Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο που υπάρχει ξεχωριστό θέμα για το international...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ελαβα ενα δωρο 500 ΜΒ μεχρι τις 16 του μηνα αν δεν κανω λαθος ομως επειδη ειχα ενεργοποιημενο αλλο πακετο ιντερνετ με sms στο 1286 μου δινει το υπολοιπο απο το πακετο που ειχα. Μπορω καπως να μαθω το υπολοιπο απο τα 500;
Link to comment
Share on other sites

Ελαβα ενα δωρο 500 ΜΒ μεχρι τις 16 του μηνα αν δεν κανω λαθος ομως επειδη ειχα ενεργοποιημενο αλλο πακετο ιντερνετ με sms στο 1286 μου δινει το υπολοιπο απο το πακετο που ειχα. Μπορω καπως να μαθω το υπολοιπο απο τα 500;

στο my account στο σαιτ δεν το δειχνει παντως

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο my account εχω αλλο προβλημα... Καθε φορα αλλαζει ο κωδικος με αποτελεσμα να πατησω να μου αποστελει καινουριος στο κινητο, τον αλλαζω και οταν κλεισω τον browser και παω να ξαναμπω με αυτον που αλλαξα παλι τα ιδια.
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι το νούμερο αυτο θα είναι δωρεάν φυσιολογικά έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι το νούμερο αυτο θα είναι δωρεάν φυσιολογικά έτσι;

 

εαν μιλας για το 13840 ναι δωρεαν ειναι η κληση απο κινητο βονταφον.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μόνο που υπάρχει ξεχωριστό θέμα για το international...

 

Ακριβώς, όπου και μεταφέρθηκαν... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=205197

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν στο 3GS με 4.3.3 jb έχω βάλει την ΚΑΡΤΑ cu αλλα δεν έχω μοίρασμα σύνδεσης στο φορητο μου όπως είχα με το f2g, τι να κάνω τώρα;
Link to comment
Share on other sites

Στη wind το χα κάνει αυτό.

Φαντάζομαι και στη voda το ίδιο θα κάνουν.

 

Μπορεί να ξαναενεργοποιηθει αν είναι vf αριθμός και δεν έχουν περάσει 6 μήνες από την λήξη του. Αν είναι από άλλο δικτυο και έχει γυρίσει στην βονταφον μέσα σε 10-15 μέρες αλλιώς γυρνάει στην εταιρία από όπου ήρθε .

Με ταυτότητα και την κάρτα κάνεις αίτημα στο κατάστημα και ενεργοποιηται μέσα σε 4 ημέρες περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι ο αριθμός απενεργοποιείται σε λιγότερο από χρόνο όταν δεν γίνει χρήση; Μου το είπαν σήμερα και κουφάθηκα!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι ο αριθμός απενεργοποιείται σε λιγότερο από χρόνο όταν δεν γίνει χρήση; Μου το είπαν σήμερα και κουφάθηκα!

 

βλακεια τετοιου μεγεθους πρωτη φορα ακουω. Και βεβαια δεν ισχυει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χτές μου ήρθε το εξής μήνυμα :

"Το cu σου κάνει δώρο 7.0€. To μόνο που έχεις να κάνεις για να τα κερδίσεις είναι ανανεωση συνολικής αξίας 15Ε έως 22/04/2012 και το δώρο θα ισχύει για 7 ημέρες."

Περίεργο.Έχω πάρα πολύ καιρό να λάβω προσφορά απο τη vodafone και το νουμεράκι αυτο δέν το χρησιμοποιώ, είναι όμως ενεργό, δέχομαι κλήσεις σε αυτό.Ανανέωση κάνω μία φορά το χρόνο μόνο για να μήν χάσω το νουμεράκι.

Μου θύμισε τη wind με τις προσφορές της. Λαβατε τέτοι μήνυμα ή είναι επιλεκτικό και τί θέλει να πεί ο ποιητής?

7 ευρώ φαντάζομαι για ομιλία μόνο σωστά?

:)
Link to comment
Share on other sites

Χτές μου ήρθε το εξής μήνυμα :

"Το cu σου κάνει δώρο 7.0€. To μόνο που έχεις να κάνεις για να τα κερδίσεις είναι ανανεωση συνολικής αξίας 15Ε έως 22/04/2012 και το δώρο θα ισχύει για 7 ημέρες."

Περίεργο.Έχω πάρα πολύ καιρό να λάβω προσφορά απο τη vodafone και το νουμεράκι αυτο δέν το χρησιμοποιώ, είναι όμως ενεργό, δέχομαι κλήσεις σε αυτό.Ανανέωση κάνω μία φορά το χρόνο μόνο για να μήν χάσω το νουμεράκι.

Μου θύμισε τη wind με τις προσφορές της. Λαβατε τέτοι μήνυμα ή είναι επιλεκτικό και τί θέλει να πεί ο ποιητής?

7 ευρώ φαντάζομαι για ομιλία μόνο σωστά?

 

κατι παρομοιο αλλα με 5ευρω δωρο για 7 ημερες ειχα λαβει στο καρτοκινητο ολυμπιακος, οχι δεν ειναι μονο για ομιλια αλλα μπορεις να το αξιοποιησεις οπως θελεις εσυ, π.χ. και για ενεργοποιηση καποιου πακετου απλα να το αγορασεις πριν ληξουνε οι ημερες να εισαι coble!.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που υπαρχει ενεργοποιημενο πακετο ιντερνετ και τελειωσουν τα ΜΒ ενω κανεις χρηση ιντερνετ ενεργοποιειται επιτοπου και αυτοματα το ιντερνετ ολη μερα με 1 ευρω;
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανενας αν στη μεταφορα μου απο καρτοπρογραμμα σε Cu, χανω το υπολοιπο μου?

 

Αποφασισα να παω σε καρτοκινητη, μου φαινεται πολυ καλο το πακετακι talk 2 vodafone με τα 7 ευρω.

συν τοις αλλοις, εκνευριστηκα με το καρτοπρογραμμα, καθως αν ηθελα να βαλω προγραμμα ιντερνετ, επρεπε να βαλω καρτα!

Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που υπαρχει ενεργοποιημενο πακετο ιντερνετ και τελειωσουν τα ΜΒ ενω κανεις χρηση ιντερνετ ενεργοποιειται επιτοπου και αυτοματα το ιντερνετ ολη μερα με 1 ευρω;

 

 

 

Ναι αυτόματα μπαίνεις στο 1 ευρώ στην Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Xρεώνεσαι 1 ευρώ μόνο για τη μέρα που θα μπείς στο internet (αν δεν έχεις πακέτο) ή χρεώνεσαι από τη μέρα εκείνη 1 ευρώ κάθε μέρα άσχετα αν μπεις ή όχι στο internet?

To ρωτάω γιατί πέρυσι με τον τρόπο αυτό μου είχε φάει λεφτά χωρίς να το καταλάβω η cosmote. Λύθηκε το θέμα με ένα τηλεφώνημα αλλά είχα χάσει κάπου 7 ευρώ!

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Xρεώνεσαι 1 ευρώ μόνο για τη μέρα που θα μπείς στο internet (αν δεν έχεις πακέτο)
Link to comment
Share on other sites

Xρεώνεσαι 1 ευρώ μόνο για τη μέρα που θα μπείς στο internet (αν δεν έχεις πακέτο)

 

και μάλιστα με όριο τα 10ΜΒ... μετά η ταχύτητα πέφτει τόσο πολύ που καλύτερα να σου το έκοβαν! :P

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανενας αν στη μεταφορα μου απο καρτοπρογραμμα σε Cu, χανω το υπολοιπο μου?

 

Αποφασισα να παω σε καρτοκινητη, μου φαινεται πολυ καλο το πακετακι talk 2 vodafone με τα 7 ευρω.

συν τοις αλλοις, εκνευριστηκα με το καρτοπρογραμμα, καθως αν ηθελα να βαλω προγραμμα ιντερνετ, επρεπε να βαλω καρτα!

 

Ναι μεταφέρονται. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και μάλιστα με όριο τα 10ΜΒ... μετά η ταχύτητα πέφτει τόσο πολύ που καλύτερα να σου το έκοβαν! :P

 

χιλιες φορες προγραμμα. Δεκα μεγκαμπαιτ ειναι απελπιστικα λιγα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να ακριβολογούμε 15 είναι τα ΜΒ και όχι 10 .

 

Πάντος και στα δύο site (vodafone.gr & vodafonecu.gr) αναφέρει 10ΜΒ. Όπως και να'χει δεν είναι τρελή διαφορά αλλά ούτε και τρελός όγκος! :p

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο τροπο μπορω να μαθω ποτε ληγει το πακετο των 100 λεπτων προς ολους και 200 λεπτων προς βονταφον;στο 1252 λεει μονο ποσα λεπτα απομενουν.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...