Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε papathvas δεν με ενοχλεί τόσο το θέμα χρόνου όσο το μέγεθος. Έχεις μήπως δοκιμάσει να ανοίξεις μεγαλύτερα αρχεία της τάξης των 1000-1300 kb. Μέχρι τα 500 kb περίπου τα καταφέρνει και το P990 με την R7.

όσο κ να έψαξα δεν βρήκα μεγαλύτερο μέγεθος:p

μόλις βρω θα το δοκιμάσω κ θα σας πω

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έψαξα λίγο στο google για μεγάλα αρχεία doc και βρήκα εδώ ένα που έχει μέγεθος 1,5 Mb http://www.bit.ac.at/PFL/biotech_report_final.doc. (166 σελίδες) Αν δεν βαριέσαι δοκίμασε και πες μας.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έψαξα λίγο στο google για μεγάλα αρχεία doc και βρήκα εδώ ένα που έχει μέγεθος 1,5 Mb http://www.bit.ac.at/PFL/biotech_report_final.doc. (166 σελίδες) Αν δεν βαριέσαι δοκίμασε και πες μας.

1629κ δεν μπόρεσε

"Ανεπαρκής μνήμη" μου λέει

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Φτιάχνω αυτή την περίοδο site με εφαρμογές ειδικά για το m600 :)

Σύντομα θα σας ενημερώσω...

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

1629κ δεν μπόρεσε

"Ανεπαρκής μνήμη" μου λέει

 

Τι να κάνουμε....ευχαριστώ για την προσπάθεια πάντως!

 

ειδικά για το m600 :)

 

Εύχομαι να επιτρέψεις και σε μας που έχουμε P990 να χρησιμοποιήσουμε το site σου....

Περιμένουμε πάντως εναγωνίως για την χρήσιμη πρωτοβουλία σου!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να πάω να πάρω Μ2 512 40e???

πάνω από 60€ δεν δίνω για καρτα πάντως και δεν ακουω mp3 στο κινητο.

 

edit

http://www.katerelos.gr/shopping_cart.php

 

42€ 1g!!!!

και μαλιστα κ αντικαταβολή

αλλά δεν μπορώ να βρω ποσα είναι τα έξοδα αποστολής :(

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια ερώτηση και από εμενα...προσπαθώ να βάλω ως ήχο κλήσης επαφής ένα mp3 που έχω αποθηκευμένο στην κάρτα μνήμης.

Πάω στον ήχο,τον ανοίγω και μετά επιλέγω διαχείριση και τον αντιστοιχώ σε μια επαφή...έλα όμως που για κάποιον λόγο δεν λέει να αποθηκευτεί σε αυτήν την επαφή. :tease: :chair:

Ενώ δηλαδή μου λέει ότι έγινε η αντιστοίχιση, όταν με καλεί το συγκεκριμένο άτομο δεν ακούγεται ο συγκεκριμένος ήχος!!

 

Any help...pleaseeeeee :help:

 

any one?!!! help!! please (R9A002 ) ... :O

Link to comment
Share on other sites

paidia telika tha to poulhsw to kinhto.to exw 4 meres k dysthxws den me boleyei katholou sthn xrhsh toy.ean endiaferetai kapoios as mou pei.to dinw 350 euro.se aristh katastash ennoeitai..

Euxaristw

Link to comment
Share on other sites

paidia telika tha to poulhsw to kinhto.to exw 4 meres k dysthxws den me boleyei katholou sthn xrhsh toy.ean endiaferetai kapoios as mou pei.to dinw 350 euro.se aristh katastash ennoeitai..

Euxaristw

περίμενε μια βδομάδα πρωτα.

και εγώ έτσι ένιωθα στις πρώτες 3-4 μέρες;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

any one?!!! help!! please (R9A002 ) ... :O

πάνε στην επαφή που θέλεις και βάλε από εκεί τον ήχο που θες (στην τελευταία καρτέλα είναι)

εμένα δουλεύει μια χαρά έτσι;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

πάνε στην επαφή που θέλεις και βάλε από εκεί τον ήχο που θες (στην τελευταία καρτέλα είναι)

εμένα δουλεύει μια χαρά έτσι;)

 

Το δοκίμασα αλλα μου δίνει μονο επιλογή για φωνητικές εντολές :(

 

edit: Λοιπόν, εάν παω να δημιουργήσω μια νέα επαφή μου δίνει αυτή την επιλογή, αλλα εάν παω να κάνω edit μια που έχω περάσει απο συγχρονισμό με το outlook δεν μου τη δίνει...περίεργο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα αλλα μου δίνει μονο επιλογή για φωνητικές εντολές :(

 

edit: Λοιπόν, εάν παω να δημιουργήσω μια νέα επαφή μου δίνει αυτή την επιλογή, αλλα εάν παω να κάνω edit μια που έχω περάσει απο συγχρονισμό με το outlook δεν μου τη δίνει...περίεργο!!!!

μάλλον κάνεις λάθος κάπου!!

πάνε σε μια επαφή,στη τεταρτη κ τελευταία καρτέλα που εχει μια νότα.

μετά πάτα επεξεργασία κ κάτω κάτω έχει "επιλογή ήχου κλήσης"

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

μάλλον κάνεις λάθος κάπου!!

πάνε σε μια επαφή,στη τεταρτη κ τελευταία καρτέλα που εχει μια νότα.

μετά πάτα επεξεργασία κ κάτω κάτω έχει "επιλογή ήχου κλήσης"

 

papathvas δεν κάνω λάθος.

 

Όταν κάνω αυτό που λές σε επαφη που δημιούργησα εγώ στο κινητό, τότε μου δίνει αυτήν την επιλογή αλλα για στις επαφές που πέρασα με συγχρονισμό από το outlook (δηλαδή όλες) δεν μου τη δίνει :cry:

Link to comment
Share on other sites

papathvas δεν κάνω λάθος.

 

Όταν κάνω αυτό που λές σε επαφη που δημιούργησα εγώ στο κινητό, τότε μου δίνει αυτήν την επιλογή αλλα για στις επαφές που πέρασα με συγχρονισμό από το outlook (δηλαδή όλες) δεν μου τη δίνει :cry:

 

Σωστο.

Αν ομως πατησεις (ενω εισαι στην τεταρτη καρτελα) το κουμπακι επεξεργασια τοτε σου δινει την δυνατοτητα να βαλεις τον ηχο κλησης που θελεις εσυ.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Σωστο.

Αν ομως πατησεις (ενω εισαι στην τεταρτη καρτελα) το κουμπακι επεξεργασια τοτε σου δινει την δυνατοτητα να βαλεις τον ηχο κλησης που θελεις εσυ.

 

Παιδιά έχω καταλάβει τι μου λέτε :respect: και σας λέω ότι σε αυτές τις επαφές που έχω περάσει από το outlook δεν μου δίνει την επιλογή να ορίσω ήχο κλήσης, σε οποια καρτέλα και εάν πατήσω επεξεργασία :(

Link to comment
Share on other sites

Είχα διαβάσει σε κάποιο προηγούμενο πόστ (δεν μπορώ να το βρώ δυστυχώς) ότι συντονίζεται το κινητό με το windows media player 10. Θυμάμαι καλά; Από ποιά έκδοση και μετά συνέβη αυτό;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδεια

μια ερωτηση θελω να κανω και να λαβω επιγραματικες απαντησεις. Σκεφτομαι να αγορασω το Μ600ι και θελω να μου πειτε επιγραματικα τα θετικα και τα αρνητικα του , Ευχαριστω εκ των προτερων!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο τηλεφωνο. να 'χε και καμερα....
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο τηλεφωνο. να 'χε και καμερα....

 

Και ένα WiFi να είχε μια χαρά θα ήτανε :(

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η μεγαλυτερη ελλειψη του και γι αυτο πιστευω οτι ειναι υποδεεσετερο σε καποιους τομεις ενω σε ολα τα υπολοιπα σκιζει..
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό,καθαρά για επαγγελματική χρήση, είναι αστέρι. :up:

 

Εγώ που το χρησιμοποιώ με push email (για το εταιρικό email) είμαι κατά ευχαριστημένος.

 

Στον τομέα του firmware θέλει ακόμα κάποιες διορθώσεις (και στην διαχείριση της μπαταρίας, γιατί με χρήση του push email η διάρκεια της μειώνεται αισθητά) αλλα θεωρώ ότι είναι πολύ καλό για την δουλειά του (10 θα του έδινα εάν είχε και wifi) ;)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το κινητό για επαγγελματική χρήση είναι απίστευτο. Και ως multimedia ειναι καλό, αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι δεν έχει πολλές εφαρμογές ακόμα.

 

P.s To site που ετοιμάζω εδώ και καιρό προχωράει σε ικανοποιητικούς ρυθμούς. Δεν μπορώ να καθορίσω το χρόνο ακόμα αφού εξελίσσεται σε κάτι μεγαλύτερο απ'ότι είχε αρχίσει. Συνεργαζόμαστε αρκετά άτομα γι΄αυτό και δεν θα αφορά μόνο το m600 αλλά και άλλά κινητά. Θα ενημερωθείτε όταν ανεβεί με pms...

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...