Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to kinito exi to eksis provlima :

 

eimai sto dyktio tis Cosmote gia na energopoihsw ta MMs kai na parw tis rythmiseis steln minima MMS sto 1651,mou erxete minima me tis rythmiseis kai tis apothikeyw.

Kleinw-anoigw to kinhto.

 

Paw na steilw MMS kai den stelnei!

Oi alloi mporoun na moy steiloyn MMS kai erxete kanonika alla otan paw na to anoiksw mou grafei

 

"mms se ekremotita.to mhnhma ayto exei programmatistei gia lhvh stis 15.45.mporeite episis na to lavete twra h na aporipsete tin lipsi tou minimatos"

 

otan pataw " lipsi twra" aplaa den kanei tpt! ektos na mou vgazei ena minima akoma oloidio me to parapanw mono pou i wra exei metaferthei AKOMA ARGOTERA! px 15.53,16.15

 

Ti paizei me to kinito?:wacko: :wacko: :wacko:

 

Παρ'οτι έχουν αποθηκευτεί οι ρυθμίσεις στο κινητό πρέπει να πας στις ρυθμίσεις των ΜMS και να tickαρεις το λογαρισαμό MMS vodafone :)

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ερωτηση επειδη οτκ ινητο εχει υπερυθρες και ΒΤ πειτε μου αν υπαρχει προγραμαμ και που για τηλεχειρισμο τηλεοπτικου δεκτη που σιγουρα θα μου ειναι χρησιμη ως λειτουργια αφου το τηλεκοντρολ εχει γινει ενα ματσο χαλια...
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση επειδη οτκ ινητο εχει υπερυθρες και ΒΤ πειτε μου αν υπαρχει προγραμαμ και που για τηλεχειρισμο τηλεοπτικου δεκτη που σιγουρα θα μου ειναι χρησιμη ως λειτουργια αφου το τηλεκοντρολ εχει γινει ενα ματσο χαλια...

αλήθεια έχει βρεί κανείς κάτι για uiq3?

όσο και αν έψαξα μόνο για 2 βρήκα

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

αλήθεια έχει βρεί κανείς κάτι για uiq3?

όσο και αν έψαξα μόνο για 2 βρήκα

όχι ακόμη

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχός τα UIQ v3.0 είναι ακόμα πολύ καινούργιο και τα προγράμματα θα αργήσουν λίγο... Μερικά από αυτά ίσως και να μην βγουν ποτέ... Το σίγουρο ομως είναι ότι θα βγουν πιό καινούργια και καλύτερα.. απλά υπομονή
Link to comment
Share on other sites

απορω γιατι δεν βγαζουν καινουρια αναβαθμιση?εχει 1.002 προβληματα το κινητο.και ολα ειναι προβληματα software!

περιμενε να λύσουν πρώτα τα 1,000,002 προβλήματα του p990 και μετά θα έρθει κ η σειρά μας :lol:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.επειδη διαβαζω ολα τα ποστ σχετικα με το 990 με προβληματσαν αρκετα τα προβληματα λογισμικου που απο οτι φαινεται δεν εχουν λυθει και στα 2 κινητα. Περιμενω να δω και το 950 που κυκλοφορει εντος των ημερων μηπως τυχον εχουν εξαλειφθει οι παιδικες ασθενειες του λογισμικου. Αμαν πια ολοι beta testers εγιναν σε αυτη την χωρα?
Link to comment
Share on other sites

Giati emeis den to plirwsame to kinito?

Ipostiriksi Mayra xalia exei i SE.

Sto kefali tha tous to ferw...

I othoni tremopaizei sinexeia otna to anabw,o ixos kanei diakopes,to menu mou exei kollisei 2-3 fores....

τα προβλήματα που αναφέρεις είναι του hardware... που σημαίνει ότι πρέπει να πας την συσκευή σου σε κάποιο service center;)

Δεν λέω ότι το Μ600 έχει γίνει P900 σε σταθερότητα αλλά είναι σε πολύ καλύτερη μοίρα απο το P990:!:

όπως περιμένουν αυτοί αναβάθμιση, έτσι περιμένουμε κ εμείς...:!:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

τα προβλήματα που αναφέρεις είναι του hardware... που σημαίνει ότι πρέπει να πας την συσκευή σου σε κάποιο service center;)

Δεν λέω ότι το Μ600 έχει γίνει P900 σε σταθερότητα αλλά είναι σε πολύ καλύτερη μοίρα απο το P990:!:

όπως περιμένουν αυτοί αναβάθμιση, έτσι περιμένουμε κ εμείς...:!:

 

den egina beta tester apl iparxoun kapoia prob pou den eprepe na ipirxan.

kai re paidia stin teliki gia ena software mia stalia milame...siga ta Windows Vista!UIQ3 gia kinita einai.

 

As niwsoun ligaki...kathe mera tha eprepe na vgazoun kainouria ekdosi logismikou an skeftes to megethos kai tin emveleia tis etairias.

Link to comment
Share on other sites

den egina beta tester apl iparxoun kapoia prob pou den eprepe na ipirxan.

kai re paidia stin teliki gia ena software mia stalia milame...siga ta Windows Vista!UIQ3 gia kinita einai.

 

As niwsoun ligaki...kathe mera tha eprepe na vgazoun kainouria ekdosi logismikou an skeftes to megethos kai tin emveleia tis etairias.

εγώ δεν είπα τίποτα για beta testers :)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε γμτ, γιατί αυτά τα SMS να είναι τόσο περιορισμένα (σε χαρακτήρες) στο Μ600? Έχω κάνει και το τελευταίο update, αλλα ακόμα τα ίδια σκ@τ@. Κάνω κάτι λάθος??:worry:

Υπάρχει λύση για το θέμα? Έχει καταντήσει αηδία...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ρε γμτ, γιατί αυτά τα SMS να είναι τόσο περιορισμένα (σε χαρακτήρες) στο Μ600? Έχω κάνει και το τελευταίο update, αλλα ακόμα τα ίδια σκ@τ@. Κάνω κάτι λάθος??:worry:

Υπάρχει λύση για το θέμα? Έχει καταντήσει αηδία...:mad:

Λοιπόν σχεικά με αυτό,

 

από την SE δεν βλέπουμε φως οπότε ακούστε τι δοκίμασα.

Πήρα ένα μήνυμα που έλαβα από ένα φίλο μου με ελληνικούς χαρακτήρες και το αποθήκευσα στα πρόχειρα. Μετά το κάνω edit και γράφω ότι κείμενο θέλω κανονικά. Η ένδειξη ότι τα μηνύματα γίνονται 2 εμφανίζεται μετά τους 160 χαρακτήρες !!!!

Λίγο μανούρα 8α μου πείτε αλλά άν θέλει κανείς οπωσδήποτε να στείλει με ελληνικούς χαρακτήρες μεγάλο (κανονικό) sms ... παίζει

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αγόρασα πρόσφατα το Sony ERicson M600 αλλά δεν μπορώ να βρώ προγράμματα και παιχνίδια. Μηπώς έχει κάποιος από εσάς να μου τα ανεβάσει?
Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis

Για όσους ενδιαφέρονται να έχουν WiFi στο Μ600 τους ας ρίξουν μια ματιά σε αυτό το link

http://www.mymemory.co.uk/memory/MyMemory/Wifi/%5E/Bluetooth/Combination/USB/Adaptor

Αν κατάλαβα καλά είναι μια συσκευή η οποία είναι και wifi και bluetooth και η οποία συνδέεται στο κινητό μέσω bluetooth και του παρέχει πρόσβαση σε wifi δίκτυα.Αν κάποιος κατάλαβε κάτι άλλο ας το πει.

 

PS. Χμμ λάθος έκανα.Είναι usb για pc.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά πιο πριν, αλλά για να δουλέψει το bleutooth pan μου είπαν σε ένα μαγαζί ότι πρέπει το bleutooth να έχει drivers της widcomm. Ξέρετε τίποτα σχετικά? Με το bleutooth 2.0 της level one έχει καταφέρει να μπει κανείς στο Ιντερνετ? Τους υποστηρίζει?

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά πιο πριν, αλλά για να δουλέψει το bleutooth pan μου είπαν σε ένα μαγαζί ότι πρέπει το bleutooth να έχει drivers της widcomm. Ξέρετε τίποτα σχετικά? Με το bleutooth 2.0 της level one έχει καταφέρει να μπει κανείς στο Ιντερνετ? Τους υποστηρίζει?

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Δεν είναι απόλυτα ακριβές αυτό. Εγώ πήρα απο Μαρκτ ένα της Crypto με BlueSoleil interface και παίζει μια χαρά.

Το υποστηρίζουν και οι τελευταίοι drivers widcomm αλλά πρέπει να είναι συμβατοί με το μοντέλο που θα αγοράσεις. Δεν συνεργάζονται με παλαιότερα BT της level one

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απόλυτα ακριβές αυτό. Εγώ πήρα απο Μαρκτ ένα της Crypto με BlueSoleil interface και παίζει μια χαρά.

Το υποστηρίζουν και οι τελευταίοι drivers widcomm αλλά πρέπει να είναι συμβατοί με το μοντέλο που θα αγοράσεις. Δεν συνεργάζονται με παλαιότερα BT της level one

πόσο το πήρες αν επιτρέπεται;;

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι κανονικα εφοσον ειναι εκδοση 2.0 θα λειτουργει κανονικα με ΒΤ με οποιαδηποτε συσκευη. Στο φορητο μου εχω drivers widcomm για το ενσωματωμενο ΒΤ ..
Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες,μήπως ξέρει κανείς...αν παραγγείλω το Μ600 σε λευκό από το εξωτερικό,θα μπορώ να περάσω τα ελληνικά menu μέσω του ελληνικού site της sonyericsson?Μπήκα στο site και είδα κατι αρχεία για γλώσσες,αλλά δεν ξέρω αν αφορούν το σύνολο των menu!Μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει?Ευχαριστώ!
EXPERT IN HIGH TECHNOLOGY
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...