Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά ένα tip θα ήθελα.Πριν την εγκατάσταση του νεου λογισμικού λέει να πατήσω το κουμπί C.Ποιο είναι αυτό;;;;Δε βλέπω κάνα κουμπί C στο πληκτρολόγιο.Γενικά cddaraa τι προτείνεις;;Να μείνω προς το παρόν με την αρχική έκδοση λογισμικού και αργότερα άμα βγει καμία καλή έκδοση να βάλω εκείνη;;;

Μα καλά ολόκληρο C πάνω στο πληκτρολόγιο και δεν το βλέπεις :Ρ...

Μπορείς να πατήσεις και το πλαινό κουμπάκι για τον browser το ίδιο είναι...

 

Καλά μην νομίσεις πως είμαι κανενας guru και τα ξέρω όλα...να σου πω την αλήθεια με το πρώτο firmware δεν είχα κανένα πρόβλημα..δεν με ενοχλούσε που ήταν λίγο πιο αργό,και που είχε πρόβλημα το βίντεο

τώρα δεν μπορώ να γράψω sms και με έχει κουράσει αφάνταστα...θα προτιμούσα να κάνω downgrade αν γινόταν

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μα καλά ολόκληρο C πάνω στο πληκτρολόγιο και δεν το βλέπεις :Ρ...

Μπορείς να πατήσεις και το πλαινό κουμπάκι για τον browser το ίδιο είναι...

 

Καλά μην νομίσεις πως είμαι κανενας guru και τα ξέρω όλα...να σου πω την αλήθεια με το πρώτο firmware δεν είχα κανένα πρόβλημα..δεν με ενοχλούσε που ήταν λίγο πιο αργό,και που είχε πρόβλημα το βίντεο

τώρα δεν μπορώ να γράψω sms και με έχει κουράσει αφάνταστα...θα προτιμούσα να κάνω downgrade αν γινόταν

 

Τώρα με την έκδοση που έβαλες δεν έχει πρόβλημα το video;;Γενικά εσύ τι προτείνεις να κάνω;;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ένα tip θα ήθελα.Πριν την εγκατάσταση του νεου λογισμικού λέει να πατήσω το κουμπί C.Ποιο είναι αυτό;;;;Δε βλέπω κάνα κουμπί C στο πληκτρολόγιο.Γενικά cddaraa τι προτείνεις;;Να μείνω προς το παρόν με την αρχική έκδοση λογισμικού και αργότερα άμα βγει καμία καλή έκδοση να βάλω εκείνη;;;

 

 

δεν χρειαζεται να πατησεις κανενα κουμπι.

απλα συνδεεις το τηλεφωνο με τον υπολογιστη και η αναβαθμιση προχωραει μονη της.

η δικη μου γνωμη ειναι να το αναβαθμισεις παντως

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με την έκδοση που έβαλες δεν έχει πρόβλημα το video;;Γενικά εσύ τι προτείνεις να κάνω;;

Και πάλι κολάει αλλά δεν κάνει 3-4 λεπτά να ανοίξει ένα αρχείο 40-30 mb...

Σε βλέπω πάντως έτοιμος είσαι να κάνεις αναβάθμιση :-ρ

Αν για εσένα το βίντεο είναι σημαντικότερο απο τα sms τότε καντην την αναβάθμιση(π.χ έχεις και 2ο τηλέφωνο για sms)

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι κολάει αλλά δεν κάνει 3-4 λεπτά να ανοίξει ένα αρχείο 40-30 mb...

Σε βλέπω πάντως έτοιμος είσαι να κάνεις αναβάθμιση :-ρ

Αν για εσένα το βίντεο είναι σημαντικότερο απο τα sms τότε καντην την αναβάθμιση(π.χ έχεις και 2ο τηλέφωνο για sms)

 

Χμμ άμα πάλι κολάει το video κατά τη διάρκεια του playback τότε δεν το βάζω.Δεν αξίζει.Θα περιμένω.Εξάλλου 1 μέρα είναι που το έχω αγοράσει.Όσο για τα βίντεο δεν τρελαίνομαι κιόλας.Έχω και το ipod video 30g ;) άμα θέλω να δω κάνα video.;) Πιο πολύ αγόρασα το κινητό για τις δυνατότητες που έχει να πάρει πληθώρα εφαρμογών!Όλα τα άλλα τα θεωρώ δευτερεύοντα:)

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα είτε προχωρήσεις στην αναβάθμιση είτε όχι κάποιον απο εμένα η τον zzzzz θα έχεις να βρίζεις...οπότε μην αγχώνεσαι

 

Edit

BTW κορυφή αλλά λιγο τσουχτερή τιμή

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=670&Nav_Section_Id=14&Catalog_Id=10&Product_Id=340231&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν το ξέρουν ένα καλό site για να ενημερώνεστε για ότι καινούριο κυκλοφορεί (UIQ εφαρμογές ή games) ->http://www.iphone-forum.org

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

απο αυτονομια τι λεει?(σε 3g και σε μη 3g )δικτυο?

 

Από ότι ξέρω και από ότι είπε κάποιος παραπάνω κρατάει αρκετά.Πάνω από 3.5 μέρες με αρκετή χρήση.Εγώ το αγόρασα χτες οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη ακόμα.Ακόμα δεν το έχω φορτίσει!:lol: Περιμένω να αδειάσει η εργοστασιακή φόρτιση.:)

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια ερώτηση.Ο διακόπτης που το ανοίγεις είναι λίγο προς τα μέσα σε σας;;Εγώ ή πρέπει να έχω μεγάλο νύχι ή πρέπει να χρησιμοποιήσω το πενάκι αλλιώς δεν μπορώ να ανοίξω το κινητό.Ίσως το έχουν βάλει πιο μέσα για λόγους ασφαλείας για να μην ανοίγει το κινητό άμα πιέζεται ο διακόπτης.

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

pedia thelo na rothso.To m600 axizei na to pareis san pda thelefono suskeuh?kai idietera me sxesh me to p990?me areseito desighn tou p990 alla to atimo einai kai poly akriboutsiko kai idios otan dineis ta lefta sou na pareis ena ppc.anyway an tha to perna h to perne kapios pera ap thn eleipsh cameras,tha htan euxaristimenos? kai kati alo to xo xanarothsei ,to 3G VISION uparxei sto m600 h oxi kai an oxi tha mporei kapios na to katebasei?mou xei kolhsei auth h efarmogh sto mialo kai de xekolaei:lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

file mou epeidi to kinito den to exo to mono pou mporo na sou po einai oti einai san lite ekdosi tou p990 dld xoris cam gia videokliseis kai xoris wifi alla poli poio omorfo
Link to comment
Share on other sites

Κάνα νέο από εκδόσεις firmware;;Βγήκε καμία καινούρια;;Θέλω να φτιάξει το βίντεο γιατί αλλιώς δεν αγοράζω 1gb micro.Δοκιμάσατε να αλλαξετε theme μήπως και το video διορθώνεται;;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

file mou epeidi to kinito den to exo to mono pou mporo na sou po einai oti einai san lite ekdosi tou p990 dld xoris cam gia videokliseis kai xoris wifi alla poli poio omorfo
ti enoeis mporeis na kaneis videoclish xoris na se dei o alos h de mporeis na kaneis
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

μπορείς απλά δεν θα σε βλέπει ο άλλος , τι σοι 3G θα είναι τότε; μόνο για downloads;
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

den mporeis na kaneis nomizo

μπορείς φυσικά

στην θέση της κάμερας μπορείς να "προβάλεις" στον άλλον μια φωτογραφία σου ή ένα βιντεάκι;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

μπορείς φυσικά

στην θέση της κάμερας μπορείς να "προβάλεις" στον άλλον μια φωτογραφία σου ή ένα βιντεάκι;)

E re plakes pou exoun na pesoun:lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω στα χερια μου 2 μερες και ενω η μπαταρια ειναι φορτισμενη στο 90% μου βγαζει μυνημα οτι ειναι ξεφορτιστη επισης δεν μπορω να συνδεθω με bluetooth με τον υπολογιστη μου για να κανω συγχρονισμο αποσυνδεεται το Μ600 απο τον υπολογιστη μου .Καμμια λυση μηπως μπορει να μου πει καποιος για τα δυο αυτα προβληματα?
Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω στα χερια μου 2 μερες και ενω η μπαταρια ειναι φορτισμενη στο 90% μου βγαζει μυνημα οτι ειναι ξεφορτιστη επισης δεν μπορω να συνδεθω με bluetooth με τον υπολογιστη μου για να κανω συγχρονισμο αποσυνδεεται το Μ600 απο τον υπολογιστη μου .Καμμια λυση μηπως μπορει να μου πει καποιος για τα δυο αυτα προβληματα?

 

Αυτά πρέπει να είναι προβλήματα του λογισμικού.Εν αναμονή νέας έκδοσης.

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω παραγγελίλει το M600 και θέλω να το χρησιμοποιήσω με 2 γραμμές Vodafone... Γνωρίζεται αν υποστυρίζει της SIM του Vodafone 2gether (δεν είναι στην επίσημη λίστα, και δεν έχουν οριστική απάντηση από Vodafone). Στην λίστα περιλαμβάνουν P910i & W900i
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να συνδεθώ μέσω του Bluetooth PAN με τον υπολογιστή και να έχω internet στο κινητό;;Δημιούργησα σύνδεση μεταξύ τους η οποία ήταν στα 1mbps ο υπολογιστής είχε πάρει μια IP address και μια subnet mask αλλά στο κινητό δεν ξέρω ποιες ρυθμίσεις να κάνω.Υπάρχουν πουθενά οι ρυθμίσεις αυτές στο διαδίκτυο;;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...