερω αν θα υπαρχει τροπος να το γλιτωσω ,ιδωμεν :)

Δεν ξερω αξιζει αυτο το προγραμμα που εχω ειδη; μ ενδιαφερει ομιλια προς ολους περιπου 400 λεπτα και περιπου 1,5 giga internet

 

Δεν γλυτωνεις.Για μενα δες λυση 2 καρτων.F2G για λεπτα και Frog για ιντερνετ.Αλλιως δινεις στο CU 15€ το μηνα για 400' σε CU και 300' προς ολους,1GB με την ανανεωση σε καταστημα/ονλαιν και το παρε να χεις αρκει να εχεις φιλους με CU.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Για το #protifora Under 24,1GB/3€

Η ενεργοποιηση εγινε σημερα το πρωι και εδωσα τα στοιχεια χθες το απογευμα.Αρκετα γρηγορα εγινε η διαδικασια.Προυποθεση για να εχεις το 1GB με 3€,θελει να εχεις μεσα 3€ υπολοιπο(αυτοματη ενεργοποιηση με την ανανεωση).Υπολογιστε οτι επειδη με 10€ παιρνετε 8,93€ λογω φορων,

οριακα δεν φτανουν τα χρηματα.Αρα ανανεωση 11€ τουλαχιστον ή 10€ και μεταφορα υπολοιπου απο αλλο Vodafone νουμερο.Για οσους ειναι κατω των 18,χρειαζεται ταυτοτητα κατοχου αριθμου και την δικη σας.Αλλιως για οσους βγαλουν φοιτητικο,κατευθειαν μπορειτε να την ενεργοποιησετε.Εγω το εκανα λογω instagram,οπου τα MB φευγουν γρηγορα.Για αρκετη χρηση social media,αξιζει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το σύστημα ξεχωρίζει την εφαρμογή που τρέχεις και σου χρεώνει mb απο το ανάλογο πακέτο? πχ μπορείς να έχεις ανοιχτό το instagram,να κάνεις like ή να ανεβάζεις φώτο και παράλληλα να σερφάρεις στο νετ και θα αφαιρέσει mb και απο τα 2 πακέτα?
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το σύστημα ξεχωρίζει την εφαρμογή που τρέχεις και σου χρεώνει mb απο το ανάλογο πακέτο? πχ μπορείς να έχεις ανοιχτό το instagram,να κάνεις like ή να ανεβάζεις φώτο και παράλληλα να σερφάρεις στο νετ και θα αφαιρέσει mb και απο τα 2 πακέτα?

 

Κατι τετοιο γινεται,απλα αμα εχω το instagram ανοιχτο και κανω like,ανεβαζω φωτογραφιες κλπ. αφαιρουνται απο τα social media.Το ιδιο και για το facebook,αλλα οχι για το messenger.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό, το widget της εφαρμογής my CU δεν ενημερώνεται. Στην ουσία δεν δείχνει τίποτα. Το κάνει σε κανέναν άλλο;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Θέλω να αλλάξω από καρτοκινητο σε cu. Δύο ερωτήσεις. 1) θα χαθεί ο χρόνος ομιλίας που έχω; 2) αν ανανεώνω πριν λήξει ο μήνας μου μένουν λεπτά ομιλίας, sms και data όπως και στο καρτοκινητό;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Θέλω να αλλάξω από καρτοκινητο σε cu. Δύο ερωτήσεις. 1) θα χαθεί ο χρόνος ομιλίας που έχω; 2) αν ανανεώνω πριν λήξει ο μήνας μου μένουν λεπτά ομιλίας, sms και data όπως και στο καρτοκινητό;

το πρώτο δε το κατάλαβα, από άλλο καρτοκινητο?

στο δεύτερο ναι αλλά ακριβώς το ίδιο πακέτο

 

LG V10

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

το πρώτο δε το κατάλαβα

στο δεύτερο ναι αλλά ακριβώς το ίδιο πακέτο

 

LG V10

 

Σε ευχαριστώ, ναι για το ίδιο πακέτο εννοώ. Πρέπει να το επιλέγω κάθε φορά;

Όσο αφορά την πρώτη ερώτηση, εννοώ ότι αυτή τη στιγμή έχω μαζέψει πάνω από 4000 λεπτά ομιλίας. Αυτά θα χαθούν με την αλλαγή;

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

ναι το ίδιο πακέτο πρέπει να επιλέγεις

αυτό που δεν κατάλαβα είναι από άλλο καρτοκινητο άλλης εταιρίας ή πάλι vodafone?

από άλλη εταιρία χάνονται, λογικό,από καρτοκινητο vodafone δεν ξέρω

 

 

LG V10

Link to comment
Share on other sites

για να μεταφέρονται όλα πρέπει να τα ανανεώνεις πριν την ημερομηνία λήξης τους

αυτό που δεν κατάλαβα είναι από άλλο καρτοκινητο άλλης εταιρίας ή πάλι vodafone?

από άλλη εταιρία χάνονται, λογικό,από καρτοκινητο vodafone δεν ξέρω

 

 

LG V10

Όχι αλλης εταιρείας. Vodafone έχω αλλά το απλό καρτοκινητό.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλης εταιρείας. Vodafone έχω αλλά το απλό καρτοκινητό.

αν πάρεις το 1266 θα δεις ότι χάνονται

μιλά με chat u never know

 

LG V10

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό, το widget της εφαρμογής my CU δεν ενημερώνεται. Στην ουσία δεν δείχνει τίποτα. Το κάνει σε κανέναν άλλο;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Μερικές φορές κολλάει σε εμένα και αν ανοίξω την εφαρμογή κάνει sync κανονικά και λειτουργεί και το widget. Επίσης σε εμένα δεν λειτουργεί το widget όταν μπαίνει το Nexus σε κατάσταση εξοικονόμησης ενέργειας.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εαν έχει κάποιος CU και εχει το μπόνους Just Surf, εαν βάλει 5 ευρώ από κατάστημα έχει κάποιο μπόνους ανανέωσης; Επίσης, το 10αρι που δίνει 500μβ ειναι απο οπουδήποτε; (π.χ. και απο περίπτερο; )
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ενεργοποιημένο το just surf bonus, αν βάλεις από 10€ μέχρι 19€ παίρνεις 500mb. Από 20€ και πάνω παίρνεις 1gb. Ανεξάρτητα από το είδος της ανανέωσης.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ενεργοποιημένο το just surf bonus, αν βάλεις από 10€ μέχρι 19€ παίρνεις 500mb. Από 20€ και πάνω παίρνεις 1gb. Ανεξάρτητα από το είδος της ανανέωσης.

 

Sent from my Moto X Play

Οκ, εαν βαλω 5 σε κατάστημα δε δίνει τίποτα; Ούτε κάποια λεπτά ομιλίας;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...