Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εσυ εισαι παντα με τον καλο λογο στο στομα, δλδ το αποκλειεις να την γουσταρει τρελα? ;s

Δεν αποκλείω ότι την γουστάρει αλλά αποκλείω ότι ξετρελάθηκε κ δεν μπορεί χωρίς μια γυναίκα που την ξέρει μόνο 2 βδομάδες...!!!!:blink: Έχω βιώσει αυτές τις καταστάσεις πολλές φορές , παλία τρόμαζε το μάτι μου αλλά τώρα γελάω...! Ε είναι για γέλια κάτι τέτοιοι τυποι που παθαίνουν τραλαλα αν τους φτύσει η άλλη!!!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γενικά η υπερβολή...ειναι ενα θέμα...και το έχουμε αρκετοι αντρες αυτό...

Πάει σε ανασφάλεια που βγαίνει σε φορτικότητα κλπ κλπ

 

Απ την άλλη κάθε άνθρωπος θέλει και διαφορετικό χειρισμό

 

κάνε ότι σου κατέβει στην κούτρα σου...Για μένα μια κουβέντα ξεκαθαρίσματος "δεν μ αρεσεις, είμαι αλλού κλπ κλπ" ειναι ότι καλύτερο, και αν θέλει απλά να μιλάτε καμια φορά φιλικά, οκ

ειμαι κατά της τακτικής φτυσίματος αλλά μετά μια κουβεντουλα, που εμπεριέχει και ματαιοδοξία ανάμεσα

 

ρε διαολακο δεν ειναι για γέλια τετοιοι τύποι, απλά έχουν μεγάλη ανασφάλεια και εκδηλώνεται με τον τρόπο αυτό

 

πάντως χαρά στο κουράγιο του, αυτο και μονο ειναι αξιο προσοχής:)

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
πιστευετε οτι μια σχεση απο αποσταση μπορει να κρατησει???εγω δεν το πιστευω..αλλα μολις ξεκινησα μια αποπειρα!τι γνωμη εχετε???
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

τα εχουμε ξαναπει νομιζω..

εξαρταται απο τοσους πολλους παραγοντες που κανεις δεν μπορει με σιγουρια να σου πει αν θα εχει καλο ή κακο τελος..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ναι, μονο με τις σχεσεις απο αποσταση δεν ξερεις, ενω με τις αλλες μας εφαγε η σιγουρια.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν ξερεις εσυ και μπορεις να εισαι σιγουρη,μπορεις να μοιραστεις την γνωση σου μαζι μαςhttp://www.laymark.com/i/ch/ch029.gif
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πιστευετε οτι μια σχεση απο αποσταση μπορει να κρατησει???εγω δεν το πιστευω..αλλα μολις ξεκινησα μια αποπειρα!τι γνωμη εχετε???

Δυστυχως κατι τετοιο συμβαινει και με μενα... Δεν το εχω για καλο γενικα παντως...

Ωστοσο το παιδι αξιζει την προσπαθεια μου και θα το παλεψω οσο μπορω.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Nα σε φάν οι δρόμοι για δουλειά,ναι ,να σε καταπιούν οι δρόμοι για ζήτημα υγείας,ναι,να σε χωνέψουν οι δρόμοι για ζήτημα μάλλον ερωτικό,ε όχι,δε μπαν εγώ ούτε με μουλάρι,σακάτικο μουλάρι,σακάτικο και τυφλό.Άκου σχέση από απόσταση,χιουμορίστες..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οντως ρε παιδια ποιος ο λογος να κανεις κατι τετοιο????Αντε να πεις υπηρχε μια σχεση και λογω καποιας αναγκαστικης απομακρυνσης σε αλλη πολη(στρατευση,φοιτηση κλπ) να το δεχτω αλλα ενω γνωριζεις οτι θα εισε σε αποσταση με τον αλλο και δημιουργεις μια σχεση το θεωρω ψιλοαρπαχτη και προσωρινο βολεμα,παντως σχεση δε το λεω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα εχουμε ξαναπει νομιζω..

εξαρταται απο τοσους πολλους παραγοντες που κανεις δεν μπορει με σιγουρια να σου πει αν θα εχει καλο ή κακο τελος..

 

δεν θελω να μου πεις αν θα εχει καλο ή κακο τελος αλλα την γνωμη σου&αν εχεις καμια τετοια εμπειρια ακομα καλυτερα...

 

Ναι, μονο με τις σχεσεις απο αποσταση δεν ξερεις, ενω με τις αλλες μας εφαγε η σιγουρια.:p

 

:lol::rolleyes::lol:

 

Δυστυχως κατι τετοιο συμβαινει και με μενα... Δεν το εχω για καλο γενικα παντως...

Ωστοσο το παιδι αξιζει την προσπαθεια μου και θα το παλεψω οσο μπορω.

 

με καταλαβαινεις. . .

 

Nα σε φάν οι δρόμοι για δουλειά,ναι ,να σε καταπιούν οι δρόμοι για ζήτημα υγείας,ναι,να σε χωνέψουν οι δρόμοι για ζήτημα μάλλον ερωτικό,ε όχι,δε μπαν εγώ ούτε με μουλάρι,σακάτικο μουλάρι,σακάτικο και τυφλό.Άκου σχέση από απόσταση,χιουμορίστες..

 

δεν συμφωνω...

 

Οντως ρε παιδια ποιος ο λογος να κανεις κατι τετοιο????Αντε να πεις υπηρχε μια σχεση και λογω καποιας αναγκαστικης απομακρυνσης σε αλλη πολη(στρατευση,φοιτηση κλπ) να το δεχτω αλλα ενω γνωριζεις οτι θα εισε σε αποσταση με τον αλλο και δημιουργεις μια σχεση το θεωρω ψιλοαρπαχτη και προσωρινο βολεμα,παντως σχεση δε το λεω.

 

γιατι ισως ο αλλος ή η αλλη που βρηκες να αξιζει αυτην την προσπαθεια,γιατι ισως να βρηκες κατι που εψαχνες καιρο&δεν θες να το χασεις..για πολλους λογους;)!

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

γιατι ισως ο αλλος ή η αλλη που βρηκες να αξιζει αυτην την προσπαθεια,γιατι ισως να βρηκες κατι που εψαχνες καιρο&δεν θες να το χασεις..για πολλους λογους;)!

 

δε διαφωνω,αλλα αυτη η προσπαθεια εχει να κανει με το ποσον καιρο τον ξερεις τον αλλο και ποσο συχνα θα τον βλεπεις.Αληθεια δεν μας ειπες ποσο μεγαλη ειναι η αποσταση και καθε ποτε θα βλεπεστε???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να μου πεις αν θα εχει καλο ή κακο τελος αλλα την γνωμη σου&αν εχεις καμια τετοια εμπειρια ακομα καλυτερα...

 

φυσικα και μου εχει συμβει..

ειναι δυομιση χρονια μεγαλυτερος μου,που σημαινει πως τελειωσε και την σχολη νωριτερα.

δυο χρονια(εκ των οποιων τον ενα ηταν φανταρος)ανεβοκατεβαιναμε συχνα,μιλουσαμε στο τηλεφωνο,σμς κτλ κτλ

μετα πηρα κι εγω πτυχιο, και απο τοτε ειμαστε αχωριστοι:love:

 

\φυσικα μπορω να σου πω και περιπτωση οπου η αποσταση θα ηταν μονο για 6 μηνες αλλα δεν κρατησε

 

σημασια για μενα εχει να μην ειναι μονιμη η αποσταση και να θελουν την σχεση και οι δυο.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

σημασια για μενα εχει να μην ειναι μονιμη η αποσταση και να θελουν την σχεση και οι δυο.

 

Ναι δεν ειναι μονιμη... :happy:

Αν ηταν, δε θα τολμουσα ουτε καν να το σκεφτω...

Πιστευω ολα να πανε καλα και να βλεπομαστε, τουλαχιστον οσο ειπαμε και λιγο παραπανω.

Παντως ολα ερχονται εκει που δεν το περιμενεις...:) Παντα ετσι γινεται. Αν το ψαχνεις, δε σε βρισκει:!:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

δε διαφωνω,αλλα αυτη η προσπαθεια εχει να κανει με το ποσον καιρο τον ξερεις τον αλλο και ποσο συχνα θα τον βλεπεις.Αληθεια δεν μας ειπες ποσο μεγαλη ειναι η αποσταση και καθε ποτε θα βλεπεστε???

 

ειναι γυρω στα 150χλμ πανω κατω καπου εκει!το ποτε θα βλεπομαστε δεν ειναι σιγουρο αλλα λογικα μια φορα την εβδομαδα..το μονο που φοβαμαι ειναι μηπως βαρεθω!γιατι ειμαι ατομο που βαριεται πολυ ευκολα!ασε που την ξερω μονο 1 εβδομαδα:whistle::p..βασικα δεν πιστευω οτι θα κρατησει ουτε μηνα αλλα σιγα δεν εχω τιποτα να χασω!το κακο ειναι οτι εχω 5μερες να την δω&ηδη νιωθω σαν να ψιλοβαρεθηκα..ειμαι μπερδεμα το ξερω αλλα τι να κανω?!!!!!!!...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

ειναι γυρω στα 150χλμ πανω κατω καπου εκει!το ποτε θα βλεπομαστε δεν ειναι σιγουρο αλλα λογικα μια φορα την εβδομαδα..το μονο που φοβαμαι ειναι μηπως βαρεθω!γιατι ειμαι ατομο που βαριεται πολυ ευκολα!ασε που την ξερω μονο 1 εβδομαδα:whistle::p..βασικα δεν πιστευω οτι θα κρατησει ουτε μηνα αλλα σιγα δεν εχω τιποτα να χασω!το κακο ειναι οτι εχω 5μερες να την δω&ηδη νιωθω σαν να ψιλοβαρεθηκα..ειμαι μπερδεμα το ξερω αλλα τι να κανω?!!!!!!!...

 

αν από τώρα σκέφτεσαι το τέλος αυτής της σχέσης το οποίο απ'ό,τι λες παίζει να'ναι κ σε 1-2 βδομάδες μήπως θα έπρεπε να το ξανασκεφτείς?συνήθως ζευγάρια που είναι πολύ καιρό μαζί κ δεν θέλουν να χωρίσουν,τότε κρατάνε μια σχέση απόστασης.στη δικιά σου περίπτωση ούτε σε πολυκαίει η κοπέλα(αν ήδη ψιλοβαρέθηκες),έχετε κ το πρόβλημα της απόστασης,τι άλλο θες?σχέσεις μικρότερες από μήνα δε βασίζονται σε συναισθήματα,δηλαδή το πολύ να θέλετε να ικανοποιήσετε την κάψα σας(ωραία τα λέω:p),εσείς όμως ούτε αυτό δε θα'χετε καλά καλά!οπότε ποιος ο λόγος?άσε που μπορεί η κοπέλα(ή κ εσύ γιατί ποτέ δεν ξέρεις)να κολλήσει κ μετά ποιος το σώζει?θα έλεγα να μην το συνεχίσεις αφού απο τα λεγομενα σου φαίνεται ότι είσαι απλώς ενθουσιασμένος τώρα κ τίποτα παραπάνω.όμως εσύ ξέρεις καλύτερα απ'όλους τι θες,σωστά? :)

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι αναρωτιεμαι η coOkie γιατι δεν εχει απαντησει ακομα...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι αναρωτιεμαι η coOkie γιατι δεν εχει απαντησει ακομα...

 

Ακριβώς για αυτό τον λόγο..Για να αναριωτιέσαι εσύ...:lol:

 

(ον τοπικ)

 

Θεωρώ ότι όταν μια σχέση ξεκινάει με απόσταση τότε σε κάποια φάση αργά ή γρήγορα θα τελειώσει διότι όταν δεν έχεις ζήσει πράγματα που να σας ενώνουν τότε είναι δύσκολο (δεν θα πω ακατόρθωτο) να κρατηθεί η σχέση..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς για αυτό τον λόγο..Για να αναριωτιέσαι εσύ...:lol:

 

(ον τοπικ)

 

Θεωρώ ότι όταν μια σχέση ξεκινάει με απόσταση τότε σε κάποια φάση αργά ή γρήγορα θα τελειώσει διότι όταν δεν έχεις ζήσει πράγματα που να σας ενώνουν τότε είναι δύσκολο (δεν θα πω ακατόρθωτο) να κρατηθεί η σχέση..

 

Συμφωνώ απόλυτα. Όταν η σχέση εξ αποστάσεως είναι για λίγο χρονικό διάστημα, τότε εντάξει, μπορεί να λειτουργήσει, αλλά για μεγάλο χρονικό διάστημα, η σχέση φθείρεται και σβήνει...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ολες οι σχεσεις φθειρονται και σβηνουν ρε παιδια, τι λεμε τωρα;

Η αποσταση βοηθαει υποτιθεται κιολας να μην βαρεθεις.

Οπως και να χει, εξαρταται απο πολλους παραγοντες και πιστευω οτι αν οι συνθηκες ειναι ευνοικες και τα ατομα ειναι νορμαλ(οχι τρελα ζηλιαρηδες, τρελα επιρρεπης σε απιστιες κ.λ.π.) τοτε εχει τις ιδιες πιθανοτητες επιβιωσης με μια κανονικη σχεση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολλές φορές εξαιτίας της απόστασης ωραιοποιείς καταστάσεις και πρόσωπα και όταν περάσεις λίγο παραπάνω χρόνο μαζί τους βλέπεις ότι τα πράγματα δεν είναι τόσο ρόδινα
Link to comment
Share on other sites

Ολες οι σχεσεις φθειρονται και σβηνουν ρε παιδια, τι λεμε τωρα;

Η αποσταση βοηθαει υποτιθεται κιολας να μην βαρεθεις.

Οπως και να χει, εξαρταται απο πολλους παραγοντες και πιστευω οτι αν οι συνθηκες ειναι ευνοικες και τα ατομα ειναι νορμαλ(οχι τρελα ζηλιαρηδες, τρελα επιρρεπης σε απιστιες κ.λ.π.) τοτε εχει τις ιδιες πιθανοτητες επιβιωσης με μια κανονικη σχεση.

 

Φυσικά και φθείρονται, αλλά κατά τη γνώμη μου, η απόσταση το μόνο που κάνει είναι να βοηθάει. Δεν συμφωνώ ότι βοηθάει στο να μην βαρεθείς.

 

Όπως επίσης και δεν συμφωνώ ότι μία σχέση εξ αποστάσεως μπορεί να έχει τις ίδιες πιθανότητες συμβίωσης με μία κανονική. Ξέρω από συγκεκριμένες περιπτώσεις ότι η απόσταση το μόνο που έκανε ήταν να «σπρώξει» τον ένα από τους δύο αλλού.

 

(Δεν μιλάω για μένα :p)

 

πολλές φορές εξαιτίας της απόστασης ωραιοποιείς καταστάσεις και πρόσωπα και όταν περάσεις λίγο παραπάνω χρόνο μαζί τους βλέπεις ότι τα πράγματα δεν είναι τόσο ρόδινα

 

Πάρα πολλές φορές. Όταν είσαι μαζί με κάποιον για λίγο χρόνο, προσπαθείς να τον εκμεταλλευτείς και γι' αυτό κάνεις τα στραβά μάτια σε πράγματα τα οποία θα σε ενοχλούσαν υπό άλλες περιπτώσεις.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και φθείρονται, αλλά κατά τη γνώμη μου, η απόσταση το μόνο που κάνει είναι να βοηθάει. Δεν συμφωνώ ότι βοηθάει στο να μην βαρεθείς.

 

Όπως επίσης και δεν συμφωνώ ότι μία σχέση εξ αποστάσεως μπορεί να έχει τις ίδιες πιθανότητες συμβίωσης με μία κανονική. Ξέρω από συγκεκριμένες περιπτώσεις ότι η απόσταση το μόνο που έκανε ήταν να «σπρώξει» τον ένα από τους δύο αλλού.

 

(Δεν μιλάω για μένα :p)

Ουτε εγω συμφωνω, γι αυτο εβαλα το "υποτιθεται".:p

 

Η αποσταση δεν θετει παντα "τοιχους" αναμεσα σε 2 ατομα. Μπορει καποιοι να εχουν μια σχεση απο κοντα και να εχουν μηδεν επικοινωνια π.χ., σε αντιθεση με 2 ατομα απο αποσταση. Μερικα πραγματα οντως δεν ειναι νορμαλ σε μια τετοια σχεση. Δεν ειναι νορμαλ να αγγιζεις τον αλλον 2 φορες τον μηνα ξερω γω, ουτε να μην μπορειτε να βγειτε για εναν καφε χωρις να μπεις σε τρενο/αεροπλανο/πλοιο πρωτα. Και ναι, πολλες φορες μπορει να σε σπρωξει αλλου, αλλα παιζουν κι αλλοι παραγοντες, η αποσταση απο μονη της καθαρα δεν σε σπρωχνει, εκτος κι αν πεις οτι δεν αντεχεις χωρις σεκς πανω απο βδομαδα οποτε οκ.:p

Πάρα πολλές φορές. Όταν είσαι μαζί με κάποιον για λίγο χρόνο, προσπαθείς να τον εκμεταλλευτείς και γι' αυτό κάνεις τα στραβά μάτια σε πράγματα τα οποία θα σε ενοχλούσαν υπό άλλες περιπτώσεις.

Σ'αυτο συνεφωνω. Πολλες φορες δινεις τοπο στην οργη ή προσπερνας πραγματα τα οποια συσσωρευονται και καποια στιγμη τσουπ! Και χωριζεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν από τώρα σκέφτεσαι το τέλος αυτής της σχέσης το οποίο απ'ό,τι λες παίζει να'ναι κ σε 1-2 βδομάδες μήπως θα έπρεπε να το ξανασκεφτείς?συνήθως ζευγάρια που είναι πολύ καιρό μαζί κ δεν θέλουν να χωρίσουν,τότε κρατάνε μια σχέση απόστασης.στη δικιά σου περίπτωση ούτε σε πολυκαίει η κοπέλα(αν ήδη ψιλοβαρέθηκες),έχετε κ το πρόβλημα της απόστασης,τι άλλο θες?σχέσεις μικρότερες από μήνα δε βασίζονται σε συναισθήματα,δηλαδή το πολύ να θέλετε να ικανοποιήσετε την κάψα σας(ωραία τα λέω:p),εσείς όμως ούτε αυτό δε θα'χετε καλά καλά!οπότε ποιος ο λόγος?άσε που μπορεί η κοπέλα(ή κ εσύ γιατί ποτέ δεν ξέρεις)να κολλήσει κ μετά ποιος το σώζει?θα έλεγα να μην το συνεχίσεις αφού απο τα λεγομενα σου φαίνεται ότι είσαι απλώς ενθουσιασμένος τώρα κ τίποτα παραπάνω.όμως εσύ ξέρεις καλύτερα απ'όλους τι θες,σωστά?

 

μην εισαι τοσο σιγουρη οτι ξερω τι θελω:p!πλακα κανω...αλλα ναι συμφωνω απολυτα μαζι σου..γι'αυτο το σκεφτομαι!απλα οταν την γνωρισα κολλησα(ετσι νομιζα!!!-γενικα κολλαω πολυ δυσκολα,αλλα ενθουσιαζομαι ευκολα:wacko:)..&δεν ηθελα να την χασω!&ειπαμε ας δοκιμασουμε&οσο κρατησει...

 

Θεωρώ ότι όταν μια σχέση ξεκινάει με απόσταση τότε σε κάποια φάση αργά ή γρήγορα θα τελειώσει διότι όταν δεν έχεις ζήσει πράγματα που να σας ενώνουν τότε είναι δύσκολο (δεν θα πω ακατόρθωτο) να κρατηθεί η σχέση..

 

ισως πρεπει να πεις ακατορθωτο...

 

Ολες οι σχεσεις φθειρονται και σβηνουν ρε παιδια, τι λεμε τωρα;

Η αποσταση βοηθαει υποτιθεται κιολας να μην βαρεθεις.

Οπως και να χει, εξαρταται απο πολλους παραγοντες και πιστευω οτι αν οι συνθηκες ειναι ευνοικες και τα ατομα ειναι νορμαλ(οχι τρελα ζηλιαρηδες, τρελα επιρρεπης σε απιστιες κ.λ.π.) τοτε εχει τις ιδιες πιθανοτητες επιβιωσης με μια κανονικη σχεση.

 

εχω αρχισει να απορω με το τι εστι κανονικη σχεση!φιλη μου τα εχει με ενα παιδι(μενουν&οι δυο αθηνα)&βλεπονται μια φορα την εβδομαδα..δηλαδη αν εγω την βλεπω 1φορα την εβδομαδα απλα αυτη μενει επαρχια ποια η διαφορα?:blink:...

 

πολλές φορές εξαιτίας της απόστασης ωραιοποιείς καταστάσεις και πρόσωπα και όταν περάσεις λίγο παραπάνω χρόνο μαζί τους βλέπεις ότι τα πράγματα δεν είναι τόσο ρόδινα

 

παρα πολυ σωστη..την εχω πατησει πολλες φορες!!!

 

- - - - - - - - - - - - - - - -

βασικα υποτιθεται θα την εβλεπα αυριο(&τοτε θα αποφασιζα αν πρεπει να το συνεχισω)!αλλα μαλλον δεν μπορει οποτε τωρα θα πρεπει να την δω το αλλο σαββατοκυριακο!!!μαλλον ηρθε γρηγορο τελος για μια ακομη σχεση;)!..thx για ολες τις αποψεις,με βοηθησαν λιγακι:)!..

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για τους γνώστες, για 1ο ραντεβού στην Αθήνα στο Θησείο συγκεκριμένα

έχει καμιά καλή καφετέρια με χαμηλή μουσική;

 

Ευχαριστώ,

Μάνος

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω συμφωνω, γι αυτο εβαλα το "υποτιθεται".:p

 

Η αποσταση δεν θετει παντα "τοιχους" αναμεσα σε 2 ατομα. Μπορει καποιοι να εχουν μια σχεση απο κοντα και να εχουν μηδεν επικοινωνια π.χ., σε αντιθεση με 2 ατομα απο αποσταση. Μερικα πραγματα οντως δεν ειναι νορμαλ σε μια τετοια σχεση. Δεν ειναι νορμαλ να αγγιζεις τον αλλον 2 φορες τον μηνα ξερω γω, ουτε να μην μπορειτε να βγειτε για εναν καφε χωρις να μπεις σε τρενο/αεροπλανο/πλοιο πρωτα. Και ναι, πολλες φορες μπορει να σε σπρωξει αλλου, αλλα παιζουν κι αλλοι παραγοντες, η αποσταση απο μονη της καθαρα δεν σε σπρωχνει, εκτος κι αν πεις οτι δεν αντεχεις χωρις σεκς πανω απο βδομαδα οποτε οκ.:p

 

Σ'αυτο συνεφωνω. Πολλες φορες δινεις τοπο στην οργη ή προσπερνας πραγματα τα οποια συσσωρευονται και καποια στιγμη τσουπ! Και χωριζεις.

 

Συμφωνούμε απόλυτα then! :D

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...