Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαλαρωσε λιγο μην τα κανεις τοσο τραγικα ,αν δεν παει στην ιδια σχολη με εσενα θα πιστευα οτι εχεις γίνει μαραθωνοδρος και οτι λιωνεις στις καμψεις ,αμφιβαλω για τα 2-3 χλμ ,μονο στο πεδιο βολης και αν επικεφαλης ειναι ο Παπαρας το τρεξιμο να ψιλοφτασει σε αυτο το επιπεδο για τις καμψεις αν δεν θελεις ή δεν μπορεις να κανεις τοσες απλως ξαπλωνεις στην ασφαλτο οπως κανουν και σχεδον ολες οι δοκιμισες και δεν τους λεει και κανενας τπτ[4-5 εκπαιδευτικες βολες προβλεπονται το χρονο αν θυμαμαι καλα ] Οσο αναφορα την φυσικη κατασταση παραπανω απο τους μισους φευγουν για πρακτικη με 5-10 παραπανισια κιλα αυτο νομιζω τα λεει ολα .

 

Lol dikio exeis oloi bazoun anti na xasoun eki mesa..:lol:

VIEWER DISCRETION IS ADVISED
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψιλο-OFF TOPIC (Joke)

 

Τα νέα δεδομένα για αυτές τις σχολές ειναι τα εξης:

 

1. Δρόμος 100 μ. σε χρόνο 2,5'' (μία προσπάθεια).

2. Δρόμος 1000 μ. σε χρόνο 2' και 10 ' ' (μία προσπάθεια).

3. Άλμα σε ύψος με φόρα τουλάχιστον 15,00 μ. (τρεις προσπάθειες).

4. Άλμα σε μήκος με φόρα τουλάχιστον 9,60 μ. (τρεις προσπάθειες).

Ρίψη σφαίρας (709,665 χλγ.) σε απόσταση τουλάχιστον 15,00 μ., ως μέσο όρο ρίψης με το δεξί και το αριστερό χέρι ανά προσπάθεια (τρεις προσπάθειες ανά χέρι).

 

 

... μάλλον αυτα ειναι για τις σχολές Hulk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια για το που θα δηλωσω πρακτικη. Εχω σειρα 1090 και σκοπευω να δηλωσω σπιτι σε νησι, αλλα δε ξερω σε ποιο. Σκεφτομαι ροδο, αλλα παιρνει 80 ατομα και ολα πανε στο αεροδρομιο. Απο δουλεια χαμος δε θα γινεται; Μετα υπαρχει και η Κως αλλα και η λημνος που σκεφτομαι. 2ετης ειμαι; Τι προτεινετε;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στη προκύρηξη των στρατιωτικών σχολών φέτος αναφέρει ότι στην ειδική κατηγορία των στρατιωτικών σχολών είναι και οι τρίτεκνοι.Θέλω να ρωτήσω υπάρχει μία ειδική κατηγορία για πολύτεκνους-τρίτεκνους ή είναι δύο ξεχωριστές?
Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι καταλαβα εγω απο την προκυρηξη μαλλον ειναι διαφορετικες κατηγοριες...αλλα για να σαι σιγουρος παρε απο κατω τα τηλεφωνα που λεει στο εξωφυλο και ρωτα

Και μια συμβουλη...στα τηλεφωνα του Nαυτικου πιανεις πιο ευκολα γραμμη...!!:p

Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι καταλαβα εγω απο την προκυρηξη μαλλον ειναι διαφορετικες κατηγοριες...αλλα για να σαι σιγουρος παρε απο κατω τα τηλεφωνα που λεει στο εξωφυλο και ρωτα

Και μια συμβουλη...στα τηλεφωνα του Nαυτικου πιανεις πιο ευκολα γραμμη...!!:p

Νομίζω ότι είναι σε μία κατηγορία.Βρήκα ένα άρθρο και λέει ότι πλέον στην ειδική κατηγορία πολυτέκνων για στρατιωτικές σχολές εντάσσονται και οι τρίτεκνοι και είναι η ειδική κατηγορία 70;)

Link to comment
Share on other sites

Για το προγραμμα των Στρατιωτικων Σχολων οσων αφορα την αθλητικη εκπαιδευση..πρωινο ξυπνημα, γυμναστικη κτλ εχεις κανεις καμια ιδεα να μας πει?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά στα σχολεία σας ήρθε η εγκύκλιος για τις στρατιωτικές σχολές;γιατί η προκήρυξη γράφει ότι οι δηλώσεις είναι μέχρι 11/4 αν δε κάνω λάθος, και στο δικό μας σχολείο αν και δείξαμε στον διευθυντή την προκήρυξη στο ίντερνετ, αυτός είπε ότι δεν ήρθε τίποτα και ακόμα περιμένουμε!

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα βάλω σμα μόνο κατά πασα πιθανότητα...τώρα από τα άλλα παιδιά υπάρχει ένας που θα δηλώσει αξιωματικών αστυνομίας,ένας άλλος ικάρων ιπτάμενους, και ένας ακόμα ευελπίδων...προς το παρόν κάτι άλλο δεν έχω ακόυσει :)

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να την παρεις απο την Σολωνος στο κεντρο της Αθηνας

 

ε σιγά μη τρέχω μέχρι τη Σόλωνος :P

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Που μπορώ να βρω την προκύρηξη για τη ΣΜΑ? Την ψάχνω στο net και δεν μπορω να την βρω πουθενα....[μου ειπανε απο το σχολειο, οτι πρεπει να την βρω στο ιντερνετ]

Παρακαλώ Βοηθεια!

 

edit:

Ακυρο!!

Τη βρήκα εδώ: http://gym-ammoch.flo.sch.gr/grasep/site/images/stories/documents/proxirixi_stratiotik_2008.pdf

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.Ενδιαφέρομαι να δώσω εξετάσεις για την σχολή αστυφυλάκων.Ήθελα να ρωτήσω ποια απόλες τις σχολές έχει τις καλύτερες συνθήκες διαβίωσης και κυρίως τα λιγότερα άτομα μέσα στο θάλαμο.Τό λέω αυτό γιατί δε θέλω να κοιμάμαι με 10 άτομα μαζί για 2 χρόνια είμαι λίγο ιδιότροπος.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.Ενδιαφέρομαι να δώσω εξετάσεις για την σχολή αστυφυλάκων.Ήθελα να ρωτήσω ποια απόλες τις σχολές έχει τις καλύτερες συνθήκες διαβίωσης και κυρίως τα λιγότερα άτομα μέσα στο θάλαμο.Τό λέω αυτό γιατί δε θέλω να κοιμάμαι με 10 άτομα μαζί για 2 χρόνια είμαι λίγο ιδιότροπος.

 

Yπαρχουν σχολες και με 40 ατομα μεσα στο θαλαμο και σχολες με 7 ατομα μεσα στον θαλαμο. Με κατω απο 7 ατομα δεν υπαρχει σχολη που να εχει.

Βασικα κατσε να περασεις πρωτα, που στο ευχομαι, και μετα τα βλεπεις αυτα. Αν παρολα αυτα βιαζεσαι διαβασε τις προηγουμενες σελιδες με ποστ απο τις προηγουμενες φουρνιες που τα αναλυουν αυτα με τις Σχολες.

Link to comment
Share on other sites

gnorizoume pote tha bgei i prokiriksi gia tin astunomia?

 

kalispera filaraki k ego to idio problima exo k to skeftomai.dino fetos esi?

 

Ξερει κανεις πως γινετε καπιος Ζητας; Απο πια σχολη κλπ;

prepei prota na peraseis astifilakon k meta apo ekei na gineis zitas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...