Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικότερα όταν είμαστε σε μια νεαρή ηλικία θέλουμε να κάνουμε πράγματα : ... να παντρεύτούμε...

 

εεεεε?????

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα και απο εμενα:)

ναι αν θα ειμαι με καποιον στα 26 μου θα θελω να ξερω που παει γιατι δεν εχω περιθωρια να περιμενω να χωρισουμε στα 30 και να μεινω να ξεκιναω απο την αρχη με καποιον και να με παρουνε τα χρονια..

καλως η κακως θελω να γινω μαμα:)

ολα ομως χαλαρα και οπου μας βγαλει

εξαλλου ευκολα κρινεις,ρισκαρωντας ξεχωριζεις και δυσκολα κρατς μια σχεση..

αλλα οπως και να εχει ζηστε το στο φουλ:)

 

Το μέλλον είναι αβέβαιο και γενικότερα μην βιάζεσαι να πάρεις αποφάσεις και μην σε αγχώνει ο χρόνος ή άλλες καταστάσεις .:)

 

Murphy’s Law: Τίποτα δεν είναι τόσο εύκολο όσο φαίνεται...:cool:

:X
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά έχω μια απορία και θα ήθελα οι άντρες να απαντήσουν..

 

Όταν ζητάς το τηλέφωνο από μια κοπέλα λογικά θέλεις να το χρησιμοποιήσεις...Η ερώτηση-απορία έχει 3 σκέλη...

 

α)τι μπορεί να σε κάνει να αλλάξεις γνώμη?

β)πόσο καιρό περιμένεις μέχρι να το χρησιμοποιήσεις

γ)και τι κάνεις?στέλνεις sms ή παίρνεις τηλέφωνο?!?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά έχω μια απορία και θα ήθελα οι άντρες να απαντήσουν..

 

Όταν ζητάς το τηλέφωνο από μια κοπέλα λογικά θέλεις να το χρησιμοποιήσεις...Η ερώτηση-απορία έχει 3 σκέλη...

 

α)τι μπορεί να σε κάνει να αλλάξεις γνώμη?

β)πόσο καιρό περιμένεις μέχρι να το χρησιμοποιήσεις

γ)και τι κάνεις?στέλνεις sms ή παίρνεις τηλέφωνο?!?

 

α)ο φοβος οτι μπορει να σε βλεπει σαν φιλο και επομενως θα φει πιτα,ειτε οτι δεν ειναι η καταλληλη στιγμη να κανει το βημα και απλα περιμενεις να σε γνωρισει πρωτα φιλικα(αν δεν γνωριζεστε καιρο)και σιγα σιγα να περασει στο ερωτικο.

β)αναλογα...μπορει και αμεσα(αν εχει παρει την αποφαση να κανει κινηση) μπορει και να το παει σιγα σιγα(για να σιγουρευτει πρωτα το τι παιζει) αν συβαινουν αυτα που ανεφερα ποιο πανω

γ)εγω θα εστελνα sms,αναλογα ομως δεν μας λες πως τον γνωρισες(πχ τον γνωρισες ενα βραδυ σε ενα club ,τον ξερεις εδω και καιρο και απλα δεν κανατε παρεα?)

ολα παιζουν ρολο για το πως θα κινηθεις...

ΥΓ πχ εγω αν σε ηξερα καιρο και ηθελα να παιχτει κατι μπορει να επαιρνα και τηλεφωνο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά έχω μια απορία και θα ήθελα οι άντρες να απαντήσουν..

 

Όταν ζητάς το τηλέφωνο από μια κοπέλα λογικά θέλεις να το χρησιμοποιήσεις...Η ερώτηση-απορία έχει 3 σκέλη...

 

α)τι μπορεί να σε κάνει να αλλάξεις γνώμη?

β)πόσο καιρό περιμένεις μέχρι να το χρησιμοποιήσεις

γ)και τι κάνεις?στέλνεις sms ή παίρνεις τηλέφωνο?!?

Να σου απαντήσω με ερώτηση;

Για ποιο λογο το δίνεις και μετά δεν απαντάς στα τηλέφωνα; Δλδ δίνεις σε κάποιον ψεύτικες ελπίδες;

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λογο το δίνεις και μετά δεν απαντάς στα τηλέφωνα; Δλδ δίνεις σε κάποιον ψεύτικες ελπίδες;

 

αυτο εινα ευκολο

απλα για να την καψουρευτει ακομα περισσοτερο:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειμαι κοπελα,αλλα νομιζω μπορω να απαντησω:lol:

 

α)εχει στον καταλογο του αλλα 1000 υποψηφια ονοματα κ παιρνει αλλου,τα ξαναφτιαχνει με μια πρωην,διαπιστωνει οτι δεν ειναι σε φαση,ενα ωραιο πρωι βλεπει φωτογραφια του μπραντ πητ κ αποφασιζει να το γυρισει κλπ:p

 

β)1 μερα -1 εβδομαδα(για πρωτη φορα).αν εχει θρασος,μπορει κ μετα απο 1 χρονο:D

 

γ)αν ντρεπεται λιγο,στελνει sms.αλλιως παιρνει τηλ;)

Link to comment
Share on other sites

Να σου απαντήσω με ερώτηση;

Για ποιο λογο το δίνεις και μετά δεν απαντάς στα τηλέφωνα; Δλδ δίνεις σε κάποιον ψεύτικες ελπίδες;

 

Την ερώτηση αυτήν την έκανα για αυτόν ακριβώς τον λόγο..Δλδ αν δεν έχεις σκοπό να πάρεις τηλ.γιατί ζητάς το τηλέφωνο του άλλου?

 

ειμαι κοπελα,αλλα νομιζω μπορω να απαντησω:lol:

α)εχει στον καταλογο του αλλα 1000 υποψηφια ονοματα κ παιρνει αλλου,τα ξαναφτιαχνει με μια πρωην,διαπιστωνει οτι δεν ειναι σε φαση,ενα ωραιο πρωι βλεπει φωτογραφια του μπραντ πητ κ αποφασιζει να το γυρισει κλπ:p

 

β)1 μερα -1 εβδομαδα(για πρωτη φορα).αν εχει θρασος,μπορει κ μετα απο 1 χρονο:D

 

γ)αν ντρεπεται λιγο,στελνει sms.αλλιως παιρνει τηλ;)

 

Δεν μπορώ να πω ότι δεν με κάλυψες αλλά θα ήθελα να ακούσω και άλλες γνώμες..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Την ερώτηση αυτήν την έκανα για αυτόν ακριβώς τον λόγο..Δλδ αν δεν έχεις σκοπό να πάρεις τηλ.γιατί ζητάς το τηλέφωνο του άλλου?

Εσύ γιατί το δίνεις και μετά ή δεν το σηκώνεις ή λες ότι σου δημιουργέι πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Εσύ γιατί το δίνεις και μετά ή δεν το σηκώνεις ή λες ότι σου δημιουργέι πρόβλημα;

 

Δεν το έχω κάνει ποτέ μου αυτό..Δλδ αν δεν μου αρέσει ο άλλος δεν θα δώσω το τηλέφωνο μου ώστε να βρεθώ μετά στην άσχημη για μένα θέση να του πω να μην με παίρνει τηλ.διότι άλλαξα γνώμη και δεν θέλω να πάω ας πούμε για καφέ μαζί του..Και ούτε δημιουργώ προβλήματα σε άτομα με τα οποία έχουμε ανταλλάξει τηλέφωνα με την προοπτική της περαιτέρω γνωριμίας αλλά δεν έχει δώσει ποτέ ο άλλος σημεία ζωής..

 

Απλή απορία είχα διότι ήταν το θέμα συζήτησης του κυριακάτικου καφέ με μια φίλη μου..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Είχα γνωρίσει πέρυσι τέλη Οκτώβρη στο αεροπλάνο μια κοπέλα, ανέβαινε από Χανιά στη Θεσσαλονίκη όπως κι εγώ, με την ίδια ανταπόκριση. Τελικά με μια καθυστέρηση χάσαμε την ανταπόκριση και πήγαμε για καφέ, όλα ωραία όλα καλά, και όταν την πήρα τηλ. μου στειλε μύνημα ότι της δημιουργώ πρόβλημα στη σχέση της....

Οπως και να χει, από τη στιγμή που ο άλλος δεν σου χει φερθεί άσχημα, γιατί δείχνεις τέτοια εικόνα δεν μπορώ να καταλάβω; Από τη στιγμή κιόλας που έχεις περάσει πολύ όμορφα με τον άλλον...Δλδ κόβεις κάθε δίαυλο επικοινωνίας γιατί; Για να μην στα "ρίξει" και του πεις "φίλε, έχω σχέση, σε βλέπω φιλικά";

Link to comment
Share on other sites

Είχα γνωρίσει πέρυσι τέλη Οκτώβρη στο αεροπλάνο μια κοπέλα, ανέβαινε από Χανιά στη Θεσσαλονίκη όπως κι εγώ, με την ίδια ανταπόκριση. Τελικά με μια καθυστέρηση χάσαμε την ανταπόκριση και πήγαμε για καφέ, όλα ωραία όλα καλά, και όταν την πήρα τηλ. μου στειλε μύνημα ότι της δημιουργώ πρόβλημα στη σχέση της....

Οπως και να χει, από τη στιγμή που ο άλλος δεν σου χει φερθεί άσχημα, γιατί δείχνεις τέτοια εικόνα δεν μπορώ να καταλάβω; Από τη στιγμή κιόλας που έχεις περάσει πολύ όμορφα με τον άλλον...Δλδ κόβεις κάθε δίαυλο επικοινωνίας γιατί; Για να μην στα "ρίξει" και του πεις "φίλε, έχω σχέση, σε βλέπω φιλικά";

 

h kopela mallon thn periodo pou gnwristikate ta eixe tsougrisei me ton desmo ths kai giauto sou edwse to thl. mallon to ekane apo egwismo xwris na thelw na se prosvalw.ee otan gyrise ta xanavrikane kai sou leei ti na kanw twra, aston kalytera.ANWRIMOTHTES FILE MOU ANWRIMOTHTES. tetoia kanoun merikes kai mas xalane thn mostra;)

Link to comment
Share on other sites

Είχα γνωρίσει πέρυσι τέλη Οκτώβρη στο αεροπλάνο μια κοπέλα, ανέβαινε από Χανιά στη Θεσσαλονίκη όπως κι εγώ, με την ίδια ανταπόκριση. Τελικά με μια καθυστέρηση χάσαμε την ανταπόκριση και πήγαμε για καφέ, όλα ωραία όλα καλά, και όταν την πήρα τηλ. μου στειλε μύνημα ότι της δημιουργώ πρόβλημα στη σχέση της....

Οπως και να χει, από τη στιγμή που ο άλλος δεν σου χει φερθεί άσχημα, γιατί δείχνεις τέτοια εικόνα δεν μπορώ να καταλάβω; Από τη στιγμή κιόλας που έχεις περάσει πολύ όμορφα με τον άλλον...Δλδ κόβεις κάθε δίαυλο επικοινωνίας γιατί; Για να μην στα "ρίξει" και του πεις "φίλε, έχω σχέση, σε βλέπω φιλικά";

Πρωτον, αυτο που ειπε η evangelia.

Δευτερον, περιμενε να μην την παρει χαμπαρι ο δικος της αλλα μαλλον αυτος ειδε το μηνυμα,εγινε κανας ψιλοχαμος και αυτη κοτεψε και σου εστειλε αυτο που σου εστειλε.

Τριτον, ειναι βλαμμενη.

Διαλιεχτεεεεεε. Εχω πραμα που σαλευει:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

......tetoia kanoun merikes kai mas xalane thn mostra;)

 

Καλά κάνουν ..... άσε να περάσουμε και μεις λίγο καλά ;) :whistle:.. αμέσως εσύ να το βγάλεις λάθος και κακό!

Link to comment
Share on other sites

Είχα γνωρίσει πέρυσι τέλη Οκτώβρη στο αεροπλάνο μια κοπέλα, ανέβαινε από Χανιά στη Θεσσαλονίκη όπως κι εγώ, με την ίδια ανταπόκριση. Τελικά με μια καθυστέρηση χάσαμε την ανταπόκριση και πήγαμε για καφέ, όλα ωραία όλα καλά, και όταν την πήρα τηλ. μου στειλε μύνημα ότι της δημιουργώ πρόβλημα στη σχέση της....

Οπως και να χει, από τη στιγμή που ο άλλος δεν σου χει φερθεί άσχημα, γιατί δείχνεις τέτοια εικόνα δεν μπορώ να καταλάβω; Από τη στιγμή κιόλας που έχεις περάσει πολύ όμορφα με τον άλλον...Δλδ κόβεις κάθε δίαυλο επικοινωνίας γιατί; Για να μην στα "ρίξει" και του πεις "φίλε, έχω σχέση, σε βλέπω φιλικά";

 

 

Μπορεί απλά να της κάνει σκηνές αυτός με τον οποίο τα έχει τώρα.Δεν είναι κάτι προσωπικό.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά έχω μια απορία και θα ήθελα οι άντρες να απαντήσουν..

 

Όταν ζητάς το τηλέφωνο από μια κοπέλα λογικά θέλεις να το χρησιμοποιήσεις...Η ερώτηση-απορία έχει 3 σκέλη...

 

α)τι μπορεί να σε κάνει να αλλάξεις γνώμη?

β)πόσο καιρό περιμένεις μέχρι να το χρησιμοποιήσεις

γ)και τι κάνεις?στέλνεις sms ή παίρνεις τηλέφωνο?!?

Σιγουρα ΔΕΝ θα περιμενεις 1 μηνα! δεν σε χαραμιζω!

και φυσικα παιρνεις τηλ! αλλα δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια!

καλημερα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

h kopela mallon thn periodo pou gnwristikate ta eixe tsougrisei me ton desmo ths kai giauto sou edwse to thl. mallon to ekane apo egwismo xwris na thelw na se prosvalw.ee otan gyrise ta xanavrikane kai sou leei ti na kanw twra, aston kalytera.ANWRIMOTHTES FILE MOU ANWRIMOTHTES. tetoia kanoun merikes kai mas xalane thn mostra;)

 

Μονο μερικες.......

 

Δεν το έχω κάνει ποτέ μου αυτό..Δλδ αν δεν μου αρέσει ο άλλος δεν θα δώσω το τηλέφωνο μου ώστε να βρεθώ μετά στην άσχημη για μένα θέση να του πω να μην με παίρνει τηλ.διότι άλλαξα γνώμη και δεν θέλω να πάω ας πούμε για καφέ μαζί του..Και ούτε δημιουργώ προβλήματα σε άτομα με τα οποία έχουμε ανταλλάξει τηλέφωνα με την προοπτική της περαιτέρω γνωριμίας αλλά δεν έχει δώσει ποτέ ο άλλος σημεία ζωής..

 

Απλή απορία είχα διότι ήταν το θέμα συζήτησης του κυριακάτικου καφέ με μια φίλη μου..

 

με το συμπαθειο ,.....ήταν το θέμα συζήτησης του κυριακάτικου καφέ με μια φίλη σου........,η απλως εδωσεις το τηλ σ σε καποιον και ανυσηχεις.......

 

φιλικα

αλεξης

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω κάνει ποτέ μου αυτό..Δλδ αν δεν μου αρέσει ο άλλος δεν θα δώσω το τηλέφωνο μου ώστε να βρεθώ μετά στην άσχημη για μένα θέση να του πω να μην με παίρνει τηλ.διότι άλλαξα γνώμη και δεν θέλω να πάω ας πούμε για καφέ μαζί του..

 

δλδ εσυ το τηλεφωνο σου το δινεις μονο οταν σου αρεσει ο αλλος για σχεση;;;η καταλαβα λαθος;;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Alexi, Μου το στειλε η μπισκοτίνα με pm και δεν της τηλεφώνησα και τα χει βάψει μαύρα.

στο εντωμεταξυ φαινεται θα επεσε συρμα για το περι τινος προκειται...:):D:rolleyes:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δλδ εσυ το τηλεφωνο σου το δινεις μονο οταν σου αρεσει ο αλλος για σχεση;;;η καταλαβα λαθος;;

 

welcome to the real word of women......

 

αχ.....γυναικες......

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Alexi, Μου το στειλε η μπισκοτίνα με pm και δεν της τηλεφώνησα και τα χει βάψει μαύρα.

 

Μην είσαι τόσο σκληρός... κρίμα την κοπέλα... :(

Link to comment
Share on other sites

Αφού όταν είμαστε καλοί μας βρίζουνε...

 

Καμιά δε βρίζει αν είσαι καλός!Αντίθετα όμως σίγουρα θα εκνευριστεί αν την ειρωνευτείς!!

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...