Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ παραμένω στη vodafone, ακόμα κ για συναισθηματικούς λόγους..

κ ευτυχώς έκανε η wind το πρώτο βήμα, μπας κ ακολουθήσει τον ίδιο δρόμο κ η καρτοκινητή της vodafone..

μηπως ομως αυτο ηταν και το τελευταιο βημα οσον αφορα τις φετινες προσφορες στην καρτοκινητη?ποιος ξερει???

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως η vodafone, έχει ως κυρίαρχο ανταγωνιστή, την cosmote..

αυτή από την άλλη, έχει μείνει πίσω ό,τι αφορά το ίντερνετ εν κινήσει..

ήδη η εταιρία μας, έχει κάνει τον διπλασιασμό των μέγκαμπάιτ στα συμβόλαια..

κ εγώ περιμένω να κάνει κάτι αντίστοιχο στο cu.. έστω κ με πληρωμή, να αυξήσει το ίντερνετ..

όσο το χρησιμοποιώ, δεν είχα προς το παρόν προβλήματα σύνδεσης.. κ το δίκτυο 3G με έχει εξυπηρετήσει αρκετά καλά. απλά θα ήθελα περισσότερο όγκο

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια ερώτηση για να μην ψάχνω όλα τα προηγούμενα... Μου ήρθε μήνυμα ότι το unlimited μου λήγει στις 15/3.. Άμα ανανεώσω με κάρτα των 10 ευρώ θα έχω και πάλι τα unlimited λεπτά και sms προς vodafone? Έχω το νέο καρτοκινητό της vodafone.. Ευχαριστώ...

Ελληνικά Video Tutorials για το ποδήλατο!:dance:

Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UC9h7j8yHKezJf-9XVq8CTXQ

Facebook Page: https://www.facebook.com/thebikeguruchannel

Link to comment
Share on other sites

απο τη στιγμη που βαζεις καρτα 10€ και πανω, εχεις για ενα μηνα τα 1500 λεπτα και sms. αν ανανεωσης στις 20/3, θα εχεις μεχρι (19-)20/4 τα 1500
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό το κατάλαβα.. Δεν διατύπωσα σωστά την ερώτηση.. Και με κάρτα των 10 γίνεται η ενεργοποίηση των λεπτών αυτών ή με κάρτα μόνο μεγαλύτερη των 10 δηλαδή ουσιαστικά με κάρτα των 20?

Ελληνικά Video Tutorials για το ποδήλατο!:dance:

Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UC9h7j8yHKezJf-9XVq8CTXQ

Facebook Page: https://www.facebook.com/thebikeguruchannel

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι που μπορει να εχει απαντηθει ξανα, αλλα δεν το βρισκω.

 

αν εχουμε τα 45 λεπτα απο το bonus ανανεωσης και τα λεπτα απο τα super πακετα, ποια καταλαλωνονται πρωτα;;

 

(φανταζομαι πως με το 0,01 προς 2 αριθμους vodafone, αυτοι οι δυο αριθμοι δεν θα ξοδευουν ουτε απο τα 45 λεπτα ανανέωσης ουτε απο τα super πακετα...)

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι που μπορει να εχει απαντηθει ξανα, αλλα δεν το βρισκω.

 

αν εχουμε τα 45 λεπτα απο το bonus ανανεωσης και τα λεπτα απο τα super πακετα, ποια καταλαλωνονται πρωτα;;

 

(φανταζομαι πως με το 0,01 προς 2 αριθμους vodafone, αυτοι οι δυο αριθμοι δεν θα ξοδευουν ουτε απο τα 45 λεπτα ανανέωσης ουτε απο τα super πακετα...)

 

Πρωτα καταναλωνονται τα 45 λεπτα απο bonus.

Link to comment
Share on other sites

να την χαιρόμαστε την vodafone! Ανέβασε το πάγιο των welcome tones από 0.59 σε 1.21 ευρώ! Πρέπει να πληρώνουμε σχεδόν ενάμιση ευρώ για να ακούν μουσική αυτοί που μας καλούν,οταν η cοsmοte το παρέχει δωρεάν,την αύξηση δεν την αναφέρει στους όρους μην ξεγελαστείτε,αν καταφύγετε στους όρους,εγώ πάντως το έκοψα γιατί είναι κοροϊδία
Link to comment
Share on other sites

να την χαιρόμαστε την vodafone! Ανέβασε το πάγιο των welcome tones από 0.59 σε 1.21 ευρώ! Πρέπει να πληρώνουμε σχεδόν ενάμιση ευρώ για να ακούν μουσική αυτοί που μας καλούν,οταν η cοsmοte το παρέχει δωρεάν,την αύξηση δεν την αναφέρει στους όρους μην ξεγελαστείτε,αν καταφύγετε στους όρους,εγώ πάντως το έκοψα γιατί είναι κοροϊδία

 

1,21??? Ο Θεος να φιλαει..

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

να την χαιρόμαστε την vodafone! Ανέβασε το πάγιο των welcome tones από 0.59 σε 1.21 ευρώ! Πρέπει να πληρώνουμε σχεδόν ενάμιση ευρώ για να ακούν μουσική αυτοί που μας καλούν,οταν η cοsmοte το παρέχει δωρεάν,την αύξηση δεν την αναφέρει στους όρους μην ξεγελαστείτε,αν καταφύγετε στους όρους,εγώ πάντως το έκοψα γιατί είναι κοροϊδία

 

Ναι αλλά προσφέρει μαζι με το παγιο και ενα welcome tone καθε μηνα

Link to comment
Share on other sites

Η βονταφον απο οτι φανηκε απο την διαφημηση που επαιξε μολις τωρα δεν προκειται να απαντησει στην γουιντ.Κριμα:mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

Η βονταφον απο οτι φανηκε απο την διαφημηση που επαιξε μολις τωρα δεν προκειται να απαντησει στην γουιντ.Κριμα:mad::mad:

 

Αυτη η διαφημιση παιζει μερες τωρα. Πριν λιγο ειδα τη διαφημιση της wind οποτε αναμενουμε απαντηση!!!Εστω και 100mb ευχαριστημενος θα΄μαι.Παντως αν θυμαμαι καλα περσι μονο η vodafone εδινε 30mb.

Link to comment
Share on other sites

Ποια διαφήμιση; :confused: Αυτήν με το Unlimited προς CU με 5 ευρώ;

 

ναι αυτη λεω ! Προσπαθουν να περασουν οτι αυτοι δινουν προς ολα τα βοντα δωρεαν δηλαδη σε ποιο πολλα νουμερα.Οποτε δεν παιζει να βγαλουν τελειως τζαμπα πακετο.Καλα για την κοσμοτε δεν το συζητω σιγα μην βγαλει.Τουλαχιστον ας δωσουν ιντερνετ :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Α, όντως, πρόσθεσαν ότι το CU( που υποτίθεται ανήκει στην ίδια κατηγορία με το F2G) δίνει προς όλους! Αλλά και πάλι, αυτά είναι με χρέωση 10 ευρώ! Ακόμη και προς CU δίνουν Unlimited με 5 ευρώ. Πού κολλάει αυτό με τους πιο πολλούς συνδρομητές; Και καλά, ότι το F2G δε δίνει καθόλου Unlimited προς όλους αλλά μόνο σε FG2?:confused:
Link to comment
Share on other sites

Α, όντως, πρόσθεσαν ότι το CU( που υποτίθεται ανήκει στην ίδια κατηγορία με το F2G) δίνει προς όλους! Αλλά και πάλι, αυτά είναι με χρέωση 10 ευρώ! Ακόμη και προς CU δίνουν Unlimited με 5 ευρώ. Πού κολλάει αυτό με τους πιο πολλούς συνδρομητές; Και καλά, ότι το F2G δε δίνει καθόλου Unlimited προς όλους αλλά μόνο σε FG2?:confused:

 

ναι κατι τετοιο θελουν να περασουν..για αυτο το εγραψα..

Link to comment
Share on other sites

Η βονταφον απο οτι φανηκε απο την διαφημηση που επαιξε μολις τωρα δεν προκειται να απαντησει στην γουιντ.Κριμα:mad::mad:

 

Δεν προκειτε να απαντηση το κοκκινο δικτυο, και αλλη ομιλια και αλλα μηνυματα μπορει να δωσει ιντερνετ δε δινει. Παντως το πακετο με τα 30mb και 3,5ευρω ειναι απλα αισχος.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σκέψου όμως ότι αυτό το..."αίσχος" σου παρέχει Ίντερνετ απ'το καρτοκινητό σου. Οι ανταγωνίστριες έχουν πακέτα wap και όχι Ίντερνετ στα καρτοκινητά.Απ'το ολότελα επομένως.. :)
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον εστω μια μικρή αναβάθμιση στα υπάρχοντα πακέτα ιντερνετ καρτοκινητής...

3,5 Ε για 30 ΜΒ είναι πολλά. Ας δώσουν με την ίδια χρέωση 100ΜΒ (και παλι αστεία είναι, αλλά τελος πάντων...)

Επίσης, σημαντική έλλειψη του cu κατα τη γνώμη μου παραμένει η απουσία πακέτων ομιλίας προς άλλα δίκτυα. Για σμς αν δεν κάνω λάθος υπάρχει ένα πακέτο, αλλά για ομιλία τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου όμως ότι αυτό το..."αίσχος" σου παρέχει Ίντερνετ απ'το καρτοκινητό σου. Οι ανταγωνίστριες έχουν πακέτα wap και όχι Ίντερνετ στα καρτοκινητά.Απ'το ολότελα επομένως.. :)

 

ανταγωνιστριες;;;;....συμπεριλαμβανεις και την wind με το f2g που δινει κατι GB εντελως τζαμπα;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ως προσφορά,όχι ως μόνιμο πακέτο. Σίγουρα βολεύει πολλούς και καλά κάνει(μιλώντας απ'την πλευρά των συνδρομητών). Δεν παύει παρ'όλα αυτά να αποτελεί προσφορά.

 

Υ.Γ.: Αν και κατά την άποψή μου, για διάφορους λόγους, θα έπρεπε να χρεώνει έστω ένα μικρό ποσό γι'αυτά τα GB που δίνει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...