Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΝΑΙ!!!!μου λεει δεν ηξερα τι να κανω...χτυπουσε η καρδια της σαν τρελη..τα ειχε χασει...με επιανε το χερι να σταματησω,με γρατσουνουσε(καλα αυτο το κανει και σε αλλες στιγμες :p)...

φωτι..κρατιομουν απο το κατω μερος της καρεκλας...φαντασου...:whistle:

@Toxicity θενξ ρε..αλλα να σου πω κατι?αυτο που την ειχα πολυ << free >> γινοταν εδω κ ενα χρονο...

και ξες κατι?

αν το αφηνα παλι να περασει ετσι..μετα εγω θα ενιωθα ηλιθιος γιατι δεν εκανα κατι(θα ειχα χαλαστει και θα το λεγα στην κοπελα μου,και θα μου απαντουσε,εε και γιατι δεν εκανες κατι?:whistle:...τωρα ειμαι ενταξει με τον εαυτο μου..και για την συμπεριφορα μου,πιστευω οτι δεν θα μπορουσα να ειμαι πιο ΟΚ..)..παντως..ευτυχως ειδε και την αλλη πλευρα μου,γιατι με τον <<ερωτα>> αλλιως με ειχε συνηθισει..

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να καταλαβω τι σε πειραξε

που μιλησε με αλλον?που αγκαλιασε και φιλησε για να χαιρετισει αλλον?

που σηκω8ηκε απο την καρεκλα της για να του μιλησει?

 

πολυ ακυρο και υπερβολικο σε βρισκω

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

mmmm...εσυ τι αλλο θα λεγες?:p

τεσπα..δεν την φιλησε μονο..την αγκαλιασε,την πειραζε..(μαλλια χερια κτλ)..

και ολα αυτα μπροστα μου..καλα..οταν του ειπα μην την ακοαυμπας και μου λεει ειρωνικα<τι??,τι ειπες δεν ακουσα??>:mad:

τι εχεις να πεις γι αυτο..?

Link to comment
Share on other sites

mmmm...εσυ τι αλλο θα λεγες?:p

τεσπα..δεν την φιλησε μονο..την αγκαλιασε,την πειραζε..(μαλλια χερια κτλ)..

και ολα αυτα μπροστα μου..καλα..οταν του ειπα μην την ακοαυμπας και μου λεει ειρωνικα<τι??,τι ειπες δεν ακουσα??>:mad:

τι εχεις να πεις γι αυτο..?

Μα μπορεί να είναι φίλος της από παλιά, μπορεί να γνωρίζονται από παιδάκια, δεν είναι απαραίτητα κάτι πονηρό αυτό που έκανε...

 

(υ.γ. θα έρθεις να πάρεις το 7610; )

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

ακου πετρακο..αυτον τον ειχε γνωρισει περυσι σε εκεινο το καφε..τον ειδε 2-3 φορες..και στην τριτη της λεει αυτος..-θα μου χαρισεις το ονοματακι σου?-

απο τοτε πρεπει να την ειδε αλλη μια φορα περυσι και απο τοτε..την ειδε τελευταια φορα χθες(ετσι λενε οι φιλες της κι ετσι καταλαβα κι εγω,γιατι καπου σπουδαζει)..

 

ΥΣ: αναλογα αν θα φυγω χαλκιδικη..:)

Link to comment
Share on other sites

den katalaba to "mmmm...εσυ τι αλλο θα λεγες"

dld ti na kanoyme?na sou dosoume dikio eno exeis adiko?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

kai esi pos eisai sigoyri oti exei adiko ? mporei ontos na einai kolopaido o allos kai na goystarei tin kopelia toy , re ti lete tora! pate kala ? tha mas gam... kai tis gynaikes mas? re aei apo dw , varate kai gam... toys poyst....

Μάλλον αρχίσαμε να ξεφεύγουμε... Ας ρίξουμε και μια ματιά στον τίτλο του θέματος. Δεν είναι "τόλμη και γοητεία" με τις υποθέσεις το ποιος θέλει την κοπέλα του άλλου... να μη ρίξουμε το επίπεδο...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτηκες καθόλου και την κοπέλα πως αισθανόταν όταν της μίλαγε αυτός ο φίλος της?

Τα ακριβώς ίδια έπαθα και εγώ στην αρχή με έναν παλιό φίλο μου που με είδε στο δρόμο με τον άντρα μου και ήρθε να με χαιρετήσει.Επειδή και ο δικός μου είναι παρεξηγιάρης και τα παίρνει χωρίς λόγο, δεν ήθελα να μιλήσω και πολύ στον φίλο μου γιατί δεν ήθελα να αγχώσω τον άντρα μου χωρίς λόγο. Και ήμουν σφιγμένη κλπ. Μήπως πρέπει και εσύ να καταλάβεις πόσο άβολα αισθανόταν η κοπέλα σου την συγκεκριμένη στιγμή ακριβώς επειδή δεν ήθελε να σου δώσει την λάθος ιδέα και να είναι σωστή απέναντί σου? Και να μην σε τσαντίσει και να μην παρεξηγηθείς χωρίς να υπάρχει λόγος. Αν σε έγραφε στα παλιά της τα παπούτσια θα ήταν κολλημένη με τον φίλο της που ήρθε να την χαιρετήσει.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια!!!με ενα γνωστο της μιλησε η κοπελα!!!που το κακο?

δλδ εσυ κοστακη απο τοτε που εισαι με αυτη,δε μιλας με αλλα κοριτσια??γκουχου γκουχου...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ναι...γκουχου γκουχου...

 

ενταξει,μου περασε καπως απο χτες, τεσπα...απλα,ηταν κατι πρωτογνωρο..και γι αυτο αντεδρασα ετσι..

 

 

κ η κοπελα μου οντως ενιωθε πολυ αβολα μαζι του,τον απεφευγε και ειχε πολυ αγχος γιατι μερικες στιγμες με κοιτουσε και με καταλαβε που (:mad:)

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με την GreekCharmed όπως και ο ίδιος ανέφερες η κοπέλα τραβιόταν για να μην την ακουμπάει,πράγμα που σημαίνει οτι και για την ίδια δεν ήταν και τόσο ευχάριστη η συνομιλία μαζί της,οπότε ήταν λίγο τραβηγμένη η συμπεριφορά σου απέναντι της..όχι όμως και απέναντι του (ορθά έπραξες!!!) ;)
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

κωστακη! μεχρι εδω εφτασε η χαρη σου?

δεν θα μπεις σε διαδικασια να του σπασεις την μαπα!

η γνωμη μου... ειναι αυτη.

οτι εγινε εγινε...απο η στιγμη που η δικια σου τραβιοταν...μη στεναχωριεσαι...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

βράδυ σαββάτου κι εσύ 'σαι κάπου

άραγε πού να βρίσκεσαι για τι να λες

περνάει ο χρόνος βαρύς και μόνος

κι όλες τις σκέψεις μου για σένα δεν τις θες...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδια...σημερα ειχα τα πιο πολλα νευρα της ζωης μου..πηγα για βολτα με τον κολητο μου και την κοπελα μου με τις αλλες 3 κολιτες της..που λετε..εκει που παιζαμε ενα επιτραπεζιο(εγω απλα εκανα χαζομαρες)...ερχετε ενας..που -συμφωνα με τα λεγομενα των κολιτων της,ειχε να την δει ενα χρονο-,και την χαιρεταει..την λεει να σηκωθει..σηκωνεται..

την φιλαει στο μαγουλο σταυρωτα..τι κανεις πως τα περνας,μετα απο τα νευρα μου δεν ακουγα..με βλεπουν οι κολιτες της,μου λενε κωστα ηρεμησε...αυτος σε ολες ετσι κανει....εγω εν τω μεταξυ κρατιομουν απο την καρεκλα..σε μια στιγμη,επειδη η δικια μου τραβιοτανε για να μην την ακουμπαει αυτος..λεω,απο μεσα μου..αμα την ξαναακουμπησει ...και την ακουμπαει μετα απο λιγα δευτερολεπτα...του λεω..μην την ξαναακουμπησεις ρε μλκ...και μου απανταει με ειρωνικο υφακι...τι???τι ειπες δεν ακουσα..παω να σηκωθω,με κραταει ο κολιτος μου..το παλικαρακι το ερημο σε 1 λεπτο ειχε εξαφανιστει...τον εψαχνα αλλα κανεις δεν τον ειδε..:whistle:...

τεσπα..μετα απο τα πολλα νευρα μου..εβγαλα ολα τα αποθημενα στην κοπελα μου...οτι γινοταν εδω και 1 χρονο κ 4 μηνες..τα βγαλα σημερα...δεν ξερω τι με επιασε παντως ο κολιτος μου δεν με αναγνωρισε...:whistle:

φερθηκα ασχημα στην κοπελα μου,και ειλικρινα δεν ξερω αν το αξιζε..βεβαια,τι θα ακουγα τις κολητες της??και να γινοταν κατι αλλιως σιγα μην μου λεγανε την αληθεια..και τεσπα,μετα με παρακαλουσε να μην το δωσω αλλη εκταση,εγω συνεχιζα ακαταπαυστα να την <ταπωνω> με τις διαφορες συμπεριφορες της ολον αυτον τον καιρο..μαζι με αυτην,τα ακουγαν κ οι κολιτες της που κ αυτες λογο νευρων τις εβριζα,επειδη προσπαθουσαν να μου πουν οτι αυτος ετσι εκανε παντα ...

τεσπα,μετα μου ελεγε τι να εκανα,και μου αρεσε που εκανες αυτην την κινηση..(αλλα δεν της αρεσε επειδη πηγα να φωναξω ενα φιλαρακι καλο απο το εξω τραπεζι,επειδη ειχε μια παρεουλα 6-7 ατομα)..λες και με ειχε για ανικανο..:whistle:

και της λεω..καλα,την αλλη φορα θα το κανω κ πραξη..

τεσπα, μου ειπε,οτι εγω ειμαι καλο παιδι κ οχι κανενα αλητακι κτλ..

μετα τριβοταν εκανε ερανε..φτασαμε μπροστα στο σπιτι της,με χερετησε την χερετησα..μετα πηγε να φαει ο κολιτος μου με πηρε τηλεφωνο η κοπελα μου..και αρχιζε κ μου ελεγε να μην το επεκτινω κτλ,και μ ζητουσε συγνωμη γιατι δεν ηξερε τι να κανει,και χτυπουσε η καρδια της-αληθεια αυτο- εκεινη τη στιγμη κτλ..και μετα,μου λεει πρεπει να κοιμηθω αγαπη μου κ αρχισε να κλαιει και με αποχaiρετησε..

ρε παιδια τι να κανω???εκανα τπτ κακο?

χαλαρωσε ρε τυπα...που θα τα γ@μ@σεις ολα για ενα γεια...ατομα σαν και σενα χαλανε την πιατσα....δες την παρτι σου...και αν σε χαλαει ο τυπας να τουν την πεις στο τατ α τετ...

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να καταλαβω τι σε πειραξε

που μιλησε με αλλον?που αγκαλιασε και φιλησε για να χαιρετισει αλλον?

που σηκω8ηκε απο την καρεκλα της για να του μιλησει?

 

πολυ ακυρο και υπερβολικο σε βρισκω

εδω θα ερθω να διαφωνισω,

δε μου λες πες οτι εισαστε σε ενα καφε με γκομενο σου ετσι,

και ερχεται μια παρεα απο γυναικες οπου μια απο αυτες ηταν παλια γκομενα του δικου σου θα σε πειραζε αν¨

της μιλουσε?

την αγκαλιαζε ?

τη φιλουσε?

κτλ ε? και μην μου πεις οχι γιατι δυσκολα θα σε πιστεψω

 

παντα φιλικα

alexis2004

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

χαλαρωσε ρε τυπα...που θα τα γ@μ@σεις ολα για ενα γεια...ατομα σαν και σενα χαλανε την πιατσα....δες την παρτι σου...και αν σε χαλαει ο τυπας να τουν την πεις στο τατ α τετ...

ενταξει τι να κανουμε..δεν ειμαστε ολοι σαν την πιατσα τη δικια σου...εγω την παρτι μου την κοιταω μια χαρα,γι αυτο να σαι σιγουρος..και αυτο το ξερω μονο εγω..;)

Link to comment
Share on other sites

εδω θα ερθω να διαφωνισω,

δε μου λες πες οτι εισαστε σε ενα καφε με γκομενο σου ετσι,

και ερχεται μια παρεα απο γυναικες οπου μια απο αυτες ηταν παλια γκομενα του δικου σου θα σε πειραζε αν¨

της μιλουσε?

την αγκαλιαζε ?

τη φιλουσε?

κτλ ε? και μην μου πεις οχι γιατι δυσκολα θα σε πιστεψω

 

παντα φιλικα

alexis2004

mono pou en prokeimeno den htan prohn ths..an prosekses to onoma ths den hksere kala kala

 

oso gia to "an" pou les,otan exeis enan an8ropo dipla sou xronia,kserei ti se peirazei kai ti oxi kai dra katallhlos...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

mono pou en prokeimeno den htan prohn ths..an prosekses to onoma ths den hksere kala kala

οπα οπα..αυτο δεν μου λεει τιποτα

 

oso gia to "an" pou les,otan exeis enan an8ropo dipla sou xronia,kserei ti se peirazei kai ti oxi kai dra katallhlos...

 

 

 

ομως αυτη οπως λες πρεπει να ξερει τι τον ενοχλει,ετσι?

γιατι τοτε σhκωθηκε και......

 

ακομα δεν μου απαντησες , εσυ "an" γινοντουσαν ολα ?τι θα εκανες? θα σε εκνευριζε?

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Επαναφέρω το θέμα για να πω το συμπέρασμα του μήνα :p

Πολλές φορές αφήνουμε το χρόνο να χάνεται κυνηγώντας κάτι μακρινό και ίσως άπιαστο και μας ξεφεύγουν αυτά που βρίσκονται μπροστά στα μάτια μας... Και που τελικά αξίζουν πολύ... :love:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

πετρο,

συνηθως ετσι γινεται!

θέλουμε λάθος ανθρώπους και αφου το βλέπουμε οτι θα ταλαιπωρηθούμε εκεί εμεις κολλημένοι με την μπάλα!

μεχρι να ξυπνήσουμε!

μην ξεχνας οτι :"είμαστε οι επιλογές μας"

το 80% των γυναικων τις ελκυουν τα λαμογια

και δεν το κρυβω υπηρξα και εγω μια απο αυτες!

μεχρι να καταλαβω...μεχρι να παθω,να ξαναπαθω και να βαλω μυαλο!

πρεπει να περασουμε απο αυτο το σταδιο,για να δουμε τα καλυτερα!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

πετρο,

συνηθως ετσι γινεται!

θέλουμε λάθος ανθρώπους και αφου το βλέπουμε οτι θα ταλαιπωρηθούμε εκεί εμεις κολλημένοι με την μπάλα!

μεχρι να ξυπνήσουμε!

μην ξεχνας οτι :"είμαστε οι επιλογές μας"

το 80% των γυναικων τις ελκυουν τα λαμογια

και δεν το κρυβω υπηρξα και εγω μια απο αυτες!

μεχρι να καταλαβω...μεχρι να παθω,να ξαναπαθω και να βαλω μυαλο!

πρεπει να περασουμε απο αυτο το σταδιο,για να δουμε τα καλυτερα!

κι εγω το εχω παθει με τα λαμογια που λες!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

κι εγω το εχω παθει με τα λαμογια που λες!

 

χωρις να θελω να σε απογοητευσω..θα το ξαναπαθεις...

αν κρινω απο την ηλικια σου,έχεις πολυ δρόμο ακόμη,ασε που εισαι και

πολυ ευαισθητος οποτε...

μη φοβασαι ομως και εγω τα σκεφτομαι τωρα και γελαω!τοτε ομως ημουν :(

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

χωρις να θελω να σε απογοητευσω..θα το ξαναπαθεις...

αν κρινω απο την ηλικια σου,έχεις πολυ δρόμο ακόμη,ασε που εισαι και

πολυ ευαισθητος οποτε...

μη φοβασαι ομως και εγω τα σκεφτομαι τωρα και γελαω!τοτε ομως ημουν :(

δεν ξερω αν το ξαναπαθω και ποσες φορες ακομη....

αλλα προσεχω αρκετα πλεον ;)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...