Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι πολυ απλο φιλε john και απολυτα λογικο. Γιατι στον νεο 'ερωτα' εχουν δει κατι που απλα το θελουν εκεινη τη στιγμη και δεν ξερουν αν θα τους κατσει αργοτερα. Γιατι να διακινδυνεψουν μια κατα πασα πιθανοτητα σταθερη και 'ευκολη' σχεση απλα για να κανουν την τρελα τους? Το ιδιο ισχυει και για τους αντρες φυσικα

Συμφωνώ απόλυτα! Με κάλυψες!:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτο με τα πιθηκια ειναι αρκετα καλο!!! χαχαχαχαχαχαχαχ

Νταξει βεβαια να πουμε οτι ευτυχως δεν ειναι ολοι ετσι!!! Προσωπικα οταν ηθελα καποια αλλη (το τρελο τον ερωτα), χωριζα αν ειχα κοπελα εκεινη τη περιοδο! Μια φορα μου εχει τυχει αυτο!

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε την καλοσύνη βοηθήστε με. λοιπόν είχα σχέση με μια πολύ καλή κοπέλα για 3 μήνες, προχθές μου είπε ότι θέλει να μείνει λίγο μονή της, δεν μου εξήγησε τίποτα άλλο. Μου είπε μόνο ότι δεν φταις εσύ, εσύ έχεις άλλες ανάγκες από μια σχέση ( να σημειώσω δεν την είχα πιέσει ποτέ να κάνουμε τίποτα) , και ότι σου αξίζει κάποια καλύτερη… εγώ έχω πειραχτεί πολύ… δεν θέλω να την χάσω… την σκέπτομαι συνεχεία. μου λένε όλοι ( ακόμα και η αδελφή της) φτύσε την λίγο και να δεις θα γυρίσει, τι μπορώ να κάνω για να την φέρω πίσω?
Link to comment
Share on other sites

να την φτυσεις. Καλα σου λενε ολοι. Θα πονεσεις σιγουρα, θα βασανιστεις αλλα φτυστη. Το πιθανοτερο ειναι να εχει τελειωσει ηδη η σχεση σας και να θελει να στο πει ευγενικα. Αν συμβαινει αυτο, ακομα και να 'μασησει' με το φτυσιμο απλα κερδιζεις λιγες μερες/βδομαδες παραπανω μεχρι να ξαναβαρεθει και παλι τα ιδια. Προσωπικη μου γνωμη και εμπειρια παντα. Αν δεν συμβαινει κατι αλλο το οποιο δεν δυναμαι να γνωριζω, το πιθανοτερο ειναι να σε βαρεθηκε και να στο λεει ευγενικα. Αν μπορεις μαθε με πλαγιο τροπο αν παιζει κατι αλλο
Link to comment
Share on other sites

Ποσο χρονωνε ειναι; Αυτα τα "δεν φταις εσυ, θελω να μεινω λιγο μονη, σου αξιζει κατι καλυτερο" ειναι παντελως ηλιθια κλισε που μονο την ανωριμοτητα της φανερωνουν. Και την αδυναμια της να σου πει στα ισια οτι δεν.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ε ειναι λιγο μικρη, 16 και εγω 19... αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι αλλαξε μεσα σε μια βδομαδα... αυτο με σκοτωνει... ειμασταν μια χαρα πριν, για το μονο που μετανιωνω ειναι οτι την στεναχωρισα στα γεννεθλια της, δεν μπορουσε να βγει, και εκανα οτι νευριασα και που δεν θα βγουμε, και της μιλαγα ψυχρα και αποτομα...
Link to comment
Share on other sites

Aν σε χωρισε γι'αυτο....με το συμπαθειο κιολας αλλα...μακρυααα...φαινεται η ανωριμοτητα της ηλικιας της. Βρες αλλη
Link to comment
Share on other sites

ε ειναι λιγο μικρη, 16 και εγω 19... αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι αλλαξε μεσα σε μια βδομαδα... αυτο με σκοτωνει... ειμασταν μια χαρα πριν, για το μονο που μετανιωνω ειναι οτι την στεναχωρισα στα γεννεθλια της, δεν μπορουσε να βγει, και εκανα οτι νευριασα και που δεν θα βγουμε, και της μιλαγα ψυχρα και αποτομα...

 

ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΕΣ;

ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ!

 

Δεν έχουν ανάγκη οι γυναίκες αγόρι μου!

Αντέχουν!

:p

 

Πρόσεχε τον εαυτό σου και...

...πάμε γι' άλλα!

;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εμενα μου χει τυχει κατι παρομοιο!! Κι εμενα μου λεγε διαφορα τετοια μια πρωην μου, θελει να μεινει μονη διαλλειμα και τετοια! Η ιστορια ηταν οτι μαλλον ηθελε να ξαναγυρισει στο πρωην της! Της εδειξα οτι δεν εχω προβλημα για το χρονο που θελει (φαινομενικα παντα, γτ ειχα και νευρα για το δουλεμα)! Μετα απο 2 μερες της λεω να βγουμε και συνεχιζει το μασημα οποτε κι εγω ηρεμος σηκωνομαι κι φευγω χωρις να πω ουτε γεια! Ε περιτο να σου πω οτι ολο το βραδυ ειχα μηνυματα συγνωμης στο κινητο και τα ξαναφτιαξαμε! ΦΤΥΣΤΗΝΕ! Θα πονεσει αλλα μπορει και να πιασει, αν δε πιασει παλι κερδισμενος θα βγεις γτ δε θα γινεις το σκυλακι της και δε χασεις την αξιοπρεπεια σου!

Συμφωνω και επαυξανω με τον steliosnikaia!!!!! Κοιτα εσυ να σαι καλα και θα ερθουν καλυτερες γυναικες για τη παρτη σου!! Χαλαρα πρεπει να αντιμετωπιζεις τη ζωη!!

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον Τζον, παρτε τα χαλαρα τα πραγματα. Οτι ειναι να γινει, θα γινει αν θελετε και οι δυο σας.

Οσο για τον Πανο, τι τα ηθελες τα μουτρα? Δεν ηταν αναγκη να κανεις μουτρα , αφου ησουν καλα με την κοπελα σου. Αλλα σιγουρα κατι αλλο συμβαινει και δεν ειστε μαζι. Μπορει να μη σε θελει τελικα και να αναθεωρησε την αποψη της για τη σχεση σας...

Μην πιεζεις τα πραγματα, δωσε της χρονο και θα στα πει ολα απο μονη της...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε την καλοσύνη βοηθήστε με. λοιπόν είχα σχέση με μια πολύ καλή κοπέλα για 3 μήνες, προχθές μου είπε ότι θέλει να μείνει λίγο μονή της, δεν μου εξήγησε τίποτα άλλο. Μου είπε μόνο ότι δεν φταις εσύ, εσύ έχεις άλλες ανάγκες από μια σχέση ( να σημειώσω δεν την είχα πιέσει ποτέ να κάνουμε τίποτα) , και ότι σου αξίζει κάποια καλύτερη… εγώ έχω πειραχτεί πολύ… δεν θέλω να την χάσω… την σκέπτομαι συνεχεία. μου λένε όλοι ( ακόμα και η αδελφή της) φτύσε την λίγο και να δεις θα γυρίσει, τι μπορώ να κάνω για να την φέρω πίσω?

Φτύστην. Βρήκε άλλον.

Link to comment
Share on other sites

Μην πιεζεις τα πραγματα, δωσε της χρονο και θα στα πει ολα απο μονη της...

 

απο ποτε οι γυναικες λενε τα πραγματα οπως εχουν απο μονες τους?:confused: η θα τα μαθεις απο τριτο η δεν θα τα μαθεις ποτε!!

Link to comment
Share on other sites

απο ποτε οι γυναικες λενε τα πραγματα οπως εχουν απο μονες τους?:confused: η θα τα μαθεις απο τριτο η δεν θα τα μαθεις ποτε!!

Τα λενε... Τα λενε... Αν δε δωσεις σημασια, τα λενε... Δεν μπορουν να τα κρατησουν μεσα τους. Τα φανερωνουν, αν οχι αμεσα, εμμεσα ναι.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Όταν το μάθει δεν θα γίνει τίποτα,θα εκνευριστεί,θα βρίσει,θα ηρεμίσει,θα κοιμηθεί,θα ξυπνήσει,θα εκνευριστεί με τον εαυτό του,θα το σκεφτεί ότι σαν επιλογή ήταν λάθος,θα πει ότι υπάρχουν και σοβαρότερα πράγματα και η ζωή είναι μικρή για να δίνεις βάση στις π**νες,το επίπεδο του μισογυνισμού του θα ανέβει μια σκάλα και σε μια βδομάδα θα χτυπάει ακόμα μικρότερες γυναίκες.Κερατική γονιδιακή κληρονομική ανοσία και συμπεριφορά.

 

Ωραίος τίτλος για βιβλίο αυτός...Έχει ένα point ο tsatsos μην πω και 2....

 

Εξαρτάται όμως από ποιον το μαθαίνει ο κερατάς.. Αν το μάθει από μονος του ειναι χειρότερο.. Τώρα αν του το πει η άλλη από προσωπική εμπειρία υπάρχουν 2 περιπτώσεις : 1. Να την βρίσει , να σκεφτεί κ επειδή την αγαπάει να την συγχωρέσει, 2. να την βρίσει κ να την στείλει.. Πάντως το βρίσιμο ειναι αναπόφευκτο...!:lol:

 

Δεν νομίζω η 1η περίπτωση να ισχύει τόσο πολύ..Να την βρίσει σίγουρα παίζει αλλά το να σκεφτεί πόσο την αγαπάει και να την συγχωρέσει δεν το βλέπω εφικτό τουλάχιστον για το άμεσο μέλλον δλδ βλέπε αύριο το πρωί..Σε κανά 5χρόνια μπορεί...

 

Εχεις δίκιο...Η αλήθεια είναι οτι θέλει πολύ προσοχή... Κ ειδικά αν ό άλλος το μάθει από μόνος του αλλα κ αν του το πεις εσυ ο ιδιος. Συγκεκριμένα ο πρώην φιλος μου μου είχε πει με πολύ σοβαρό ύφος : εκτιμώ το ότι μου το είπες γιατί αν το είχα καταλάβει από μονος μου θα σου έκανα κακό. Θέλει μεγάλη προσοχή.. Κ αν θέλουμε να το πούμε καλό ειναι να αποφεύγουμε να το λέμε από κοντα γιατι δεν ξερεις πως θα αντιδράσει ο αλλος.

 

Μπορείς να πάρεις αποστάσεις ασφαλείας...4-5 μέτρα νομίζω είναι αρκετά άσε που παίζει και το σενάριο της κλειστής πόρτας..Δλδ αυτός απέξω από την πόρτα του διαμερίσματος και εσύ από μέσα και του λες πως έχει το όλο θέμα..Το πολύ πολύ να σπάσει καμιά πόρτα αλλά θα προλάβει κάποιος να ειδοποιήσει την αστυνομία άρα θα την γλιτώσεις (όχι εσύ προσωπικά αλλά γενικά)

 

Ειναι πολυ απλο φιλε john και απολυτα λογικο. Γιατι στον νεο 'ερωτα' εχουν δει κατι που απλα το θελουν εκεινη τη στιγμη και δεν ξερουν αν θα τους κατσει αργοτερα. Γιατι να διακινδυνεψουν μια κατα πασα πιθανοτητα σταθερη και 'ευκολη' σχεση απλα για να κανουν την τρελα τους? Το ιδιο ισχυει και για τους αντρες φυσικα

 

Τότε κατ'εμέ χάνουν το νόημα του έρωτα...Δλδ το να ρισκάρεις κάποια δεδομένα πράγματα για κάτι καινούργιο...Να κάνεις αυτήν την τρέλα..

 

Φτύστην. Βρήκε άλλον.

 

+1...Είτε έχει βρει είτε δεν έχει βρει κοίταξε να βρεις κάτι άλλο..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σου!

Άλλο κακό να μη σε βρει...

:D:D:D:D:D

αν με βγει και αυτο σε κακο...παει μετα..του χρονου παλι!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αστο διαολο ρε, εσυ ερωτευεσαι καθε βδομαδα. Πφ.

πριν 2 βδομαδες δεν ημουν :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Κυριες/κυριοι...ερωτευτηκα!!! :love:

 

Αμ για αυτό κάνει ακόμα ζέστη...Δεν το έλεγες νωρίτερα να μην κατεβάζω τσάμπα τα χειμωνιάτικα?!?Έφαγα ολοκληρο ΣΚ να τα φτιάξω...:lol: ...Πάντως πέρα από την πλάκα μπράβο σου!!!

 

 

αν με βγει και αυτο σε κακο...παει μετα..του χρονου παλι!

 

Όταν λες του χρόνου εννοείς το 2009?!?Γιατί δεν είναι και πολύ μακριά..Καμιά 80μέρες...

 

Αστο διαολο ρε, εσυ ερωτευεσαι καθε βδομαδα. Πφ.

 

Τόσο καλά ε?!?

 

πριν 2 βδομαδες δεν ημουν :p

 

Και σε 2 βδομάδες από τώρα θα είσαι?!?Ιδού η απορία..

 

Εγω ειμαι ενα βημα πριν.Και προτιμω να μεινω εκει.

 

Κακώς..Το 1 βήμα μετά είναι όλα τα λεφτά...Trust me on that...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

 

 

Κακώς..Το 1 βήμα μετά είναι όλα τα λεφτά...Trust me on that...

 

Δεν ξερω, την προηγουμενη φορα δεν μου βγηκε σε καλο......:cry:

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω μια απορια.

ειναι καποιος ο οποιος ειναι παντρεμενος αλλα νομιζω με φλερταρει.

νομιζα δηλαδη μεχρι πριν λιγες μερες που μου επιασε την κουβεντα για αντρες και μου ελεγε πως πρεπει να μου βρει εναν και γενικα ρωταγε πως τον θελω τι ηλικιες μου αρεσουνε και εψαχνε να βρει απο γνωστους του τι θα μου τεριαζε..με ρωτησε για την προιγουμενη σχεση μου πως χωρισαμε κτλ στην αρχη απορησα αλλα στο τελος μου πεταξε "αν ειναι παντρεμενος σε πειραζει?" ..

εσεις πως θα το περνατε ολο αυτο? οτι παιζει οτι με δουλευει η οτι θελει απλα να μου βρει εναν καλο αντρα?

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...