Jump to content

Sony Ericsson W950i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει κανει κανεις σας ρε παιδεια βιντεοκληση?

Καποιος ελεγε πως γινεται απλα δε σε βλεπουν και μπορεις μονο να δεις το συνομιλιτη σου.Αληθεια?

 

Υ.γ Αυριο παω να το παραγγειλω!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 621
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει κανει κανεις σας ρε παιδεια βιντεοκληση?

Καποιος ελεγε πως γινεται απλα δε σε βλεπουν και μπορεις μονο να δεις το συνομιλιτη σου.Αληθεια?

 

Υ.γ Αυριο παω να το παραγγειλω!

 

ναι ετσι γινεται νομιζω κι εγω.

ποτε θα το εχεις?να ευχηθω καλοριζικο?:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ο ισοσταθμηστης γινετε να ειναι ολα απανο;

 

Ναι γινετε,:lol: αλλα οχι με αυτα που εχει το κινητο,:mad: εχει βγει ενα προγραμμα που λεγετε jucebox το οποιο εχει μεσα και χειροκινητη ρυθμιση και ο ηχος γινετε πολυ καλυτερος ,η διαφορα ειναι αισθητη.

 

Tο προγραμμα ειναι φοβερο και εχει παρα πολες δυνατοτητες ακομα και sleep να κλεισει η μουσικη μετα απο καποια ωρα,και αλλες πολλες επιλογες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαλα ποσο απαραδεκτοι μπορει να ειναι στην sonyericsson,:whip:

τι πισωγυρισματα ειναι αυτα?

Ειναι δυνατον η τεχνολογια των κινητων να εχει φτασει τοσο ψηλα

(μονο καφε και τοστ δεν κανουν ....ακομα)

 

και να μην χτυπαει το ξυπνητηρι οταν το w950 ειναι κλειστο.

:mad: :mad: :mad: :mad:

ημαρτον(οπως λεει και ο Γεωργιου)

 

 

κοντεψα να αργησω στην δουλεια σημερα,:dizzy:

(συνηθισμενος απο w810 που χτυπαει οταν ειναι κλειστο)

 

Πλακα μας κανουν?

:help:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι γινεται νομιζω κι εγω.

ποτε θα το εχεις?να ευχηθω καλοριζικο?:)

Κοιτα σημερα εκανα οικογενειακο και δεν ζητησα ακομα συσκευη.Αυριο που θα εχει λογικα περασει η αιτηση μου,μιας και πρεπει να βαλω στο οικογενειακο και ενα νουμερο Κοτε,θα το παραγγείλω!Βασικα μιας και ειμαστε νησι δεν νομιζω τελεικα πως θα το εχω πριν απο την τριτη:(

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kαλα ποσο απαραδεκτοι μπορει να ειναι στην sonyericsson,:whip:

τι πισωγυρισματα ειναι αυτα?

Ειναι δυνατον η τεχνολογια των κινητων να εχει φτασει τοσο ψηλα

(μονο καφε και τοστ δεν κανουν ....ακομα)

 

και να μην χτυπαει το ξυπνητηρι οταν το w950 ειναι κλειστο.

:mad: :mad: :mad: :mad:

ημαρτον(οπως λεει και ο Γεωργιου)

 

 

κοντεψα να αργησω στην δουλεια σημερα,:dizzy:

(συνηθισμενος απο w810 που χτυπαει οταν ειναι κλειστο)

 

Πλακα μας κανουν?

:help:

 

Έτσι ήταν ανέκαθεν από το Ρ800 και με όλα τα smartphones της sonyericsson. Έχουν ανοιχτό λειτουργικό και πρέπει να φορτώσει γι'αυτό αργεί όταν το ανοίγεις. Οπότε όταν είναι κλειστό, δεν δουλευει τίποτα. Όπως και με το PC σου, απαξ και το κλείσεις, το έκλεισες.

 

Με το W810 τα πράγματα είναι διαφορετικά γιατι έχει κλειστό λειτουργικό όπως και το πλυντήριό σου.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Παιδεια εχει δοκιμασει κανεις νον στοπ της Τιμ με το εν λογω τηλεφωνο?

Ξερουμε επισημα απο καποιον αν λειτουργει η οχι?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια εχει δοκιμασει κανεις νον στοπ της Τιμ με το εν λογω τηλεφωνο?

Ξερουμε επισημα απο καποιον αν λειτουργει η οχι?

Ναι φίλε λειτουργεί άψογα μην ανησυχείς! Έχω ΤΙΜ 2in 1 και το ένα είναι F2G και χρησιμοποιώ το non stop. :D

Link to comment
Share on other sites

κι εγω το εψαξα αλλα δεν βρηκα καποια ρυθμιση που να βγαζει το walkman απο την αρχικη οθονη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου. Ειναι σπαστικό όμως μου χαλάει ολο το φόντο. Αν τα καταφέρει κάποιος ας μας πει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ήταν ανέκαθεν από το Ρ800 και με όλα τα smartphones της sonyericsson. Έχουν ανοιχτό λειτουργικό και πρέπει να φορτώσει γι'αυτό αργεί όταν το ανοίγεις. Οπότε όταν είναι κλειστό, δεν δουλευει τίποτα. Όπως και με το PC σου, απαξ και το κλείσεις, το έκλεισες.

 

Με το W810 τα πράγματα είναι διαφορετικά γιατι έχει κλειστό λειτουργικό όπως και το πλυντήριό σου.

 

 

 

και τα ΝΟΚΙΑ sumbian εχουν ανοιχτο λειτουρικο αλλα χτυπανε κανονικα.

Τι μπαρουφα μας πεταξες τωρα?για το p800 το ξερω ,το ειχα ,αλλα μιλαμε για τεχνολογια 3-4 χρονια πριν.Δεν ειναι δυνατον με το w950 να γινονται τα ιδια.Αν και λατρης της SE μπορω να πω οτι η ΝΟΚΙΑ ειναι πολυ ποιο μπροστα σε αυτα.:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε λειτουργεί άψογα μην ανησυχείς! Έχω ΤΙΜ 2in 1 και το ένα είναι F2G και χρησιμοποιώ το non stop. :D

Ωαραια!!!Αν και δεν εχω καρτα θα παω να αγορασω και αν τυχον βρω κανα προβλημα θα σου ρωτησω τι και πως;)

Πες μου λιγακι ομως για το πως δουλευει το τηλεφωνο!Ενοω πως φαινονται οι σελιδες στον Οπερα και για το ποσο γρηγορο ειναι κτλπ!!!!

Αυτο που δε ξερω ακομα ειναι πως θα μπορεσω να το κανω gps μεσω καποιου προγραμματος και ας μην ειναι σπασμενο (ας το αγορασω!):p

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ωαραια!!!Αν και δεν εχω καρτα θα παω να αγορασω και αν τυχον βρω κανα προβλημα θα σου ρωτησω τι και πως;)

Πες μου λιγακι ομως για το πως δουλευει το τηλεφωνο!Ενοω πως φαινονται οι σελιδες στον Οπερα και για το ποσο γρηγορο ειναι κτλπ!!!!

Αυτο που δε ξερω ακομα ειναι πως θα μπορεσω να το κανω gps μεσω καποιου προγραμματος και ας μην ειναι σπασμενο (ας το αγορασω!):p

Λοιπόν εγώ βασικά το W950i το έχω σαν 2ο τηλέφωνο και το χρησιμοποιώ για την δουλειά μου. Δίνω βαρύτητα στις δυνατότητες σαν walkan που είναι μεγάλες (οι καλύτερες στη σειρά του είδους). Το τηλέφωνο είναι πάρα πολύ καλό σε όλους τους τομείς και το μόνο μεγάλο αρνητικό για μένα είναι το εξωτερικό ηχείο που είναι απαράδεκτο σε ένταση και ποιότητα ήχου. Ευτυχώς πήρα τα ηχειάκια MPS-60 και τώρα έχω τέλειο ήχο σε ένταση και ποιότητα! Οι σελίδες που ρώτησες φαίνονται σε πλήρη οθόνη πολύ καλά αν και δεν χρησιμοποιώ τον Όπερα. Τα μηνύματα είναι στους 70 χαρακτήρες δυστυχώς αλλά το τηλέφωνο αξίζει και είναι αρκετά γρήγορο. Όσον αφορά το 2in1 της ΤΙΜ στο συγκεκριμένο τηλέφωνο η αλλαγή γραμμής γίνετε σε 5-10 δευτερόλεπτα για όποιον ενδιαφέρεται να ξέρει!

Link to comment
Share on other sites

Τελεια!

Εχεις λινκ με φοτο απο τα ηχειακια?Τιποτα αλλα ηχεια για τα αυτια?Αν δε χρησημοποιεις Οπερα τοτε τι εχεις?Καποιον που δε γνοριζω μαλλον;

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Τελεια!

Εχεις λινκ με φοτο απο τα ηχειακια?Τιποτα αλλα ηχεια για τα αυτια?Αν δε χρησημοποιεις Οπερα τοτε τι εχεις?Καποιον που δε γνοριζω μαλλον;

Καλή χρονιά σε όλους τους φίλους και χρόνια πολλά! Φίλε cicilianos συγνώμη αν σε μπέρδεψα γιατί δεν χρησιμοποιώ Internet μέσω τηλεφώνου. Αυτό εννούσα. Τα ηχειάκια στο site της Ericsson θα τα δεις αναλυτικά. Ελπίζω να βγει σύντομα αναβάθμιση να γίνει το τηλεφωνάκι ακόμη καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδες και χρονια πολλα!

Επικοινωνησα με την ΣΕ και μου ειπαν πως το προβλημα με τα SMS των 70 χαρακτηρων θα λυθει μεσα στην εβδομαδα σε μορφη update η ως καποιο patch

Link to comment
Share on other sites

Εχει την v9.1, αλλα ειναι πλατφορμα UIQ 3.0.

Εισαι σιγουρος οτι τα emulators ειναι για αυτη τη πλατφορμα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

ριξε μια ματια στην ipmart-forum.com

δεν εχω ψαξει!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως μπορω να δω αν εχει βγει καμια καινουρια αναβαθμιση για το κινητο?
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως μπορω να δω αν εχει βγει καμια καινουρια αναβαθμιση για το κινητο?

 

Εδώ:)

Δεν γνωρίζω αν αυτή ειναι καποια νεοτερη εκδοση απο αυτην που εχει ηδη εγκατεστημενη το τηλεφωνο, παντως εδω τις ανεβαζει η εταιρια τις αναβαθμισεις!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Αυριο το πολυ μεθαυριο θα το εχω!!!!Αργησε πολυ ρε γαμωτο μου!Αραγε ποια εκδοση θα εχει το δικο μου?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W950i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...