Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λόγικά όχι, δε θα πάρεις online bonus. Το bonus αφορά μόνο online ενεργοποίηση, είτε από το site, είτε μέσω της εφαρμογής, μόνο για μία φορά (χωρίς αυτόματη ανανέωση).

 

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση.

Προτίμησα το bonus +100λεπτά προς όλους για ένα ευρώ παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone μέσω του Vodafone app ανταμείβει τους χρήστες που χρησιμοποιούν την υπηρεσία feedback σχετικά με την Ποιότητα Δικτύου. Ανατρέξτε στην εξής υπηρεσία, πείτε την άποψή σας και θα ενημερωθείτε με SMS για το δώρο σας.
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone μέσω του Vodafone app ανταμείβει τους χρήστες που χρησιμοποιούν την υπηρεσία feedback σχετικά με την Ποιότητα Δικτύου. Ανατρέξτε στην εξής υπηρεσία, πείτε την άποψή σας και θα ενημερωθείτε με SMS για το δώρο σας.

 

Πια είναι η υπηρεσία feedback σχετικά με την Ποιότητα Δικτύου;

Το net perform εννοεί;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πια είναι η υπηρεσία feedback σχετικά με την Ποιότητα Δικτύου;

Το net perform εννοεί;

 

Στα ελληνικά το ονομάζει Εγγύηση Δικτύου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή δεν το βρήκα πουθενά γραμμένο, το γράφω εδώ. Με ανανέωση 10 ευρώ (καρτοκινητό vodafone) μέχρι 28/04 χορηγούνται "δώρο" 30 λεπτά προς όλους, για 5 ημέρες. Μικρή προσφορά, αλλά μπορεί κάποιος να ενδιαφέρεται. Edited by FKLDS
Link to comment
Share on other sites

Πια είναι η υπηρεσία feedback σχετικά με την Ποιότητα Δικτύου;

Το net perform εννοεί;

 

My Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Στα ελληνικά το ονομάζει Εγγύηση Δικτύου!

 

πάντως εμένα που πριν από 4 ημέρες δεν μπορούσα να κάνω ανανέωση on line και ενημέρωσα το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών και τελικά δεν πέρναγε η κάρτα της Πειραιώς χρεωστική visa και δοκίμασα με εθνική master card και πέρασε κανονικά, σήμερα με πήρανε τηλέφωνο να με ρωτήσουν εάν μπόρεσα να κάνω ανανέωση και όντως υπήρχε πρόβλημα και ότι έχει επιλυθεί και μου κάνουν δώρο 200 λεπτά προς όλα τα δίκτυα για το πρόβλημα που υπήρχε. ένα μεγάλο μπράβο στην εταιρεία που σέβεται τους συνδρομητές της.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Μετέφερα το f2go σε CU

Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία με το χρόνο που θα πάρει να γίνει η ενεργοποίηση?

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone μέσω του Vodafone app ανταμείβει τους χρήστες που χρησιμοποιούν την υπηρεσία feedback σχετικά με την Ποιότητα Δικτύου. Ανατρέξτε στην εξής υπηρεσία, πείτε την άποψή σας και θα ενημερωθείτε με SMS για το δώρο σας.

 

εισαι ωραιος!!

εκανα αναφορα για σημα και για καλυψη και πηρα δυο δωρα.

και τα εκανα αναφορα επειδή οντως εχουμε θεμα εδώ, όχι για πλακα

Link to comment
Share on other sites

εισαι ωραιος!!

εκανα αναφορα για σημα και για καλυψη και πηρα δυο δωρα.

και τα εκανα αναφορα επειδή οντως εχουμε θεμα εδώ, όχι για πλακα

 

απο που εκανες αναφορα; μεσω viber ή skype ; ή απο κάπου αλλου;.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εισαι ωραιος!!

εκανα αναφορα για σημα και για καλυψη και πηρα δυο δωρα.

και τα εκανα αναφορα επειδή οντως εχουμε θεμα εδώ, όχι για πλακα

 

εμενα γιατι μου δωσανε μονο ενα δωρο;

Link to comment
Share on other sites

εμενα γιατι μου δωσανε μονο ενα δωρο;

 

γιατι εκανες αναφορα για ένα από τα δυο θεματα μαλλον

εγω και για καλυψη δικτυου τηλεφωνου, και για ιντερνετ

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

απο που εκανες αναφορα; μεσω viber ή skype ; ή απο κάπου αλλου;.

 

από την εφαρμογή myvodafone, στο κουμπι εγγύηση δικτυου

Link to comment
Share on other sites

γιατι εκανες αναφορα για ένα από τα δυο θεματα μαλλον

εγω και για καλυψη δικτυου τηλεφωνου, και για ιντερνετ

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

από την εφαρμογή myvodafone, στο κουμπι εγγύηση δικτυου

 

απο υπολογστη δεν μπορεις να το κανεις ; αυτο; επισης οι χρηστες my cu application δεν υπαρχει τετοια επιλογη; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

απο υπολογστη δεν μπορεις να το κανεις ; αυτο; επισης οι χρηστες my cu application δεν υπαρχει τετοια επιλογη; .

 

όχι από ότι ειπε και το παλικαρι που μας ενημερωσε, από την εφαρμογή μονο γινεται

την Myvodafone

Link to comment
Share on other sites

...σήμερα με πήρανε τηλέφωνο να με ρωτήσουν εάν μπόρεσα να κάνω ανανέωση και όντως υπήρχε πρόβλημα και ότι έχει επιλυθεί και μου κάνουν δώρο 200 λεπτά προς όλα τα δίκτυα για το πρόβλημα που υπήρχε. ένα μεγάλο μπράβο στην εταιρεία που σέβεται τους συνδρομητές της.

 

πήραν και τον αδελφό μου σήμερα για τον ίδιο λόγο...

Νόμιζε πως έβαζε λάθος τον κωδικό και του ζήτησαν συγγνώμη κ του έδωσαν κ τα λεπτά δώρο.

Μπράβο τους.

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Η εταιρεία VODAFONE ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) ανακοινώνει ότι :

 

Από 25 Μαΐου 2016 παύει την εμπορική διάθεση του πακέτου που προσφέρει 100 SMS προς όλα τα δίκτυα με κόστος 3€ στο Καρτοκινητό Vodafone. Οι υφιστάμενοι συνδρομητές του Καρτοκινητού Vodafone που πραγματοποιούν ανανέωση αξίας από 10€ και άνω και λαμβάνουν αυτόματα τον συνδυασμό πακέτων των 200 λεπτών προς όλα τα δίκτυα με 5€ και 100 SMS προς όλα τα δίκτυα με χρέωση 3€, από τις 25 Μαΐου θα σταματήσουν να λαμβάνουν αυτόματα το πακέτο των 100 SMS προς όλα τα δίκτυα σε ανανεώσεις από 10€. Όσοι συνδρομητές ενεργοποιήσουν το πακέτο μέχρι και τις 25 Μαΐου θα μπορούν να χρησιμοποιήσουν τις παροχές του πακέτου μέχρι και την ημερομηνία λήξης χωρίς τη δυνατότητα επιπλέον αγοράς ή αυτόματης ανανέωσης του πακέτου. Οι συνδρομητές του Καρτοκινητού Vodafone μπορούν να ενημερώνονται για τα εμπορικά διαθέσιμα πακέτα που μπορούν να ενεργοποιήσουν από το Vodafone.gr καθώς και από το 1252.

 

Επιπλέον, από 26 Απριλίου 2016 καταργεί τα επιπρόσθετα πακέτα του Καρτοκινητού Vodafone που προσφέρουν «150 λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας», για 1 μήνα με χρέωση 3€ και «300ΜΒ για internet από το κινητό», για 1 μήνα με χρέωση 3€.

 

Τέλος, από 26 Μαΐου 2016 τροποποιείται η χρέωση της υπηρεσίας Friends & Family που είναι διαθέσιμη στο Καρτοκινητό Vodafone. Συγκεκριμένα, η χρέωση της υπηρεσίας για τους συνδρομητές του Καρτοκινητού Vodafone που είναι εγγεγραμμένοι στην υπηρεσία Friends & Family μεταβάλλεται από €0,01 το λεπτό σε €0,02 το λεπτό για κλήσεις προς τους 2 επιλεγμένους αριθμούς Vodafone. Ο ελάχιστος χρόνος χρέωσης και το βήμα χρέωσης παραμένει το 1 λεπτό.

 

Όλες οι παραπάνω τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 23%.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40402&dateFrom=&dateUntil=

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά το τελευταίο με το 0,02 το λεπτό βλεπω σύντομα να το εφαρμόζει και η Cosmote...Δυστυχως
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο η φορητότητα ολοκληρώθηκε παρά τις οφειλές που υπάρχουν. Βέβαια δεν ήταν πολλές, δύο μήνες και αυτός που τρέχει τώρα.

 

[/color]

 

Δεν ισχύει αυτό πλέον. Δεν μπορεί να απαγορευτεί φορητότητα λόγω ανεξόφλητων (ακόμη και ληξιπρόθεσμων) λογαριασμών

Link to comment
Share on other sites

Τα δωρεάν λεπτά ομιλίας προς CU ή όλων των δικτύων των πακέτων ομιλίας περιλαμβάνουν και τις βιντεοκλήσεις; Γνωρίζεται κάτι;
Smile for ever.
Link to comment
Share on other sites

Τα δωρεάν λεπτά ομιλίας προς CU ή όλων των δικτύων των πακέτων ομιλίας περιλαμβάνουν και τις βιντεοκλήσεις; Γνωρίζεται κάτι;

Ναι

 

Στάλθηκε απο s4 με tapa

Link to comment
Share on other sites

Με βάση την εξυπηρέτηση πελατών τους κανένα πακέτο δεν υποστηρίζει βιντεοκλήσεις...χρέωση εδώ:

http://www.vodafonecu.gr/gr/upiresies-cu/info-point/timokatalogos/

Το CU ALL DAY καταργήθηκε.

Άρα μόνο η κοσμοκάρτα έχει πλέον βιντεοκλήσεις στα πακέτα της!

Edited by amnis
Smile for ever.
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πάρω κάπου να δω τι γίνεται με τη φορητοτητα μου σε CU από wind?

Την έκανα Μ. Τετάρτη και ακομα...

Ούτε η wind με κάλεσε, μόνο η Vodafone ένα μήνυμα ότι καταχωρήθηκε το αίτημα

 

Μίλησα μαζί τους στο Facebook και μου είπαν να τους πω σε ποιο καταστήμα έκανα την αίτηση. Μου είπαν τελικά ότι το κατάστημα δεν είναι από τα συνεργαζομενα και να πάρω εγώ τηλέφωνο στη Vodafone σε εργάσιμες μέρες. Ξέρω ότι έπεσα στις γιορτές αλλά για μια απλή φορητοτητα καρτοκινητου δεν φανταζόμουν τέτοια διαδικασία!

Edited by sakis88888
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αλλα αντί άλλων η vodafone. Σήμερα ενώ είμαι Αγγλία ήρθαν τα παρακάτω sms σχετικά με τις χρεώσεις roaming. Νομίζω ότι το travel pack αξίζει μόνο για όσους θέλουν να μιλήσουν η να σερφαρουν αρκετά κάθε μέρα με κόστος 3 ευρώ. Για τους υπόλοιπους μια χαρά είναι οι χρεώσεις για περιστάσιακη χρηση

 

KAΛΩΣ HΛΘATE ΣTHN VODAFONE HNΩMENOY BAΣIΛEIOY. TΩPA MONO ME TH VODAFONE EΠΩΦEΛEIΣTE EIΔIKHΣ EKΠTΩΣHΣ ΓIA TIΣ YΠHPEΣIE Σ ΠEPIAΓΩΓHΣ ENTOΣ E.E. KAI MONO ΓIA AYTO TO MHNA. OI XPEΩΣEIΣ ΣAΣ ΘA EINAI: 0.0615E/ΛEΠTO ΓIA EΞEPXOMENEΣ KΛHΣEIΣ, 0,0140E/ΛEΠTO ΓIA EIΣEPXOMENEΣ KΛHΣEIΣ KAI 0.0246E/SMS. ΓIA ΠEPIΣΣOTEPEΣ ΠΛHPOΦOPIEΣ KAΛEΣTE ΔΩPEAN ΣTO 12579. APIΘMOΣ EKTAKTHΣ ANAΓKHΣ ΣTHN E.E.: 112. ΓIA ΠIO OIKONOMIKH EΠIKOINΩNIA, ΓIA NA EXETE 30 ΛEΠTA EΞEPXOMENΩN KΛHΣEΩN, 30 SMS & 100MB ΣTHN EYPΩΠH, ΣAΣ ΠPOTEINOYME NA ENEPΓOΠOIHΣETE TO DAILY TRAVEL PACK ME 2.99E/HMEPA, ΣTEΛNONTAΣ KENO SMS ΣTO 1338. H YΠHPEΣIA ANANEΩNETAI AYTOMATA MONO TIΣ HMEPEΣ ΠOY XPHΣIMOΠOIEITE TO KINHTO ΣAΣ ΣTO EΞΩTEPIKO. KAΛΩΣ HΛΘATE ΣTHN VODAFONE HNΩMENOY BAΣIΛEIOY. TΩPA MONO ME TH VODAFONE EΠΩΦEΛEIΣTE EIΔIKHΣ ΠPOΣΦOPAΣ ΓIA TH XPHΣH INTERNET AΠO TO KINHTO ΣAΣ KATA THN ΠEPIAΓΩΓH ENTOΣ E.E. KAI MONO ΓIA AYTO TO MHNA, ME XPEΩΣH: 0.0615E/MB. ΓIA ΠΛHPOΦOPIEΣ KAΛEΣTE ΔΩPEAN ΣTO 12579. APIΘMOΣ EKTAKTHΣ ANAΓKHΣ ΣTHN E.E.: 112.

 

 

 

Sent from my D6503 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...