Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιεα, ερωτες και βλακειες.

 

θα συμφωνησω... αφου τελικα περναμε καλα και χωρις, τι καθομαστε και παλευουμε;; ;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μηπως θα γινει καποια επανασυνδεση?? αμεσα?

εσεις καλα τα πηγαινατε απ'οσο μου ειχες πει...

εγινε κατι χοντρο?

 

Είχαν γίνει κάποιες χοντράδες...Χθές που μιλήσαμε μου έλεγε τα κλασσικά " δεν ξέρω τι αισθάνομαι,δεν έχω δύναμη να συνεχίσω , δε μπορώ μπλα μπλα" ε της είπα κι εγώ καλή τύχη και το κλείσαμε..Μετά με πήρε τηλ. κλαίγοντας και μου έλεγε τα δικά της..Τώρα το πρωί ήρθε απ' το σπίτι μου πρίν πάει σχολείο και τα ψιλοβρήκαμε..Αλλα φοβάμαι μη το κάνει εξαναγκαστκά..Δηλαδή να μή νιώθει το ίδιο απλά να το κάνει απο...συνήθεια... :X

Link to comment
Share on other sites

Γιεα, ερωτες και βλακειες.

 

θα συμφωνησω... αφου τελικα περναμε καλα και χωρις, τι καθομαστε και παλευουμε;; ;);)

 

 

:p

(Πλάκα κάνω)!

 

Η μοναξιά, δεν παλεύεται...

:(

Link to comment
Share on other sites

Γιεα, ερωτες και βλακειες.

 

θα συμφωνησω... αφου τελικα περναμε καλα και χωρις, τι καθομαστε και παλευουμε;; ;);)

 

Καλά μην κάνετε τίποτα,βρείτε όμως μετά από κάποιους μήνες αγαμίας τον πρώτο αποτυχημένο που θα εμφανιστεί και ξεζουμίξτε τον γιατί έχετε και ανάγκες και εσείς σαν γυναίκες...χελ γιεα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιεα, ερωτες και βλακειες.

 

Καλά μην κάνετε τίποτα,βρείτε όμως μετά από κάποιους μήνες αγαμίας τον πρώτο αποτυχημένο που θα εμφανιστεί και ξεζουμίξτε τον γιατί έχετε και ανάγκες και εσείς σαν γυναίκες...χελ γιεα

κοιτα να δεις που θα συμφωνησω με τον τσατσουλινο..

καθιστε να αναλωνεστε σε πηδηματα μιας βραδιας(ή πολλων με το ιδιο συναισθημα) και οταν φτασετε τα 30+ τρεξτε εντρομες να βρειτε γαμπρο με ματια...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

η γενιά των κοριτσιών του cosmopolitan ... τύπου "πέτα Γιώτα την κιλότα", "τα 101 σκαλιά της αμαρτίας" κλπ. κλπ. κλπ...
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ρε αραχτε, εγω μια βλακεια ειπα και πλεξατε σεναριο.:lol:

 

 

Εγω μια χαρα ειμαι, ερωτευμενο και χαρωπο. Φτυστε με.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχαν γίνει κάποιες χοντράδες...Χθές που μιλήσαμε μου έλεγε τα κλασσικά " δεν ξέρω τι αισθάνομαι,δεν έχω δύναμη να συνεχίσω , δε μπορώ μπλα μπλα" ε της είπα κι εγώ καλή τύχη και το κλείσαμε..Μετά με πήρε τηλ. κλαίγοντας και μου έλεγε τα δικά της..Τώρα το πρωί ήρθε απ' το σπίτι μου πρίν πάει σχολείο και τα ψιλοβρήκαμε..Αλλα φοβάμαι μη το κάνει εξαναγκαστκά..Δηλαδή να μή νιώθει το ίδιο απλά να το κάνει απο...συνήθεια... :X

το θεμα ειναι εχετε γινει συνηθεια ο ενας στον αλλον αυτο ειναι δεδομενο...και δεν μπορεις να χωρισεις απο την μια στιγμη στην αλλη,εκτος αν πεις ΤΕΛΟΣ!

ειναι σαν το τσιγαρο..δεν μπορεις να αποκοψεις απο καποιον λιγο λιγο..θελει μια κι εξω.

οποτε δεν νομιζω να ειναι μονο απο συνηθεια..αλλα σε γουσταρεις κιολας..

δεν εισασταν και2-3 μηνες...εισασταν καιρο!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Είχαν γίνει κάποιες χοντράδες...Χθές που μιλήσαμε μου έλεγε τα κλασσικά " δεν ξέρω τι αισθάνομαι,δεν έχω δύναμη να συνεχίσω , δε μπορώ μπλα μπλα" ε της είπα κι εγώ καλή τύχη και το κλείσαμε..Μετά με πήρε τηλ. κλαίγοντας και μου έλεγε τα δικά της..Τώρα το πρωί ήρθε απ' το σπίτι μου πρίν πάει σχολείο και τα ψιλοβρήκαμε..Αλλα φοβάμαι μη το κάνει εξαναγκαστκά..Δηλαδή να μή νιώθει το ίδιο απλά να το κάνει απο...συνήθεια... :X

 

Έχει βρει άλλον, αλλά επειδή δεν είναι σίγουρο ακόμα, θέλει να σε έχει για καβάτζα.

Μετά από κανέναν μήνα, θα ακούσεις ότι έχει κάνει και σχέση.

Ο κερατάς τα μαθαίνει πάντα τελευταίος.

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει άλλον, αλλά επειδή δεν είναι σίγουρο ακόμα, θέλει να σε έχει για καβάτζα.

Μετά από κανέναν μήνα, θα ακούσεις ότι έχει κάνει και σχέση.

Ο κερατάς τα μαθαίνει πάντα τελευταίος.[/QUOT

 

χαχα αν ειναι δυνατον ρε mate....

:cry: :whip:
Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει άλλον, αλλά επειδή δεν είναι σίγουρο ακόμα, θέλει να σε έχει για καβάτζα.

Μετά από κανέναν μήνα, θα ακούσεις ότι έχει κάνει και σχέση.

Ο κερατάς τα μαθαίνει πάντα τελευταίος.[/QUOT

 

χαχα αν ειναι δυνατον ρε mate....

 

είναι το αδύνατο που γίνετα δυνατό...

 

Εκ πείρας...:(

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη κοριτσια αλλα αυτο το σεναριο παιζει παρα πολυ!!!!!

Μιλαω κι εγω εκ πειρας!!!!

Και δυστυχως ο κερατας το μαθαινει παντα τελευταιος!! Βεβαια οταν το μαθει να προσεξετε τι θα κανει???

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Όταν το μάθει δεν θα γίνει τίποτα,θα εκνευριστεί,θα βρίσει,θα ηρεμίσει,θα κοιμηθεί,θα ξυπνήσει,θα εκνευριστεί με τον εαυτό του,θα το σκεφτεί ότι σαν επιλογή ήταν λάθος,θα πει ότι υπάρχουν και σοβαρότερα πράγματα και η ζωή είναι μικρή για να δίνεις βάση στις π**νες,το επίπεδο του μισογυνισμού του θα ανέβει μια σκάλα και σε μια βδομάδα θα χτυπάει ακόμα μικρότερες γυναίκες.Κερατική γονιδιακή κληρονομική ανοσία και συμπεριφορά.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη κοριτσια αλλα αυτο το σεναριο παιζει παρα πολυ!!!!!

Μιλαω κι εγω εκ πειρας!!!!

Και δυστυχως ο κερατας το μαθαινει παντα τελευταιος!! Βεβαια οταν το μαθει να προσεξετε τι θα κανει???

Εξαρτάται όμως από ποιον το μαθαίνει ο κερατάς.. Αν το μάθει από μονος του ειναι χειρότερο.. Τώρα αν του το πει η άλλη από προσωπική εμπειρία υπάρχουν 2 περιπτώσεις : 1. Να την βρίσει , να σκεφτεί κ επειδή την αγαπάει να την συγχωρέσει, 2. να την βρίσει κ να την στείλει.. Πάντως το βρίσιμο ειναι αναπόφευκτο...!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια το καλο στην ολη υποθεση, αμα σου τυχει τετοιο σκηνικο, ειναι η εμπειρια που αποκτας. Εννοω οτι μετα αξιολογεις καλυτερα τη κοπελα με την οποια εχεις σχεση! Αλλα απο την αλλη αμα ειναι να στη κανει, θα στη κανει τι να λεμε τωρα!!!!

Το βρισιμο δε το γλυτωνει οντως!! Αλλα μη γινει και τιποτα χειροτερο δε ξερω, γιατι στη σημερινη κοινωνια πολλα γινονται!!

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο...Η αλήθεια είναι οτι θέλει πολύ προσοχή... Κ ειδικά αν ό άλλος το μάθει από μόνος του αλλα κ αν του το πεις εσυ ο ιδιος. Συγκεκριμένα ο πρώην φιλος μου μου είχε πει με πολύ σοβαρό ύφος : εκτιμώ το ότι μου το είπες γιατί αν το είχα καταλάβει από μονος μου θα σου έκανα κακό. Θέλει μεγάλη προσοχή.. Κ αν θέλουμε να το πούμε καλό ειναι να αποφεύγουμε να το λέμε από κοντα γιατι δεν ξερεις πως θα αντιδράσει ο αλλος.
Link to comment
Share on other sites

Εγω να ρωτησω τωρα κατι, αφου ολες ξερετε οτι αμα απιστισετε και το μαθουν τα αγορια σας θα χωρισετε! Δε πιστευω οτι υπαρχουν περιπτωσεις αντρων που να εχουν συγχωρεσει τετοιο πραγμα (εκτος αν εχουν κερατωσει κι αυτοι)! Γιατι δε χωριζετε πρωτα και μετα καντε οτι θελετε! Γιατι εφοσον πατε και με αλλον σημαινει οτι δε περνατε καλα με το νυν αγορι σας!!

Και αμα τη κανεις, καλυτερα να του το πεις φατσα καρτα, αν εχεις βεβαια τα κοτσια! Απο το τηλ ειναι ξεφτυλα!

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Εγω να ρωτησω τωρα κατι, αφου ολες ξερετε οτι αμα απιστισετε και το μαθουν τα αγορια σας θα χωρισετε! Δε πιστευω οτι υπαρχουν περιπτωσεις αντρων που να εχουν συγχωρεσει τετοιο πραγμα (εκτος αν εχουν κερατωσει κι αυτοι)! Γιατι δε χωριζετε πρωτα και μετα καντε οτι θελετε! Γιατι εφοσον πατε και με αλλον σημαινει οτι δε περνατε καλα με το νυν αγορι σας!!

Και αμα τη κανεις, καλυτερα να του το πεις φατσα καρτα, αν εχεις βεβαια τα κοτσια! Απο το τηλ ειναι ξεφτυλα!

Κοίτα μην το λες.. Εγώ ξέρω πολλές περιπτώσεις που τις έχουν συγχωρέσει.. Αν του το πεις φάτσα κάρτα υπάρχει κ μια περίπτωση να φας κ καμια σφαλιάρα στην καλύτερη περίπτωση...:p

Link to comment
Share on other sites

Οκ κοριτσια! Τωρα απαντηστε μου και στο δευτερο ερωτημα μου: Γιατι δε χωριζετε πρωτα και μετα καντε οτι θελετε! Γιατι εφοσον πατε και με αλλον σημαινει οτι δε περνατε καλα με το νυν αγορι σας!!
Hello !
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ απλο φιλε john και απολυτα λογικο. Γιατι στον νεο 'ερωτα' εχουν δει κατι που απλα το θελουν εκεινη τη στιγμη και δεν ξερουν αν θα τους κατσει αργοτερα. Γιατι να διακινδυνεψουν μια κατα πασα πιθανοτητα σταθερη και 'ευκολη' σχεση απλα για να κανουν την τρελα τους? Το ιδιο ισχυει και για τους αντρες φυσικα
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...