Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν περναει ο καιρος...και δεν γινεται τιποτα,δεν υπαρχει ελξη.

οποτε τζαμπα χρονος.

 

ερωτηση: υπαρχει τροπος να εισαι με τον συντροφο σου και να μη περναει η ωρα γρηγορα??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

ερωτηση: υπαρχει τροπος να εισαι με τον συντροφο σου και να μη περναει η ωρα γρηγορα??

 

αν βρεις τροπο να μου το πεις κι εμενα... και γρηγορα σε παρακαλω!!! τι κακο κι αυτο να παρει η ευχη... σαν νερακι περνανε οι ωρες, οι μερες... και μετα σαν χελωνες... :( :( :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

αν βρεις τροπο να μου το πεις κι εμενα... και γρηγορα σε παρακαλω!!! τι κακο κι αυτο να παρει η ευχη... σαν νερακι περνανε οι ωρες, οι μερες... και μετα σαν χελωνες... :( :( :(

οντως οταν περνας καλα...περνανε γρηγορα οι ωρες και οι μερες...δεν τον χορτενεις τον αλλον!

 

ωραιο πραγμα να σκεφτεσαι τον αλλον...και ειδικα οταν ξερεις οτι σε σκεφτεται κι εκεινη...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ωραιο πραγμα να σκεφτεσαι τον αλλον...και ειδικα οταν ξερεις οτι σε σκεφτεται κι εκεινη...

 

καλε εδω μιλαμε για εναν ερωτα μεγαλο λεμε!!!!! :love: :love: :love: :whistle: :whistle: :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

αν βρεις τροπο να μου το πεις κι εμενα... και γρηγορα σε παρακαλω!!! τι κακο κι αυτο να παρει η ευχη... σαν νερακι περνανε οι ωρες, οι μερες... και μετα σαν χελωνες... :( :( :(

:( :(

Ετσι ειναι...Ο ερωτας τα νικαει ολα ομως...You know...;) :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλε εδω μιλαμε για εναν ερωτα μεγαλο λεμε!!!!! :love: :love: :whistle:

:O :rolleyes: την πατησα...:ninja: ναι ναι το ομολογω.

:(

Ετσι ειναι...Ο ερωτας τα νικαει ολα ομως...You know...;) :O

ολα για ολα!

αγαπηστε γιατι χανομαστε!:love:

 

kotetsiiiiiiii που εισαι?? τι εγινε??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

kotetsiiiiiiii που εισαι?? τι εγινε??

 

Αααχχχχχχ...! :love: :love: :love:

 

ΜΕ ΘΕΛΕΙ! :yahoo: :up: :yahoo: :up:

 

Αλλά... δεν είναι τόσο εύκολο μου φαίνεται. I mean... σε λίγες ημέρες πηγαίνουμε Ελλάδα (σε διαφορετικές πόλεις) και στην Ιταλία γυρνάμε το Σεπτ (εγώ 26 Αυγούστου εκτός απροόπτου για πιο νωρίς). Από κει και πέρα, το μόνο σίγουρο είναι ότι εγώ θα καθήσω Firenze μέχρι το Δεκ, μετά δεν ξέρω ακόμη τι θα γίνει. Αυτό λοιπόν την προβληματίζει.

 

Ναι καλά, σιγά που την προβληματίζει αυτό βασικά... Παίζει κάτι αυτή την περίοδο, όπως επίσης μου είπε, προσθέτοντας όμως ότι αν δεν την ενδιέφερα δεν υπήρχε περίπτωση να εξελιχθούν τα πράγματα όπως έγιναν.

 

Τεσπα... δύσκολα τα πράγματα Μπιλάκο. :this:

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αααχχχχχχ...! :love: :love: :love:

 

ΜΕ ΘΕΛΕΙ! :yahoo: :up: :yahoo: :up:

 

Αλλά... δεν είναι τόσο εύκολο μου φαίνεται. I mean... σε λίγες ημέρες πηγαίνουμε Ελλάδα (σε διαφορετικές πόλεις) και στην Ιταλία γυρνάμε το Σεπτ (εγώ 26 Αυγούστου εκτός απροόπτου για πιο νωρίς). Από κει και πέρα, το μόνο σίγουρο είναι ότι εγώ θα καθήσω Firenze μέχρι το Δεκ, μετά δεν ξέρω ακόμη τι θα γίνει. Αυτό λοιπόν την προβληματίζει.

 

Ναι καλά, σιγά που την προβληματίζει αυτό βασικά... Παίζει κάτι αυτή την περίοδο, όπως επίσης μου είπε, προσθέτοντας όμως ότι αν δεν την ενδιέφερα δεν υπήρχε περίπτωση να εξελιχθούν τα πράγματα όπως έγιναν.

 

Τεσπα... δύσκολα τα πράγματα Μπιλάκο. :this:

ε κατσε ρε συ...πως γινεται να σε θελει και να παιζει κατι? ή μαλλον πως γινεται να σου λεει αν δεν την ενδιεφερες δεν θα ηταν ετσι τα πραγματα!

κοτετσι στο χερι σου ειναι...δωστα ολα!!! :happy:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

:( :(

Ετσι ειναι...Ο ερωτας τα νικαει ολα ομως...You know...;) :O

 

σε αυτο πονταρουμε... :D :D

 

 

:O :rolleyes: την πατησα...:ninja: ναι ναι το ομολογω.

 

 

καλα εκανες και την πατησες, συγχαρητηρια!!! υπαρχει καλυτερο πραγμα απο αυτο;; :X

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ε κατσε ρε συ...πως γινεται να σε θελει και να παιζει κατι? ή μαλλον πως γινεται να σου λεει αν δεν την ενδιεφερες δεν θα ηταν ετσι τα πραγματα!

κοτετσι στο χερι σου ειναι...δωστα ολα!!! :happy:

 

Κάτσε να το πάρω από την επιστημονική μπάντα διότι τα ξημερώματα ούτε που κατάλαβα πώς το έγραψα.

 

Έλεγον λοιπόν ότι αυτές τις ημέρες που γνωριζόμαστε κάναμε και οι δύο την εξής σκέψη: «Δε θα τραβήξει...». Επιπλέον, η κοπέλα έχει στη ζωή της κάτι αυτήν τη στιγμή. Παρά ταύτα, της είμαι ενδιαφέρων άνθρωπος γι' αυτό και φτάσαμε έτσι όπως φτάσαμε (δηλ. ανοίχτηκε).

 

Τεσπα, εγώ της είπα ότι δε θέλω να πιέσω καταστάσεις αλλά αξίζει να δώσουμε μια ευκαιρία (τι να πω κι εγώ, ερωτευμένος άνθρωπος).

 

Vediamo... εγώ πάντως αυτήν την κοπέλα τη ΘΕΛΩ!

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

αν περναει ο καιρος...και δεν γινεται τιποτα,δεν υπαρχει ελξη.

οποτε τζαμπα χρονος.

Ξέρεις τι γινεται; Δεν έχω τη δυνατότητα να τη βλέπω κάθε μέρα (δεν είναι από τη σχολή ή γνωστή από παλιά ή στη παρέα... ) είναι πρώην συνάδελφος... Όταν δουλεύαμε μαζί της ζήτησα τηλέφωνο να βγούμε etc etc και λόγω διαφόρων συγκυριών τελικά βγήκαμε μετά από καιρό. Το θέμα είναι ότι είναι αρκετά κλειστή σαν χαρακτήρας και υπήρχε σχετική αμηχανία κ απο τους 2. Επίσης αν κάνω ένα βημα εγώ (να ανοιχτω περισσότερο) ακολουθεί κ εκείνη - αν δε κάνω κάτι εγώ δε κάνει από μόνη της κίνηση. Απλώς προσπαθώ να δω μέχρι που γουστάρει άν τελικά θέλει να κάνει κάτι :confused:
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να το πάρω από την επιστημονική μπάντα διότι τα ξημερώματα ούτε που κατάλαβα πώς το έγραψα.

 

Έλεγον λοιπόν ότι αυτές τις ημέρες που γνωριζόμαστε κάναμε και οι δύο την εξής σκέψη: «Δε θα τραβήξει...». Επιπλέον, η κοπέλα έχει στη ζωή της κάτι αυτήν τη στιγμή. Παρά ταύτα, της είμαι ενδιαφέρων άνθρωπος γι' αυτό και φτάσαμε έτσι όπως φτάσαμε (δηλ. ανοίχτηκε).

 

Τεσπα, εγώ της είπα ότι δε θέλω να πιέσω καταστάσεις αλλά αξίζει να δώσουμε μια ευκαιρία (τι να πω κι εγώ, ερωτευμένος άνθρωπος).

 

Vediamo... εγώ πάντως αυτήν την κοπέλα τη ΘΕΛΩ!

Αν δεν ειναι ευχαριστημενη απο την σχεση της..και το πιεσεις λιγο..πιστευω ολα θα γινουν.

και χαιρομε που το λες την ΘΕΛΩ γιατι κι εγω την ΘΕΛΩ!!!(οχι την ιδια :p)

και να σου πω και κατι ακομα? αν δεν το προσπαθησετε...δεν μπορειτε εξ αρχης να πειτε δεν θα τραβηξει.

εσυ εισαι ενα βημα πισω απο αυτο που ημουν λιγες μερες πριν...οποτε σε νοιωθω.

τωρα...ειμαστε μαζι και χαιρομε διπλα.

 

GKA Αυτο ειναι στον ανθρωπο κατα ποσο ανοιχτος ειναι...βεβαια για να σου ανοιχτη θα πρεπει να της δωσεις ενα κινητρο,δεν γινεται να πατε για καφε πχ και να αρχισει να σου λεει "ξερεις εγω κτλ κτλ"

συνεχισε το αυτο που κανεις να την ανακαλυψεις σαν ανθρωπο και να δεις τελικα τι χαρακτηρας ειναι.

θα βοηθηθειτε και οι 2. :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω... όσον αφορά το «έχει κάτι αυτήν τη στιγμή», πώς δικαιολογείς ότι τόσες ημέρες που δουλεύαμε νυχθημερόν μαζί (σε ένα σχέδιο, μεγάλη ιστορία) δεν την πήρε κανείς ποτέ; Και στην τελική... έχει; Παίζει κάτι; μου λέει φίφες;

 

Την κάνω να μελετήσω το bando τώρα, βγήκε ο νέος κύκλος διδακτορικών στο POLIMI! :yahoo: Μη γελάτε, έχει σχέση κι αυτό... αλλά διάολε, τρεις ώρες είναι το Μιλάνο με το τρένο, σιγά την απόσταση πια!

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Είσαι η καβάτζα της. :P

 

πως τα λες ετσι ρε παιδι μου... αποτομα!!! αν εκανες κερι θα ηταν πολυ επιτυχημενο, καθολου δεν θα ποναγες... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: πως μου ηρθε;;; :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

off topic posts

 

@atgiakas: Αρκετά από τα μηνύματα τα οποία πόσταρες στο chat and fun είναι off topic και κατά συνέπεια σβήστηκαν. Ελπίζω από εδώ και στο εξής να είσαι περισσότερο ουσιαστικός σε αυτά που γράφεις. Τέλος, για να πάρεις μια γεύση σχετικά με το πώς λειτουργεί το forum, μπορείς να διαβάσεις τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης, τους οποίους αποδέχτηκες κατά την εγγραφή σου.

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι εχω να ερωτευτω 4 χρονια μετα απο στραπατσο και δεν βλεπω θεραπεια στον οριζοντα. Σαν να εχασα ενα κοματι του εαυτου μου για παντα. Αν χασεις το χερι σου πχ δεν ξαναβγαινει ετσι; Λιγο περιεργο να το λεω αυτο σε ενα τοπικ για ερωτευμενους και μελλοντικους καμενους. Ειναι η εποχη τετοια δεν υπαρχει ρομαντισμος, δεν υπαρχει σεβασμος, δεν υπαρχει τιποτα.
http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι εχω να ερωτευτω 4 χρονια μετα απο στραπατσο και δεν βλεπω θεραπεια στον οριζοντα. Σαν να εχασα ενα κοματι του εαυτου μου για παντα. Αν χασεις το χερι σου πχ δεν ξαναβγαινει ετσι; Λιγο περιεργο να το λεω αυτο σε ενα τοπικ για ερωτευμενους και μελλοντικους καμενους. Ειναι η εποχη τετοια δεν υπαρχει ρομαντισμος, δεν υπαρχει σεβασμος, δεν υπαρχει τιποτα.

 

μικρος εισαι για να σκεφτεσε ετσι..

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι εχω να ερωτευτω 4 χρονια μετα απο στραπατσο και δεν βλεπω θεραπεια στον οριζοντα. Σαν να εχασα ενα κοματι του εαυτου μου για παντα. Αν χασεις το χερι σου πχ δεν ξαναβγαινει ετσι; Λιγο περιεργο να το λεω αυτο σε ενα τοπικ για ερωτευμενους και μελλοντικους καμενους. Ειναι η εποχη τετοια δεν υπαρχει ρομαντισμος, δεν υπαρχει σεβασμος, δεν υπαρχει τιποτα.

 

Ενα δικιο το εχεις, φτανεις σε ενα σημειο καμια φορα που απελπιζεσαι αλλα παντα ερχεται κατι και σε διαψευδει, ειτε το θες ειτε οχι. Σε μενα ετσι εγινε τουλαχιστον. :)

 

Κι αν το δουμε και πιο κυνικα, ερωτευεσαι, δινεις κι αν παει καλα, πηγε...αλλιως τρως τα μουτρα σου, γυριζεις σελιδα και φτου κι απ'την αρχη, ακομα κι αν εισαι κομματια. :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι εχω να ερωτευτω 4 χρονια μετα απο στραπατσο και δεν βλεπω θεραπεια στον οριζοντα. Σαν να εχασα ενα κοματι του εαυτου μου για παντα. Αν χασεις το χερι σου πχ δεν ξαναβγαινει ετσι; Λιγο περιεργο να το λεω αυτο σε ενα τοπικ για ερωτευμενους και μελλοντικους καμενους. Ειναι η εποχη τετοια δεν υπαρχει ρομαντισμος, δεν υπαρχει σεβασμος, δεν υπαρχει τιποτα.

 

Σε νιώθω αρκετά μπορώ να πω..Έδωσα πάρα πολλά σε μια σχέση πριν από 3-3.5 χρόνια και πληγώθηκα όταν αυτός έφυγε χωρίς σωστές εξηγήσεις..Από τότε δεν μπορώ να πω ότι είμαι διατεθειμένη να ανοιχτώ όσο θα ήθελα σε μια σχέση...

 

Συμφωνώ με το sofaki βέβαια...Κάποια στιγμή θα έρθει πάλι εκεί που δεν θα το περιμένεις...και τότεεεεε.... WOW!!!

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Σε νιώθω αρκετά μπορώ να πω..Έδωσα πάρα πολλά σε μια σχέση πριν από 3-3.5 χρόνια και πληγώθηκα όταν αυτός έφυγε χωρίς σωστές εξηγήσεις..Από τότε δεν μπορώ να πω ότι είμαι διατεθειμένη να ανοιχτώ όσο θα ήθελα σε μια σχέση...

 

Συμφωνώ με το sofaki βέβαια...Κάποια στιγμή θα έρθει πάλι εκεί που δεν θα το περιμένεις...και τότεεεεε.... WOW!!!

 

πρέπει όμως να ξεπερνάμε τι φοβίες που μας έχουν δημιουργήσει παλιές κακές σχέσεις ώστε να μπορούμε να δούμε τα καλά που μπορεί να έρθουν.

 

Δυστυχώς όμως όσο περνάνε αυτά τα άτιμα τα χρόνια αυτό το WOWW δεν το πολύ βλέπω να υπάρχει. Μικροί τα βλέπαμε διαφορετικά τα πράγματα και τον έρωτα δεν τον περνάγαμε από χίλια κόσκινα, δεν βάζαμε τόσες λεπτομέρειες στο μυαλό μας και όλα δουλεύανε σε άλλους ρυθμούς.

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

πρέπει όμως να ξεπερνάμε τι φοβίες που μας έχουν δημιουργήσει παλιές κακές σχέσεις ώστε να μπορούμε να δούμε τα καλά που μπορεί να έρθουν.

 

Δυστυχώς όμως όσο περνάνε αυτά τα άτιμα τα χρόνια αυτό το WOWW δεν το πολύ βλέπω να υπάρχει. Μικροί τα βλέπαμε διαφορετικά τα πράγματα και τον έρωτα δεν τον περνάγαμε από χίλια κόσκινα, δεν βάζαμε τόσες λεπτομέρειες στο μυαλό μας και όλα δουλεύανε σε άλλους ρυθμούς.

εγω παλι κοσκινιζω να σου πω την αληθεια..

απλα αυτο που συμβαινει ειναι το εξης,μπορει να κοσκινιζεις και να τα βλεπεις ολα οκ και την παραμικρη λεπτομερεια που ξεχασες...να την φας.

περα απο αυτο,το wow υπαρχει στην ζωη μας...τουλαχιστον αυτο ψαχνουμε ολοι μας και βαζουμε ψηλα τον πηχη και γι'αυτο ισως μενουμε αρκετο καιρο μονοι.και μετα αφου βρουμε αυτο που "θελουμε" αλλαζει η ζωη μας!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλέ τέτοιο θέμα και να μένει στο ντουλάπι;; για να το βρω έκανα ανασκαφή!!! :lol:

 

πως είστε βρε παιδια; σε τί κατάσταση μετά τις διακοπές;

 

σας εχει τύχει να σας αρέσει το σύνολο ενός ανθρώπου, όχι εξωτερικά μόνο, και να σας καλύπτει και εκεί που είσαι αισιόδοξος και όλα πάνε καλά, τσουπ... να σας έρχονται διάφορες σκέψεις στο μυαλό για το πως θα καταφέρουμε το ένα και πως το άλλο κτλ...

θέλω να σταματήσω να σκέφτομαι, αλλά δεν μπορω... προσπαθώ να σταματάω τις σκέψεις που πλημμυρίζουν το κεφάλι μου, αλλά είναι δύσκολο. θέλω να ζω τη στιγμή και το παρόν, γιατί το μέλλον δεν έχει έρθει ακόμα, αλλά μοιραία κάποια στιγμή θα έρθει... :(:(συγκρουονται τα δυο κομμάτια του εαυτου μου, το αισιοδοξο και το απαισιοδοξο... όλα θα πανε καλα, θα αντιμετωπίσεις τα πραγματα οταν ερθουν απο τη μια, πώς θα πανε ολα καλα αφου υπαρχουν προβληματα, απο την αλλη... δεν ξερω...;);););)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...