Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όλα τα κοριτσάκια της ηλικίας μου θέλουν σχέση, σχέση, σχέση...αμάν βρε...ασχοληθείτε και λίγο με τη ζωή σας...τις σπουδές σας...αλλά τελικά ποτέ δεν ήθελα αυτά που θέλουν οι περισσότεροι στην ηλικία μου...να αρχίσω να ανησυχώ; :rolleyes: :p

 

Άσε αυτό έχω παρατηρήσει κι εγώ! Τι κόλλημα για αποκατάσταση είναι αυτό; :p

 

Δεν έπαιζες με την Barbie στα 5-6; :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τα κοριτσακια της <ηλικιας> σας θελουν <σχεση>. Απλα δεν ξερουν πως χρησιμοποιειται αυτος ο ορος σωστα. Οπως, μπερδευουν τον ερωτα με την αγαπη με το σεξ με την αρπαχτη κτλπ κτλπ
Link to comment
Share on other sites

Άσε αυτό έχω παρατηρήσει κι εγώ! Τι κόλλημα για αποκατάσταση είναι αυτό; :p

 

Δεν έπαιζες με την Barbie στα 5-6; :p

 

στα 5-6 έπαιζα το Prince of Persia σε Dos...:lol: χωρίς πλάκα..:p

 

ναι όμως ρε Dead Angel...τι κόλλημα είναι αυτό με τις "σχέσεις" σε αυτή την ηλικία..όπως και να το παίρνει κανείς αυτό;έχουμε χρόνο γι'αυτά...πάρα πολύ χρόνο!εγώ έχει 2-3 μήνες που βγήκα από μια σχέση 1,5 χρόνων...και πλέον θέλω να ασχοληθώ λίγο με τον εαυτό μου...να κοιτάξω λίγο τις σπουδές μου (τρομάρα μου :P), να γυμναστώ λίγο γιατί σκούριασα 1 χρόνο χωρίς αθλητισμό....και αν κάτσει κάτι έκατσε..δεν πρόκειται να το κυνηγήσω όπως κάνουνε πολλές..

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εσυ εισαι περιπτωση ομως ρε συ γιατι ειχες σχεση 1,5 χρονο που οσο να 'ναι αν ο ερωτας δεν κρατησει τοσο τοτε σε κουραζει. Υποθετω αγαπησες κτλπ. Ποσες κοπελες στην ηλικια σου αγαπανε? Οι περισσοτερες το μπερδευουν με το σεξ..ισως και συ. Απλα, οπως και να το κανεις 1,5 χρονος ειναι πολυ ακομα και για 25αρηδες, ποσο μαλλον στα 17 :p

Γενικα υπαρχουν πολλοι παραγοντες. Η δικια μου γενια και η επομενη υποθετω οτι παιρνουν λαθος προτυπα.' Βρες καποιον απο νωρις αλλιως θα μεινεις μονη ' , ' Κανε σεξ απο νωρις αλλιως θα σε κοροιδευουν ' και τετοια τα οποια οδηγουν αγορια και κοριτσια νεαρα σε ηλικια σε 'σχεσεις'.

Γενικα, παντως, δεν βρισκω λαθος το μην θελει καποιος τη μοναξια, να μην θελει να ειναι μονος, να θελει ενα συντροφο συνεχεια. Οταν φυσικα, ξερει τι θελει και οχι οταν το κανει εις βαρος αλλων

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως σκοπεύω να μείνω στο ράφι....εκτός και αν γίνει κανένα θαύμα και πετύχω κάτι με το κόλλημά μου :p ή αν τύχει καμιά καλή περίπτωση....βαρέθηκα την γκρίνια :mad: αμάν εσείς οι άντρες

 

όλα τα κοριτσάκια της ηλικίας μου θέλουν σχέση, σχέση, σχέση...αμάν βρε...ασχοληθείτε και λίγο με τη ζωή σας...τις σπουδές σας...αλλά τελικά ποτέ δεν ήθελα αυτά που θέλουν οι περισσότεροι στην ηλικία μου...να αρχίσω να ανησυχώ; :rolleyes: :p

κι ομως γνωρισα μια κοπελαρα στην ηλικια σου...που δεν ειναι ετσι..και σκεφτεται λιγο διαφορετικα..:cool:

δεν ειναι σωστο να τους βαζουμε ολους στο ιδιο τσουβαλι!

Oσο για σενα δεν νομιζω να μεινεις στο ραφι..θα προοδευσεις σιγουρα!:p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

κι ομως γνωρισα μια κοπελαρα στην ηλικια σου...που δεν ειναι ετσι..και σκεφτεται λιγο διαφορετικα..:cool:

Εσυ φροντισε να σου φερνω μπουγατσες στην στενη.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εσυ εισαι περιπτωση ομως ρε συ γιατι ειχες σχεση 1,5 χρονο που οσο να 'ναι αν ο ερωτας δεν κρατησει τοσο τοτε σε κουραζει. Υποθετω αγαπησες κτλπ. Ποσες κοπελες στην ηλικια σου αγαπανε? Οι περισσοτερες το μπερδευουν με το σεξ..ισως και συ. Απλα, οπως και να το κανεις 1,5 χρονος ειναι πολυ ακομα και για 25αρηδες, ποσο μαλλον στα 17

Γενικα υπαρχουν πολλοι παραγοντες. Η δικια μου γενια και η επομενη υποθετω οτι παιρνουν λαθος προτυπα.' Βρες καποιον απο νωρις αλλιως θα μεινεις μονη ' , ' Κανε σεξ απο νωρις αλλιως θα σε κοροιδευουν ' και τετοια τα οποια οδηγουν αγορια και κοριτσια νεαρα σε ηλικια σε 'σχεσεις'.

Γενικα, παντως, δεν βρισκω λαθος το μην θελει καποιος τη μοναξια, να μην θελει να ειναι μονος, να θελει ενα συντροφο συνεχεια. Οταν φυσικα, ξερει τι θελει και οχι οταν το κανει εις βαρος αλλων

 

συμφωνώ σε όλα αυτά που λες...αλλά προσωπικά δεν είμαι άτομο που στηρίζεται σε στερεότυπα, και συνήθως δε με κοροϊδεύουν αν δεν κάνω κάτι όπως οι άλλοι γιατί θα βρω άκρη να τους την πω άγρια :p (και πίστεψέ με έχω ζήσει πολλές τέτοιες καταστάσεις). Γενικά δε με νοιάζει...κ ούτε τις υπόλοιπες κοπέλες θα έπρεπε να τις νοιάζει...όλοι βρίσκουνε το δρόμο τους, αλλά πρέπει πρώτα να κοιτάμε εμείς να νιώθουμε καλά με τον εαυτό μας και να είμαστε ευτυχισμένοι :)

 

Oσο για σενα δεν νομιζω να μεινεις στο ραφι..θα προοδευσεις σιγουρα!

 

θα προοδεύσω; :p αν εννοείς στον τομέα της επιστήμης των υπολογιστών τότε το δέχομαι γιατί αυτός είναι ο απώτερος στόχος μου :p

 

κι ομως γνωρισα μια κοπελαρα στην ηλικια σου...που δεν ειναι ετσι..και σκεφτεται λιγο διαφορετικα..

Εσυ φροντισε να σου φερνω μπουγατσες στην στενη.:p

 

που έμπλεξες πάλι βρε σερσερή; :p

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εσυ φροντισε να σου φερνω μπουγατσες στην στενη.:p

κι εσυ κανονισε να σε φερνω καλαμακια!!!:lol:

 

συμφωνώ σε όλα αυτά που λες...αλλά προσωπικά δεν είμαι άτομο που στηρίζεται σε στερεότυπα, και συνήθως δε με κοροϊδεύουν αν δεν κάνω κάτι όπως οι άλλοι γιατί θα βρω άκρη να τους την πω άγρια :p (και πίστεψέ με έχω ζήσει πολλές τέτοιες καταστάσεις). Γενικά δε με νοιάζει...κ ούτε τις υπόλοιπες κοπέλες θα έπρεπε να τις νοιάζει...όλοι βρίσκουνε το δρόμο τους, αλλά πρέπει πρώτα να κοιτάμε εμείς να νιώθουμε καλά με τον εαυτό μας και να είμαστε ευτυχισμένοι

 

 

θα προοδεύσω; :p αν εννοείς στον τομέα της επιστήμης των υπολογιστών τότε το δέχομαι γιατί αυτός είναι ο απώτερος στόχος μου

 

που έμπλεξες πάλι βρε σερσερή; :p

 

ετσι θα προοδευσεις!

δεν εμπλεξα...μωρε! αμαν! κατευθιαν να βγαλετε ειδηση!

κλεινει το θεμα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

κι εσυ κανονισε να σε φερνω καλαμακια!!!:lol:

 

 

 

ετσι θα προοδευσεις!

δεν εμπλεξα...μωρε! αμαν! κατευθιαν να βγαλετε ειδηση!

κλεινει το θεμα!

 

Μπιλλάκο εγώ σε πιστεύω!

 

Θα μας κάνεις κανένα κονέ; :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρειάζομαι ΑΜΕΣΗ βοήθεια γεια ένα μήνυμα..

Είμαι χάλια τωρα...

 

Σασ διηγούμαι περιλιπτικά την ιστορία...

Με μια κοπέλα από το παλιό μου σχολείο είχε αρχίσει κάτι να παίζεται από τον περασμένο απρίλια (η κοπέλα είναι πολύ ντροπαλή και δεν είναι "ξεβγαλμένη" πως να το πω...)

Τέλος πάντων, κρατήσαμε επαφή όλο το καλοκαίρι, με είδε σε ένα live πέταγε σπόντες ότι της αρέσω...

Ήρθε από το χωριό που μένει στην πόλη για να με δει...

Αυτά έγιναν πριν κανα μήνα... Ά, επείσης μου έκανε και ζήλιες όταν με είχε δει να μιλώ με κάτι φίλες μου...

Χτες λοιπόν την είδα στο παζάρι της πόλης μου (κάτι σα λουνα παρκ), τη χαιρέτησα αλλά αυτή μου γύρισε την πλάτη...

Μετά με πείρε τηλέφωνο η φίλη της η οποία παίζει το ρόλο της τσατσας, της είπα το τι συνέβη και μου είπε να κάνω γρήγορα κίνηση γιατί την πολιορκεί και ένας άλλος!!

Της στέλνω χτες το βράδυ μηνύματα μου λέει δεν με χαιρέτησε επειδή δεν με είδε...

Μετά από καμιά 15αριά μηνύματα (και αφού είχα φέρει την κουβέντα κατάλληλα) της λέω ότι μου αρέσει και της το λέω επειδή θέλω να είμαι εντάξη απέναντί της!!! Μου λέει ότι και αυτή θα μου πει... Το αφήνω εκεί...

Μόλις τώρα μου ήρθε μήνυμα από αυτή:

"Λοιπόν τωρα θα στα πω. Στην αρχή όταν άρχισες να κάνεις κινήσεις μου κίνησες την περιέργεια και μου άρεσες και εμένα. Αλλά δεν ξέρω είμαι κολλημένη με κάποιον που ξέρω ότι θα με πληγώσει αλλά τι να κάνω... Τεσπα δεν ήθελα να σε στεναχωρήσω και να σε πληγώσω. Αν θέλεις μπορούμε να μείνουμε μόνο φίλοι. Εάν θες βέβαια! (sorry)"

 

Σκευτόμουν να της απαντήσω:

"Μπα, δεν στεναχωριέμαι έτσι εύκολα εγώ! Όπως είναι δικιά σου επιλογή να μένεις κολλημένη, έτσι είναι και δικιά μου να πάω παρακάτω!! Ελα bb τώρα και άμα ξεκολλήσεις τα ξαναλέμε"

 

Helppppp!!!

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

τι help? θες να σου πουμε τι να απαντησεις?

παντως οχι αυτο που σκεφτεσαι...

απαντησε ενα "οπως νομιζεις" ή " οκ τα λεμε,αλλα μονο φιλικα απο εδω και περα" ή αν θες να το ριξεις στο μελο "οκ,εγω το ονειρο μου ουτε στο χαριζω,ουτε στο χρεωνω"(το ειχα πει πριν χρονια στον πρωην μου και οπου να ναι θα σηκωθει απο τα πατωματα...)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τι help? θες να σου πουμε τι να απαντησεις?

παντως οχι αυτο που σκεφτεσαι...

 

 

Εάν μπορείς να βοηθήσεις...:(

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Εάν μπορείς να βοηθήσεις...:(

στειλε οτι θελεις,ετσι κι αλλιως αφου δεν θα γινει κατι με το κοριτσακι..στο ειπε ξεκαθαρα οτι ειναι κολημενη..και της αρεσει κιολας.

φιλοι να μεινετε λιγο δυσκολα..γιατι δεν ξερουν να κρατανε φιλιες...οποτε στειλε οτι θελεις!

παιξτο Ελευθερος Τυπος! ή μαλλον τυπος της κυριακης! :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ε ειπα...δε σου κανει τπτ?

 

Της έστειλα αυτό που είπες... το τελευταίο...

 

Δεν είναι επειδή θέλω να γίνει κάτι πλέον, απλά γιατί έδειχνε ότι με γουστάρει επί 6 μήνες περίπου, δεν ήθελα να θίξω τον εγωισμό μου ας το πούμε..

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Της έστειλα αυτό που είπες... το τελευταίο...

 

Δεν είναι επειδή θέλω να γίνει κάτι πλέον, απλά γιατί έδειχνε ότι με γουστάρει επί 6 μήνες περίπου, δεν ήθελα να θίξω τον εγωισμό μου ας το πούμε..

 

σε εφαγε η τσατσα μου φαινεται φιλε μου...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Της έστειλα αυτό που είπες... το τελευταίο...

 

Δεν είναι επειδή θέλω να γίνει κάτι πλέον, απλά γιατί έδειχνε ότι με γουστάρει επί 6 μήνες περίπου, δεν ήθελα να θίξω τον εγωισμό μου ας το πούμε..

 

Της έστειλες το : "οκ, εγω το ονειρο μου ουτε στο χαριζω, ουτε στο χρεωνω";

:lol:

 

Κι' αν είναι μέλος του myphone, και το έχει ήδη διαβάσει;

:p

 

Πάμε γι' άλλα...

;)

Link to comment
Share on other sites

Εάν μπορείς να βοηθήσεις...:(

 

Καλά το μόνο σιγουρο ειναι οτι οτι κ να της πεις σε μελό κ ψυχοπονιάρικο εντύπωση δεν θα της κάνει...:( Οπότε αν σου ξαναστήλει μην το παίξεις κ πολύ φίλος αλλά να σαι λίγο αδιαφορος γιατι εμεις οι γυναικες εχουμε κ το κόλλημα οτι αν δουμε καποιον μονο φιλικα ετσι τον βλεπουμε για πάντα...

Βρε τράβα να βρεις καμια αλλη να ναι μόνο κολλημένη με την πάρτι σου!;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει φιλία ανάμεσα σε άντρες και γυναίκες.

(Εγώ και η FREAK εξαιρούμαστε)!

:p

 

:lol::lol::lol:

 

lowbap96, μην χάνεις τον χρόνο σου!

 

Πάμε γι' 'αλλα!

:cool:

Link to comment
Share on other sites

ή αν θες να το ριξεις στο μελο "οκ,εγω το ονειρο μου ουτε στο χαριζω,ουτε στο χρεωνω"(το ειχα πει πριν χρονια στον πρωην μου και οπου να ναι θα σηκωθει απο τα πατωματα...)

Ahaha

 

Na upotheso oti sta patomata epese apo ta gelia, edo kollaei kai to ROTFL pou leme.

Link to comment
Share on other sites

Ahaha

 

Na upotheso oti sta patomata epese apo ta gelia, edo kollaei kai to ROTFL pou leme.

Sorry FREAK αλλά έχει δίκιο :p

 

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα έκλεινα με την κοπέλα μου 1 χρόνο και 3 μήνες μαζί..Χωρίσαμε χθές...(κοινή απόφαση)...Γιατί είναι τόσο δύσκολο ρε ****το...? :cry:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα έκλεινα με την κοπέλα μου 1 χρόνο και 3 μήνες μαζί..Χωρίσαμε χθές...(κοινή απόφαση)...Γιατί είναι τόσο δύσκολο ρε ****το...? :cry:

μηπως θα γινει καποια επανασυνδεση?? αμεσα?

εσεις καλα τα πηγαινατε απ'οσο μου ειχες πει...

εγινε κατι χοντρο?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...