Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πίστεψε με πως τα γούστα μου έχουν διαμορφωθεί πλήρως.Έχω δει πόλλες γυμνές γυναίκες (φίλες,μόνο φίλες έχω και όχι φίλους :( )και κυριολεκτικά δεν ένοιωσα τίποτα.Η ζωή μου έχει μια στασιμότητα που δεν μπορώ να εξηγήσω,δηλαδή δεν έχω κάνει σχέση στη ζωή μου(με αγόρι φυσικά) γι'αυτό προσπαθώ να πάρω συμβουλές απο εδώ.Ελπίζω πως δεν είμαι ο μόνος μ'αυτές τις προτιμήσεις:(

Προσωπικα δεν συμμεριζομαι την αποψη του Τοτου περι κοινωνιας κ.τ.λ. μιας και δεν ειμαι της αποψης πως θα πρεπει να νοιαζει τον καθεναν μας το τι θα πει ο κοσμος κ.τ.λ. Αυτα ειναι χωριατιες.

Η σχεση ισως αργησει εκ των πραγματων. Υπερεχουμε αριθμητικα.:p Μην μασας.:p

 

Ανδρεα ειστε ολοι πολυ καχυποπτοι ή εγω ειμαι πολυ αφελης;:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα :)

Είναι το πρώτο μου ποστ στο myphone και νομίζω πως αυτό είναι το κατάλληλο topic :O

Λοιπόν επειδή μου αρέσει να λέω τα πράγματα με ειλικρίνεια σας αποκαλύπτω πως μου αρέσουν τα αγόρια :).Κάπου εδώ θα κάνω μια αναφορά σε όσους προσπαθήσουν να αστειευτούν με αυτή μου την επιλογή τους λέω πως ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ διότι έχω μάθει να ζω μ'αυτά τα σχόλια.

Στο θέμα μας τώρα,είμαι εδώ και καιρό ερωτευμένος με ένα συμμαθητή μου,τον

Κώστα,επίθετο δεν λέω για ευνόητους λόγους.Τον Κώστα :love: τον βλέπω όμως συνέχεια με μια κοπέλα τις τελευταίες εβδομάδες.Εδώ λοιπόν είναι το ερώτημα φίλοι μου εγώ τι κάνω;Πηγαίνω και του λέω τι αισθάνομαι ή δεν κάνω τίποτα; :(

 

Εγώ φίλε μου είμαι ετεροφυλόφιλος κ κοντά στην ηλικία σου. Μπράβο σου που τολμάς να πείς κάτι τέτοιο:) αλλά πρόσεξε που το λές. Εγώ δεν σε κοροιδεύω, μπράβο σου, μεγιά σου αλλά μη το πεις σε κανέναν. Τουλάχιστον τώρα κ ιδιέτερα εδώ στην Ελλάδα. Δεν είναι ακόμη έτοιμη να ακούσουν κάτι τέτοιο (μήπως χρειάζονται ακουστικά...;) Υπάρχουν πολύ κλειστά μυαλά:( Κ το βιώνω κ εγώ στις σχέσεις μου με τις κοπέλες αλλά και σε άλλα θέματα, εκτός σχέσεων. Περίμενε λίγο καιρό μέχρι να γίνεις ενήλικος κ να ξέρεις καλύτερα κι εσύ τι θες....

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν μπορει να αλλαξει τις προτιμησεις του αλλου.

αυτο ή το χεις ή δεν το χεις..

βεβαια για να πω κι εγω την αποψη μου...εισαι μικρος ακομη για να κανεις εξορμυση..σκεψου και λιγο τις αντιδρασεις των αλλων.

να εισαι λιγο επιφυλλαχτικος και διακριτικος θα ηταν η συμβουλη μου.

 

edit: lowbap

Τουλάχιστον τώρα κ ιδιέτερα εδώ στην Ελλάδα. Δεν είναι ακόμη έτοιμη να ακούσουν κάτι τέτοιο

καλα η Ελλαδα σ'αυτα ειναι πολυ πισω.δυστηχως.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε μου είμαι ετεροφυλόφιλος κ κοντά στην ηλικία σου. Μπράβο σου που τολμάς να πείς κάτι τέτοιο:) αλλά πρόσεξε που το λές. Εγώ δεν σε κοροιδεύω, μπράβο σου, μεγιά σου αλλά μη το πεις σε κανέναν. Τουλάχιστον τώρα κ ιδιέτερα εδώ στην Ελλάδα. Δεν είναι ακόμη έτοιμη να ακούσουν κάτι τέτοιο (μήπως χρειάζονται ακουστικά...;) Υπάρχουν πολύ κλειστά μυαλά:( Κ το βιώνω κ εγώ στις σχέσεις μου με τις κοπέλες αλλά και σε άλλα θέματα, εκτός σχέσεων. Περίμενε λίγο καιρό μέχρι να γίνεις ενήλικος κ να ξέρεις καλύτερα κι εσύ τι θες....

 

Ευχαριστώ για την υποστήριξη :)

 

 

 

Υπάρχουν πολύ κλειστά μυαλά

 

Καλή ώρα :rolleyes:

 

Πάντως έχω κάποιες επιφυλάξεις για το αληθές της υπόθεσης.

Δεν κρίνω τον sakis, αλλά κάτι μου βρωμάει........

sakis :lol:
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν συμμεριζομαι την αποψη του Τοτου περι κοινωνιας κ.τ.λ. μιας και δεν ειμαι της αποψης πως θα πρεπει να νοιαζει τον καθεναν μας το τι θα πει ο κοσμος κ.τ.λ. Αυτα ειναι χωριατιες.

 

Δεν εννούσα αυτό.

 

Εγώ φίλε μου είμαι ετεροφυλόφιλος κ κοντά στην ηλικία σου. Μπράβο σου που τολμάς να πείς κάτι τέτοιο:) αλλά πρόσεξε που το λές. Εγώ δεν σε κοροιδεύω, μπράβο σου, μεγιά σου αλλά μη το πεις σε κανέναν. Τουλάχιστον τώρα κ ιδιέτερα εδώ στην Ελλάδα. Δεν είναι ακόμη έτοιμοι να ακούσουν κάτι τέτοιο (μήπως χρειάζονται ακουστικά...;) Υπάρχουν πολύ κλειστά μυαλά.

 

Αυτό εννούσα.

 

 

Η σχεση ισως αργησει εκ των πραγματων.

Συμφωνώ...

 

Υπερεχουμε αριθμητικα.:p

Αυτό δεν το έπιασα...

 

 

 

Ανδρεα ειστε ολοι πολυ καχυποπτοι ή εγω ειμαι πολυ αφελης;:p

Ούτε κι αυτό...:mad: :mad:

no sig...
Link to comment
Share on other sites

εισαι μικρος ακομη για να κανεις εξορμυση..σκεψου και λιγο τις αντιδρασεις των αλλων.

 

Δηλαδή ρε billakosss τι μου λες;Οτι είμαι ο μοναδικός σε αυτή την ηλικία που σκέφτομαι τον έρωτα;:blink:

Βλέπω γύρω μου όλους τους συμμαθητές μου με τις φίλες τους και ντρέπομαι.ΟΧΙ γιατί δεν έχω αλλα γιατί δεν υπάρχει για εμένα κάτι αντίστοιχο.

Να περιμένω;ΟΚ πόσο;στα 18;19;20;25;

ΑΞΙΖΕΙ;

sakis :lol:
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ρε billakosss τι μου λες;Οτι είμαι ο μοναδικός σε αυτή την ηλικία που σκέφτομαι τον έρωτα;:blink:

Βλέπω γύρω μου όλους τους συμμαθητές μου με τις φίλες τους και ντρέπομαι.ΟΧΙ γιατί δεν έχω αλλα γιατί δεν υπάρχει για εμένα κάτι αντίστοιχο.

Να περιμένω;ΟΚ πόσο;στα 18;19;20;25;

ΑΞΙΖΕΙ;

Καλά και συ ψάχνεις έρωτα έτσι για να μην είσαι μόνος; Το θεωρείς σωστό; Δεν νομίζεις πως πρέπει να περιμένεις να έρθει στην ώρα του; Όταν είναι να γίνει θα γίνει. Τι θα καταφέρεις αν υποβάλεις τον εαυτό σου σε gomeno-hunting;

Απλώς χαλάρωσε και ζήσε την στιγμή -με πάθος (αγαπημένη φράση)! :p

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ρε billakosss τι μου λες;Οτι είμαι ο μοναδικός σε αυτή την ηλικία που σκέφτομαι τον έρωτα;:blink:

Βλέπω γύρω μου όλους τους συμμαθητές μου με τις φίλες τους και ντρέπομαι.ΟΧΙ γιατί δεν έχω αλλα γιατί δεν υπάρχει για εμένα κάτι αντίστοιχο.

Να περιμένω;ΟΚ πόσο;στα 18;19;20;25;

ΑΞΙΖΕΙ;

οχι ρε Σακη...δεν σου λεω να μη σκεφτεσαι τον ερωτα.

απλα σου λεω το εξης.

ολοι οι φιλοι σου ή φιλες σου ειστε ιδια ηλικια.

πραγμα που σημαινει οτι μπορει να σε κοροιδεψουν τα αλλα παιδια...

απο στομα σε στομα ξερεις τι γρηγορα μαθαινονται αυτα?

οποτε κατι τετοιο θα σε πληγωσει.

αν υποψιαστουν οι γονεις σου κατι?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Και τι αν υποψιαστούν οι γονείς του κάτι?

Γονείς του είναι στο κάτω κάτω.

Στην αρχή θα του φωνάξουν,μετά θα το καταπιούν.

Πάντως Σάκη ( δεν ξέρω αν σε λένε Σάκη! ) όπως το είπε ο chris.

Μην το ψάχνεις.Θα έρθει στην ώρα του.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε Σακη...δεν σου λεω να μη σκεφτεσαι τον ερωτα.

απλα σου λεω το εξης.

ολοι οι φιλοι σου ή φιλες σου ειστε ιδια ηλικια.

πραγμα που σημαινει οτι μπορει να σε κοροιδεψουν τα αλλα παιδια...

απο στομα σε στομα ξερεις τι γρηγορα μαθαινονται αυτα?

οποτε κατι τετοιο θα σε πληγωσει.

αν υποψιαστουν οι γονεις σου κατι?

 

Δεν προσπάθησα (και ούτε πρόκειται) να κρυφτώ ή να παίξω κάτι που δεν είμαι.Στο κάτω κάτω γι'αυτόν τον λόγο δεν έχω φίλους αλλά μόνο φίλες.Όσο για το "θα σε κοροιδέψουν" πίστεψε με θέμα συνήθειας είναι :) .

sakis :lol:
Link to comment
Share on other sites

Σάκη προς το παρών δεν θα'πρεπε να κάνεις κάποια κίνηση και αυτό καθαρά για σένα γιατι μπορεί το παιδί αυτό ν'αρχίζει να το διαλαλεί σε όλο το σχολείο και δεν νομίζω οτι θα είναι και το πιο βολικό για σένα. Οπότε σκέψου καλά αν θα άντεχες και τα σχόλια των συμμαθητών σου πριν κάνεις το οτιδήποτε ,γιατί σίγουρα θα υπάρξουν..:(

 

 

εδιτ:ουπς με πρόλαβαν άλλοι..

 

Δεν προσπάθησα (και ούτε πρόκειται) να κρυφτώ ή να παίξω κάτι που δεν είμαι.Στο κάτω κάτω γι'αυτόν τον λόγο δεν έχω φίλους αλλά μόνο φίλες.Όσο για το "θα σε κοροιδέψουν" πίστεψε με θέμα συνήθειας είναι

 

Πάντως μπράβο σου γιατί θέλει πολύ δύναμη να "βγείς" και να το πεις και το λέω γιατί έχω και'γω ένα φίλο που έχετε τις ίδιες προτιμήσεις (χωρίς αυτό να είναι κακό) και ο ίδιος επίσης δεν έχει φιλους ,παρά μόνο φίλες αλλά το περιβάλλον του είναι λίγο δύσκολο να το αποδεχτεί..καταλαβαίνεις τι εννοώ,έτσι;; :)

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπάθησα (και ούτε πρόκειται) να κρυφτώ ή να παίξω κάτι που δεν είμαι.Στο κάτω κάτω γι'αυτόν τον λόγο δεν έχω φίλους αλλά μόνο φίλες.Όσο για το "θα σε κοροιδέψουν" πίστεψε με θέμα συνήθειας είναι :) .

δηλαδη εισαι ετοιμος και αποφασισμενος για ολα.

αυτο θες να πεις?

 

τοτος απλα ποσταραν μαζι με το τιτινακι γι'αυτο

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Τοτο:

Ακομα κι αν οι αλλοι γενικα στην Ελλαδα δεν ειναι ετοιμοι να ακουσουν κατι τετοιο τι σημαινει; Οτι ο Σακης π.χ.(και ο οποιοσδηποτε) θα πρεπει να μπει στο ψυγειο μεχρι να "ετοιμαστουμε" εμεις οι υπολοιποι; Μεχρι να βγουμε απο την φοβια μας για οτιδηποτε διαφορετικο;:worry:

 

Το υπερεχουμε αριθμητικα πηγαινε στο οτι οι στραιτ υπερεχουν αριθμητικα οποτε ο νομος των πιθανοτητων ειναι εναντιον του...:O

 

Συμφωνω παντως οτι στην ηλικια που ειναι το παιδι, οι συνομιλικοι του ειναι στην χαζοχαρουμενη φαση των 15 και θα φαει πολυυυυ πειραγμα, γι αυτο θα ελεγα να μην ειναι τοσο αυθορμητος για να μην πληγωθει.Αλλα δεν τον βλεπω να μασαει απο τετοια "πειραγματα", οποτε...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα να μην το κάνει.Απλά ήταν κάτι σαν μία προειδοποίηση ότι και καλά στην χώρα μας δεν είμαστε έτοιμοι για κάτι τέτοιο και ότι θα τον κοροιδέψουν.

Καταλαβαίνω όμως ότι δεν τον πειράζει αυτό οπότε άκυρη η προειδοποίηση!

no sig...
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εισαι ετοιμος και αποφασισμενος για ολα.

αυτο θες να πεις?

 

τοτος απλα ποσταραν μαζι με το τιτινακι γι'αυτο

 

Ξέρεις κάτι billakosss αν αύριο έβλεπα στο σχολείο ένα παιδί σαν εμένα,με περισσότερη αυτοπεποίθηση απο εμένα θα έπαιρνα δύναμη και θα προχωρούσα;)

Όσο νιώθω σαν την μύγα μέσα στο γάλα δεν πρόκειται να κάνω κάτι.Όχι γιατί φοβάμαι τις επιπτώσεις στη δική μου ζωή αλλά δεν θέλω να πληγώσω τους δικούς μου.:O

sakis :lol:
Link to comment
Share on other sites

Σάκη προς το παρών δεν θα'πρεπε να κάνεις κάποια κίνηση και αυτό καθαρά για σένα γιατι μπορεί το παιδί αυτό ν'αρχίζει να το διαλαλεί σε όλο το σχολείο και δεν νομίζω οτι θα είναι και το πιο βολικό για σένα. Οπότε σκέψου καλά αν θα άντεχες και τα σχόλια των συμμαθητών σου πριν κάνεις το οτιδήποτε ,γιατί σίγουρα θα υπάρξουν..:(

 

Συμφωνώ και γω με την titinaki (γατάκι είσαι?:happy: ) , εδώ στο Ελλάda δεν είμαστε ακόμα έτοιμη για τέτοιες καταστάσεις! Άμα πας και του πεις τίποτα , το μόνο που μπορεί να κερδίσεις , είναι να σου κρεμάσουν κουδούνια και να σε περιπαίζουν!

Το μόνο που μπορείς να κάνεις για αρχή , είναι να βάλεις καμιά φίλη σου να του την πέσει για να τον χωρίσεις από την άλλη :devil: Και μετά που θα είναι απαρηγόρητος , άμε να του κάνεις συμπαράσταση http://forum.softpedia.com/style_emoticons/default/console.gif και σιγά σιγά θα δέσει το γλυκό... http://forum.softpedia.com/style_emoticons/default/naughty.gif:scared:

Και ψάξε λίγο βαθύτερα μέσα σου, μικρός είσαι ακόμα... πάρε κανα playboy να δεις κανένα "τοπίο" μπας και σ' αρέσει, ποτέ δεν ξέρεις! Όταν σιγουρευτείς για όλα, τότε κάνε αυτό που λέει η καρδιά σου... αλλά διακριτικά ε?

Link to comment
Share on other sites

αγορι μου,δεν θα νοιωθεις σαν την μυγα.

κομπλεξικοι ειναι αυτοι που δεν μπορουν να αναγνωρισουν τα θελω σου και το τι ζητας.

κι εγω πριν κανα 2-3 χρονια δεν ηθελα να ακουσω για gay κτλ. και σου μιλαω για φιλους οχι να κανω κατι (μακρια απο μενα)

απλα πρεπει να εισαι επιφυλλαχτικος και στο τονιζω γιατι θα σου βγει το ονομα που λενε και θα εχεις επιπτωσεις στην εφηβικη σου ζωη.

και εν συνεχεια θα πληγωσεις και τους δικους σου.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ για όλα :)

Να σας εξομολογηθώ κάτι;Παρακολουθώ το myphone δύο χρόνια τώρα και ποτέ δεν αισθανόμουν έτοιμος να γράψω αυτά που ήθελα να γράψω,σήμερα είπα να το κάνω,btw περίμενα να δω άλλες απαντήσεις και προς μεγάλη μου έκπληξη(εύχαριστη :happy:) είδα άλλες.Ξέρετε κάτι μάλλον έκανα την σωστή κίνηση ;)

Καληνύχτα σας :)

sakis :lol:
Link to comment
Share on other sites

Και ψάξε λίγο βαθύτερα μέσα σου, μικρός είσαι ακόμα... πάρε κανα playboy να δεις κανένα "τοπίο" μπας και σ' αρέσει, ποτέ δεν ξέρεις! Όταν σιγουρευτείς για όλα, τότε κάνε αυτό που λέει η καρδιά σου... αλλά διακριτικά ε?

Θα συνφωνισω μαζι σου.:)

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Η απόσταση κατά τα λεγομενά της :(

 

Καλημέρα...

ΛΑΘΟΣ!!! ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ!!! :oops:

Αν σ αγαπάει και την αγαπάς αυτό πρέπει να "χάνεται"...:O

Ήταν μεγάλη η απόσταση?

Κουράγιο πάντως ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ και κοιτάμε μπροστά...:rolleyes:

 

Και εγώ με το :baby: μου έχουμε απόσταση αλλά συμφωνούμε πως σβήνουμε την απόσταση γιατί αγαπιόμαστε αληθινά και λέμε και οι δυό μας ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Eγω πιστευω οτι αν υπαρχει αποσταση και παραλληλα μεγααααλη αγαπη, τοτε αυτη εκμηδενιζεται(η αποσταση)!Μαλιστα υπαρχει κι αυτο το καρδιοχτυπι για το ποτε θα τον-την δω κλπ....

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

μ'αρεσει που κανετε ολοι τους ανετους "αα, σιγα τι ειναι ο γκει απλα η κοινωνια μας ειναι ακομη πισω να το αποδεχτει, εγω χαλαρα δεν εχω κανενα προβλημα" και οταν βιωνετε το "προβλημα αυτο" απο κοντα οι περισσοτεροι την κανετε με ελαφρα..αφηστε γιατι το εχω ζησει ουκ ολιγες φορες αυτο.

Το θεμα ειναι να λες ΝΑΙ τους αποδεχομαι και να το κανεις οντος με πραξεις γιατι στα λογια ολοι σουπερ ειμαστε, και ειλικρινα ποτε μου δεν καταλαβα γιατι να κανουμε περα τετοια ατομα, στο σβερκο μας καθοντε? η μηπως νοιαζει στον καθενα τι κανει ο αλλος στο κρεβατι του?

εμεις θα κανουμε παρεα μαζι του γιατι ειναι πανω απ ολα ανθρωπος.

Δεν μιλαω συγκεκριμενα για καποιον εδω μεσα, απλα τυχαινει να εχω φιλους 4 γκει και κατα καιρους εχω γνωρισει και αλλους που δεν ειμαστε φιλοι πια και σας πληροφορω οτι κανω μαζι τους πολυ καλη παρεα.Ειδικα με τον εναν απ αυτους ειμαστε πολυ καλοι φιλοι πολλα χρονια τωρα.

Αφου αυτος ειναι ευτιχισμενος και γεμιζει η ζωη του με το να ειναι με αντρα και οχι με γυναικα εμας δεν μας πεφτει κανενας μα κανενας λογος.-

Γνωμη μου Σακη μην βιαστεις γιατι εκει εξω ειναι πολυ παραπανω οι στενομυαλοι απ οτι μπορεις να φανταστεις.

Γκει που τον γνωριζω απο τα 15 σχεδον δεν ειχε ποτε σχεση και τωρα στα 22 βρηκε αυτο που εψαχνε και ειναι πολυ ευτιχισμενος, αυτα δυστηχως δεν θελουν βιασυνη, κανε υπομονη και θα ερθει αυτο που ψαχνεις κανεις δεν χανετε οταν ψαχνετε και θελει κατι πραγματικα.

Δυστηχως εισαι σε μια ηλικια που θα σε κατακρινουν γιατι να ξερεις τα παιδια ειναι οι χειροτεροι κριτες και καμια φορα γινοντε κακα αθελα τους λογω της αγνοιας και της μη εμπειριας ακομη απο την ζωη.

Θα μεγαλωσεις και θα βρεις τον δρομο σου μην στεναχωριεσαι ;)

Link to comment
Share on other sites

μ'αρεσει που κανετε ολοι τους ανετους "αα, σιγα τι ειναι ο γκει απλα η κοινωνια μας ειναι ακομη πισω να το αποδεχτει, εγω χαλαρα δεν εχω κανενα προβλημα" και οταν βιωνετε το "προβλημα αυτο" απο κοντα οι περισσοτεροι την κανετε με ελαφρα..αφηστε γιατι το εχω ζησει ουκ ολιγες φορες αυτο.

Το θεμα ειναι να λες ΝΑΙ τους αποδεχομαι και να το κανεις οντος με πραξεις γιατι στα λογια ολοι σουπερ ειμαστε, και ειλικρινα ποτε μου δεν καταλαβα γιατι να κανουμε περα τετοια ατομα, στο σβερκο μας καθοντε? η μηπως νοιαζει στον καθενα τι κανει ο αλλος στο κρεβατι του?

εμεις θα κανουμε παρεα μαζι του γιατι ειναι πανω απ ολα ανθρωπος.

Δεν μιλαω συγκεκριμενα για καποιον εδω μεσα, απλα τυχαινει να εχω φιλους 4 γκει και κατα καιρους εχω γνωρισει και αλλους που δεν ειμαστε φιλοι πια και σας πληροφορω οτι κανω μαζι τους πολυ καλη παρεα.Ειδικα με τον εναν απ αυτους ειμαστε πολυ καλοι φιλοι πολλα χρονια τωρα.

Αφου αυτος ειναι ευτιχισμενος και γεμιζει η ζωη του με το να ειναι με αντρα και οχι με γυναικα εμας δεν μας πεφτει κανενας μα κανενας λογος.-

Γνωμη μου Σακη μην βιαστεις γιατι εκει εξω ειναι πολυ παραπανω οι στενομυαλοι απ οτι μπορεις να φανταστεις.

Γκει που τον γνωριζω απο τα 15 σχεδον δεν ειχε ποτε σχεση και τωρα στα 22 βρηκε αυτο που εψαχνε και ειναι πολυ ευτιχισμενος, αυτα δυστηχως δεν θελουν βιασυνη, κανε υπομονη και θα ερθει αυτο που ψαχνεις κανεις δεν χανετε οταν ψαχνετε και θελει κατι πραγματικα.

Δυστηχως εισαι σε μια ηλικια που θα σε κατακρινουν γιατι να ξερεις τα παιδια ειναι οι χειροτεροι κριτες και καμια φορα γινοντε κακα αθελα τους λογω της αγνοιας και της μη εμπειριας ακομη απο την ζωη.

Θα μεγαλωσεις και θα βρεις τον δρομο σου μην στεναχωριεσαι ;)

 

:worry: :confused: Γίνεσαι λίγο επιθετική...:O :confused:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...