Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to eixa kanei kai egw afto persy se mia prwhn mou po ithela na ksanaginei kati metaxy mas.sth periptwsh sou steile aspra triantafylla me h xwris kalytera sokolatakia(einai kalokairi-mhn exoume tpt diskiliotites:p :lol: ).mporeis na steileis kai kana arkoudo mazi oi gynaikes trelenontai me kati tetoia...

 

και κατι τελευταιο αν σου περισσευει κανα φραγκο και βλεπεις σοβαρα τη συγκεκριμενη κοπελα παρε(μεταχειρισμενο η καινουργιο)ενα ροζμοτορολα RAZR V3.το κολπο ειναι δοκιmaσμενο τουλαχιστον σε 3 περιπτωσεις(το εχω κανει εγω και αλλοι 2 κολλητοι μ)και εχει 100% επιτυχια

 

oraios o trancer13 me to mobile;) alla mono an tin vlepeis sovara e?:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oraios o trancer13 me to mobile;) alla mono an tin vlepeis sovara e?:p

 

Γενικά με τα κινητά ξετρελαίνονται;) . Έκανα και εγώ ένα 6111 δώρο στην κοπέλα μου (απλό αυτό:p ) και μετά από μια εβδομάδα ένας φίλος μου το ίδιο κινητό σε ροζ σε μια που την ήθελε (και τώρα την έχει);)...

 

Αν και προσωπικά πιστεύω ότι δεν δίνεις 200€ για 1ο δώρο...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

τα χω δει ολα!

δηλαδη αν καταλαβα καλα...για να ριξεις μια κοπελα...της κανεις δωρο κινητο?

και γιατι να την κανεις δωρο κινητο?γιατι ετσι θα λυγισει (οπως λεω εγω)

τα πραγματα ειναι απλα...οταν μια γκομενα πεφτει με ενα κινητο τι να πω...ειναι σαν να αγοραζεις ενα γλυφειτζουρι σε ενα παιδακι.

τελος παντων,δεν ειμαι κατα του συγκεκριμενου δωρου...αλλα να το κανεις εφοσον χρειαζεται ή πιστευεις πως θα της αρεσει.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

τα χω δει ολα!

δηλαδη αν καταλαβα καλα...για να ριξεις μια κοπελα...της κανεις δωρο κινητο?

και γιατι να την κανεις δωρο κινητο?γιατι ετσι θα λυγισει (οπως λεω εγω)

τα πραγματα ειναι απλα...οταν μια γκομενα πεφτει με ενα κινητο τι να πω...ειναι σαν να αγοραζεις ενα γλυφειτζουρι σε ενα παιδακι.

τελος παντων,δεν ειμαι κατα του συγκεκριμενου δωρου...αλλα να το κανεις εφοσον χρειαζεται ή πιστευεις πως θα της αρεσει.

Bilako δε λεμε να το κανεις σα να την εξαγοραζεις αλλα αν ο τυπος το βλεπει σοβαρα και μετα απο καποιο(μικρο βεβαια)εχουν φτασει κοντα αλλα δεωτα εχουνε πιστευω οτι μια τετοια κινηση επιταχυνει...τη κατασταση:p :lol: :p

εμεις πηγαμε σε γνωστη αλυσιδα με μεταχειρισμενα κινητα στην ομονοια και του λεμε του τυπου.θελουμε 3 μοτο ροζ που να μη φαινονται για μεταχ.μας εκανε μια καλυτερη τιμη και αναμεσα στα λουλουδια υπηρχε ενα φακελακι με το μοτο μεσα!!!

Link to comment
Share on other sites

re paidia ti lete? an einai na tis agorasw kai ena cabrio na tin exw sigouri kai yia pantreia! me ti kopela uparxei ena flirt kai twra pou yiortazei to 15augousto lew na kanw mia "glukia" kinisi kai na tis steilw louloudia...h erwthsh mou htan ti louloudia na steilw kai pws (kalathi, mpouketo ktl) kai ti na grapsw sti karta...oxi pws na ti riksw...

thanks yia tis apantiseis alla de mou kanoun! kai apantiste grigora yiati mexri aurio prepei na paw na ta parageilw, ante!:)

I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

re paidia ti lete? an einai na tis agorasw kai ena cabrio na tin exw sigouri kai yia pantreia! me ti kopela uparxei ena flirt kai twra pou yiortazei to 15augousto lew na kanw mia "glukia" kinisi kai na tis steilw louloudia...h erwthsh mou htan ti louloudia na steilw kai pws (kalathi, mpouketo ktl) kai ti na grapsw sti karta...oxi pws na ti riksw...

thanks yia tis apantiseis alla de mou kanoun! kai apantiste grigora yiati mexri aurio prepei na paw na ta parageilw, ante!:)

λουλουδια να τις παρεις...

αν και εγω ειμαι της αποψης οτι σου βγαινει....οποτε λουλουδια... :)

στην καρτα γραψε......κατι συνοπτικο και καλο.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Και μετά αναρωτιώμαστε γιατί οι γυναίκες το έχουν ρίξει στους μεγάλους σε ηλικία και κυνηγάνε το σίγουρο χρήμα και ζωή !!!

Αν για να κερδίσεις το ενδιαφέρον μίας γυναίκας χρειάζεται να της πάρεις ένα κινητό ή οτιδήποτε άλλο αξίας και εκείνης δεν της φτάνει η αγάπη ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να της δώσει ένας ερωτευμένος -ας πούμε όχι ευκατάστατος-, τότε για ποια αγάπη μιλάμε; Για την "υλική" αγάπη μήπως;

Με τα ίδια μας τα χέρια -οι άνδρες- βγάζουμε τα μάτια μας. Όπως τις μάθεις τις γυναίκες, τέτοια θα κάνουν σε όλους.

Οπότε καλά κάνουν και πηγαίνουν με τους εύπορους 40άρηδες και φτύνουν τους συνομίλητους τους. :mad:

 

Καθαρά επιλογή του καθένα και της καθεμίας, τόσο στο είδος του δώρου και τόσο στο ποιον θα προτιμήσουν...

Link to comment
Share on other sites

Να ξεκαθαρίσω το εξής: η δικιά μου κοπέλα είχε χαλάσει το δικό της και δεν είχε. Μιας και βρέθηκε αυτό το κινητό της το έδωσα. Έτσι και αλλιώς δώρα της κάνω όποτε το θυμηθώ (και κυρίως οικονομίκα μπορώ;) ) και δε νομίζω να ήταν "μεγάλο" δώρο για σχέση ενός χρόνου. Δεν με ενδιαφέρει όμως κιόλας γιατί ξέρω ότι μόνη της δεν θα ζητήσει ποτέ κάτι με κανέναν τρόπο;) .

 

Τώρα για τον φίλο μου έγραψα ότι το κρίνω υπερβολικό. Αλλά όπως λέει όταν βλέπει ότι για να τη ρίξει πρέπει να το παίξει πλούσιος (αλλιώς θα πάει στο 40άρη που αναφέρθηκε παραπάνω) τι να κάνει? Πιστεύω το πρόβλημα δεν είναι των αντρων αλλά της ανατροφής που παίρνουν ορισμένες.

Link to comment
Share on other sites

violetes de vrika...:( kalh h idea sou yiati nomizw einai k ena apo ta agapimena tis louloudia...alla kateliksa se auta ta 4 mpouketa..poio na dialeksw? se 2-3 wres paw na ta parageilw..

as akousw kai mia gunaikeia gnwmh an ginete!

http://i6.photobucket.com/albums/y249/hellaslover/1.jpg

http://i6.photobucket.com/albums/y249/hellaslover/2.jpg

http://i6.photobucket.com/albums/y249/hellaslover/3.jpg

http://i6.photobucket.com/albums/y249/hellaslover/4.jpg

I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

tis esteila auta sti 3th foto..ante k kalh mou tuxh:O

ολοι μαζι σου ειμαστε!

περιμενουμε να μας πεις νεα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

tis esteila auta sti 3th foto..ante k kalh mou tuxh:O

Καλή επιλογή! ;) Αυτά και της 2ης φωτό είναι τα μόνα που αξίζουν! Καλή τύχη!!!!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

loipon ta phre prin apo ligo kai ksetrelathike! me phre thl kai mou eipe euxaristw mexri 10 fores...:p kai akougotan xaroumenh..kai o aderfos tis mou eipe ksetrelathike otan ta eide:)

alla tin rwthsa an peirazei pou ta eide o pateras tis kai leei " e entaksei it's ok" k auto de m'arese..mallon vlakeia ekana alla de peirazei

I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

αφου σε πηρε τηλ....μη μιλας καθολου!

εγω ειχα στειλει λουλουδια σε καποια...και ουτε μηνυμα αξιοθηκε να στειλει! παρα μονο ενα ευχαριστω δεν ηταν αναγκη μετα απο 2 βδομαδες!

αφου χαρηκε πρεπει να εισαι σε πολυ καλο δρομο! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

" e entaksei it's ok" k auto de m'arese..mallon vlakeia ekana alla de peirazei

Μεγάλε μην το ξαναπείς αυτό.Είχες το θάρρος να τις στείλεις τόσο όμορφα λουλούδια.Και ειδικά στο σπίτι της.Τί περίμενες δηλαδή να πει για τον πατέρα της?Είναι απόλυτα φυσιολογικό, μη σου πω πως είναι απόλυτα ικανοποιητικό...!;) Πιστεύω πως είναι απο τις καλύτερες κινήσεις που μπορεί να κάνει κάποιος για να προσελκήσει το ενδιαφέρον μιας κοπελιάς...:D

Link to comment
Share on other sites

Geia sas!Ta eixa me mia kopela h opoia me parathse k den kserw ton logo pou egine auto!M eipe oti vare8hke k oti exw allaksei ton tropo pou ths feromai alla auto den isxuei!Thn agapaw akoma alla auth den m dinei shmasia!den thn noiazei ti kanw k pws pernaw!M leei na eimaste filoi ala den ginetai auto,dn mporw na thn dw filika!Ekana ta panta giauthn k auth me petakse san skoupidi!Ti na kanw gia na thn ksanakerdisw?Mporeite na me voh8hsete?
Link to comment
Share on other sites

Geia sas!Ta eixa me mia kopela h opoia me parathse k den kserw ton logo pou egine auto!M eipe oti vare8hke k oti exw allaksei ton tropo pou ths feromai alla auto den isxuei!Thn agapaw akoma alla auth den m dinei shmasia!den thn noiazei ti kanw k pws pernaw!M leei na eimaste filoi ala den ginetai auto,dn mporw na thn dw filika!Ekana ta panta giauthn k auth me petakse san skoupidi!Ti na kanw gia na thn ksanakerdisw?Mporeite na me voh8hsete?

 

Δε την αφηνεις καλυτερα?

Εισαι και μικρος,κολλημα ειναι,σε λιγο καιρο θα το εχεις ξεπερασει.

Κοιτα γυρω σου.Ολο και καλυτερα υπαρχουν.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Geia sas!Ta eixa me mia kopela h opoia me parathse k den kserw ton logo pou egine auto!M eipe oti vare8hke k oti exw allaksei ton tropo pou ths feromai alla auto den isxuei!Thn agapaw akoma alla auth den m dinei shmasia!den thn noiazei ti kanw k pws pernaw!M leei na eimaste filoi ala den ginetai auto,dn mporw na thn dw filika!Ekana ta panta giauthn k auth me petakse san skoupidi!Ti na kanw gia na thn ksanakerdisw?Mporeite na me voh8hsete?

Den thn noiazei an zw h an pe8ana!Mexri shmera den exw ma8ei ton pragmatiko logo pou xwrhsame k auto einai pou me eksorghzei!

 

Les na thn ksexaso teleiws k na proxwrhsw mprosta an ka auto 8a einai ligo duskolo!Gt auth thn kopela thn agaphsa pragmathka!Spanies fores m elege 'sagapw'!Mono apo ta mhnhmata m to elege!Otan hmastan mazi pote dn m to eixe pei!M eipe mia kopela na ta ftaksw mazi ths k den ths exw apanthsei akoma!Oloi m oi filoi m lene na ta ftiaksw me authn alla egw distagmous akoma!Duskola 8a ksanagaphsw k 8a deiksw ta ais8hamata m!

 

 

Alla egw exw dustagmous!Oloi m legane:Auth h kopela den einai gia sxesh k egw den tous akouga!Tous elega oti auth einai diaforethkh apo ths alles k oti magapaei!Alla auth den me agaphse pote!Apla gia mostra me eixe!:(

 

Apo otan xwrhsa den 8elw na paw pou8ena!Den 8elw na dw kanenan

Link to comment
Share on other sites

Hello twister69.Βασικά δεν θέλω να σε παίρνει απο κάτω.Δεν είναι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία γυναίκα στον πλανήτη.Είναι απόλυτα φυσιολογικό όταν "αγαπάς" μία κοπέλα να μην ακούς ούτε φίλο, ούτε αδέλφια...Εμένα πριν 2,5 χρόνια μου το είχε κάνει αυτό μια κοπελιά.Η κατάσταση ήταν όπως και η δική σου τώρα!Ξέρεις τί έμαθα απο αυτήν μόλις πριν 10 μέρες!(μέτρα πόσος καιρός πέρασε!!!)Ότι δεχόταν πιέσεις απο την οικογένεια και κάτι άλλες "δικαιολογίες" που ήταν αποτέλεσμα παρερμήνευσης για μένα απο αυτήν!Μήπως παίζει τίποτε τέτοιο και με σένα?Τώρα για την άλλη κοπέλα εγώ θα σου δώσω δύο δρόμους και διάλεξε εσύ:1.-> Με την κοπελιά αυτή που σου είπε να τα φτιάξετε να το κάνεις αφού πρώτα σκεφτείς και πάρεις την απόφαση οτι δεν πρόκειται να την χρησιμοποιήσεις απλά ως "αποκατάστατο" ίσα ίσα για να απαλύνεις την πληγή που σου άνοιξε η άλλη, αλλά οτι πραγματικά ξέχασες την άλλη και είσαι έτοιμος να προχωρήσεις στην επόμενη.Γιατί αλλιώς θα μπερδευτούν πολύ περισσότερο(Ειδικά αν η "πρώην" σου σου ζητήσει συγνώμη!Ως απ;φαση της στιγμής)

2.->Μην κάνεις τίποτα με την καινούρια κοπελιά αυτή.Βρες τρόπο να μάθεις γιατί χωρίσατε με την "πρώην" κατανόησέ το, πάρε απόφαση πως ποτέ ξανά δεν θα ξαναασχοληθείς μαζί της και τότε προχώρα!Είτε στην καινούρια είτε με οποιαδήποτε άλλη...

(ΕΡΩΤΗΣΗ:Ξέρει πως εσύ χώρησες πριν λίγο καιρό?)

 

Και εγώ αγάπησα και ξέρω πως είναι αφάνταστα δύσκολο να την ξεπεράσεις!Εγώ αυτήν που σου λέω ακόμα να την ξεπεράσω(χωρίς να σημαίνει πως δεν έκανα τίποτα με άλλη κοπελιά).Είμαι σίγουρος πως αν βρεθούμε έξω και ανταλάξουμε έστω ένα φιλί απλά θα παραδωθώ!!!Βέβαια είναι και στο χαρακτήρα του καθενός...Κατάλαβες?Απο αυτά που σου πρότεινα εσύ τι σκέφτεσαι να ακολουθήσεις?Βοήθεισα? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

το σημαντικοτερο τελικα παιδια,ειναι να υπαρχει χημεια...

οτι και να σου κανει καποια,οτι και να της κανεις...αν υπαρχει χημεια...ολα πανε καλα...απο μονα τους..

ειναι πολυ ωραιο να εχεις καποια διπλα σου...και να αισθανεσαι τελεια...

να μη σε νοιαζει τιποτα...να μη σκεφτεσαι τιποτα αρνητικο...

αυτο ειναι το καλυτερο....

δυστηχως ομως...καποτε ολα τα καλα τελειωνουν ομως...αλλα σημασια εχει οτι εζησες εναν ερωτα,καποιες ομορφες στιγμες..και αυτα ειναι που μετρανε.

:love:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αντε να το επαναφερω το θεμα, (κλασσικα θα αφιερωσω ενα τραγουδι)

 

You´re the light at the end of the tunnel

The beacon fire in the dark

The glimmer of hope and truly the meaning of my life

 

I say this with all of my heart:

 

You are the only one for me

Year to year, in words and deed

In all this chaos the trace of clarity

You are the only one I see

My first and last, my all and everything

You are the One

 

When dusk falls and obscures the sky

You´re the shine of the Northern Star

No dead of night can fade the brilliance of your light

 

I say this, holder of my heart:

 

You are the only one for me

Year to year, in words and deed

In all this chaos the trace of clarity

You are the only one I see

My first and last, my all and everything

You are the One

 

You are the only one

In the heart of winter the comfort of the sun

You are the One, my love, my love...You are the One

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

loipon ta phre prin apo ligo kai ksetrelathike! me phre thl kai mou eipe euxaristw mexri 10 fores...:p kai akougotan xaroumenh..kai o aderfos tis mou eipe ksetrelathike otan ta eide:)

alla tin rwthsa an peirazei pou ta eide o pateras tis kai leei " e entaksei it's ok" k auto de m'arese..mallon vlakeia ekana alla de peirazei

ειχες κατι νεοτερο??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

που ειναι τα ερωτευμενακια ??τι παθατε?ηρθε ο Σεπτεμβρης και πεσατε?

εδω ο ερωτας καλα κρατει!!

 

 

η ξαδερφη μου ,η κοκομοιρουλα τον θελει αλλα αυτος τπτ μια στο τοσο της τηλ,πιστευω οτι συναντιουνται....(δεν μου το λεει αλλα την καταλαβαινω γιατι πεφτει ψυχολογικα).Ειναι πακετο ο ερωτας χωρις ανταποκριση..:(

το μυαλο της κολλημενο με πικρα εκει.

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...