Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γινεται να εχεις το tomtom/route66 και χωρις gps και μια χαρα σου δειχνει τον χαρτη πορεια που πρεπει να ακολου8ησεις απλα δεν ξερεις το στιγμα σου την ανα πασα στιγμη ,

ολοι εσεις που μιλατε αραγε εχετε γνωση επι του θεματος?η απλα το εχετε ακουσει απο καπου-

ΥΓ μου την εχει δωσει που ολοι εχουν γνωμη επι παντος επιστητου στην ελλαδα

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ma tote poia h diafora tou na exeis ena xarth sto xeri?:)

 

 

Auto suzhtame.....oute empirognomones eimaste oute exoume kanei ereuna panw sto thema.5 xronia xrhsimopoiw apo to amaksi tou sugatikou mou to tom tom kai exw dei polles fores se amaksi filou ena mhxanaki thw MIO...sou ftanoun?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis
Γινεται να εχεις το tomtom/route66 και χωρις gps και μια χαρα σου δειχνει τον χαρτη πορεια που πρεπει να ακολου8ησεις απλα δεν ξερεις το στιγμα σου την ανα πασα στιγμη ,

ολοι εσεις που μιλατε αραγε εχετε γνωση επι του θεματος?η απλα το εχετε ακουσει απο καπου-

ΥΓ μου την εχει δωσει που ολοι εχουν γνωμη επι παντος επιστητου στην ελλαδα

 

Και εγώ αυτό ήξερα.Ότι λειτουργεί και σαν απλός χάρτης.Δεν ξέρω τι λέει ο cicilianos.

Link to comment
Share on other sites

Ma tote poia h diafora tou na exeis ena xarth sto xeri?:)

 

Έχει μεγάλη χρήση και να έχεις απλά τον χάρτη χωρίς το GPS. Γιατί μπορεί να είσαι σε κάποια γνωστή διασταυρωση και να ψάχνεις κάποιο στενάκι. Οπότε το πρόγραμμα (πχ route66) θα σου δείξει από το σημείο που είσαι τις οδηγίες ΠΩΣ να πας (αντί να ρωτάς τον κάθε περαστικό) απλά δεν θα σου δείχνει το στίγμα που βρίσκεσαι ανα πάσα στιγμή και live οδηγίες ή καινούργιους υπολογισμούς αν χαθείς. Τουλάχιστον εμένα με έχει σώσει πολλές φορές όταν δεν έχω το GPS μαζί μου.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Auto nai.

De lew pws einai axrhasto ma to thema mas einai gps kai oxi xartes swsta?

 

 

 

Etsi toulaxiston leei o filos parapanw:Kai kati akoma kserei kapios pos mporei na metatrapei se GPS to m600i?me

endiaferei amesa

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, 2 πράγματα θέλω να ρωτήσω:

 

-όταν γράφω μήνυμα χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιο, εμφανίζονται πρώτα οι Αγγλικοί χαρακτήρες.

Άλλαξα 1η και 2η γλώσσα σε Ελληνικά, αλλά πάλι

εμφανίζονται οι Αγγλικοί χαρακτήρες πρώτα :blink: :blink:

 

-ισχυρότερη μπαταρία μπορώ να βάλω? :blink:

 

 

 

ευχαρτιστώ

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6230i/2.0 (03.23) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

παιδιά, 2 πράγματα θέλω να ρωτήσω:

 

-όταν γράφω μήνυμα χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιο, εμφανίζονται πρώτα οι Αγγλικοί χαρακτήρες.

Άλλαξα 1η και 2η γλώσσα σε Ελληνικά, αλλά πάλι

εμφανίζονται οι Αγγλικοί χαρακτήρες πρώτα :blink: :blink:

 

-ισχυρότερη μπαταρία μπορώ να βάλω? :blink:

 

 

 

ευχαρτιστώ

 

Kalispera paidia eimai prwin katoxos e61 kai skeftomai na agorasw to m600 to thelw gia mobile internet mias kai eimai strato kai dn exw prosvasi apo pouthena!tha ithela loipon na mou lysei kapoios tis apories mou.me to tim non stop wap tha mporw na mpainw se selides www ?mesw to browser tou kinitou?me to e61 mporousa.pisteuw pws ginetai etsi dn einai?gia peite m k entypwseis apo tn browser p exei.einai kalyteros apo tou e61?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6230i/2.0 (03.23) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

Kalispera paidia eimai prwin katoxos e61 kai skeftomai na agorasw to m600 to thelw gia mobile internet mias kai eimai strato kai dn exw prosvasi apo pouthena!tha ithela loipon na mou lysei kapoios tis apories mou.me to tim non stop wap tha mporw na mpainw se selides www ?mesw to browser tou kinitou?me to e61 mporousa.pisteuw pws ginetai etsi dn einai?gia peite m k entypwseis apo tn browser p exei.einai kalyteros apo tou e61?

Κατι αναλογο ενδιαφερει και εμενα!Μονο που εγω θελω το w950 και εγω για νετ-μουσικη,μιας που μπαινω και εγω φανταρος τον Φεβρουαριο:(

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis
Wirelessly posted (Nokia6230i/2.0 (03.23) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

Kalispera paidia eimai prwin katoxos e61 kai skeftomai na agorasw to m600 to thelw gia mobile internet mias kai eimai strato kai dn exw prosvasi apo pouthena!tha ithela loipon na mou lysei kapoios tis apories mou.me to tim non stop wap tha mporw na mpainw se selides www ?mesw to browser tou kinitou?me to e61 mporousa.pisteuw pws ginetai etsi dn einai?gia peite m k entypwseis apo tn browser p exei.einai kalyteros apo tou e61?

 

Θα μπορείς να μπαίνεις internet μέσω wap αλλά για την φόρτωση μιας σελίδας περίπου 200kb ας πούμε θα πληρώνεις 2 ευρώ.Τουλάχιστον στην Cosmote έτσι είναι.Δεν το συζητώ καν αν οι σελίδες έχουν εικόνες και flashάκια.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορείς να μπαίνεις internet μέσω wap αλλά για την φόρτωση μιας σελίδας περίπου 200kb ας πούμε θα πληρώνεις 2 ευρώ.Τουλάχιστον στην Cosmote έτσι είναι.Δεν το συζητώ καν αν οι σελίδες έχουν εικόνες και flashάκια.

 

 

ο ανθρωπος μιλα για tim N O N S T O P:lol: :lol: :lol:

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis
ο ανθρωπος μιλα για tim N O N S T O P:lol: :lol: :lol:

 

Προς τι το γέλιο;;Είπα ότι δε γνωρίζω για την ΤΙΜ.Απλά υπέθεσα ότι και εκεί οι χρεώσεις θα είναι ανάλογες.Αν ξέρεις εσύ cicilianos καμία εταιρεία που να σου δίνει σχεδόν τσάμπα wap πες μου και εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Nai auth einai h Tim me to tim plus!Uparxei analogo thema edw mesa rikse mia matia;)

To gelio paei sto gegonos oti den ekanes ton kopo na diabaseis to post tou filou poio panw;)

 

 

Eipes gia Tim de ksereis?Pou ayto?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Paidia katarxhn xalara...parakoloythw to forum poly kairo , alla twra ekana register na grapsw 2-3 pragmatakia.. kai dystyxws vlepw poly eirwneia apo merikoys ... Xalarwste ligo, community eimaste, na lynoume ta provlimata mas kai na antallasoyme apopseis... oxi na to paizoyme eksypnakhdes se kapoion pou kanei (akoma kai xases ) erwthseis...

 

:) Xamogelasa me to gegonos poy parathrhsaoti toys idiuos provlimatismoys me mena.. ayton ton kairo exoyn ki alloi : Mpainw fantaros to Febroyario ki egw.. kai thlew kinito na mpainei internet, na einai eyxrhsto kai na diavazei/grafei word.. kai na ..diavazei pdf.... Telika den moy apanthse kaneis re paidia..please....:To M600 diavazei megala PDF? anw twn 7 MB....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με tim non stop απο το ε61 εμπαινα κανονικα περιπου σε ολες τις www σελιδες ακομη και σε σελιδες με φλασακια χωρισ χρεωση.Με την παγια χρεωση του non stop δηλαδη 3,49 τον μηνα.Ξερει καποιος αν κατι αναλογο μπορει να γινει και απο το Μ600i ?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, προς το παρον εχω βαλει μια καρτα Βοφαφον cu στο κινητο. Τι μπορω να κανω σε οτι αφορα την πλοηγηση? Την κυρια καρτα μου ΤΙΜ την εχω προς το παρον στο 6681 γιατι εκει μεσα εχω αποθηκευμενες ολες τις ρυθμισεις..
Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis
Παιδια με tim non stop απο το ε61 εμπαινα κανονικα περιπου σε ολες τις www σελιδες ακομη και σε σελιδες με φλασακια χωρισ χρεωση.Με την παγια χρεωση του non stop δηλαδη 3,49 τον μηνα.Ξερει καποιος αν κατι αναλογο μπορει να γινει και απο το Μ600i ?

 

Το ΤΙΜ non stop είναι με σύνδεση ή μπορείς να το έχεις και με κάρτα;;Αναγκαστικά δηλαδή πρέπει να πληρώνεις πάγιο;;

Link to comment
Share on other sites

Ειτε με συνδεση ειτε με καρτα.

Παγιο ειναι το τελος που πληρωνεις καθε μηνα για την υπηρεσια.Δηλαδη:Αν εχεις καρτα βγαινουν τα 3,49 απο την καρτα σου αν εχεις συνδεση τα βλεπεις να μπαινουν στο λογαριασμο σου.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

με καρτα εγω το χρησιμοποιω με παγιο νομιζω πως δεν γινεται
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Γινεται ΚΑΙ με τα δυο!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis
Δηλαδή άμα ρε παιδιά πάω τώρα να αγοράσω μια κάρτα της ΤΙΜ και ενεργοποιήσω την υπηρεσία αυτή πόσες ώρες free wap θα έχω το μήνα για το πάγιο των 3,49 ευρώ;;;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, 2 πράγματα θέλω να ρωτήσω:

 

-όταν γράφω μήνυμα χρησιμοποιώντας το πληκτρολόγιο, εμφανίζονται πρώτα οι Αγγλικοί χαρακτήρες.

Άλλαξα 1η και 2η γλώσσα σε Ελληνικά, αλλά πάλι

εμφανίζονται οι Αγγλικοί χαρακτήρες πρώτα :blink: :blink:

 

-ισχυρότερη μπαταρία μπορώ να βάλω? :blink:

 

 

 

ευχαρτιστώ

 

για τα παραπάνω γνωρίζει κανείς κάτι? :worry:

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην προστασια οθονης του κινητου πως μπορουμε να βαλουμε ενα ψηφιακο ρολοι η κατι αλλο να μην ειναι ξερη οταν το κινητο βρισκεται σε κατασταση αναμονης. Δοκιμασα με το timeblob αλλα δεν γινεται τιποτα. Εχετε καμια καλη ιδεα?

 

BIG clock P990 Αν δεν κανω λαθος κανει και για το Μ600i Αν θελεις στειλε μου pm to email σου να στο στειλω

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή άμα ρε παιδιά πάω τώρα να αγοράσω μια κάρτα της ΤΙΜ και ενεργοποιήσω την υπηρεσία αυτή πόσες ώρες free wap θα έχω το μήνα για το πάγιο των 3,49 ευρώ;;;

Συγνωμη μας κοροιδευεις?Σοβαρα σου μιλω!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

geia sas paides, simera egine katohos m600..

ola kala ola wraia.. alla de mporw me tpt na vrw to virtual keyboard..

ti ginetai? ehw kanei ta panta den emfanizetai pouthena.. to eikonidiaki kai kala keyboard de to vlepw pouthena... kamia idea??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...