Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Hello guys, και πάλι.

Έχω να γράψω εδώ κι ένα χρόνο

αλλά μόλις έμαθα ότι παίζει αντι-Χεϊλικό κλαμπ εδώ, δεν μπορούσα να μην έρθω να ρίξω μια ματιά.

 

Ένας φίλος μου με βοήθησε να πραγματοποιήσω σε φωτογραφία αυτό που θέλω να δω να συμβαίνει στον ΚΚΤΧ (Καινούριος Καμπούρης του Τρι Χιλ, ή αλλιώς Χέιλι, αρχόντισσα του σκότους).

Ελπίζω να συμφωνείτε οι περισσότεροι.

 

Όποιοι δεν το ξέρουν ήδη, υπάρχει αυτό το blog με recaps των επεισοδίων της 4ης και 5ης σαιζόν στα ελληνικά. Σιγά σιγά ελπίζω να τα ολοκληρώσω όλα. Προσπαθώ πάντα σε κάθε επεισόδιο να αποκαλύπτω το πραγματικό διαβολικό πρόσωπο της Χέιλι. :D

Brooke: Now I know how this dress looks on a witch.

Peyton: Go Brooke yourself.

~ One Tree Hill

Link to comment
Share on other sites

Hello guys, και πάλι.

Έχω να γράψω εδώ κι ένα χρόνο

αλλά μόλις έμαθα ότι παίζει αντι-Χεϊλικό κλαμπ εδώ, δεν μπορούσα να μην έρθω να ρίξω μια ματιά.

 

Ένας φίλος μου με βοήθησε να πραγματοποιήσω σε φωτογραφία αυτό που θέλω να δω να συμβαίνει στον ΚΚΤΧ (Καινούριος Καμπούρης του Τρι Χιλ, ή αλλιώς Χέιλι, αρχόντισσα του σκότους).

Ελπίζω να συμφωνείτε οι περισσότεροι.

 

Όποιοι δεν το ξέρουν ήδη, υπάρχει αυτό το blog με recaps των επεισοδίων της 4ης και 5ης σαιζόν στα ελληνικά. Σιγά σιγά ελπίζω να τα ολοκληρώσω όλα. Προσπαθώ πάντα σε κάθε επεισόδιο να αποκαλύπτω το πραγματικό διαβολικό πρόσωπο της Χέιλι. :D

 

Βλέπω δεν έχασες χρόνο zathura. Έτσι να υπάρχουν δραστήρια μέλη στο anti-haley club.:devil:

 

Το φωτόμονταζ στη Χέιλι τα σπάει.:lol: Απλά:respect:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Να γίνει αυτή η φωτογραφία το έμβλημά μας;

 

Ως δημιουργός του κλαμπ it's your call. Ταιρίαζει πάντως για έμβλημα.

 

anti-haley club members: seventy_eight78, joel_barris, n_wildgirl, voldemort, zathura...... Είμαστε 2, είμαστε 3, είμαστε 1013 (τραγουδιστά):lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

zathura το φωτομονταζ της χέιλι ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! :w00t: :w00t: :w00t:

Επισης απο σημερα εισαι το αγαπημενο μου μελος του myphone. Τετοια αντιπαθεια για τη χέιλι δε μπορει παρα να σημαινει οτι εισαι και γ@μώ τα παιδια :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αχ, με σκλαβώνετε, βρε παιδιά, με τη θερμή σας ανταπόκριση. :thanks:

 

Θέλω να κάνω κι άλλα πολλά μοντάζ, αλλά επειδή εγώ δεν είμαι ειδική στο Photoshop, ζήτησα βοήθεια κι είναι δύσκολο να ζητάω συνέχεια χάρες (Δεν είναι αντι-Χεϊλικος, ναι ξέρω... δεν ξέρω γιατί! :lol: ).

 

Στο συγκεκριμένο επεισόδιο, το συγκεκριμένο στιγμιότυπο φώναζε "κρέμασέ με"! Δεν μπορούσα να μην το εκμεταλλευτώ.

Brooke: Now I know how this dress looks on a witch.

Peyton: Go Brooke yourself.

~ One Tree Hill

Link to comment
Share on other sites

Το STAR αγόρασε και θα ξεκίνησει να προβάλει την 5η σεζόν του One Tree Hill σύντομα (λογικά πριν καν ολοκληρωθεί στην Αμερική).:shock:

 

Τελικά το έχει πάρει ΄πολύ ζεστά το κανάλι με τη συγκεκριμένη σειρά. Ένα μπράβο από μένα:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Το STAR αγόρασε και θα ξεκίνησει να προβάλει την 5η σεζόν του One Tree Hill σύντομα (λογικά πριν καν ολοκληρωθεί στην Αμερική).:shock:

 

Τελικά το έχει πάρει ΄πολύ ζεστά το κανάλι με τη συγκεκριμένη σειρά. Ένα μπράβο από μένα:happy:

 

Πηγή;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πηγή;

 

http://www.star.gr/site/content.php?sel=1&show_id=1239&prog_id=29634

 

δε λέει όμως πότε ακριβώς θα ξεκινήσει να το προβάλει. Αν και σε άλλο forum διάβασα ότι θα ξεκινήσει από το επόμενο Σάββατο 12 Απριλίου στις ¨17:45 :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

http://www.star.gr/site/content.php?sel=1&show_id=1239&prog_id=29634

 

δε λέει όμως πότε ακριβώς θα ξεκινήσει να το προβάλει. Αν και σε άλλο forum διάβασα ότι θα ξεκινήσει από το επόμενο Σάββατο 12 Απριλίου στις ¨17:45 :)

 

Πολύ αμφιβάλλω. Συνήθως το Star βάζει τις ξένες σειρές ένα χρόνο μετά την Αμερική. Είναι απίθανο να ξεκινήσει να προβάλλει το νέο κύκλο προτού αυτός ολοκληρωθεί στις ΗΠΑ.

 

Μακάρι να διαψευστώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είναι και τόσο λογικό, αλλά δεν νομίζω να ανακοινώνει από τώρα κάτι που θα κάνει του χρόνου. Εγώ πήγα στο προηγούμενο link από τη σελίδα του προγράμματος της 12ης Απριλίου, οπότε αν δεν έχουν κάνει πατάτα, το Σ έχουμε 5.01

Το νέο μουσικό blog είναι εδώ!Αφιερώματα,επιλεγμένα mp3s...

 

"It's better to burn out than fade away"

N. Young

Link to comment
Share on other sites

το star για μενα ειναι χαλια καναλι αλλα τουλαχιστον εχει ωραιες ξενες σειρες, ολο το σαββατο star βλεπω :lol:

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είναι και τόσο λογικό, αλλά δεν νομίζω να ανακοινώνει από τώρα κάτι που θα κάνει του χρόνου. Εγώ πήγα στο προηγούμενο link από τη σελίδα του προγράμματος της 12ης Απριλίου, οπότε αν δεν έχουν κάνει πατάτα, το Σ έχουμε 5.01

 

Και εγώ έχω τις αμφιβολίες μου καθώς δεν νομιζώ να έχει ξαναγίνει κάτι παρόμοιο από το star αλλά θα δείξει. Κοντός ψαλμός......

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, αν πάτε εδώ, στο Σάββατο 12 Απριλίου, και μπείτε στην περιγραφή του επεισοδίου του ΟΤΗ θα δείτε ότι γράφει την πλοκή του 5x01.

Οπότε, θα ξεκινήσει να προβάλει και τον 5ο κύκλο αμέσως. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Το περασμένο Σάββατο έδειξε σε επανάληψη το τελευταίο επεισόδιο τη ς τέταρτης σαιζόν, πιστεύω πως αν δεν είχε σκόπο να προβάλλει τα καινούρια επείσοδια θα ξεκίναγε επαναλήψεις από πιο πριν , από την αρχή της τέταρτης κ επίσης εχω δει κι εγώ στο πρόγραμμα ότι θα εχει one tree hill το επόμενο Σάββατο κανονικά! :) Αν και έχω δει όλα τα καινούρια επεισόδια της πέμπτης σεζόν:) Γενικά κάθομαι και ξαναβλέπω τα ίδια και τα ίδια!! Θα πάθω τίποτα απο το πολύ one tree hil!!!!!!!! :!: :blink: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Άντε να προοδεύουμε! Εδώ ξύπνησε ο ANT1 και έχει πάρει τις σειρές με τη... σειρά! Ως και το ALIAS ξέθαψε που το είχε ξεχασμένο για τα ξημερώματα...
Link to comment
Share on other sites

Nαι, ξεκίνησε.

 

Οντως, μια φιλη μου μου εστειλε χτες το εξης: "Σε ποια σεζον ο Νεηθαν

ειναι αναπηρος με μακρια μαλλια και μουσια???

" :lol:

 

Εχω ενα προβλημα. Κουρευτηκα και μοιαζω με τη Χέιλι στην 5η σεζον!!! :blink::chair::dash:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα. Κουρευτηκα και μοιαζω με τη Χέιλι στην 5η σεζον!!! :blink::chair::dash:

 

Ω, Θεέ μου! Κουράγιο... τρίχες είναι και μεγαλώνουν... :p

Link to comment
Share on other sites

Οντως, μια φιλη μου μου εστειλε χτες το εξης: "Σε ποια σεζον ο Νεηθαν

ειναι αναπηρος με μακρια μαλλια και μουσια???

" :lol:

 

Εχω ενα προβλημα. Κουρευτηκα και μοιαζω με τη Χέιλι στην 5η σεζον!!! :blink::chair::dash:

 

:lol::lol::lol:

 

Τι έγινε όταν τα είδες? Έδειρες τουλάχιστον την κωμμώτρια?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα. Κουρευτηκα και μοιαζω με τη Χέιλι στην 5η σεζον!!! :blink::chair::dash:

 

Μα εσύ δεν έλεγες ότι ήταν κ@βλα;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ω, Θεέ μου! Κουράγιο... τρίχες είναι και μεγαλώνουν... :p

 

:lol::lol::lol:

 

Τι έγινε όταν τα είδες? Έδειρες τουλάχιστον την κωμμώτρια?

Η κομμωτρια ειμαι εγω!! Και αργησα να καταλαβω οτι φερνω στη φετα... Μαλιστα μου το επεσημανε και μια φιλη μου! ΣΟΚ!! :X

 

Μα εσύ δεν έλεγες ότι ήταν κ@βλα;

 

Ε ναι, αλλα 1) μονο για ενα βραδυ και 2)4 σεζον ασιγαστου μισους προς το ατομο της δεν ξεχνιουνται ετσι ευκολα!!! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, αλλα 1) μονο για ενα βραδυ και 2)4 σεζον ασιγαστου μισους προς το ατομο της δεν ξεχνιουνται ετσι ευκολα!!! :p

 

My bad then! :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...