Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ελααα και γω χωρισα χτες. στην πρωτη δυσκολια εκανε πισω...ισως δεν αξιζε τλκ τι να πω...:(

 

Εφόσον έκανε πίσω στη πρώτη δυσκολία, τότε όχι ίσως, αλλά εννοείται δεν άξιζε...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εφόσον έκανε πίσω στη πρώτη δυσκολία, τότε όχι ίσως, αλλά εννοείται δεν άξιζε...

 

για την ακριβεια, την προηγουμενη εβδομαδα μου ετυχαν καποιες υποχρεωσεις και δεν μπορουσα να μιλαω για ωρες μαζι της στο τηλεφωνο. θυμωσε και νομιζε οτι την εγραφα την ωρα που αυτη ουτε που νοιαστηκε για το τι κανω. και οταν πηγα να συζητησουμε και να τα βρουμε, με μια φθηνη δικαιολογια του τυπου -με γραφεις αρα δεν συνεχιζουμε- 'αποχωρησε':!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για την ακριβεια, την προηγουμενη εβδομαδα μου ετυχαν καποιες υποχρεωσεις και δεν μπορουσα να μιλαω για ωρες μαζι της στο τηλεφωνο. θυμωσε και νομιζε οτι την εγραφα την ωρα που αυτη ουτε που νοιαστηκε για το τι κανω. και οταν πηγα να συζητησουμε και να τα βρουμε, με μια φθηνη δικαιολογια του τυπου -με γραφεις αρα δεν συνεχιζουμε- 'αποχωρησε':!:

 

Έλεος. Ούτε στο δημοτικό τέτοιες συμπεριφορές...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

2 μηνες καλα ηταν...Της ειπε ο αλλος που την ειχε για καβατζα να ειναι μαζι και μασησε.Χωρισαμε...Περαστικα μας.

 

Δεν μπορει να με φωναζει με το ονομα μου,παρα μονο μωρο μου,αλλα θελει να το ζησει με τον αλλο...Δεν ξερει τι θα κανει μου λεει..Καλα ειστε καλα ρε γυναικες?Ο αλλος της ριχνει 10 χρονια και την ειχε τα 3 τελευταια για καβατζα κι εκεινη εκει...Οτι και να πω εινα λιγο.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει να με φωναζει με το ονομα μου,παρα μονο μωρο μου,αλλα θελει να το ζησει με τον αλλο...Δεν ξερει τι θα κανει μου λεει..Καλα ειστε καλα ρε γυναικες?Ο αλλος της ριχνει 10 χρονια και την ειχε τα 3 τελευταια για καβατζα κι εκεινη εκει...Οτι και να πω εινα λιγο.

να μην πεις τπτ.προχωρας και την ξεχνας.τετοια ατομα(ειτε αντρες ειναι ειτε γυναικες) δεν αξιζουν καν σχολιασμο στο μαιφοουν.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

simfono apolita oti i m@#$%%^ a den exei filo(arseniko i thiliko)...to thema einai na katanoeis pote mia simperifora einai asximi k na min tin iotheteis k esi gia ekdikisi,giati etsi xalas mono ton eauto sou...distixos ta asxima k ta katakritea ton teleutaio kairo stis sxeseis einai poli perissotera ap ta apla k ta omorfa....
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει να με φωναζει με το ονομα μου,παρα μονο μωρο μου,αλλα θελει να το ζησει με τον αλλο...Δεν ξερει τι θα κανει μου λεει..Καλα ειστε καλα ρε γυναικες?Ο αλλος της ριχνει 10 χρονια και την ειχε τα 3 τελευταια για καβατζα κι εκεινη εκει...Οτι και να πω εινα λιγο.

 

 

μια απο τα ιδια. ακομα μωρο μου με λεει και καρδια μου ειναι δυνατον.? λεει οτι με αγαπαει αλλα δεν γινετε να ειμαστε μαζι. πως γινετε αυτο? ελεος!!!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Γινεται. Κι ο Ρωμαιος με την Ιουλιετα το ιδιο προβλημα ειχανε. Η μοιρα φταιει. Η ατιμη.:rolleyes::worry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

την μοιρα σου οπως και την ζωη σου πιστευω οτι την φτιαχνεις. αν δεν εχεις το μυαλο να δεις τι γινετα γυρω σου τοτε κακο του κεφαλιου σου.:confused:
Link to comment
Share on other sites

την μοιρα σου οπως και την ζωη σου πιστευω οτι την φτιαχνεις. αν δεν εχεις το μυαλο να δεις τι γινετα γυρω σου τοτε κακο του κεφαλιου σου.:confused:

μπα μη το λες... καμια φορα το χει και αυτη η μοιρα που λενε..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Στις μερες μας δε γινεται να μιλαμε για μοιρα...:p Δεν ειναι δυσκολα τα χρονια που ζουμε (οπως των προπαππων μας), για να πουμε οτι ειναι μοιραιο να συμβει κατι και οχι κατι αλλο. Στη ζωη συμβαινουν διαφορα και εμεις ειμαστε αυτοι που επιλεγουμε τι θα κανουμε σε ολους τους τομεις.:cool: Ετσι νομιζω...

 

Τωρα εαν η κοπελα σου ή το αγορι σου δε σου απευθυνεται με το ονομα σου, αυτο δε σημαινει οτι σε θελει λιγοτερο γιατι μπορει να το βρισκει πιο τρυφερο το "μωρο μου". Ο χρονος θα δειξει για ολες τις σχεσεις...:rolleyes:

 

Εκτος αν δεν εισαι ικανοποιημενος απο τη σχεση, οποτε πρεπει να ψαξεις το θεμα απο την αποψη σου...:confused:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Τελος..Με πηρε οταν ειχα διαλλειμα τηλεφωνο και μου ειπε πως εχει περισσοτερες ελπιδες ο αλλος και την εστειλα απο εκει που ηρθε.Απ'οτι καταλαβα της εχει ταξει τον ουρανο με τ'αστρα κατι που δε νομιζω να το κανει.Της ειπα οτι εδωσα οτι ειχα για να ειμαστε μαζι γιατι αξιζει πολλα περισσοτερα και πως φευγω με το κεφαλι ψηλα γιατι εκανα οτι μπορουσα και γιατι ξερω πως περασε τελεια 2μιση μηνες.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Ο χρονος θα δειξει για ολες τις σχεσεις...:rolleyes:

 

συμφωνω... τι αλλο να κανεις πια, ας το αφησουμε να κυλησει γενικως, και βλεπουμε.. :)

 

Τελος..Με πηρε οταν ειχα διαλλειμα τηλεφωνο και μου ειπε πως εχει περισσοτερες ελπιδες ο αλλος και την εστειλα απο εκει που ηρθε.Απ'οτι καταλαβα της εχει ταξει τον ουρανο με τ'αστρα κατι που δε νομιζω να το κανει.Της ειπα οτι εδωσα οτι ειχα για να ειμαστε μαζι γιατι αξιζει πολλα περισσοτερα και πως φευγω με το κεφαλι ψηλα γιατι εκανα οτι μπορουσα και γιατι ξερω πως περασε τελεια 2μιση μηνες.

 

να κατι ανδρες, ευγε παιδι μου. να δουμε ποτε θα ξεστραβωθουμε ολοι κι ολες...;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Οχι απαραιτητα βλαμμενες. Η κοπελα "μπορει" να ηξερε τι ηθελε... Τωρα αν θα της βγει, ειναι αλλου παπα ευαγγελιο..
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Η κοπελα ηταν σπαθι σχεδον στα παντα απεναντι μου και την ειχα πολυ ψηλα στην εκτιμηση μου.Ακομα την εχω και με στεναχωρει πολυ που βαζει εκεινη τον εαυτο της τοσο χαμηλα.Κριμα η ψυχολογος που πληρωνε 8 μηνες(με την οποια ειχα πεσει πολλες φορες μεσα και ειχε μεινει μ@λ@κ@ς η κοπελα) γιατι ειχε ελλειψη αυτοπεποιθησης...Τιποτα αλλο.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Η κοπελα ηταν σπαθι σχεδον στα παντα απεναντι μου και την ειχα πολυ ψηλα στην εκτιμηση μου.Ακομα την εχω και με στεναχωρει πολυ που βαζει εκεινη τον εαυτο της τοσο χαμηλα.Κριμα η ψυχολογος που πληρωνε 8 μηνες(με την οποια ειχα πεσει πολλες φορες μεσα και ειχε μεινει μ@λ@κ@ς η κοπελα) γιατι ειχε ελλειψη αυτοπεποιθησης...Τιποτα αλλο.

Εσυ ραλιστα μια χαρα ησουν...και με το παραπανω. τωρα η κοπελα...ή ηταν αδυναμος χαρακτηρας ή πηρε λιγο τα πανω της και εφυγε..

αυτο που θα σου πω εγω,καθε εμποδιο σε καλο! (παιζει πολυ αυτη η κουβεντα τελευταια)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευμα με πηρε τηλ να δει τι κανω και το βραδυ αργα μου μιλησε στο msn αλλα κοιμομουν.Ποια πρεπει να ειναι η θεση μου,πιστευετε?Εγω γενικα σε τετοια θεματα ειμαι υπερ του "ολα η τιποτα".
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευμα με πηρε τηλ να δει τι κανω και το βραδυ αργα μου μιλησε στο msn αλλα κοιμομουν.Ποια πρεπει να ειναι η θεση μου,πιστευετε?Εγω γενικα σε τετοια θεματα ειμαι υπερ του "ολα η τιποτα".

ειμαι της αποψης πως οταν κατι τελειωνει,τελειωνει.απο την στιγμη που η αλλη σου λεει "ξερεις δε σε γουσταρω,μου εκατσε κατι καλυτερο" φυσικα σε πληγωνει.ειτε πληγωνει τα αισθηματα σου ειτε τον εγωισμο σου,δεν εχει σημασια,εσυ πληγωνεσαι.

το να σου κανει την καλη,να σε παιρνει τηλεφωνο να ρωταει τι κανεις και πως πας στην ζωη σου,εμενα μου κανει λιγο "χρυσωμα χαπιου".

μπορεις ειτε να το παιξεις ανωτερος και να συνεχισει αυτη η κατασταση "φιλιας" που προσπαθει να δημιουργησει(ενδεχομενως για διαφορους λογους) ειτε να της το ξεκοψεις οτι τελειωσατε οριστικα σε ολους τους τομεις..

εσυ ξερεις τι θελεις,κανεις αλλος

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευμα με πηρε τηλ να δει τι κανω και το βραδυ αργα μου μιλησε στο msn αλλα κοιμομουν.Ποια πρεπει να ειναι η θεση μου,πιστευετε?Εγω γενικα σε τετοια θεματα ειμαι υπερ του "ολα η τιποτα".

και προπαντων...μη κανεις τον εαυτο σου σε καμια περιπτωση να νοιωσεις " καβατζα"

γυναικες φιλε μου παντου υπαρχουν...μη καθεσαι και σκας αδικα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

και προπαντων...μη κανεις τον εαυτο σου σε καμια περιπτωση να νοιωσεις " καβατζα"

γυναικες φιλε μου παντου υπαρχουν...μη καθεσαι και σκας αδικα.

 

Συμφωνώ..Από γυναίκες ννναααα που λέγανε κάποιοι παλιά...

 

πηγαινε και συ και παρε την αλλη καβαντζα στο μαγαζι που ειχες :D

Άσχετο αλλά τελικά η λεξη καβάντζα μου κάνει λίγο σε κομπόδεμα...

 

Χθες το απογευμα με πηρε τηλ να δει τι κανω και το βραδυ αργα μου μιλησε στο msn αλλα κοιμομουν.Ποια πρεπει να ειναι η θεση μου,πιστευετε?Εγω γενικα σε τετοια θεματα ειμαι υπερ του "ολα η τιποτα".

 

Και εγώ της ίδιας θέσης είμαι...Ή όλα ή τίποτα (που έλεγε και ένα παλιό song)

 

Και όλο αυτό το σκηνικό είναι αυτό που λέει η freakούλα..."χρύσωμα χαπιού"...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευμα με πηρε τηλ να δει τι κανω και το βραδυ αργα μου μιλησε στο msn αλλα κοιμομουν.Ποια πρεπει να ειναι η θεση μου,πιστευετε?Εγω γενικα σε τετοια θεματα ειμαι υπερ του "ολα η τιποτα".

 

το σωστο θα ηταν οπως λες και εσυ η ολα η τπτ. αλλα επειδη ειμαι παθων θα σου ελεγα να ακουσεις την καρδια σου και να αποφασισεις. δεν χρειαζονται βιαστικες αποφασεις.:(

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν επιδιωκω επικοινωνια πρωτος για να δω που θα το παει.Ενα χρονια πολλα θα της στειλω γιατι αυριο εχει γενεθλια.(φανταστειτε οτι πλακωθηκα να παρω τη μεγαλη μηχανη για να φυγουμε τριημερο απο αυριο.Τοσο ξαφνικα μου το γυρισε)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

γυναικες φιλε μου παντου υπαρχουν...μη καθεσαι και σκας αδικα.

 

το θεμα δεν ειναι αν θα βρει αλλη γυναικα, το θεμα ειναι ΑΥΤΗ η γυναικα με την οποια ηταν κι η οποια του αρεσε. δεν συμφωνω παντα με αυτο το 'ανδρες και γυναικες υπαρχουν πολλοι και πολλες'. ναι, σιγουρα υπαρχουν, αλλα το ζητημα δεν ειναι να εχεις στη ζωη σου εικοσιπεντε συντροφους, αλλα να προσπαθησεις να παλεψεις για αυτον τον εναν που σου αρεσει...;)

 

 

το σωστο θα ηταν οπως λες και εσυ η ολα η τπτ. αλλα επειδη ειμαι παθων θα σου ελεγα να ακουσεις την καρδια σου και να αποφασισεις. δεν χρειαζονται βιαστικες αποφασεις.:(

 

ετσι ειναι, στα λογια ολοι ειμαστε δασκαλοι, αλλα το θεμα ειναι η πραξη... κι εκει τα πραγματα δυσκολευουν! :)

 

Βασικα δεν επιδιωκω επικοινωνια πρωτος για να δω που θα το παει.Ενα χρονια πολλα θα της στειλω γιατι αυριο εχει γενεθλια.(φανταστειτε οτι πλακωθηκα να παρω τη μεγαλη μηχανη για να φυγουμε τριημερο απο αυριο.Τοσο ξαφνικα μου το γυρισε)

 

ειναι χάλια η κατάσταση, αλλα να σου πω κατι, αυτο το λεω παντα και το πιστευω. αυτη θα χασει που επελεξε ας πουμε να μην μπορειτε να τα γιορτασετε μαζι τα γενεθλια της... αυτη χανει την εκδρομη, τη βολτα, την αγαπη σου, τα δωρα σου, εσενα... οποτε εσυ δεν χρειαζεται να στεναχωριεσαι. ας στεναχωριεται εκεινη που σε εχασε!:):)

(παρθενακι η κοπελα εε;; δεν ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα, ειμαστε καλυτεροι ανθρωποι, να το ξερεις... :D)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...