Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους να και μία λογική τιμή από γνωστό κατάστημα και eshop->http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000460 :):)

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οσα λειτουργούν σε 3G εκπέμπουν μεγάλη ακτινοβολία, αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα πια... Αμα είναι να ανησυχείς για την ακτινοβολία , τότε ούτε να τρως πρέπει ούτε να κυκλοφορείς στο δρόμο γιατί ο άλλος έχει την κινητούρα με τα 40 SAR και δεν ξέρω τι ... Αν πραγματικά σε ενδιαφέρει το θέμα της ακτινοβολίας , πάρε handsfree όπως όλοι οι ανησυχούντες ...
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

Οσα λειτουργούν σε 3G εκπέμπουν μεγάλη ακτινοβολία, αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα πια... Αμα είναι να ανησυχείς για την ακτινοβολία , τότε ούτε να τρως πρέπει ούτε να κυκλοφορείς στο δρόμο γιατί ο άλλος έχει την κινητούρα με τα 40 SAR και δεν ξέρω τι ... Αν πραγματικά σε ενδιαφέρει το θέμα της ακτινοβολίας , πάρε handsfree όπως όλοι οι ανησυχούντες ...

 

δηλ. αυτο ποσο sar εχει?

Link to comment
Share on other sites

1,3 έχουν πάνω κάτω τα περισσότερα 3G κινητά σε λειτουργία 3G , σε λειτουργία GSM πέφτει στο μισό ...
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα προβληματάκι...αφού έκανα αναβάθμιση πλέον δεν μπορω να γράψω μεγάλα sms... μετά τους 70 χαρακτήρες πάει σε 2 μηνυμα

Πρίν κάνω αναβάθμιση δεν είχα αυτο το πρόβλημα..

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό?

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πρόκειται και εγώ σύντομα να το αγοράσω ας κάνει κάποιος που το έχει αγοράσει ένα mini review του κινητού.Το μενού είναι γρήγορο;;Τρώει τίποτα κολλήματα;;Από κατασκευή πως είναι;;Η οθόνη καλή;;Τo playback video είναι καλό;;Μπορείς να δεις κάτι άνετα στην οθόνη του κινητού;;;Γενικά πείτε τις εντυπώσεις σας.Περιμένω και το επίσημο review του myphone.Άντε να δούμε!:)

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Στον Κοτσοβολο παντως σημερα το ειδα 449 ευρω

 

Μια χαρά τιμή είναι .

Αυτή είναι μια δίκαιη κοστολόγηση

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

και εγω μετα την αναβαθμιση σε R3A004 μετα τους 70 χαρακτηρες το κοβει σε 2 μηνυματα..πριν την αναβαθμιση δεν υπηρχε τετοιο προβλημα..και η ταχυτητα του bluetooth επεσε στο μισο...μαλλον πρεπει να περιμενουμε και αλλες αναβαθμισεις...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ όποιος εχει το "Ελληνικά_R3A03.sis" ας μου το στειλει, διοτι μετα την αναβάθμιση βγηκαν τα ελληνικα. Aπο το site της SE δεν κατεβαινει.

Ευχαριστω

bootes62@yahoo.gr

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ όποιος εχει το "Ελληνικά_R3A03.sis" ας μου το στειλει, διοτι μετα την αναβάθμιση βγηκαν τα ελληνικα. Aπο το site της SE δεν κατεβαινει.

Ευχαριστω

bootes62@yahoo.gr

 

 

Φίλε μου αυτό το αρχείο δεν κατεβαίνει απο την αρχή...μην το ψάχνεις άδικα κανείς μας δεν το έχει κατεβάσει

ψάξε λίγο καλύτερα για τα ελληνικά σε κανέναν μας δεν χάθηκαν μετά απο αναβάθμιση

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Tελος παντων, πως μπορουμε να εχουμε default ελληνικα στα μηνυματα, γνωριζει κανεις? Καθε φορα που θελω να γραψω μηνυμα μου βγαζει λατινικους χαρακτηρες. Προσπαθησα μεσα απο to control panel να βαλω 1 και 2 γλωσσα αλλα φαινεται οτι δεν το δεχεται.

 

Ευχαριστω,

matrix

Link to comment
Share on other sites

Η μόνο λύση προς το παρόν είναι το εικονικό πληκτρολόγιο ή η επαναπίεση του πλήκτρου (αλλά αυτό ειναι πολύ αργό) ...σε ξένα σαιτ έχει αναφερθεί αυτό το πρόβλημα και σε άλλες γλώσσες...Στην επόμενη μάλλον θα το φτιάξουν!!!αυτό το λέω γιατί στο μάνιουαλ το παρουσιάζει σαν cool feature

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι ακριβό είναι σε σύγκριση με το E61 και με το wifi μαζί ... Απλά είναι τόσο ωραίο ... maybe next time with wifi ... Κανα Μ610i προβλέπεται με wifi; μην πάω να παρω το Ε61 ακόμα ... Α, και το τωρινό σχεδόν τα έφτησε ... Πείτε καμιά συμβουλή ρε παιδιά ...
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...