Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μεσα μου βρισκω...στον αλλον δεν βρισκω! :p

σιγουρα ο χρονος ειναι ο ιατρος της υποθεσης...και σε ολα ο χρονος μετρα...αλλα ποιος ξερει?

Λοιπόν κάτω η Ίντερ. Αυτό είναι σπόντα.

 

Μπιλάκο καλά τα λες. Βάλε άλφα ,έχει Ρέμο! :p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εκτος απο γιατρος , ειναι και ο πιο ειδικος να σου δειξει πραγματα. Γι' αυτο σου ειπα πριν. Ισως οχι εσυ, αλλλα μερικες φορες και το μεσα μας ειναι μπερδεμενο,με συναισθηματα που παλευουν στα ναι και στα οχι, και ειναι πιο δικαιο ή σωστο μαλλον να αφησεις τα πραγματα να πανε μονα τους.

 

Ε και τι στο καλο, αφου ο χρονος ξερει θα μας πει κι εμας...ε;;;:p

H μουσική μιμείται τον αόρατο χαρακτήρα της ψυχής...

Σωκράτης-απομνημονεύματα του Ξενοφώντος.

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο γιατρος , ειναι και ο πιο ειδικος να σου δειξει πραγματα. Γι' αυτο σου ειπα πριν. Ισως οχι εσυ, αλλλα μερικες φορες και το μεσα μας ειναι μπερδεμενο,με συναισθηματα που παλευουν στα ναι και στα οχι, και ειναι πιο δικαιο ή σωστο μαλλον να αφησεις τα πραγματα να πανε μονα τους.

 

Ε και τι στο καλο, αφου ο χρονος ξερει θα μας πει κι εμας...ε;;;:p

εχεις δικιο...οχι πολυ ομως :p

θα δειξει..τι να πω..

η ζωη ειναι ωραια..αλλα οταν ειναι πολυ ωραια θελεις να την μοιραστεις :wink:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

και επανερχομε στο θεμα...

τι ειναι ερωτας?

 

πας...βλεπεις..κοιτας...σε κοιταει...χαμογελας...σου χαμογελα...

σκεφτεσαι διαφορα...σου λεει τι ειναι...γιατι ειναι...πιστευεις οτι σε θελει,της αρεσεις..δινεις κινητρα..σου δινει κινητρα...σκεφτεσαι διαφορετικα..σου αλλαζει η διαθεση..

 

γενικα πολλα σκεφτεσαι,πολλα θελεις να κανεις..θες να κανεις την υπερβαση...αλλα μπορεις? που κολας? ποια ειναι η λεπτομερια που σε κανει ενα βημα πισω..

 

αγαπαμε συνεχεια..αλλα καμια φορα δεν το καταλαβαινουμε ουτε εμεις οι ιδιοι! πως να το καταλαβει ο/η αλλος? και να το δειχνεις..και να το λες..παλι μπορει να φαινεται το ιδιο..μεσα του/της τι παιζει ομως?

 

καλη επιτυχια..

 

 

Καλημέρα...

Απο αυτά που διαβάζω μπορώ με γραπτή επιβεβαίωση να πω πως είναι απο τα καλύτερα θέματα που υπάρχουν....:rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

οκ...Μπιλακο αυτο για σενα και μεσα απο ολα αυτα ενας λογος παραπανω γιατι ειμαι ερωτευμενη...

ο ερωτας...

νομιζα πως τοσα χρονια τον ειχα μαθει...τον ειχα γευτει...

μα αυτος καταφερνει παντα να με εκπλησει χτυπωντας μου την πορτα και αφηνοντας με να την ανοιξω μα να μην ειναι εκει...

να ειναι διπλα μου...

πισω μου...

μεσα μου και εγω απλα να μην τον βλεπω...

τον νιωθω ομως...

ειναι η πρωτη καλημερα και η τελευταια καληνυχτα...

ειναι το τραγουδι μου και η ολη διαθεση μου...

ειναι η σοκολατα και τα καφεδακια στον ηλιο μου...

ειναι τα ''θελω'' τα ''εχω'' τα ''δινω'' τα ΟΛΑ...

ειναι...ξερω εγω?

ειναι εγω στον καθρεφτη...

εγω και εσυ μαζι θεος:)

Link to comment
Share on other sites

οκ...Μπιλακο αυτο για σενα και μεσα απο ολα αυτα ενας λογος παραπανω γιατι ειμαι ερωτευμενη...

ο ερωτας...

νομιζα πως τοσα χρονια τον ειχα μαθει...τον ειχα γευτει...

μα αυτος καταφερνει παντα να με εκπλησει χτυπωντας μου την πορτα και αφηνοντας με να την ανοιξω μα να μην ειναι εκει...

να ειναι διπλα μου...

πισω μου...

μεσα μου και εγω απλα να μην τον βλεπω...

τον νιωθω ομως...

ειναι η πρωτη καλημερα και η τελευταια καληνυχτα...

ειναι το τραγουδι μου και η ολη διαθεση μου...

ειναι η σοκολατα και τα καφεδακια στον ηλιο μου...

ειναι τα ''θελω'' τα ''εχω'' τα ''δινω'' τα ΟΛΑ...

ειναι...ξερω εγω?

ειναι εγω στον καθρεφτη...

εγω και εσυ μαζι θεος

Πολύ ρομαντικοί μου βγήκατε εδώ μέσα.. δεν είπα να μην ερωτεύτείτε, αλλά όχι πουλάκια , καρδούλες και αηδονάκια σα να είμαστε στο δημοτικό.

Χαλαρά..μέσα στη ζωή είναι και αυτό, αλλά εκνευρίζομαι με τους-τις ονειροπόλους-ες.

 

Γνώμη μου.

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ρομαντικοί μου βγήκατε εδώ μέσα.. δεν είπα να μην ερωτεύτείτε, αλλά όχι πουλάκια , καρδούλες και αηδονάκια σα να είμαστε στο δημοτικό.

Χαλαρά..μέσα στη ζωή είναι και αυτό, αλλά εκνευρίζομαι με τους-τις ονειροπόλους-ες.

 

Γνώμη μου.

 

α!ναι ειμαι:p

αλλα για πουλακια γατακια και τα συναφη δεν γνωριζω τιποτα

:blink: :( :X :cool:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ρομαντικοί μου βγήκατε εδώ μέσα.. δεν είπα να μην ερωτεύτείτε, αλλά όχι πουλάκια , καρδούλες και αηδονάκια σα να είμαστε στο δημοτικό.

Χαλαρά..μέσα στη ζωή είναι και αυτό, αλλά εκνευρίζομαι με τους-τις ονειροπόλους-ες.

 

Γνώμη μου.

 

Ίσως δεν σου έχει χτυπήσει την πόρτα ο Έρωτας ή δεν έχεις ερωτευτεί αληθινά . . . :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

καμια φορα νομιζεις πως αιωρειτε κατι..αλλα δεν ειναι παντα ετσι..

τρως την πατατα εκει που δεν το περιμενεις!

η crazy εχει δικιο εν μερη.

 

το καλυτερο ειναι οταν υπαρχει ξεκαθαριση εξ αρχης!

δεν μπορεις να εχεις στο μυαλο σου καποια..και να νοιωθεις γι'αυτην..και να εισαι ακομα στην αρχη!!!!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως δεν σου έχει χτυπήσει την πόρτα ο Έρωτας ή δεν έχεις ερωτευτεί αληθινά . . . :rolleyes:

Μα επειδή έχω ερωτευτεί τα λέω αυτά. Χωρίς την ανάλογη εμπειρία δε θα μπορούσα να μιλάω και να έχω επιχειρήματα. Απλά είναι καλό να είμαστε ρεαλιστές.

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

καμια φορα ο ρεαλισμος και η ουτοπια βρισκονται μια κλωστη μακρια μονο που δεν την βλεπουμε απλα την ζουμε,οπως και να χει εγω μιλαω για εμενα και μονο και πρωτη φορα περναω ετσι και νιωθω πραγματα τα οποια με κρατανε καλα...;)

Μπιλακο ρισκα ειναι αυτα...

Τρελιαρα μου ο παθων ,μαθων και επαναλαβων ;)

Link to comment
Share on other sites

καμια φορα νομιζεις πως αιωρειτε κατι..αλλα δεν ειναι παντα ετσι..

τρως την πατατα εκει που δεν το περιμενεις!

η crazy εχει δικιο εν μερη.

 

το καλυτερο ειναι οταν υπαρχει ξεκαθαριση εξ αρχης!

δεν μπορεις να εχεις στο μυαλο σου καποια..και να νοιωθεις γι'αυτην..και να εισαι ακομα στην αρχη!!!!!

 

Δεν αντιλέγω μα υπάρχουν διαφορετικοί χαρακτήρες και άτομα που ξέρουν τι ζητάνε και τι τι θέλουν...

Απο απρόοπτα έχω ζήσει αρκετά πάντως...:rolleyes: :p :wacko:

 

Μα επειδή έχω ερωτευτεί τα λέω αυτά. Χωρίς την ανάλογη εμπειρία δε θα μπορούσα να μιλάω και να έχω επιχειρήματα. Απλά είναι καλό να είμαστε ρεαλιστές.

 

Δεν αντιλέγω συζήτηση κάνουμε...:happy:

Αλλά το γεγονός πως την έχεις πατήσει όπως αρκετοί μάλιστα (μεσα σε αυτούς και εγώ) δεν σημαίνει πως ήρθε το τέλος ή ότι όλοι είναι ίδιοι...:rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

ρισκο οντως...εγω ρισκαρω...η αλλη??

τελος παντων..

 

απλα και η crazy λεει χαλαρα και οτι ειναι να γινει θα γινει.

και ετσι λεω να κανω κι εγω. :wink:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω μα υπάρχουν διαφορετικοί χαρακτήρες και άτομα που ξέρουν τι ζητάνε και τι τι θέλουν...

Απο απρόοπτα έχω ζήσει αρκετά πάντως...:rolleyes: :p :wacko:

 

 

 

Δεν αντιλέγω συζήτηση κάνουμε...:happy:

Αλλά το γεγονός πως την έχεις πατήσει όπως αρκετοί μάλιστα (μεσα σε αυτούς και εγώ) δεν σημαίνει πως ήρθε το τέλος ή ότι όλοι είναι ίδιοι...:rolleyes:

Ποιος σου είπε ότι την πάτησα? Δε χρειάζεται να την πάθεις για να μάθεις να πατάς γερά στη γη και να ξεκαθαρίζεις εξ'αρχής την κατάσταση. Όκ ίσως έχουμε διαφορετικές απόψεις - χαρακτήρα..

 

απλα και η crazy λεει χαλαρα και οτι ειναι να γινει θα γινει.

και ετσι λεω να κανω κι εγω.

 

Και καλά θα κάνεις! :p

Χαλαράααα!!!Δε χρειάζεται να πετάμε στα σύννεφα.. Η πορεία θα δείξει. Το θέμα είναι να ζούμε την κάθε στιγμή!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Το αναλύετε, το ξανααναλύετε, ξαναματααναλύετε, λέτε κάτι παλαβά κι ασυνάρτητα που κανείς δεν καταλαβαίνει και στο τέλος δε βγάζετε καν συμπέρασμα. Είπαμε να το φιλοσοφήσουμε λίγο, αλλά εσείς το κουράσατε. Κι επειδή η πολλή ανάλυση κάνει κακό, άντε πάρτε τους δρόμους και πέστε τη στα ίσα σε καμία/κανέναν να τελειώνουμε... Τα πράγματα είναι πιο απλά απ' ότι νομίζετε.
Link to comment
Share on other sites

Το αναλύετε, το ξανααναλύετε, ξαναματααναλύετε, λέτε κάτι παλαβά κι ασυνάρτητα που κανείς δεν καταλαβαίνει και στο τέλος δε βγάζετε καν συμπέρασμα. Είπαμε να το φιλοσοφήσουμε λίγο, αλλά εσείς το κουράσατε. Κι επειδή η πολλή ανάλυση κάνει κακό, άντε πάρτε τους δρόμους και πέστε τη στα ίσα σε καμία/κανέναν να τελειώνουμε... Τα πράγματα είναι πιο απλά απ' ότι νομίζετε.

Αυτό τώρα που κολλάει!??! :lol:

 

Συμφωνώ ότι είναι απλά τα πράγματα αλλά δε σημαίνει ότι φιλοσοφούμε επειδή δεν τολμάμε να τα πούμε στα ίσια! :p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

:lol: βρε μια χαρα τολμαμε

Μπιλακο τολμα και ρισκαρε για εσενα και αν ειναι να το κανει και η αλλη/αλλος ολα καλα,αν οχι μη μασας,το κανες εσυ για σενα και ολα οκ!

χαλαρααααααααααα δε λετε τιποταααααααααααααααααααα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό τώρα που κολλάει!??! :lol:

 

Συμφωνώ ότι είναι απλά τα πράγματα αλλά δε σημαίνει ότι φιλοσοφούμε επειδή δεν τολμάμε να τα πούμε στα ίσια! :p

Δεν είπα ακριβώς αυτό, αλλά οτι η πολλή φιλοσοφία κάνει κακό. Γενικότερα, καλύτερα να σκεφτόμαστε/δρούμε (εξ' ου και το πέσιμο στα ίσα) λίγο πιο απλά, γιατί χάνεται η ουσία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ακριβώς αυτό, αλλά οτι η πολλή φιλοσοφία κάνει κακό. Γενικότερα, καλύτερα να σκεφτόμαστε/δρούμε (εξ' ου και το πέσιμο στα ίσα) λίγο πιο απλά, γιατί χάνεται η ουσία.

Totally agree.

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ακριβώς αυτό, αλλά οτι η πολλή φιλοσοφία κάνει κακό. Γενικότερα, καλύτερα να σκεφτόμαστε/δρούμε (εξ' ου και το πέσιμο στα ίσα) λίγο πιο απλά, γιατί χάνεται η ουσία.

εσυ δεν αγαπησες?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εσυ δεν αγαπησες?

Όχι, ειμαι ρομπότ.

 

Αγάπησα, αλλά δεν το κούρασα έτσι. Κατά τη γνώμη μου, είναι λάθος τακτική. Εντάξει, ο καθένας λειτουργεί διαφορετικά φυσικά, οπότε καταλαβαίνω πως κάποιος άλλος μπορεί να το βλέπει αλλιώς. Γι' αυτό λοιπόν κατάλαβε κι εσύ, πως γενικολογίες του στυλ "εσύ δεν αγάπησες;", είναι το λιγότερο άτοπες :)

 

 

Προσοχη προσοχη! Δεν ειναι ο gr41 αυτος! Ειναι ο andreasarc:p :lol:

Don't push it, γιατί θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα :p

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη προσοχη! Δεν ειναι ο gr41 αυτος! Ειναι ο andreasarc:p :lol:

 

Σοφακι ομαδα κρουσης 1 λαβαμε τα μετρα μας οβερ:lol:

βρε σεις αοψεις υπαρχουνε πολλες...

οπως λεει και το ασμα υπαρχουνε και:

γυναικες υπαρχουν πολλες παρα πολλες...;)

ε,καποιες απο εμας(με βαζω μεσα)και το λεμε και το φωναζουμε και το ζουμε στο επακρον

και επειδη δεν θελω να το ''αποδειξω'' εδω μσα σε κανεναν μιας και ξερω ποια ειμαι και με ποιον ειμαι...

αντε και στα δικα σας εσεις οι λευτεροι:lol:

Link to comment
Share on other sites

Off topic,άσχετα,άκυρα και chatoposts βρίσκονται εδώ

Το θέμα το έχετε κουράσει πραγματικά.Βλέπω να το κλείνουμε και αυτό και να παραμείνουμε μόνο με το Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων : Προβληματισμοί,εμπειρίες

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...