Jump to content

Προφίλ σε σελίδες κοινωνικής δικτύωσης (hi5, myspace κ.α.)


PaRisC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@speed_fire08:

 

Φίλε ρίξε μια ματιά εδώ (θα σου συνιστούσα να το βάλεις στα favorites):

http://www.web-source.net/html_codes_chart.htm

ή πήγαινε να κάνεις μαθήματα HTML!! :lol::lol:

(Χωρίς παρεξήγηση).

 

no offence taken φιλε! Η αληθεια ειναι πως δεν εχω ασχοληθει ποτε μου με html+internet!:lol:

 

thnx για το λινκ!:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 218
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια να ρωρησω κατι ? Πως μπορω να ¨κατεβασω¨ απο to myspace.com τραγoyδια που εχουν βαλει καποιεσ μπαντες για να προωθησουν τη δουλεια τους_εχς βρει μερικα που αξιζουν και θελω να τα εχω και στο mp3 μου!Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδιά,έκανα ένα hi5...Λοιπόν,θέλω να βάλω μια playlist με full τραγούδια...Βάζω από το site που είχα και στο myspace,κι ενώ εκεί έπαζι κανονικά,εδώ τίποτα...Και είναι σπαστικό το iLike...εγώ δοκίμασα από το playlistprojecg,νιμίζω λέγεται...Ξέρετε κάτι?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δεν ξερω αν ειναι σωστο ή οχι....

παντως για τους χρηστες του facebook εφτιαξα ενα Group για τους χρηστες του myphone.

Απλα κανετε αναζητηση στα group(myphone) και κανετε add!

καλη αρχη λοιπον!:)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω στο zoo γιατι μαρεσει να παιζω online παιχνιδια κι'επισης εχω και στο facebook.:D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ στο FB (a.k.a. Stalkbook), φυσικά για ευνόητους stalkerish λόγους. http://www.laymark.com/i/m/m110.gif
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα κάνει στο hi-5 επειδή είχαν πολλοί φίλοι μου αλλά το έσβησα φυσικά γιατί από ένα σημείο και μετά λες: "Όχι άλλο κάρβουνοο"! :p

 

Έχω στο zoo.gr μόνο και μόνο για να παίζω τάβλι και μπιλιάρδο με 1-2 φίλους μου και πρόσφατα έκανα στο facebook.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ρε παιδια πανω να κανω login στο hi5 και μου λεει πως το email που δινω δεν ειναι εγκυρο και δεν αντιστοιχει σε καποιον χρηστη...τι συμβαινει?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πανω να κανω login στο hi5 και μου λεει πως το email που δινω δεν ειναι εγκυρο και δεν αντιστοιχει σε καποιον χρηστη...τι συμβαινει?

 

τα τρελα του χαιφαιβ. :mad:

κ εμενα μου το εκανε κ αναγκαστηκα να φτιαξω καινουργιο!αυτη τη στιγμη εχω 4 και στα 2 δε μπορω να μπω για αυτο το λογο. :p

Link to comment
Share on other sites

To facebook ειναι το καλυτερο απ ολα. ειναι πρωτο στην Αμερικη αυτο λεει πολλα.

εγω εφτιαξα περυσι τον χειμωνα για να μιλαω με μια φιλη που πηγε καποιους μηνες εξωτερικο και απο τοτε μπενω σχεδον καθημερινα, ειναι κολημα!

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω,εμενα μου φαινεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ βαρετο...μπηκα 2-3 φορες απο τοτε που εφτιαξα το profile μου και δεν αντεξα παραπανω απο 1'!
BMW RULES
Link to comment
Share on other sites

και γω μια απ' τα ιδια!πολυ βαρετο και ολο τα ιδια και ιδια!μονο 2-3 φορες μπηκα.αν και θελω να ξαναμπω πας και βρω παλιους μου φιλους-συμμαθητες-γνωστους.
Link to comment
Share on other sites

έχουμε πει,υπάρχουν αυτοί που τα χρησιμοποιούν ορθά υπάρχουν και αυτοί που βάζουν 45867 φωτογραφίες με μπράτσα,κοιλιακούς,ντεκολτέ κτλ για να πάρουν κανά comment και να νιώσουν σημαντικοί.Κενοί περιεχομένου,μόνο έτσι μπορούν να ξεχωρίσουν.
Link to comment
Share on other sites

έχουμε πει,υπάρχουν αυτοί που τα χρησιμοποιούν ορθά υπάρχουν και αυτοί που βάζουν 45867 φωτογραφίες με μπράτσα,κοιλιακούς,ντεκολτέ κτλ για να πάρουν κανά comment και να νιώσουν σημαντικοί.Κενοί περιεχομένου,μόνο έτσι μπορούν να ξεχωρίσουν.

 

+1....αν εισαι πανω απο 17 και ασχολεισαι με τετοια πραγματα εχεις θεμα....:O

Link to comment
Share on other sites

+1....αν εισαι πανω απο 17 και ασχολεισαι με τετοια πραγματα εχεις θεμα....:O

 

πλεον λιγοι ειναι αυτοι των ανω 17...οι περισσοτεροι ειναι απο 13-18 το πολυ 19...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως μπαινω καθε μερα και λιωνω στα Retro Games :up: επισης με βοηθησε να βρω φιλους που ειχα 10 χρονια να ανταμωσω..οπως και να'χει το facebook εχει μπει για τα καλα στην ζωη μας :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω hi5, αλλα δεν ασχολουμαι κ πολυ.

θυμαμαι στην αρχη ειχα μια κοπελα η οποια εγραψε οτι βρισκει ηλιθιο να εχει καποιος χιλιαδες friends.

μετα απο μερικους μηνες που μπηκα, ειχε 1.400+ :lol:

 

καπου διαβασα οτι το facebook(δεν εχω προφιλ λογω προσωπικων δεδομενων:p) εβαλε πλεον οριο στους 5.000 φιλους διοτι ειναι αδιανοητο.

δηλαδη 1.000φιλοι ειναι λογικο;;:lol:

εκτος κ αν εισαι κανενας διασημος(τραγουδιστης, ηθοποιος, αθλητης κλπ) που εχει θαυμαστες. ποιος αλλος μπορει να εχει 1.000 ατομα γνωστους στην ιδια ιστοσελιδα;;:wacko::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εχω hi5, αλλα δεν ασχολουμαι κ πολυ.

θυμαμαι στην αρχη ειχα μια κοπελα η οποια εγραψε οτι βρισκει ηλιθιο να εχει καποιος χιλιαδες friends.

μετα απο μερικους μηνες που μπηκα, ειχε 1.400+ :lol:

 

καπου διαβασα οτι το facebook(δεν εχω προφιλ λογω προσωπικων δεδομενων:p) εβαλε πλεον οριο στους 5.000 φιλους διοτι ειναι αδιανοητο.

δηλαδη 1.000φιλοι ειναι λογικο;;:lol:

εκτος κ αν εισαι κανενας διασημος(τραγουδιστης, ηθοποιος, αθλητης κλπ) που εχει θαυμαστες. ποιος αλλος μπορει να εχει 1.000 ατομα γνωστους στην ιδια ιστοσελιδα;;:rolleyes:

μα δεν το ξέρεις;είναι σημαντικό να έχεις περισσότερους εικονικούς φίλους από τον άλλον! :worry:

 

χωρίς πλάκα,αυτοί που έχουν πάρα πολλούς φίλους θεωρούνται σημαντικοί και οι άλλοι τους ζηλεύουν.έχω παραβρεθεί σε τέτοια συζήτηση "πόσους φίλους έχεις?''

 

-"956"

-"εγώ 3525"

-"όχι ρε ****το" :mad:

 

........

Link to comment
Share on other sites

μα δεν το ξέρεις;είναι σημαντικό να έχεις περισσότερους εικονικούς φίλους από τον άλλον! :worry:

 

χωρίς πλάκα,αυτοί που έχουν πάρα πολλούς φίλους θεωρούνται σημαντικοί και οι άλλοι τους ζηλεύουν.έχω παραβρεθεί σε τέτοια συζήτηση "πόσους φίλους έχεις?''

 

-"956"

-"εγώ 3525"

-"όχι ρε ****το" :mad:

 

........

 

Εγώ έχω 44 :D

 

Και τους ξέρω όλους! :up: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...