Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

axizei na poulhso to m600 kai na paro to p990 (kainourgio);

αξιζει φιλε μου, αν ζητας καμερα και wi-fi...Αν δεν τα ζητας, προσωπικα θα σου προτινα να κρατησεις το Μ600i...:):):):):):)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε μου απο που το βρηκες; Απο ιδιωτη ή απο μαγαζι;

 

απο αγγελια σε αλλο forum:)

 

παντως μετα απο διαβασμα 30+ σελιδων στο forum(ουφ...) η απορια μου παραμενει...

γιατι εχει προβλημα προσβασης(με WIND plus non stop) σε σελιδες lon on και γενικα απο οτι καταλαβαινω σε οτι ειναι https?

To προηγουμενο Moto L7 τα καταφερνε μια χαρα(Ελεοc)

Επισης προβλημα με την προβολη χαρακτηρων στα περισσοτερα ελληνικα sites....φανταζομαι πως θα πρεπει να προχωρησω σε αναβαθμιση.Παρεπιπτοντως εχει αγγλικο μενου με εκδοση λογισμικου R1B01.

Παιδες ευχαριστω εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

απο αγγελια σε αλλο forum:)

 

παντως μετα απο διαβασμα 30+ σελιδων στο forum(ουφ...) η απορια μου παραμενει...

γιατι εχει προβλημα προσβασης(με WIND plus non stop) σε σελιδες lon on και γενικα απο οτι καταλαβαινω σε οτι ειναι https?

To προηγουμενο Moto L7 τα καταφερνε μια χαρα(Ελεοc)

Επισης προβλημα με την προβολη χαρακτηρων στα περισσοτερα ελληνικα sites....φανταζομαι πως θα πρεπει να προχωρησω σε αναβαθμιση.Παρεπιπτοντως εχει αγγλικο μενου με εκδοση λογισμικου R1B01.

Παιδες ευχαριστω εκ των προτερων...

μαλλον πρεπει να του κανεις μια αναβαθμιση μεσω ιντερνετ...Ευκολα και γρηγορα...!!! Θα διορθωθουν πολλα προβληματα, ή εστω το ενα που εχεις!!!

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδες,προχωρησα σε αναβαθμιση και

Ουτε το προβλημα με τους ελληνικους χαρακτηρες λυθηκε σε αρκετα ελληνικα web sites οποτε υποθετω ειναι θεμα ρυθμισεων enconding του Opera και επισης εξακολουθω να μην εχω προσβαση σε https(πχ login στο gmail) οταν μπαινω με το WIND wap Profile ενω με WIND internet εδειχνε να λειτουργει. Ομως το δευτερο profile δεν ενδεικτυται για ευνοητους λογους.

Καμμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Solution? Call me Opera mini;)

emena leitourgei kanonika

 

ektos kai an den ekanes egkatastash to google mail sto kinhto sou (java programma) to opoio paizei me oles tis syndeseis ego to exo kai ola kyrile

Link to comment
Share on other sites

ουτε αυτο επαιζε.Ειμαι ενταξει και ετσι ομως

Οταν ελαβα το πακετο profiles για MMS/WAP/Inet μου ηρθαν 2 για το Plus: WIND Plus OTA(?) και WIND WAP με gwap adress και οι δυο τους και αφησα το WAP για χρηση

Δεν θα εχω κανενα απροοπτο,ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Έχει Wireless;

 

Όχι... :(

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

παιδες, ξερει κανεις αν γινεται να μπαινω στο msn messenger του κινητου μου(Μ600 αυτη τη περιοδο...) ,μέσω του wind plus non stop; :blink::blink::blink::blink:

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

χτες το παρελαβα απο το play247

η χρεωση μεσω πιστωτικης εγινε σωστα χωρις κανενα προβλημα, η ταχυμεταφορικη εκλεισε ραντεβου και γενικα ολη η διαδικασια πηγε πολυ καλα.

οσο αφορα το τηλεφωνο μου ηρθε με το τελευταιο fw που αναφερετε στην προηγουμενη σελιδα.

:)

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ενω κανω επανεκινηση στο m600i και χωρις να τρεχω αλλα προγραμματα βλεπω απο το SwissManager οτι εχω 19% ελευθερη ram. Που χρησιμοποιειται η υπολοιπη;Exω κανει την τελευταια αναβαθμιση απο το site της Sony Ericsson.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!

Αγόρασα ένα Μ600 πέρυσι τα Χριστούγεννα και το χρησιμοποίησα ελάχιστα γιατί ήταν εκνευριστικά αργό.

Το Ρ800 που είχα παλαιότερα ήταν πολύ πιο γρήγορο..

Φέτος, αποφάσισα να του δώσω μια 2η ευκαιρία. Υπάρχει τρόπος να κάνω το Μ600 μου να δουλεύει γρήγορα;

Ήδη αγόρασα μια κάρτα μνήμης 1 G αλλά δεν βλέπω διαφορά.

Ότι συμβουλές έχετε δεκτές!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ άλλο τρόπο από το να έχω φορτωμένα στο background τα προγράμματα που χρησιμοποιώ περισσότερο, δεν έχω βρει.
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιησε το εικονικο πληκτρολογιο και την αναγνωριση χειρογραφης γραφης και θα ξεχασεις ποσο γρηγορα πηγαινε το p800
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορω να δουλεψω με το κινητο μονο με την Μ2 σαν usb flash και οχι απο την σουιτα αλλα μεσω του κινητου με το καλωδιο. Χαλασε ο ανταπτορας της Μ2 και απο την σουιτα εχω περιορισμενη προσβαση. Βοηθεια σας παρακαλω! Μηπως ξερετε αν μπορω να βρω καπου ανταπτορα.
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερει κανεις απο προσοψεις; Εχετε αγορασει μεσω νετ και εχετε αντικαταστησει στο m600 που εχετε (ειδικα σε ασπρο). Ειναι ευκολη διαδικασια; Επίσης εχει κανεις το service manual του κινητου;
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, κάνοντας upgrade στο firmware και απενεργοποιώντας την αναγνώριση γραφής όντως επιτάχυνε πάρα πολύ και προπαντών (μέχρι στιγμής) ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ!:D:D:D

Επίσης χάρηκα, γιατί το μήνυμα δεν είναι τόσο βασανιστικό όσο στο παρελθόν, αφού το πληκτρολόγιο γράφει επιτέλους Ελληνικά!

Τώρα, μια που χαρήκαμε...

Έχει νόημα να πάρω bluetooth gps για το κινητό;

Το έχει δοκιμάσει κανείς;;

Δουλεύει καλά;Ή αργά και μπλοκάρει...

Και σε περίπτωση τηλεφωνήματος τι γίνεται;;;

Μπορεί να είναι συνδεδεμένο με το bluetooth ακουστικό και το gps ταυτόχρονα;;

Όλα αυτα και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!:lol::lol::lol::)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, κάνοντας upgrade στο firmware και απενεργοποιώντας την αναγνώριση γραφής όντως επιτάχυνε πάρα πολύ και προπαντών (μέχρι στιγμής) ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ!:D:D:D

Επίσης χάρηκα, γιατί το μήνυμα δεν είναι τόσο βασανιστικό όσο στο παρελθόν, αφού το πληκτρολόγιο γράφει επιτέλους Ελληνικά!

Τώρα, μια που χαρήκαμε...

1.Έχει νόημα να πάρω bluetooth gps για το κινητό;

2.Το έχει δοκιμάσει κανείς;;

3.Δουλεύει καλά;Ή αργά και μπλοκάρει...

4.Και σε περίπτωση τηλεφωνήματος τι γίνεται;;;

5.Μπορεί να είναι συνδεδεμένο με το bluetooth ακουστικό και το gps ταυτόχρονα;;

Όλα αυτα και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!:lol::lol::lol::)

 

 

1. Ναι αλλά μόνο για την Αθήνα

2. Ναι

3. Δουλεύει καλά

4. Μιλάς κανονικά χωρίς πρόβλημα

5. Δεν το γνωρίζω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μου έπεσε κάτω το M600i μου και γραντσουνίστικε η οθόνη. Πήγα στην sony ericsson και μόλις μου είπε την τιμή για καινούργια οθόνη έφυγα τρέχοντας...
Link to comment
Share on other sites

Μου έπεσε κάτω το M600i μου και γραντσουνίστικε η οθόνη. Πήγα στην sony ericsson και μόλις μου είπε την τιμή για καινούργια οθόνη έφυγα τρέχοντας...

 

Πόσο πάει;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...