Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως υπαρχουν νεα ειδυλλια?

κανενα καινουριο ερωτα?

Γιατί δεν απαντάς πρώτος εσύ στην ερώτηση; :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I want to feel my senses sing to me

You are the music in my ecstasy...

 

(Nevermore - Garden of Gray)

 

:O

 

Παρόλο που είμαστε μακριά, σ'αγαπάω περισσότερο από ποτέ... Μου λείπεις περισσότερο από ποτέ και κάθε μέρα σ'ερωτεύομαι όλο και πιο πολύ, ξανά απ'την αρχή... Για πάντα μαζί...

 

:O :O :O

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν απαντάς πρώτος εσύ στην ερώτηση; :p

ασε με εμενα! εσυ εχεις κατι να μας πεις?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μηπως υπαρχουν νεα ειδυλλια?

κανενα καινουριο ερωτα?

 

Ολα ιδια εγω προσωπικα σταθερηηηηηηηηηηη....

Εσυ πες μας τα δικα σου νεα!!!!!:lol:

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

μηπως υπαρχουν νεα ειδυλλια?

κανενα καινουριο ερωτα?

 

Ερωτας απαραιτητα?

Ξεμπαρκα και διαφορα απο δω και απο κει...:whistle: :up:

τς τς τς εσεις οι παλιοι δεν μας καταλαβαινετε εμας τους νεους:lol: :lol:

 

αντε να τελειωσουν οι εξετασεις και μετα :D :D :superman:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ολα ιδια εγω προσωπικα σταθερηηηηηηηηηηη....

Εσυ πες μας τα δικα σου νεα!!!!!:lol:

τι να πω εγω...οτι και να πω...λιγο θα'ναι....

ο καιρος θα δειξει και το μελλον...

ολα μπροστα μας ειναι...

παντως ρε παιδια...οτι και να κανεις...ολα σου ερχονται ή εκει που δεν το περιμενεις ή στην καταλληλη στιγμη.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που είμαστε μακριά, σ'αγαπάω περισσότερο από ποτέ... Μου λείπεις περισσότερο από ποτέ και κάθε μέρα σ'ερωτεύομαι όλο και πιο πολύ, ξανά απ'την αρχή... Για πάντα μαζί...

 

:O :O :O

 

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο...

 

Όσο για τα... ξέμπαρκα που λέει ο poseidon2004, αυτά έρχονται και φεύγουν και, αλήθεια, ποιος τα θυμάται μετά από λίγο καιρό;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εδω και περιπου 2,5 μηνες διανυω την καλυτερη περιοδο της ζωης μου...ειμαι με ενα υπεροχο πλασματακι Ε. και ειναι πραγματικα η πρωτη φορα που καταλαβαινω πως νιωθεις οταν εισαι ειλικρινα ερωτευμενος. Ειναι η μοναδικη κοπελα που με εχει κανει μερα με την μερα να την ερωτευομαι ολο και περισσοτερο και να μην μπορω λεπτο μακρυα της.:love: ειναι τα παντα για μενα και θα ειναι για παντα...αυτα:D

 

...HxC... ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

Δε θα πω πολλά..

 

Τους τελευταίους 4 μήνες νιώθω πράγματα που δεν έχω νιώσει ποτέ μου.

 

Εύχομαι να κρατήσει για πάντα :love:

 

--Update--

 

Η μαγεία συνεχίζεται :)

 

Πάμε για 9 μήνες μαζί δυναμικά!

Link to comment
Share on other sites

apla einai oti pio yperoxo exw niwsei...apla ton latreyw....kai apla pali einai ta panta....pote den fantazomouna pws tha mporousa na niwsw etsi kai na dwsw tosa....

takissam :love: :D :love:

http://users.otenet.gr/~buzzsunn/terror.gif

 

BRING ME DOWN....I'LL OVERCOME...

Link to comment
Share on other sites

μηπως υπαρχουν νεα ειδυλλια?

κανενα καινουριο ερωτα?

Και εγώ σταθερή όπως λέει η φίλη μου η angelina_22 και τρελά ερωτευμένη με το αγόρι μου!!!

Και φυσικά θα συμφωνήσω και με την συμπάθεια μου,την dexter,οτι κάθε μέρα τον ερωτεύομαι όλο και πιο πολύ, ξανά απ'την αρχή και ακόμα πιο πολύ!!!

Τον αγαπάω πάρα πολύ!:love:

Link to comment
Share on other sites

oristte i dikia mou istoria......

 

 

gnorizw tin kopela prin 10 meres . Kali de lew ala logo tou oti fevgo gia fantaros skeftika mi tin kinigisis. E lipon egine to anapodo , me kinigise ekini kai xtes mou ta rikse pou leme stin laikh..

H ksenera?

Avrio Deftera parousiazome fantaros! :(

 

 

ala ola ginode gia ena logo stin zwh.. pios o logos tha fanei ston poria;)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σκεψου οτι αν ειναι μαζι σου ενω εισαι φανταρος...οτι θα ειναι καλυτερα....

βεβαια εσυ θα εισαι μεσα και θα σκεφτεσαι αυτη...δεν ξερω το κατα ποσο καλο θα σου κανει....

εσυ πως τα βλεπεις τα πραγματα?

πρεπει να ειναι πολυ δυσκολο να εισαι φανταρος και να εχεις σχεση(προσφατη)

ας μας πει καποιος μια τετοια εμπειρια...

 

χαιρομε παντως stalitsa & dexter που ειστε πολυ πολυ in love!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

GRT μην μασας.

Το ολο σκηνικο μεταξυ εμου και της κοπελας μου εγινε 10 μερες περιπου πριν φυγω για Ιταλια...:O

Παντως το καλο ειναι οτι ειμαστε παρα πολυ :grin: :* :love: :yahoo: και ουτε αποστασεις λογαριζουμε ουτε τιποτα!:D

Πιστεψτε με το να εισαι φανταρος δεν ειναι τιποτα...σε ενα χρονακο εχεις ξεμπερδεψει!Αν οντως σε θελει και θελει να ειστε μαζι, μπορει να κανει και να κανεις υπομονη!Ειναι απλα τα πραγματα...

Οταν ειναι δυνατο το συναισθημα, βρισκει την δυναμη και ξεπερναει τα παντα!Ποσο μαλιοστα αυτο που ειναι για περιορισμενο χρονικο διαστημα.

Link to comment
Share on other sites

έτσι είναι mario_fit

άλλωστε υποθέτω πως και η κοπέλα γνώριζε την ύπαρξη της υποχρεώσεως του στρατού..η μήπως όχι?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σταθερή όπως λέει η φίλη μου η angelina_22 και τρελά ερωτευμένη με το αγόρι μου!!!

Και φυσικά θα συμφωνήσω και με την συμπάθεια μου,την dexter,οτι κάθε μέρα τον ερωτεύομαι όλο και πιο πολύ, ξανά απ'την αρχή και ακόμα πιο πολύ!!!

Τον αγαπάω πάρα πολύ!:love:

 

Και όχι μόνο αυτό... Έχω καταλάβει ότι... είναι το μόνο άτομο με το οποίο μπορεί να συμβεί αυτό... Το να τον αγαπάω κάθε μέρα περισσότερο και να τον ερωτεύομαι ξανά από την αρχή...

 

Αχ... Το λατρεύω το αγγελούδι μου! :O :love:

 

Χαίρομαι Stalitsa μου που νιώθεις κι εσύ τα ίδια!! :happy:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

oristte i dikia mou istoria......

 

 

gnorizw tin kopela prin 10 meres . Kali de lew ala logo tou oti fevgo gia fantaros skeftika mi tin kinigisis. E lipon egine to anapodo , me kinigise ekini kai xtes mou ta rikse pou leme stin laikh..

H ksenera?

Avrio Deftera parousiazome fantaros! :(

 

 

Ό,τι και να σου πούμε εμείς δεν μπορούμε να σου αλλάξουμε την ψυχολογία αφού πλησιάζουν οι μέρες (μάλλον οι ώρες) για να παρουσιαστείς αλλα μπορεί να σε κάνω να νιώσεις καλύτερα με τη δική μου ιστορία που εξελίσσεται στη γυναίκα της ζωης μου..

Την γνώρισα περυσι 12 Ιουνιου στην αδεια που ειχα(υπηρετουσα Κύπρο,οχι και κοντα ε;) και αμέσως κολλήσαμε!Ενώ είχα ορκιστεί να μην εχω σχεση οσο ειμαι φανταρος δεν μπορεσα να αντισταθω και 31 Ιουλίου που ειχα την επομενη αδεια αποφασίσαμε να είμαστε μαζι.Η επόμενη αδεια δυστυχως ηταν 115 μερες μετα οι οποιες περασαν πολυ δυσκολα αλλα και ρομαντικα...Καθε Παρασκευη με φωναζαν στο 1ο γραφειο να παραλαβω τα γραμματα της,φωτογραφιες,προσωπικα της αντικειμενα και ολα αυτα να εχουν το αρωμα της..απιστευτο συναίσθημα!!!Και φυσικα ατελειωτες ωρεσ στο τηλεφωνο...ήταν η παρεουλα μου οποτε τη χρειαζομουν..πολυ σημαντικο όταν εισαι φανταρος..υπηρχαν και καποιες στιγμες ζηλιας μου αλλα ελαχιστες...

Το κοριτσακι μου αντεξε ολα αυτα και συνεχισε να ειναι μαζι μου..

Και απο εκει που δεν το περιμενα συνεχιζουμε να ειμαστε μαζι 9 μηνες(τους 6 ημουν φανταρος) και την αγαπαωωωωωω οσο τιποτα.....

Οποτε καλη θητεια και μην τρως κολληματα,χαλαρωσε και ποτε δεν ξερεισ τι μπορει να γινει..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ρωτήσω κάτι τα αγόρια που ετυχε σε μια φιλεναδα μου και απορισα:

 

γνωρίζετε μια κοπελα ολα ωραια, ολα καλα.

η κοπελα ειναι super σαν χαρακτηρας,σαν επίπεδο,σαν εμφάνιση σε ολα...(ουτε τον πιεζει)

αλλα και το αγορι το ιδιο,πολυ ταιριαστο ζευγαρι ,ειναι μαζι 1 μήνα και τρελαμενοι και οι δυο!

και ξαφνικα αρχιζει αυτος οτι και καλα δεν ειναι σε φαση για σχεση και εχει τα ψυχολογικα του,εκεινη το δεχεται πολυ ψυχραιμα και αξιοπρεπεστατα.

τι λέτε να επαιζε άλλη?εγω αυτό της είπα,

αλλα εσεις σαν αντρες θα τον καταλαβετε περισσοτερο.

αυτη που και που στελνει κανενα sms kαι καλα φιλικα και αυτος απανταει παντα!και της τηλεφωνει αμα δει οτι εκεινη χανεται.

αλλα μεχρι εκει ουτε τις λεει να βρεθουν ουτε τιποτα.

εκεινη τον θελει.τι λετε αγορια ?

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ρωτήσω κάτι τα αγόρια που ετυχε σε μια φιλεναδα μου και απορισα:

 

γνωρίζετε μια κοπελα ολα ωραια, ολα καλα.

η κοπελα ειναι super σαν χαρακτηρας,σαν επίπεδο,σαν εμφάνιση σε ολα...(ουτε τον πιεζει)

αλλα και το αγορι το ιδιο,πολυ ταιριαστο ζευγαρι ,ειναι μαζι 1 μήνα και τρελαμενοι και οι δυο!

και ξαφνικα αρχιζει αυτος οτι και καλα δεν ειναι σε φαση για σχεση και εχει τα ψυχολογικα του,εκεινη το δεχεται πολυ ψυχραιμα και αξιοπρεπεστατα.

τι λέτε να επαιζε άλλη?εγω αυτό της είπα,

αλλα εσεις σαν αντρες θα τον καταλαβετε περισσοτερο.

αυτη που και που στελνει κανενα sms kαι καλα φιλικα και αυτος απανταει παντα!και της τηλεφωνει αμα δει οτι εκεινη χανεται.

αλλα μεχρι εκει ουτε τις λεει να βρεθουν ουτε τιποτα.

εκεινη τον θελει.τι λετε αγορια ?

η φιλη σου παιζει το ρολο της ¨καβατζας¨οταν μεινει ρεστος θα βρεθουν..
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ειναι απο τις κοπελες που φαντασου εγω ειμαι γυναικα και σου λεω οτι ειναι πολυ καλη περιπτωση για να την εχει καποιος για οταν μεινει

ρεστος!γινεται χαμος για παρτυ της!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ετσι οπως το λες...μηπως τον επιασε ψυχολογικο επειδη ειναι κουκλαρα? και χαζεψε το παλικαρι? σοβαρα μιλαω!(γιατι καποιοι θα γελασουν)

ή μηπως του φυγε η καψουρα και το εκανε ισα ισα για την ριξει....για να πει στα φιλαρακια του -την εριξα-.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...