Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sorry αλλα δεν μπορω να μην ρωτησω.

Και τι αλλαζει και απο το χωριζω-δεν το θελω πια ξαναγυρνας στο δεν αντεχω χωρις εσενα;:confused:

 

Ναι, είναι λίγο περίεργο αυτό που λες!

Εγώ πάντως δεν μπορώ να το εξηγήσω! Σε μένα δεν ήταν τόσο τραγικό, να πω ότι δεν αντέχω και χωρίζω και μετά όλα καλά!

Υπήρχαν όμως μέρες που τον ήθελα πάααααααααααααρα πολύ και έλιωνα και άλλες μέρες ήμουν κάπως....

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια...σημερα ειχα τα πιο πολλα νευρα της ζωης μου..πηγα για βολτα με τον κολητο μου και την κοπελα μου με τις αλλες 3 κολιτες της..που λετε..εκει που παιζαμε ενα επιτραπεζιο(εγω απλα εκανα χαζομαρες)...ερχετε ενας..που -συμφωνα με τα λεγομενα των κολιτων της,ειχε να την δει ενα χρονο-,και την χαιρεταει..την λεει να σηκωθει..σηκωνεται..

την φιλαει στο μαγουλο σταυρωτα..τι κανεις πως τα περνας,μετα απο τα νευρα μου δεν ακουγα..με βλεπουν οι κολιτες της,μου λενε κωστα ηρεμησε...αυτος σε ολες ετσι κανει....εγω εν τω μεταξυ κρατιομουν απο την καρεκλα..σε μια στιγμη,επειδη η δικια μου τραβιοτανε για να μην την ακουμπαει αυτος..λεω,απο μεσα μου..αμα την ξαναακουμπησει ...και την ακουμπαει μετα απο λιγα δευτερολεπτα...του λεω..μην την ξαναακουμπησεις ρε μλκ...και μου απανταει με ειρωνικο υφακι...τι???τι ειπες δεν ακουσα..παω να σηκωθω,με κραταει ο κολιτος μου..το παλικαρακι το ερημο σε 1 λεπτο ειχε εξαφανιστει...τον εψαχνα αλλα κανεις δεν τον ειδε..:whistle:...

τεσπα..μετα απο τα πολλα νευρα μου..εβγαλα ολα τα αποθημενα στην κοπελα μου...οτι γινοταν εδω και 1 χρονο κ 4 μηνες..τα βγαλα σημερα...δεν ξερω τι με επιασε παντως ο κολιτος μου δεν με αναγνωρισε...:whistle:

φερθηκα ασχημα στην κοπελα μου,και ειλικρινα δεν ξερω αν το αξιζε..βεβαια,τι θα ακουγα τις κολητες της??και να γινοταν κατι αλλιως σιγα μην μου λεγανε την αληθεια..και τεσπα,μετα με παρακαλουσε να μην το δωσω αλλη εκταση,εγω συνεχιζα ακαταπαυστα να την <ταπωνω> με τις διαφορες συμπεριφορες της ολον αυτον τον καιρο..μαζι με αυτην,τα ακουγαν κ οι κολιτες της που κ αυτες λογο νευρων τις εβριζα,επειδη προσπαθουσαν να μου πουν οτι αυτος ετσι εκανε παντα ...

τεσπα,μετα μου ελεγε τι να εκανα,και μου αρεσε που εκανες αυτην την κινηση..(αλλα δεν της αρεσε επειδη πηγα να φωναξω ενα φιλαρακι καλο απο το εξω τραπεζι,επειδη ειχε μια παρεουλα 6-7 ατομα)..λες και με ειχε για ανικανο..:whistle:

και της λεω..καλα,την αλλη φορα θα το κανω κ πραξη..

τεσπα, μου ειπε,οτι εγω ειμαι καλο παιδι κ οχι κανενα αλητακι κτλ..

μετα τριβοταν εκανε ερανε..φτασαμε μπροστα στο σπιτι της,με χερετησε την χερετησα..μετα πηγε να φαει ο κολιτος μου με πηρε τηλεφωνο η κοπελα μου..και αρχιζε κ μου ελεγε να μην το επεκτινω κτλ,και μ ζητουσε συγνωμη γιατι δεν ηξερε τι να κανει,και χτυπουσε η καρδια της-αληθεια αυτο- εκεινη τη στιγμη κτλ..και μετα,μου λεει πρεπει να κοιμηθω αγαπη μου κ αρχισε να κλαιει και με αποχaiρετησε..

ρε παιδια τι να κανω???εκανα τπτ κακο?

α μπα πως σου περασε αυτο απο το μυαλο?:rolleyes: το φιλι στο μαγουλο δεν ειναι τιποτα φιλε μου και σε αυτο δεν φταιει η κοπελα ουτε και αυτος διοτι πολλοι το κανουν ακομη και εγω φιλαω στο μαγουλο σχεδον ολες (που γνωριζω)δεν παει να πει κατι εαν εφτανε σε σημειο να την ακουμπαει σποραδικα να πω ενταξει ειχες καποιο δικιο αλλα εφοσον δεν εκανε τιποτα παραπανω δεν επρεπε να δειξεις τον αντρισμο εκει αλλα στην κοπελα σου εκεινη προστατευεις οτι εσενα ωστε να μην την χασεις..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ανοίξτε τον κύκλο, κάντε λίγο πιο 'κει να χωρέσω κι εγώ που μου έχετε απλωθεί και δώστε μου τα χέρια για να τραγουδήσουμε όλοι μαζί. :lol: :p

 

Οοοοοοοοο yeah

Έρωτααααααα μου αγιάτρευτεεεεεεεε και καημέ μου μεγάλεεεεεεεεεεε

Vooooolare ooooooo κτλ κτλ κτλ

 

Μάλλον - Νομίζω - Μου φαίνεται - Υπάρχει μια πιθανότητα - Ρε μπας και; - Πιστεύω πως κι εγώ αρχίζω και ερωτεύομαι τον τελευταίο καιρό.

Το δουλεύω μέσα μου σιγά σιγά. :p

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον - Νομίζω - Μου φαίνεται - Υπάρχει μια πιθανότητα - Ρε μπας και; - Πιστεύω πως κι εγώ αρχίζω και ερωτεύομαι τον τελευταίο καιρό.

Το δουλεύω μέσα μου σιγά σιγά. :p

 

Μιχάλη αυτό δεν το δουλεύεις. Έρχεται και σε χτυπάει κατακέφαλα εκεί που δεν το περιμένεις ;) Ο κύκλος πάντως είναι ανοιχτός και τους χωράει όλους :) καλώς ήρθες :D

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Μαζευόμαστε σιγά σιγά όλοι οι ερωτευμένοι :p

Καλώς ήρθες και εσύ Μιχάλη λοιπον!

Μην το δουλεύεις και πολύ... Άστο να σε ταξιδέψει μόνο του, θα είναι καλύτερα ;)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια, ξαναηρθα κι εγω. εχω καιρο να το διαβασω βεβαια το συγκεκριμενο thread αλλα ελπιζω να ειστε ολοι in love ετσι? welcome agent και οπως λεει και ο Πετρος "αυτό δεν το δουλεύεις. Έρχεται και σε χτυπάει κατακέφαλα εκεί που δεν το περιμένεις" δικιο εχει.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια, ξαναηρθα κι εγω. εχω καιρο να το διαβασω βεβαια το συγκεκριμενο thread αλλα ελπιζω να ειστε ολοι in love ετσι? welcome agent και οπως λεει και ο Πετρος "αυτό δεν το δουλεύεις. Έρχεται και σε χτυπάει κατακέφαλα εκεί που δεν το περιμένεις" δικιο εχει.

Καλά εμένα μη με ακούτε και πολύ γιατί φημίζομαι και για την παρράνοιά μου σ' αυτά τα θέματα :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Καλά εμένα μη με ακούτε και πολύ γιατί φημίζομαι και για την παρράνοιά μου σ' αυτά τα θέματα :p

 

Petro the great δεν πιστευω να σε ερωτευμενος??? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Petro the great δεν πιστευω να σε ερωτευμενος??? :rolleyes:

Sector... είμαι! :love:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

ειναι ειναι, δεν υπαρχει αμφιβολια. και αν θυμαμαι καλα και για καιρο κιολας.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

τι τρελο thead είναι αυτό? :D όλε οι ερωτευμένοι :P

παίδες τι να πω.. ερωτευμένος αλλα 1μήνα τώρα μακρία.. γνωριστήκαμε φοιτιτές το σεπτέμβριο που πέρασε κ πριν 5μήνες άρχισε... άντε να πάμε διακοπές να τη ξαναδώ.. :O

 

άκουσα σήμερα απο μια πολύ καλή μου φίλη (με αρκετές μεγάλλλλες σχέσεις) ότι το 80% περίπου σε μία σχέση είναι το s3x..ξαφνιάστικα στην αρχή αλλα μετά που το σκέφτηκα δεν διαφώνησα..

τι πιστεύετε?

οταν είσαι ερωτευμένος βέβαια κοιτάς τα πάντα κ οχι μόνο... αλλα όπως κ να είσαι δεν παίζει πολύ σημαντικό ρόλο??????

Link to comment
Share on other sites

Oποτε ειμαι ερωτευμενος με μια κοπελα βγαινω συχνα offside οποτε προσπαθω να ειμαι συγκρατημενος και να μην ενθαρυνομαι ευκολα με ολη τη σοβαροτητα που με διακατεχει προτιμω τη γλυκια μοναξια μου ειδικα στην περιπτωση που τα χει μαλλον η μπορει να σου πεταξει το "σε θεωρω φιλο" και τα ρεστα με αποτελεσμα να σε πιασει μελαγχολια εσυ να λιωνεις που την βλεπεις μπροστα σου και αυτη να ειναι μια χαρα,μετα ειναι φυσικο να σπαζομαι και να λεω μεσα μου "κοιτα τον εαυτο σου ρε μα...μπιπ" :angry:
Link to comment
Share on other sites

άκουσα σήμερα απο μια πολύ καλή μου φίλη (με αρκετές μεγάλλλλες σχέσεις) ότι το 80% περίπου σε μία σχέση είναι το s3x..ξαφνιάστικα στην αρχή αλλα μετά που το σκέφτηκα δεν διαφώνησα..

 

Υπαρχουν κι αλλοι τροποι τη σημερον ημερα για να κανεις την αναγκη σου

 

Αν το επικεντρο της σχεσης ειναι το sex νομιζω οτι ειναι μια λανθασμενη λογικη που εχει δημιουργηθει σημερα απο την νεολαια η οποια δε φταιει αυτη αλλα κυριως οι γονεις που δε ξερουν να διαπεδαγωγουν σωστα τα παιδια τους

 

Νομιζω οτι το επικεντρο μιας σχεσης ειναι η αγαπη και η συνυπαρξη των δυο φυλων η οποια εχει ως αποτελεσμα το sex στην πορεια,οταν δεν τον γνωριζεις τον αλλο δε ταιριαζεις,δεν εχετε τα ιδια ενδιαφεροντα,δε βαδιζεται παραλληλα πως θα φτασεις στο παραπανω αποτελεσμα,μονο και μονο για μια εμπειρια,για μια στιγμη ικανοποιησης? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν κι αλλοι τροποι τη σημερον ημερα για να κανεις την αναγκη σου

 

Αν το επικεντρο της σχεσης ειναι το sex νομιζω οτι ειναι μια λανθασμενη λογικη που εχει δημιουργηθει σημερα απο την νεολαια η οποια δε φταιει αυτη αλλα κυριως οι γονεις που δε ξερουν να διαπεδαγωγουν σωστα τα παιδια τους

 

Νομιζω οτι το επικεντρο μιας σχεσης ειναι η αγαπη και η συνυπαρξη των δυο φυλων η οποια εχει ως αποτελεσμα το sex στην πορεια,οταν δεν τον γνωριζεις τον αλλο δε ταιριαζεις,δεν εχετε τα ιδια ενδιαφεροντα,δε βαδιζεται παραλληλα πως θα φτασεις στο παραπανω αποτελεσμα,μονο και μονο για μια εμπειρια,για μια στιγμη ικανοποιησης? :rolleyes:

KAI mh xexnate.

PROFULAKTIKA DUREX.

DIATITHONTAI SE OLA TA PERIPTERA,PSILIKATZHDIKA,THS GEITONIAS:X :X :X

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν κι αλλοι τροποι τη σημερον ημερα για να κανεις την αναγκη σου

 

Αν το επικεντρο της σχεσης ειναι το sex νομιζω οτι ειναι μια λανθασμενη λογικη που εχει δημιουργηθει σημερα απο την νεολαια η οποια δε φταιει αυτη αλλα κυριως οι γονεις που δε ξερουν να διαπεδαγωγουν σωστα τα παιδια τους

 

Νομιζω οτι το επικεντρο μιας σχεσης ειναι η αγαπη και η συνυπαρξη των δυο φυλων η οποια εχει ως αποτελεσμα το sex στην πορεια,οταν δεν τον γνωριζεις τον αλλο δε ταιριαζεις,δεν εχετε τα ιδια ενδιαφεροντα,δε βαδιζεται παραλληλα πως θα φτασεις στο παραπανω αποτελεσμα,μονο και μονο για μια εμπειρια,για μια στιγμη ικανοποιησης? :rolleyes:

αν και αντιβραζιλιανος θα συμφωνησω μαζι σου :)

βεβαια καλως ή κακως φτανουμε στο σημειο να το θεωρουμε πολυ σημαντικο και αν δεν...τοτε δεν...;)

μονο και μονο για μια εμπειρια,για μια στιγμη ικανοποιησης?
προφανως ναι...:X
Link to comment
Share on other sites

βασικά είμαι μπερδεμένος κάπως κ λέω να το ποστάρω μπας κ βρω καμία λύση αν κ δεν το νομίζω.. περιλιπτικά: είστε κάμποσους μήνες μαζι πάτε σπίτια σας για πάσχα (εκείνη είχε 4χρονια σχέσγ μέχρι σεπτέμβριο) εσύ ξαναβλέπεις μια παλιά καλή σου σχέση κ ένα βράδυ εκεί που μιλάς κάνεις κ κάτι.. βλέπεσε με την κοπέλα σου μετά το πάσχα εκείνη δεν έχει κάνει τπτ το λέει την πιστεύεις κ μάλλον έτσι είναι κιόλας. επειδή είσαι μ@λ@κ@ς κ νομίζεις οτι είναι καλύτερο να είσαι ειλικρινής μαζι της κ οτι κ ας γίνει.. της λες οτι το πάσχα έκανας αυτό αλλα δεν ήταν τπτ για σένα κ το έχεις μετανιώσει. μαλώνετε τελος πάντων τα βρίσκετε περνάει ο καιρός κ πάτε σπίτια σας για καλοκαίρι.το καλοκαίρι είχες την ευκαιρία να κάνεις κάτι 2φορές αλλα δεν κάνεις γτ δεν είναι σωστό κ δεν θες να της τα ξαναφορέςσεις. Σήμερα θα πήγαινε πίσω στο νισή ο κύριος 4χρονια σχέση(ειναι φανταρος). Σου λέει οτι την πήρε τηλ 10φορές εκείνη έλεγε οχι οχι οχι κ έμεινε εκει αυτό, στο όχι. το βράδυ επειδή το νισί της είναι μικρό αν βρούν να κ η κοπέλα κ ο 4χρον είναι Stadar οτι θα πετύχει ο ένας τον άλλο. anyway να μην μεγαλώνω το Post μετά απο μερικά τηλέφωνα κ μερικά μηνύματα μου λέει ναι τον είδα δεν έγινε τπτ τώρα ήρθα σπίτι. εγώ όμως δεν το νομίζω απο την σημερινή συμπεριφορά.Υπάρχει τρόπος να μάθεις? εκείνη θα είναι ειλικρινής αν έκανε κάτι όπως ήσουνα εσύ???

να το δεις όλο πιο χαλαρά? να καλοπερνάς κ εσύ κάτω κ να μην της πεις τπτ?

γιατί πάντα οταν είσαι ειλικρινής μετά σου μπαίνουν τόσες ιδέες για το άλλο άτομο!?:( :(

καλημέρα..

(χρειάστικαν μερικά ποτιράκια για να γραφτεί αυτό.. για οθογραφικά λάθει τα παράπονα στον barman ...:O

Link to comment
Share on other sites

Αν και φιλε μου δυσκολεύτηκα παρα πολύ να καταλάβω τι θέλεις να πεις,πάνω κάτω έπιασα το νόημα..ΔΕΝ την γνωρίζω την κοπέλα και έτσι δεν μπορώ να μιλήσω και συγκεκριμένα,γενικά όμως μπορώ να πω ότι..Γυναικα και ειλικρινής είναι σπάνιο φαινόμενο.

 

Λοιπών το καλύτερο που έχεις να κανεις είναι να συνεχίσεις όπως είσαι,να είσαι σωστός απέναντι τις (γιατί δεν εγκρίνω αυτό που έκανες έτσι?) αλλα και να παρατηρείς για αλλαγές συμπεριφοράς.Αν αρχίσει και σου τα μασάει από εδώ και πέρα,αν βλέπεις κλειστά κινητά η φτηνές δικαιολογίες,θα καταλάβεις τι παίζεται από μονος σου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Petro the great δεν πιστευω να σε ερωτευμενος??? :rolleyes:

τι λες τωρα! ο πετρος ερωτευμενος?? το ξανακουσες?

ξεπερασε και μενα!! μ'εχει αφησει πισω χιλιομετρα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

τι λες τωρα! ο πετρος ερωτευμενος?? το ξανακουσες?

ξεπερασε και μενα!! μ'εχει αφησει πισω χιλιομετρα!

Εσύ πάλι καλά που δεν ήρθες Ικτίνου χτες, εκεί να δεις... έρωτες ;) :p :lol: Μίλα με το Γερμανό Ηλιούπολης αν θέλεις περισσότερες λεπτομέρειες :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εσύ πάλι καλά που δεν ήρθες Ικτίνου χτες, εκεί να δεις... έρωτες ;) :p :lol: Μίλα με το Γερμανό Ηλιούπολης αν θέλεις περισσότερες λεπτομέρειες :p

πωπωωωωωωωωω

εχασα τετοια σκηνικα?

επαιζε και κων/να στο σκηνικο?

φυσικα το φταιξιμο πεφτει στα γερμανακια...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αν και παρακολουθώ το συγκεκριμένο θέμα αρκετά συχνά, δεν νομίζω να έχει γίνει κάποια αναφορά και ανάπτυξη για τον "μονόδρομο κεραυνοβόλο έρωτα".

Δηλαδή, το να έχεις ερωτευθεί σε τεράστιο βαθμό κάποιο άτομο, αλλά να μην υπάρχει η αναμενόμενη ανταπόκριση από εκείνο.

Προσωπικά πιστεύω είναι η χειρότερη μορφή έρωτα που μπορεί να σου τύχει. Και πάντα αφήνει κάποιες πληγές πίσω του.

Ποια η γνώμη σας;

Link to comment
Share on other sites

το χειροτερο ξερεις ποιο ειναι φιλε μου?

να εισαι ερωτευμενος...να το δειχνεις με τον καλυτερο τροπο και να μη σου λεει ουτε ευχαριστω!

οτι αφηνει πληγες...δεν ξερω...απλα ειναι θεμα χρονου στο να ξεκολησεις.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

tha simpliroso auta pou ipe o bilakoss oti ena akomi xeirotero ine na sou aresei na tin theleis ,na tis to psilodeixneis kai ekeini na sou leei gia enan allo pou tis aresei kai ti tis ipe, ti tou apantise ekeini na rotaei kiolas an ekane kala, i ti allo tha mporouse na tou pei.ti tis les meta???????????????:!: :!: :!:

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Και ο ερωτας χωρις ανταποκριση εχει μια γλυκα...αυτο το συναισθημα που εισαι στην τσιτα...μου αρεσε!!!

βαλτε και εμενα στην λιστα των ερωτευμενων!:p με ανταποκριση ;)

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

tha simpliroso auta pou ipe o bilakoss oti ena akomi xeirotero ine na sou aresei na tin theleis ,na tis to psilodeixneis kai ekeini na sou leei gia enan allo pou tis aresei kai ti tis ipe, ti tou apantise ekeini na rotaei kiolas an ekane kala, i ti allo tha mporouse na tou pei.ti tis les meta???????????????:!: :!: :!:

 

 

μετα κανεις οτι λεει η υπογραφη μου!:p

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...