Jump to content

C-List τραγουδίστριες (Μπεζαντάκου, Λάμπρου, κτλ)


PaRisC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια ειναι η γνωμη σας για την νεα φουρνια των C-List τραγουδιστριών όπως Στέλλα Μπεζαντάκου, Βέρα Λάμπρου? Η γνωμη μου για την Βέρα Λάμπρου είναι η χειρότερη, όσο για την Στέλλα Μπεζαντάκου, ενω ξεκίνησε, άσχημα, με σκάνδαλα, κτλ πιστεύω πως έχει ωριμάσει και η φωνή της εχει φτιάξει αρκετά. Τουλάχιστον κάνει προσπάθεια. Τι λέτε?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έλεος είναι αυτές οι-ας τις πούμε-τραγουδίστριες. ούτε η μια ούτε η άλλη είναι άξιες λόγου!!ούτε φωνή έχουν,ούτε εμφάνιση!!δύο αποτυχημένες είναι που δεν είχαν τι να κάνουν, και επειδή το νοικοκυριό το θεωρούν πολύ κατώτερο γι αυτές, είπαν να βασανίσουν το κοινό με τα καμώματα τους!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

έλεος είναι αυτές οι-ας τις πούμε-τραγουδίστριες. ούτε η μια ούτε η άλλη είναι άξιες λόγου!!ούτε φωνή έχουν,ούτε εμφάνιση!!δύο αποτυχημένες είναι που δεν είχαν τι να κάνουν, και επειδή το νοικοκυριό το θεωρούν πολύ κατώτερο γι αυτές, είπαν να βασανίσουν το κοινό με τα καμώματα τους!!

 

Συμφωνώ απόλυτα;) . Παίρνουν ένα μικρόφωνο και :cry: .. Αλλά όσο υπάρχουν άτομα που τις ακούνε, θα τραγουδάνε:!:

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η γνωμη σας για την νεα φουρνια των C-List τραγουδιστριών όπως Στέλλα Μπεζαντάκου, Βέρα Λάμπρου? Η γνωμη μου για την Βέρα Λάμπρου είναι η χειρότερη, όσο για την Στέλλα Μπεζαντάκου, ενω ξεκίνησε, άσχημα, με σκάνδαλα, κτλ πιστεύω πως έχει ωριμάσει και η φωνή της εχει φτιάξει αρκετά. Τουλάχιστον κάνει προσπάθεια. Τι λέτε?

 

 

αφενός λέμε ότι βλέπεις πολύ tv-weekend : p

αφετέρου και εγώ με φαντάζομαι ηδονικά να ρίχνω καυτό κερί σε όλο το σώμα της Βερας Λάμπρου και οσο σκουει αυτη απο τον πόνο να της βγαζω και τα νύχια μπας και συνέλθει επιτέλους απο την βλακεία που τη δερνει.

 

Οι αλλες ειναι πιο συμπαθεις αλλα στη βλακεια που νομιζουν οτι ειναι καποιες. Στην ατζεντα του Ρεβη, ναι , μπορει να εχουν θεση αλλα πουθενα αλλου...

:X
Link to comment
Share on other sites

όσο για την Στέλλα Μπεζαντάκου, ενω ξεκίνησε, άσχημα, με σκάνδαλα, κτλ πιστεύω πως έχει ωριμάσει και η φωνή της εχει φτιάξει αρκετά. Τουλάχιστον κάνει προσπάθεια.

:ninja: :X :cry: :ninja:

Link to comment
Share on other sites

αν κρινουμε απο το νινι που σερνει καραβια της λαμπρου και απο τα αξιολογα τραγουδια της στελλας(που τα αναδεικνυει με τη μελωδικη φωνη της:whistle: )τοτε μπορουμε να μιλαμε για δυο καταξιωμενες "τραγουδιστριες":tease:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

και οι 2 ειναι για τον *****:X

αυτες ειναι για :kill:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτα άλλο, δεν ισχύει καν το "από ***** φωνάρα" γιατί και στη φωνή και στο ***** είναι άστα να πάνε:scared: :help:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνάμε ότι τα σκυλιά είναι οι καλήτεροι φίλοι του ανθρώπου... :p

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα τις ονομαζα τραγουδιστριες τις "κυριες"!!!!Αλλα κατα τη γνωμη μου ξαφνικα γυρω στα 30+ ξυπνησαν μια μερα και θυμηθηκαν πως θελουν να προβληθουν απο τα Media οι ψωναρες,αλλη σε ριαλιτι αλλη αγκαλια με φιδια τραβηξαν τη προσοχη των μεσημεριανων εκπομπων και αφου ξεχαστηκαν ειπαν να το γυρισουν στο τραγουδι βγαινοντας ημιγυμνες κανοντας διαγωνισμο κυτταριτιδας (γιατι και οι δυο εχουν μπολικη) και φαλτσαρουν χορευουν και γελοιοποιουν τον εαυτο τους!Αυτη ειναι η γνωμη μου για αυτες τις τραγουδιαρες!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η γνωμη σας για την νεα φουρνια των C-List τραγουδιστριών όπως Στέλλα Μπεζαντάκου, Βέρα Λάμπρου? Η γνωμη μου για την Βέρα Λάμπρου είναι η χειρότερη, όσο για την Στέλλα Μπεζαντάκου, ενω ξεκίνησε, άσχημα, με σκάνδαλα, κτλ πιστεύω πως έχει ωριμάσει και η φωνή της εχει φτιάξει αρκετά. Τουλάχιστον κάνει προσπάθεια. Τι λέτε?

και από φωνή ***ναρες

Υπογραφή εκτός ορίων. 420Χ150 και 16Κ μέγιστο.
Link to comment
Share on other sites

Ένα εικονίδιο τα περιγράφει όλα.

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/319238

ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Ταιριάζει απόλυτα!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

de 8elo na gino kakia bre paidia mou..alla to eikonidio perigrafei thn dikh sas antidrash,tis tragoudistries,ti apo ola?:p

mia eikona xilies lekseis,alla poia apo tis 1000?

 

 

:D

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνετε και γράφετε την γνώμη σας αλλά μην ξεχνάτε πως η μια απο τις 2 κατάφερε να αγοράσει 3όροφο σπιτάκι απο αυτή τη δουλειά...

Συνεπώς... ποιος είναι ο πιο έξυπνος; Ο "ατάλαντος" ή αυτός που τον "σχολιάζει";

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Οι κυρίες έχουν πιάσει το νόημα του promotion και του marketing και τα κατάφεραν να εδραιωθούν μια χαρά! Αυτό θα πει πείσμα και επιμονή! Η Στέλλα μέχρι και γλυφιτζούρια έβγαλε με τη φάτσα της για να προωθηθεί! Και βγήκε νικήτρια στην κόντρα με τον "είμαι και μεγάλο αστέρι" Φλωρινιώτη!

Και, σιγά, μήπως αυτές οι δύο είναι οι μόνες χωρίς φωνή???

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και δεν ειναι οι μονες χωρις φωνη...αλλα οπως λεει και ο filippos τα σπιτακια τους τα αγορασαν...και βολευτηκαν μια χαρα..

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μπορει να γελαμε μαζι τους, να λεμε διαφορα για την ανυπαρκτη φωνη τους και την γελοια παρουσια τους. αλλα πιστευω πως η στελλα μπεζαντακου τουλαχιστον, και νικητρια απο την μαχη με τον φλωρινιωτη βγηκε, και σουξε στην μεσημεριανη ζωνη εκανε το "μπλουζακι", και ολοι την αναγνωριζουν την φατσα της, και με πολιτικο τα ειχε για κατι μηνες (συμφωνα με παλαιοτερη εκπομπη της τατιανας), και κλιση δεν εφαγε στην παραλιακη οταν ετρεχε με το καινουργιο σπορ αμαξι της (αποσπασμα απο εκπομπης τατιανας, που "εβγαλε" τον βυζο και δεν της εδωσαν κλιση. και 3οροφο σπιτι με πισινα πηρε, κτλ...
Link to comment
Share on other sites

τα σπιτάκια τους τα πηρανε με σκληρη δουλεια και πολύ ιδρώτα...

Και οχι απο το δικό τους μικροφωνο. Απο το μικροφωνο της αλικης ισως...

 

(σικ)

 

(μη με κανετε να το πω τελειως απροκαλυπτα. Πιστευω καταλαβατε)

:X
Link to comment
Share on other sites

Το άλλο που το πάτε? Που έδειξε η τηλεόραση σκηνές απο βραδιά στην επαρχία με τραγουδίστρια το υπέρλαμπρο αστέρι την Μπεζαντάκου κι όχι μονο ήταν τίγκα το μαγαζί, αλλά και όταν βγήκε έγινε ο χαμός.

Ξέρω και 'γω? Μετά τις κατσίκες και τις αγελάδες που μουκανίζουν, θεά θα τους φαίνεται η Μπεζαντάκου! Δεν εξηγείται αλλιώς...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το άλλο που το πάτε? Που έδειξε η τηλεόραση σκηνές απο βραδιά στην επαρχία με τραγουδίστρια το υπέρλαμπρο αστέρι την Μπεζαντάκου κι όχι μονο ήταν τίγκα το μαγαζί, αλλά και όταν βγήκε έγινε ο χαμός.

Ξέρω και 'γω? Μετά τις κατσίκες και τις αγελάδες που μουκανίζουν, θεά θα τους φαίνεται η Μπεζαντάκου! Δεν εξηγείται αλλιώς...:rolleyes:

lol :) :)

Link to comment
Share on other sites

πολυ απλα αυτες οι 2 ειναι τελειως αδιαφορες για μενα,δεν τις βαζω ουτε καν στον καλλιτεχνικο χωρο του τραγουδιου,απλα ειναι 2 ψωνια που το μονο που κανουν ειναι να κρατανε ενα μικροφωνο και να προσφερουν καποιου ειδους οφθαλμολουτρου σε αυτους που πανε και τις βλεπουν,αλλα ουτε και γι αυτο δεν ειναι και οι 2.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μην τις κοροϊδεύατε τις κοπέλες (μεγαλοκοπέλες βασικά), δεν τα κλέβουν τα λεφτά που βγάζουν. Ίσα-ίσα που προσπαθούνε με ότι διαθέτουν να τα καταφέρουν. Μην εκπλήσσεστε που γεμίζουν και μερικά μαγαζιά στην σύντομη καριέρα τους. Για να γελάσει πάει ο κόσμος και από περιέργεια κυρίως. Το ίδιο συνέβη και με τον Ταμπάκη και με τον Κατμαν.:O
http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

εγω πολυ ανετα θα πηγαινα να τις ακουσω (αν και δεν ειμαι "σκυλας") για τον χαβαλε. Απο το να παω να ακουσω ενα αταλαντο famestorοπαιδο (δοκιμος ορος:p ) οπως ειναι πχ η Καλομοιρα τοτε χιλιες φορες προτιμω Μπεζαντακου ή την Βερα. Ενταξει τραβηξαν την προσοχη με καπως "αισχρα" τραγουδια αλλα αυτο μην μου πειτε οτι το εχουν κανει λιγοι/ες (πχ το sex της κοκκινου και μπορει να θεωρηθει "αισχρο" και δεν ειναι ουτε καν αστειο" ουτε πιστευω πως τογεγονος οτι τα βγαζουν ολα εξω ειναι σημαδι κατωτερης τραγουδιστριας απο την στιγμη που ολες οι σημερινες ποπ σταρς (ελληνιδες ποπ σταρς?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ) τα βγαζουν εξω απλα τα βγαζουν εξω φορωντας αποκαλυπτικα ρουχα γνωστων σχεδιαστων εν αντιθεση με την Μπεζαντακου ας πουμε που ειναι σαν να ψωνιζει απο την λαικη.

 

 

και στην τελικη ζουμε στον καιρο της ποζας,της ματαιοδοξιας και βιωνουμε τη σφαγη της κουλτουρας στον βωμο των επιτυχιων της μιας βδομαδας αρα αυτες οι 2 τραγουδιστριες ταιριαζουν παρα πολυ στο κλιμα που επικρατει :O

 

 

Σκεφτειτε αν μια μερα γραψει ο Φοιβος τραγουδια για την Μπεζαντακου...εν μια νυκτι οσοι την εθαβαν θα τα σκανε χοντρα για να την ακουν...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...