Jump to content

Αφιέρωμα της ΕΤ3 στο Myphone


mikel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

apo sallloniki eisai? pianoume mia xara sthn athina mhn anisixeis. apla kapioi varioude na katsoun na to doun i theloun na koimithoun kai tha ithelan na to doun kapia stigmi

Oχι δεν είμαι απο Θεσσαλονίκη.

Απλα ειχα την εντύπωση ότι πιανετε στην Αθήνα, αλλά μου έβαλε αμφιβολίες το post στο οποίο απάντησα.

 

Πάντως εγώ και tv tuner έχω και dsl για να το ανεβάσω κάπου, αλλά πιθανότατα δεν θα το θυμηθώ ή θα βαρεθώ να κάνω όλη αυτή τη διαδικασία.

 

Edit: Τελειωσαν οι ειδησεις στην ΕΤ3. Αρχιζει το e-life

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καπου πρεπει να πιανουμε, αλλα δεν ειναι στο μπουκετο της NOVA, οποτε ατυχησε....
και στα uhf πιάνετε ετ3 στην αθήνα αλλά κ στο μπουκέτο της νόβα είναι κανονικότατα... σας έχει φάει η βαρεμάρα μου φαίνεται εκεί κάτω...:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Άθλια χρώματα επίσης. Προχειροδουλειά :down:

:p

Link to comment
Share on other sites

@Bayern7, δεν ειναι καλο, ξαναγραψ'το(παρε τηλ την ΕΤ3 να το ξαναβαλουν) :p :lol:

 

ασχετο, ειχε ξανα εμφανισθει το Myphone στο e-life πριν κανα χρονο.

Link to comment
Share on other sites

@Bayern7, δεν ειναι καλο, ξαναγραψ'το(παρε τηλ την ΕΤ3 να το ξαναβαλουν) :p :lol:

 

ασχετο, ειχε ξανα εμφανισθει το Myphone στο e-life πριν κανα χρονο.

Το έχω σε DVD για την ώρα σε άψογη ποιότητα - ας είναι καλά η Nova.

Το release μου θα είναι έτοιμο σήμερα το μεσημέρι για όσους ενδιαφέρονται :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το έχω σε DVD για την ώρα σε άψογη ποιότητα - ας είναι καλά η Nova.

Το release μου θα είναι έτοιμο σήμερα το μεσημέρι για όσους ενδιαφέρονται :)

 

 

Ενδιαφέρονται.

(Η περιέργεια για το κουστούμι, βλέπεις)

:p

 

Υ.α.γ Πέραν του χιούμορ...

Υ.β.γ Μπράβο ρε μπαγάσα.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρονται.

(Η περιέργεια για το κουστούμι, βλέπεις)

:p

 

Υ.α.γ Πέραν του χιούμορ...

Υ.β.γ Μπράβο ρε μπαγάσα.

:)

Δημιουργήθηκε σχετικό θέμα στην κεντρική σελίδα. Εκεί θα βρείτε και το πολυπόθητο video σε XviD, το οποίο έγινε capture εχθές το βράδυ «δορυφορικά». Ένα ακόμη ποιοτικό release από τον MsK... Globy, thanks για τα σχόλια :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ηξερα ΠΟΥ ειναι το τοσο τρομερο που "εδειξε" στην ΤV το site???:worry: το βαλατε και πρωτοσελιδο !!!!:X Δηλαδη ο κυρ Μανωλης τις καθε γειτονιας τι πρεπει να κανει οποτε τον δειχνει η τηλεοραση .....να μην μιλιεται?

Ελα ρε παιδια ..ας κρατησουμε λιγο χαμηλους τονους εδω μεσα ...

Προσπεραστε το θεμα αλωστε δεν το εδειξε και ""Η"" τηλεοραση...!!!!

μην το περνουμε επανω μας σαν κατινες!!!!:confused:

Οι mods θα επρεπε να μη το αναφερουν και τοσο!!!!

Ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ηξερα ΠΟΥ ειναι το τοσο τρομερο που "εδειξε" στην ΤV το site???:worry: το βαλατε και πρωτοσελιδο !!!!:X Δηλαδη ο κυρ Μανωλης τις καθε γειτονιας τι πρεπει να κανει οποτε τον δειχνει η τηλεοραση .....να μην μιλιεται?

Ελα ρε παιδια ..ας κρατησουμε λιγο χαμηλους τονους εδω μεσα ...

Προσπεραστε το θεμα αλωστε δεν το εδειξε και ""Η"" τηλεοραση...!!!!

μην το περνουμε επανω μας σαν κατινες!!!!:confused:

Οι mods θα επρεπε να μη το αναφερουν και τοσο!!!!

Ευχαριστω!!!!

Πουθενά δεν έγραψα ότι ήταν τόσο τρομερό. Επίσης, με λένε Μανώλη είμαι σε μια γειτονιά και δεν είμαι «mod». Παρεπιμπτόντως μας αρέσει που μας δείχνει η τηλεόραση και γενικότερα που μας προβάλλουν τα μέσα. Στο My Gallery θα βρεις πολλά αποσπάσματα από εφημερίδες και περιοδικά που μας αναφέρουν. Έτσι λειτουργούσαμε πάντα και αυτή είναι η μόνη διαφήμιση που μπορούμε να κάνουμε για τον εαυτό μας. Στην τελική αν δεν παινέψουμε το σπίτι μας θα πέσει να μας πλακώσει. Σε ευχαριστούμε που ευχαριστείς - και φυσικά σε συμβουλεύω να αγνοήσεις όποιο περιεχόμενο δεν ανταποκρίνεται στις προσωπικές σου απαιτήσεις και να το προσπεράσεις, όπως και εσύ ο ίδιος αναφέρεις στο μήνυμά σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ηξερα ΠΟΥ ειναι το τοσο τρομερο που "εδειξε" στην ΤV το site???:worry: το βαλατε και πρωτοσελιδο !!!!:X Δηλαδη ο κυρ Μανωλης τις καθε γειτονιας τι πρεπει να κανει οποτε τον δειχνει η τηλεοραση .....να μην μιλιεται?

Ελα ρε παιδια ..ας κρατησουμε λιγο χαμηλους τονους εδω μεσα ...

Προσπεραστε το θεμα αλωστε δεν το εδειξε και ""Η"" τηλεοραση...!!!!

μην το περνουμε επανω μας σαν κατινες!!!!:confused:

Οι mods θα επρεπε να μη το αναφερουν και τοσο!!!!

Ευχαριστω!!!!

 

Με το συμπάθειο : Η ΕΤ3 έχει πανελλαδική κάλυψη και μια σεβαστή τηλεθέαση.

Η εκπομπή e-life δεν είναι μεσημεριάτικη και αν την παρακολουθείς , τότε θα καταλάβεις από ποιους παίρνει συνέντευξη.

Άλλο ο κυρ Μανώλης που βγαίνει στην Τατιάνα,άλλο ο Νταλικέρης που βγαίνει στον Αφτιά και να πεί ότι δεν ευθύνεται για τα Τέμπη, άλλο η Εμαννουέλα που βγαίνει στο κους-κους και άλλο ο καθηγητής που βγαίνει στο e-life και εξηγεί όρους και θέματα τεχνολογίας.

Τιμή του MsK είναι που βγήκε στην συγκεκριμένη εκπομπή και μίλησε για την μεγαλύτερη ηλεκτρονική κοινότητα στην χώρα μας.Είναι τίποτα; Για να βγείς στην τηλεόραση ή είσαι καραγιόζης ή κλόουν ή καλλιτέχνης ή έχεις κάνει κάτι πρωτότυπο και χρήσιμο που έχει επιτυχία.

 

Εμένα δε μου άρεσε πάντως που κάτω από το όνομα, κατά τη διάρκεια της συνέντευξης υπήρχε το "Υπεύθυνος". Μου ακούγεται πολύ "υπαλληλικός" όρος:p

 

Msk : Αν όντως είσαι 28, τότε στην τηλεόραση δείχνεις πολύ μικρότερος (baby face)! Αυτό δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό:rolleyes: :p

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

To αφιέρωμα 3 λεπτά ήταν μόνο;;;;

 

Αν όχι το θέλουμε, με κάποιο τρόπο, όλο να το δούμε....:hypno:

 

Πολύ ωραίο το κουστούμι...(στο τέλος βεβαια ξυρίζουν τον γαμπρο....:p :lol: )

 

Να υποθέσω πως το ντεκόρ με τα κινητά είναι το σπίτι του μαϊφονίστα Μάνου;;; Πραγματικό μουσείο...:)

 

Και τέλος το σερφάρισμα ήταν σε τυχαίο υπολογιστή ή στο προσωπικό, οπότε είχε γίνει και log in....:whistle: Δεν μπόρεσα να δω το admin p/w.....:lol: :lol:

 

Διαφοροποιούμαι από το παραπάνω ποστ, ό,τι δικό μας το δείχνουμε, γιατί αν δεν παινευτούμε για το σπίτι μας τότε θα πέσει να μας πλακώσει....:lol:

 

Εκ παρεπιπτόντως, τα νεά smiles katapliktika.....:superman: :chair: (αφιερωμένο σε κάποια ψυχή που δεν απαντά σε pm...)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Ενα μικρο προβληματακι. Παρολο που εχω τον codec Xvid (βλεπω ταινιες), μου βγαζει λαθος ο media player οτι δεν υποστηριζει το αρχειο. Γιατι?
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ηξερα ΠΟΥ ειναι το τοσο τρομερο που "εδειξε" στην ΤV το site???:worry: το βαλατε και πρωτοσελιδο !!!!:X Δηλαδη ο κυρ Μανωλης τις καθε γειτονιας τι πρεπει να κανει οποτε τον δειχνει η τηλεοραση .....να μην μιλιεται?

Ελα ρε παιδια ..ας κρατησουμε λιγο χαμηλους τονους εδω μεσα ...

Προσπεραστε το θεμα αλωστε δεν το εδειξε και ""Η"" τηλεοραση...!!!!

μην το περνουμε επανω μας σαν κατινες!!!!:confused:

Οι mods θα επρεπε να μη το αναφερουν και τοσο!!!!

Ευχαριστω!!!!

 

Το e-life ειναι απο τις λιγες καλες εκπομπες που παιζει το χαζοκουτι και νομιζω η μοναδικη που ασχολειτε με θεματα τεχνολογιας, τωρα αν εσυ "ΣΤΗΝ" τηλεοραση βλεπεις καλυτερες εκπομπες και περιμενεις αφιερωμα π.χ απο την τατιανα ή απο τον ευαγγελατο μαλλον θα περιμενεις πολυ, εκτος και αν κατηγορισουν το myphone.gr για καμια "ηλεκτρονικη απατη" (λεμε τωρα) να δεις πως θα τρεξει "Η" τηλεοραση να κανει "αφιερωμα". :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ο υπεύθυνος του σάιτ δεν είναι ο κυρ-Μανώλης της γειτονιάς. :!: Συμφωνώ κι εγώ πάντως ότι το θέμα δεν ήταν για πρώτη είδηση στην κεντρική σελίδα, αλλά αυτό είναι πολύ υποκειμενικό. Θυμάμαι μία είδηση σε ένα περιοδικό πέρσι ότι το myphone είναι ίσως το καλύτερο σάιτ για τα κινητά αλλά το φόρουμ του αποτελείται από άσχετα μέλη. Μάλιστα είχε σχολιασθεί και από το φόρουμ τότε αυτό.

 

Ήθελα απλά να ρωτήσω: Είναι οι υπεύθυνοι περήφανοι για το φόρουμ τους; Ή μήπως όχι; Απλά να θυμίσω ότι η - όντως πολύ μεγάλη - επισκεψιμότητα του σάιτ οφείλεται κατά πολύ στο φόρουμ και στα ανώνυμα μέλη του. Δεν άκουσα όμως στη συνέντευξη κάτι για αυτά τα μέλη, κάτι που θα περίμενα. Κάθε μέλος ο καθένας με τις γνώσεις του βοηθά στο φόρουμ. :)

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα απλά να ρωτήσω: Είναι οι υπεύθυνοι περήφανοι για το φόρουμ τους; Ή μήπως όχι; Απλά να θυμίσω ότι η - όντως πολύ μεγάλη - επισκεψιμότητα του σάιτ οφείλεται κατά πολύ στο φόρουμ και στα ανώνυμα μέλη του. Δεν άκουσα όμως στη συνέντευξη κάτι για αυτά τα μέλη, κάτι που θα περίμενα. Κάθε μέλος ο καθένας με τις γνώσεις του βοηθά στο φόρουμ. :)

Σωστος!!!:)

Εγω παντος μπαινω εδω μεσα για να επικοινωνησω και να μαθω καποια πραγματα! ΟΧΙ για τις ειδησεις που αυτες τις βλεπω και στις εφημεριδες και στα ξενα site ...να ναι καλα ο johner και μερικοι αλλοι (συγνωμη παιδια που δεν θυμαμαι τα ονοματα) που μας δινουν τα φωτα τους επανω στα κινητα!! και τα υπολοιπα μελοι βεβαια που χωρις αυτα δεν κρατιεται ενα site!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ο υπεύθυνος του σάιτ δεν είναι ο κυρ-Μανώλης της γειτονιάς. :!: Συμφωνώ κι εγώ πάντως ότι το θέμα δεν ήταν για πρώτη είδηση στην κεντρική σελίδα, αλλά αυτό είναι πολύ υποκειμενικό. Θυμάμαι μία είδηση σε ένα περιοδικό πέρσι ότι το myphone είναι ίσως το καλύτερο σάιτ για τα κινητά αλλά το φόρουμ του αποτελείται από άσχετα μέλη. Μάλιστα είχε σχολιασθεί και από το φόρουμ τότε αυτό.

 

Ήθελα απλά να ρωτήσω: Είναι οι υπεύθυνοι περήφανοι για το φόρουμ τους; Ή μήπως όχι; Απλά να θυμίσω ότι η - όντως πολύ μεγάλη - επισκεψιμότητα του σάιτ οφείλεται κατά πολύ στο φόρουμ και στα ανώνυμα μέλη του. Δεν άκουσα όμως στη συνέντευξη κάτι για αυτά τα μέλη, κάτι που θα περίμενα. Κάθε μέλος ο καθένας με τις γνώσεις του βοηθά στο φόρουμ. :)

Ήθελα απλά να ρωτήσω: Είναι οι υπεύθυνοι περήφανοι για το φόρουμ τους; Ή μήπως όχι;

 

Ναι. Αλλοιώς θα το είχα κλείσει και θα έγραφα τις ειδήσεις και τις παρουσιάσεις των κινητών μου σε ένα blog ή σε ένα άψυχο site χωρίς καμία δυνατότητα επικοινωνίας. Το ίδιο μάλλον θα έκαναν και όλοι όσοι βοηθούν σε αυτό το site, ο καθένας με το δικό του τρόπο. Όταν άνοιξε το gsm.eos.gr πριν από 8 χρόνια και βάλε, ήταν μια άψυχη σελίδα την οποία την έφτιαξα επειδή ήθελα να εκφράσω τις απόψεις μου για τα θέματα που με προβληματίζουν και τα ενδιαφέροντά μου. Στην πορεία ανακάλυψα ότι και άλλοι είχαν ακριβώς τα ίδια προβλήματα και ενδιαφέροντα. Η πορεία είναι γνωστή - ή αν δεν είναι, δεν έχετε παρά να κάνετε το απαραίτητο research.

 

Δεν άκουσα όμως στη συνέντευξη κάτι για αυτά τα μέλη, κάτι που θα περίμενα. Κάθε μέλος ο καθένας με τις γνώσεις του βοηθά στο φόρουμ.

 

«...ο κάθε χρήστης μόνος του μπορεί να βοηθήσει τους υπόλοιπους χρήστες ... να μιλήσει για τα κινητά τηλέφωνα ... να κάνει προτάσεις στα άλλα μέλη και βέβαια να λύσει τα προβλήματα που έχει με το κινητό του... »

 

Περισσότερες από 20 φορές ακούγεται η λέξη «κοινότητα». Το θέμα το ίδιο αφορά αυτήν την «κοινότητα» και πως ο καθένας μπορεί να συμμετέχει σε αυτήν την «κοινότητα» για να μοιραστεί τις εντυπώσεις, τις προτάσεις του και τα σχόλιά του με τα υπόλοιπα μέλη της «κοινότητας». Ο ίδιος δεν παρουσιάστηκα ως διευθύνων σύμβουλος, διευθυντής ή whatever - που δεν είμαι άλλωστε - , αλλά ως υπεύθυνος. Μάλιστα με ρώτησαν τι τίτλο να βάλουν γιατί και οι ίδιοι το έψαχναν, αλλά ποτέ δεν έδωσα μια σαφή απάντηση. Μπορεί να είμαι «ιδρυτής» του site και δημιουργός του interface μιας κοινότητας, όπως άλλωστε και administrator (καθαρά τεχνικός όρος), αλλά και δημοσιογράφος (επαγγελματικός όρος), ωστόσο κάπου εκεί σταματούν και οι αρμοδιότητές μου. Το υπεύθυνος μάλλον το επέλεξαν επειδή είμαι υπεύθυνος για τις πράξεις όλων μας μέσα στην κοινότητα, αλλά αυτό είναι ένα ζήτημα που δεν σκοπεύω να αναλύσω.

 

Τέλος, όσον αφορά το αν είναι ή όχι είδηση για κεντρική σελίδα, η περιγραφή του forum Απόψεις με καλύπτει απόλυτα. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ηξερα ΠΟΥ ειναι το τοσο τρομερο που "εδειξε" στην ΤV το site???:worry: το βαλατε και πρωτοσελιδο !!!!:X Δηλαδη ο κυρ Μανωλης τις καθε γειτονιας τι πρεπει να κανει οποτε τον δειχνει η τηλεοραση .....να μην μιλιεται?

Ελα ρε παιδια ..ας κρατησουμε λιγο χαμηλους τονους εδω μεσα ...

Προσπεραστε το θεμα αλωστε δεν το εδειξε και ""Η"" τηλεοραση...!!!!

μην το περνουμε επανω μας σαν κατινες!!!!:confused:

Οι mods θα επρεπε να μη το αναφερουν και τοσο!!!!

Ευχαριστω!!!!

 

 

Φίλε καλησπέρα.

 

Να εκφέρω την άποψή μου, ώς κι εσύ.

Ολα ξεκίνησαν πριν περίπου δέκα, έντεκα χρονια. Όταν τα board softwares ήταν ακόμη σε νοεγνά στάδια. Ως... η «ζούρλια», αν θέλεις, του Μάνου για τα κινητά τηλέφωνα. Και αργότερα γεννήθηκε το Unwired.gr, το σπίτι που φιλοξένησε για αρκετά χρόνια όσους μοιράζονταν την ίδια τρέλλα με τον MsK. Και απέκτησε κόσμο. Πολλές χιλιάδες ανθρώπων, πολλές περισσότερες επισκεπτών βρήκαν στέγη εκει. Γέλιο, χαρά, ανταλλαγές αποψεων, συζητήσεις, παιχνίδι, ενημέρωση... ήταν αυτό που λέμε, η γωνιά τους. Το στέκι τους.

 

Μια μέρα, ήρθε ένα ξαφνικό crash για λόγους που δεν χρήζουν ανάλυσης.

Γνωρίζεις το συναίσθημα να χάνεις κόπο ετών εν ριπή οφθαλμού, ποσο μάλλον όταν δουλεύεις και κάνεις κάθε τι απαραίτητο ώστε να αποτρέψεις αυτό ακριβώς το συναίσθημα; Είν'το άσκημο παλληκάρι μου. Πολύ. Να χάνεις οτι έχεις και δεν έχεις, αυτά για τα οποία ξενύχτησες, μόχθησες, έχυσες τον ιδρώτα σου.... και να φεύγουν. Έτσι απλά.

 

Το τότε σπιτι γκρεμίστηκε.

Κι αν ήταν εφτά χρόνια σχεδόν δουλειάς, αν είχε περίπου 20000 εγγεγραμένα μέλη (ίσως λιγότερα, ίσως περισσότερα - δεν παίζει ρόλο), όλα αυτά χαθήκανε. Μέσα, λοιπόν, σε τρία χρονια (αν δεν κάνω λαθος), δημιουργήθηκε ένα νέο σπιτι. Άνετο, ευρύχωρο, με ανέσεις / ευκολίες / δυνατότητες που πριν δεν υπήρχαν. Και το πιο σημαντικό; Εκείνα τα 20000 άτομα διπλασιαστηκαν, είναι πλέον 50000+. Υποθέτω πως και οι επισκέπτες το ίδιο.

 

Προτού πεις: Και τι μου τα λες όλα αυτά ρε φίλε, δεν με ενδιαφέρουν.

Θελω να καταλήξω πως η αναγνώριση όλων αυτών των προσπαθειών, είναι η μόνη πραγματική ανταμοιβή. Πόσο μάλλον όταν κάποιοι διαφημίζουν τον κόπο σου ενεργώντας επειδή το κρίνουν σωστό, οχι επειδή τους ζητήθηκε όπως.

 

Κλείνω τονίζοντας σου δύο πράγματα:

1. Δεν «πέφτω να σε φάω» επειδή εξέφρασες γνώμη διαφορετικής εν συγκριση με εμένα (ή ακόμη και με πολλούς άλλους).

2. Δεν μιλώ ως ένας Editor που απλά υποστηρίζει τον Μάνο, ούτε όμως και ως κάποιος «δικηγόρος» του. Μιλώ ως ο Αλέξανδρος που απλά πιστεύει κάτι διαφορετικό απο εσένα, και χαίρεται που του δίνεις το δικαίωμα να συνομιλήσετε.

 

 

Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου,

Αλέξανδρος.

Link to comment
Share on other sites

«...ο κάθε χρήστης μόνος του μπορεί να βοηθήσει τους υπόλοιπους χρήστες ... να μιλήσει για τα κινητά τηλέφωνα ... να κάνει προτάσεις στα άλλα μέλη και βέβαια να λύσει τα προβλήματα που έχει με το κινητό του... »

 

Περισσότερες από 20 φορές ακούγεται η λέξη «κοινότητα». Το θέμα το ίδιο αφορά αυτήν την «κοινότητα» και πως ο καθένας μπορεί να συμμετέχει σε αυτήν την «κοινότητα» για να μοιραστεί τις εντυπώσεις, τις προτάσεις του και τα σχόλιά του με τα υπόλοιπα μέλη της «κοινότητας».

Παίζουμε με τις λέξεις. Τα άκουσα αυτά τα λόγια αλλά ήταν συγκεκριμένα για τα κινητά τηλέφωνα. Δε το γενίκευσες όμως, γιατί το φόρουμ δεν είναι μόνο κινητά. Λέγοντας κοινότητα εννοείς την κοινότητα των κινητόφιλων. Όμως στο παρόν φόρουμ υπάρχουν πάρα πολλοί που δεν μπαίνουν για τα κινητά και ίσως είναι και η πλειοψηφία. Αλλά anyway, δε κολλάμε εκεί. Αυτό ήθελες να προωθήσεις, αυτό είπες. :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλησπέρα.......... και χαίρεται που του δίνεις το δικαίωμα να συνομιλήσετε.

 

 

Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου,

Αλέξανδρος.

Τα ξερω ολα αυτα και δεν ειμαι κανενας πιτσιρικας που τωρα αρχιζει τη ζωη του!!!!!

ξερω τι σημαινει να τρως στην μαπα......

Αλλα εδω μεσα δεν συζηταμε για μενα οποιος θελει να μιλησει ας στειλει ΠΜ ...σας παρακαλω πολυ ...αν συνεχισουμε εδω μεσα θα γινει Μπο..ελο!!

και περι της εκπομπης επειδη και εγω καποτε δουλευω σε καναλι.....δωσε σε ενα καναλι λεφτα και σε κανει ΟΣΕΣ εκπομπες θελεις για σενα....

ΠΡΟΣΟΧΗ δεν λεω οτι το ιδιο εκανε και ο MSK ετσι?!!!!!

Με γεια του του ανθρωπου!!!! και παντα τετοια αλλα εγω στην θεση του θα κρατουσα κατω το κεφαλι γιατι μπορει αν το εχεις πολυ ψηλα να στο κοψουν πιο ευκολα!!!!

Για αυτο λεω κρατατε χαμηλους τονους!!

αυτα η συνεχεια σε PM!!!!:worry: μην μας ξεφυγει τιποτα και γινει παρεξηγηση!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...