Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

E ναι..Πχ μαθενεις την υπηρεσια σου 1 μερα πριν.Πχ εισαι Τεταρτη πρωι..6-14.Την υπηρεσια για την Πεμπτη θα την μαθεις γυρω στις 14.30.Δηλαδη στην ουσια δεν μπορεις να κανεις προγραμματισμο σωστο στην καθημερινοτητα οταν δεν ξερεις τι δουλευεις , ποτε δουλευεις και εαν δουλευεις (δηλαδη εαν θα εχεις ρεπο).
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

E ναι..Πχ μαθενεις την υπηρεσια σου 1 μερα πριν.Πχ εισαι Τεταρτη πρωι..6-14.Την υπηρεσια για την Πεμπτη θα την μαθεις γυρω στις 14.30.Δηλαδη στην ουσια δεν μπορεις να κανεις προγραμματισμο σωστο στην καθημερινοτητα οταν δεν ξερεις τι δουλευεις , ποτε δουλευεις και εαν δουλευεις (δηλαδη εαν θα εχεις ρεπο).

 

Εμενα μ'αρεσει να ξερω απο πριν τι θα κανω,αλλα νταξ δεν θα χαλαστω γι'αυτο. ;)

Παντως απ'οτι ειδα εσεις περσυ 3 Οκτωβριου πηρατε τηλεφωνο,ομως δεν βρηκα πουθενα να λετε τι επιτρεπεται και τι οχι, και τι επιβαλλεται να εχει κανεις μαζι του μπαινοντας στην σχολη....ΜΑΝΤΕΥΟΥΜΕ? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Κουλαρε ρε συ tsiltea νωρις ειναι ακομα! Απολαυσε το καλοκαιρακι γιατι αν μπεις στην Σχολη τα επομενα 2 καλοκαιρια σου θα εισαι ολο δουλεια! Αστα αυτα για τον Σεπτεμβρη.
Link to comment
Share on other sites

διαβασε τα περυσινα ποστ ,τα ιδια συζητουσαμε και περυσι τετια εποχη
Εχουν περασει απο εδω μεσα σειρες και σειρες ε?:lol: Καθε χρονο τα ιδια..!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Θα ηθελα λιγη βοηθεια. Εχω 18300. Επειδη την αξιωματικων μαλλον δεν την πιανω θα παω αστυφυλακων. Θα ηθελα να ρωτησω, κριτηριο για το που θα παω ειναι μονο η βαθμολογία? Επισης, εχοντας διαβασει σχεδον ολες τις σελιδες, εσεις που προτεινεται να δηλωσω πρωτα? (απο οτι διαβασα στο ρεθυμνο ειναι σχετικα καλυτερα). Ουσιαστικα οπου δηλωσω θα μπω σιγουρα, λογω βαθμολογιας?
Link to comment
Share on other sites

Εχω ηδη πτυχιο απο αλλη σχολη, οποτε δεν υπαρχει προβλημα. Σε ποιο μερος ειναι καλα για αστυφυλακων? Εγω απο οτι καταλαβα 1. Ρεθυμνο και 2. Δυδυμοτειχο.
Link to comment
Share on other sites

Aπο θεμα ζωης Κομοτηνη Ξανθη και Ρεθυμνο...Απο θεμα σχολων τωρα τι να σου πω..Διδυμοτειχο καλα σαν σχολη ειναι αλλα να ξερεις το μερος δεν λεει πολλα και εχει κρυο τον χειμωνα.
Link to comment
Share on other sites

Ξερω 'γω,αλλα ακουγονται :lol:

Δλδ απλα οταν εισαι μεσα σε ενα περιπολικο θα φορας bulletproof vest? :lol:

To oplo tha einai kapos etsi? :happy:

 

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:hAp4XoTrVVMs7M:http://www.enemyforces.com/firearms/ak47.jpg :p:p

εγώ λέω καλύτερα να διαλέξεις άλλο επάγγελμα γιατί δεν είσαι και τόσο συνειδητοποιημένος.

Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω καλύτερα να διαλέξεις άλλο επάγγελμα γιατί δεν είσαι και τόσο συνειδητοποιημένος.

 

μη με το λες ετσι ρε φιλε θα βαλω τα κλαματα :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεσαι, Κομοτηνη δεν ερχομαι. Μαλλον ρεθυμνο θα δηλωσω πρωτα, αλλα το σκεφτομαι λιγο επειδη απο οτι διαβασα οι εγκαταστασεις ειναι λιγο χαλια. Μοναδικο κριτηριο ειναι η βαθμολογια?(για το που θα πας)
Link to comment
Share on other sites

H βαθμολογια και η επιλογη..

 

Σωστος.

Γουεσκ με 16650 +1η επιλογη Κομοτηνη+Ειδ.κατ.τριτεκνων,ποσο % δινεις να παω Κομοτηνη?

Link to comment
Share on other sites

Α,και κατι αλλο (μιας και βρισκομαστε στο myphone..).

Εαν οντως ισχυει οτι δεν επιτρεπεται εντος σχολης κινητο με καμερα,μια καλη επιλογη ειναι το ΝΟΚΙΑ 3500..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μια απορια. Το 2005 περασα στη ΣΜΥ αλλα για τους γνωστους λογους εφυγα. Φετος σκεφτομαι να ξαναδωσω για αστυφυλακων. Λετε να μην γινω δεκτος επειδη παραιηθηκα απο τη ΣΜΥ η δεν εχει καμια σχεση ο στρατος με την ελληνικη αστυνομια.?

Χρειαζομαι τη βοηθεια σας..

Link to comment
Share on other sites

Με τετοια βαθμολογια δινω 100% πιθανοτητα..Αν και με τετοια βαθμολογια θα εισαι στην Γενικη Σειρα ΚΑΙ ΟΧΙ στην ειδικη κατηγορια.Εφοσον εχεις βαθμο υψηλοτερο απο την βαση τοτε συμπεριλαμβανεσαι στην γενικη σειρα.
Link to comment
Share on other sites

O,κακο αυτο...

Α,μιας και εισαι μεσα, πες μου ρε συ, τι παιζει με τα κινητα εκει μεσα..εχει κανεις κινητο με καμερα μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Παλια μπορουσες να εχεις με καμερα.Ομως απο οτι θυμαμε νομιζω λιγο πριν το Πασχα ηρθε διαταγη που ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΑΥΣΤΗΡΑ το κινητο με καμερα και δυνατοτητα ηχογραφησης και τα προστιμα αν σε πιασουν ειναι ιδιαιτερα τσουχτερα....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...