Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερώτηση για τους γνώστες, για 1ο ραντεβού στην Αθήνα στο Θησείο συγκεκριμένα

έχει καμιά καλή καφετέρια με χαμηλή μουσική;

 

Ευχαριστώ,

Μάνος

Απλα μην πας στο δρομακι με τους τυπους "κραχτες". Δυνατη μουσικη εκει.

Προτεινω Σταβλο(στο ιδιο δρομακι στα δεξια, στην αρχη του ομως) ή aplakafe, απο την κατω εξοδο του ηλεκτρικου, στο δρομακι που παει προς Μοναστηρακι, πρωτη καφετερια φατσα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απλα μην πας στο δρομακι με τους τυπους "κραχτες". Δυνατη μουσικη εκει.

Προτεινω Σταβλο(στο ιδιο δρομακι στα δεξια, στην αρχη του ομως) ή aplakafe, απο την κατω εξοδο του ηλεκτρικου, στο δρομακι που παει προς Μοναστηρακι, πρωτη καφετερια φατσα.

 

Στάβλο πήγαμε και μετά βόλτα κάτω από την ακρόπολη όλα τέλεια ;)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αχ, τι ρομαντικό! :love: Πήγατε για πρώτο ραντεβού στον στάβλο. :love:

Παιδιά συγγνώμη που ρωτάω, αλλά επειδή δεν ξέρω καθόλου από Αθήνα...

στάβλος θέλω να πιστεύω ότι είναι κάποιο μαγαζί και όχι αυτό που βάζουμε μέσα τις φοράδες

Link to comment
Share on other sites

Στάβλο πήγαμε και μετά βόλτα κάτω από την ακρόπολη όλα τέλεια ;)

 

δεν μας τα ειπες αυτα τα καλα νεα φιλε μου μανο.ωραια η βολτουλα φανταζομαι,ρομαντζαδα,καλη αρχη:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αχ, τι ρομαντικό! :love: Πήγατε για πρώτο ραντεβού στον στάβλο. :love:

Παιδιά συγγνώμη που ρωτάω, αλλά επειδή δεν ξέρω καθόλου από Αθήνα...

στάβλος θέλω να πιστεύω ότι είναι κάποιο μαγαζί και όχι αυτό που βάζουμε μέσα τις φοράδες

Ναι ρε.:lol:

Εχω καμει κι εγω πρωτο ραντεβου στον Σταβλο, ωραιο μαγαζι, ναι.:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αχ, τι ρομαντικό! :love: Πήγατε για πρώτο ραντεβού στον στάβλο. :love:

Παιδιά συγγνώμη που ρωτάω, αλλά επειδή δεν ξέρω καθόλου από Αθήνα...

στάβλος θέλω να πιστεύω ότι είναι κάποιο μαγαζί και όχι αυτό που βάζουμε μέσα τις φοράδες

 

γιατί βρε καμιά φορά και στο στάβλο ρομαντικά είναι:lol:

εάν έχεις 4 πόδια για παράδειγμα :lol:

ή εάν είσαι βουκολικός τύπος:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

γιατί βρε καμιά φορά και στο στάβλο ρομαντικά είναι:lol:

εάν έχεις 4 πόδια για παράδειγμα :lol:

ή εάν είσαι βουκολικός τύπος:lol::lol:

 

Επιστροφή στη φύση! :D

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

δεν μας τα ειπες αυτα τα καλα νεα φιλε μου μανο.ωραια η βολτουλα φανταζομαι,ρομαντζαδα,καλη αρχη:)

 

Όντως πολύ ωραίο μαγαζί και δίπλα στην Ακρόπολη βόλεψε πάρα πολύ για μετά ;) αλλά αρκετά ακριβό νομίζω,αλλά 'ντάξει.

 

Και η αρχή και η συνέχεια ακόμα καλύτερη ;)

 

Ευχαριστώ Σόφι, καλή η πρόταση το aplakafe δεν ήξερα που είναι

και λέω δεν πάω εκεί που ξέρω από το να ψάχνω ;)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Αν δεν γουστάρεις, δεν ασχολείσαι καθόλου. Ερεύνησε λίγο το ζήτημα - αν ασχολείται μαζί σου όντως, έστω και από μακρυά -στην καφετέρια όπως είπες. Μπορεί απλώς να της λένε μ@#$κίες οι φίλοι της.

sumfwnw................

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ ωραίο μαγαζί και δίπλα στην Ακρόπολη βόλεψε πάρα πολύ για μετά ;) αλλά αρκετά ακριβό νομίζω,αλλά 'ντάξει.

 

Και η αρχή και η συνέχεια ακόμα καλύτερη ;)

 

Ευχαριστώ Σόφι, καλή η πρόταση το aplakafe δεν ήξερα που είναι

και λέω δεν πάω εκεί που ξέρω από το να ψάχνω ;)

 

Τελικά δεν πήγε καλά αυτό και καλύτερα βασικά γιατί κάθε εμπόδιο για καλό

και αυτά που λένε πως αν κάνετε sex στο 1ο ραντεβού δεν είναι για σχέση η κοπέλα

είναι μλκίες... Απελευθερωθείτε!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν πήγε καλά αυτό και καλύτερα βασικά γιατί κάθε εμπόδιο για καλό

και αυτά που λένε πως αν κάνετε sex στο 1ο ραντεβού δεν είναι για σχέση η κοπέλα

είναι μλκίες... Απελευθερωθείτε!

 

Από τις ποιό αστείες γυναικείες συνήθειες,όταν την πέφτεις χύμα στο κύμα στο 1ο ραντεβού και σου λέει η άλλη το σχεδόν θεϊκό ''δεν θέλω στο 1ο ραντεβού'' το οποίο ισούται με το ''στο 2ο που θα γίνει σε κανά δυο μέρες τότε να μου πετάξεις τα μάτια έξω'' όχι τομάτα,ντομάτα,μοναδική εγκράτια :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

 

Ομολογώ πως μετά από τόσα χρόνια στο myphone πρώτη φορά μπαίνω σε αυτό το τόπικ και μ'άρεσε όπως επίσης με κάνατε να αναπολώ και παλιές ωραίες καταστάσεις:)

 

Μπράβο σας βρε παιδιά...εμείς οι λίγο μεγαλύτεροι έχουμε χάσει τον ρομαντισμό:(

 

Keep to be the love players...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα διλλημα.Πριν καιρο ειχα γνωρισει μια κοπελα,3 χρονια μικροτεροι μου,αλλα πραγματικα δεν τις φαινοταν για αυτο και την πλησιασα.Ολα καλα μια χαρα,φιλικα μεχρι πριν λιγες μερες,οπου με εστειλε ενα μηνυμα που με προβληματισε.Δεν λεω ειναι κουκλα,μου αρεσει,θελει σχεση,αλλα αξιζει ή θα κανω το λαθος να εχω μια μικρη ανωριμη?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα διλλημα.Πριν καιρο ειχα γνωρισει μια κοπελα,3 χρονια μικροτεροι μου,αλλα πραγματικα δεν τις φαινοταν για αυτο και την πλησιασα.Ολα καλα μια χαρα,φιλικα μεχρι πριν λιγες μερες,οπου με εστειλε ενα μηνυμα που με προβληματισε.Δεν λεω ειναι κουκλα,μου αρεσει,θελει σχεση,αλλα αξιζει ή θα κανω το λαθος να εχω μια μικρη ανωριμη?

αυτο θα το δεις στην πορεια φιλε μου..δεν μπορεις ουτε να κρινεις αλλα ουτε και να κανεις εικασιες πριν καν γινει κατι..

κι εσυ μπορει να εισαι ας πουμε μεγαλυτερος..αλλα ανωριμος σε μια σχεση..αρα?

παει δεσμευτικες κι εσυ! :p

 

nextttttt :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Την πλησίασες επειδή δεν της φαινόταν η ηλικία στον χαρακτήρα ή στην εμφάνιση? Γιατί το κούκλα είναι και θέλει σχέση, προσωπικά δεν μου λένε κάτι. Απ' την άλλη βέβαια, και 3 χρόνια δεν είναι διαφορά. :rolleyes:

Πάντως με αυτά τα δεδομένα, αν κάνεις σχέση μαζί της, φαντάζομαι που θα καταλήξει δυστυχώς, οπότε εγώ εκτιμώ ότι δεν αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα διλλημα.Πριν καιρο ειχα γνωρισει μια κοπελα,3 χρονια μικροτεροι μου,αλλα πραγματικα δεν τις φαινοταν για αυτο και την πλησιασα.Ολα καλα μια χαρα,φιλικα μεχρι πριν λιγες μερες,οπου με εστειλε ενα μηνυμα που με προβληματισε.Δεν λεω ειναι κουκλα,μου αρεσει,θελει σχεση,αλλα αξιζει ή θα κανω το λαθος να εχω μια μικρη ανωριμη?

3 χρονια δεν ειναι διαφορα... Απορω γιατι το κανεις θεμα... Σου φαινεται ανωριμη στις αποψεις της μηπως?

Εσυ πώς την βλεπεις? Μονο φιλικα ή σε ενδιαφερει και ερωτικα?

Σχεσεις που δεν αξιζουν ειναι εκεινες στις οποιες ο αλλος δε σε ενδιαφερει απο την αρχη και το κανεις μονο για ικανοποιηση ψυχολογικη και σωματικη.

Ξεκαθαρισε πως νιωθεις και μετα αποφασισε.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

ειναι αναλογα την ηλικα.Αν εσυ εισα 19 και αυτη 16 ναι ισω να ειναι λιγο ανωριμη,αλλα να εσυ εισαι 23 και αυτη 20,ε δε νομιζω να ειναι και τοσο ανωριμη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα διλλημμα.Πριν καιρο ειχα γνωρισει μια κοπελα,3 χρονια μικροτερη μου,αλλα πραγματικα δεν της φαινοταν για αυτο και την πλησιασα.Ολα καλα μια χαρα,φιλικα μεχρι πριν λιγες μερες,οπου με εστειλε ενα μηνυμα που με προβληματισε.Δεν λεω ειναι κουκλα,μου αρεσει,θελει σχεση,αλλα αξιζει ή θα κανω το λαθος να εχω μια μικρη ανωριμη?

 

Επειδή σου έστειλε ένα μήνυμα, έβγαλες συμπέρασμα ότι σε θέλει για σχέση;

Το SMS ήταν κενό;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το θεμα ειναι οτι την κοπελα την γνωριζω αρκετο καιρο.Δεν μου ειχε δωσει την εντυπωση οτι προκειται για ανωριμο κοριτσι,αντιθετως χαιρομουνα να συζηταω μαζι της.Οταν εκανα προσπαθεια να την πλησιασω ερωτικα,δεν εδειξε ανταποκριση.Τωρα που εκανα λιγο πισω,αρχισε να μου δινει σημαδια για να γινει κατι μεταξυ μας.Σημερα το βραδυ,κανονισα να βγουμε οι δυο μας.Μακαρι να πανε ολα καλα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να γραψω.Λοιπον,βγηκαμε,ηπιαμε ενα ποτακι τα ειπαμε,ολα μια χαρα.Αργοτερα πηγαμε μια βολτα και περπατησαμε πλαι στην παραλια μεχρι τον λευκο τον πυργο συγκεκριμενα..χεχε..!Ε σε καποια φαση,ηρθαμε πιο κοντα,επεσε ενα φιλι,και απο εκεινη την στιγμη ημαστε μαζι :) Μακαρι να κρατησει!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τωρα γιατι εισαι ξενερωτη???Χθες οντως ηταν ομορφος καιρος για βολτα.Το κρυο ενωνει!

 

Καλως επραξες Nagata!Κι εγω το ιδιο εκανα.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

την εβγαλες βολτα στην παραλια?:p

το κρυο ενωνει αλλα οχι στην παραλια θεσσαλονικης.που οταν μαλιστα ανακατευεται να μην πω τι γινεται...

 

οπως και να εχει.καλοστεριωτοι.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...