Jump to content

Friends (NBC)


PaFmAn
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Upscale δηλαδή σε HD. Πλάκα μας κάνουν; :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εντάξει, έτσι κι αλλιώς δεν έχει νόημα το BD στα Φιλαράκια. Δεν είναι Terminator ή Transformers, μια sitcom είναι. Και να μη βλέπουμε τη μούρη του Joey HD, δεν πειράζει.

Αλλά αμα είσαι κολλημένος, είσαι κολλημένος.

Εγώ προσωπικά σκέφτομαι τα extras :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

τα φιλαράκια γυρίστηκαν σε Film και όχι σε video.

αυτό σημαίνει οτι μπορούν να μεταφερθούν σε HD.

αν ίσχυε αυτό που λέτε θα τρώγανε κράξιμο του άλλου κόσμου..

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο Demis, δεν πρόσεξα την διευκρίνιση στο τέλος του κειμένου. Sorry.
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
από ότι ακούγεται όχι, τουλάχιστον ακόμα...

 

Ok ευχαριστω πολυ..ελπιζω μονο αν γινει να μην βγει χαλια...

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατη η είδηση, 28 Σεπτεμβρίου 2009... :rolleyes:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ουπς...λαθος μου..τωρα το ειδα :lol:

 

Στα πιο πρόσφατα:

 

Kudrow and Cox told the Associated Press in January 2010 that they had never been approached by Crane and Kauffman to make a film version of the series. However, Aniston, Kudrow, and Cox all said they were open to do a Thanksgiving reunion show.

 

πηγή: wikipedia

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το πάνε δεν πρόκειται να βγει ταινία "Φιλαράκια".

"Καπή" ή "Μακαρίτες", μπορεί να το προλαβαίνουν.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Στα πιο πρόσφατα:

 

Kudrow and Cox told the Associated Press in January 2010 that they had never been approached by Crane and Kauffman to make a film version of the series. However, Aniston, Kudrow, and Cox all said they were open to do a Thanksgiving reunion show.

 

πηγή: wikipedia

 

Ευχαριστω πολυ και συγγνωμη αν σε εβαλα σε κοπο.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το πάνε δεν πρόκειται να βγει ταινία "Φιλαράκια".

"Καπή" ή "Μακαρίτες", μπορεί να το προλαβαίνουν.

 

Έτσι είναι. Αφού δεν έγινε μέχρι τώρα, από ένα σημείο και μετά θα πάψει να έχει ενδιαφέρον.

 

Ευχαριστω πολυ και συγγνωμη αν σε εβαλα σε κοπο.

 

Κανένας κόπος, απλά βρήκα ευκαιρία να κοιτάξω μήπως είχε κάποια νέα εξέλιξη.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι. Αφού δεν έγινε μέχρι τώρα, από ένα σημείο και μετά θα πάψει να έχει ενδιαφέρον.

 

Οντως αν ηταν θα ειχε γινει μεχρι τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Aν ηταν να βγαλουν καποια ταινια επρεπε να ειχε γινει πολυ νωριτερα,εχουν πλεον περασει 6 χρονια απο τοτε που σταματησε η σειρα.
Link to comment
Share on other sites

Aν ηταν να βγαλουν καποια ταινια επρεπε να ειχε γινει πολυ νωριτερα,εχουν πλεον περασει 6 χρονια απο τοτε που σταματησε η σειρα.

 

Σωστα..θα ηταν λιγο ακαιρο να την κανουν απο εδω και περα... υπαρχει και ο κινδυνος να μην βγει καλη και να χαλασει η συνολικη εικονα

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους, μόλις είδα το Θέμα για την πιο αγαπημένη σειρά ever!

Όλα τα dvd σε κασετίνα κλπ...! :)

 

Το θέμα με την ταινία έχει τραβήξει δυστυχώς πολύ. Έχω αρχίσει και πιστεύω ότι δεν πρόκειται να γίνει ποτέ, αν και όποτε να γυριστεί πάταγο θα κάνει! Ποιος ΔΕΝ θα πάει αν την δει? Εδώ έκανε καλά εισιτήρια το Sex and the City, δεν θα κάνουν τα Φιλαράκια??

Απορώ που δεν το έχουν κάνει ήδη.. Ας το κάνουν κάποια στιγμή και ας είναι και καλά 10 χρόνια μετά το τέλος το σειράς.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Για τους φαν της σειράς ή του Matt Le Blank-κοινώς Joey- σας έχω νέα! Ο εν λόγω ηθοποιός δέχτηκε πρόταση από τον Kauffman να παίζει στη νέα του κωμική σειρά, και δέχτηκε. Γνωστό είναι επείσης ότι ο ρόλος του θα είναι παρόμοιος με αυτόν του Joey.
Link to comment
Share on other sites

Υπηρχε σειρα joey πριν κατι χρονια στις η.π.α,μολις τελειωσαν τα φιλαρακια,ο τζου τωρα ειναι διπλος και γριζαρισμενος,δεν εχει καμια σχεση.

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Για τους φαν της σειράς ή του Matt Le Blank-κοινώς Joey- σας έχω νέα! Ο εν λόγω ηθοποιός δέχτηκε πρόταση από τον Kauffman να παίζει στη νέα του κωμική σειρά, και δέχτηκε. Γνωστό είναι επείσης ότι ο ρόλος του θα είναι παρόμοιος με αυτόν του Joey.

 

Από τον Crane δέχτηκε πρόταση, που είναι συνδημιουργός των Friends και θα παίζει ένα χαρακτήρα που θα λέγεται "Matt Le Blanc". :p

Δε νομίζω πως θα μοιάζει στο χαρακτήρα του Joey. Και το στυλ του ηθοποιού και η ηλικία του, πια δεν το επιτρέπουν.

Η σειρά θα λέγεται "Episodes" και θα τη δείχνει στο Showtime.

Ένα teaser για τη σειρά είναι

 

Υπηρχε σειρα joey πριν κατι χρονια στις η.π.α,μολις τελειωσαν τα φιλαρακια,ο τζου τωρα ειναι διπλος και γριζαρισμενος,δεν εχει καμια σχεση.

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

 

Το Joey ήταν χαλια - απλά δε βλεπόταν.

Υπάρχει και ένα οριο στα πόσα γέλια μπορείς να βγάλεις από το "Joey doesn't share food" όταν είναι και ο μοναδικός χαρακτήρας στη σειρά, χωρίς άλλους να εξισορροπούν την κουταμάρα του :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Από τον Crane δέχτηκε πρόταση, που είναι συνδημιουργός των Friends και θα παίζει ένα χαρακτήρα που θα λέγεται "Matt Le Blanc". :p

Δε νομίζω πως θα μοιάζει στο χαρακτήρα του Joey. Και το στυλ του ηθοποιού και η ηλικία του, πια δεν το επιτρέπουν.

Η σειρά θα λέγεται "Episodes" και θα τη δείχνει στο Showtime.

Ένα teaser για τη σειρά είναι

 

Ουπς! Λάθος πληροφορία, όντως από τον Crane δέχτηκε την πρόταση! :O) Όσο για τον χαρακτήρα, είμαι σίγουρη πως είχα διαβάσει ότι θα μοιάζει με του Joey, αν και δεν θα ήθελα να γίνει κάτι τέτοιο, για τους ίδιους λόγους που αναφέρεις.

Edited by Pitsikoulina
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά ακούω το τραγούδι της διαφήμισης του star από τα φιλαράκια αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι... Το έχω ξανακούσει 1000 φορές και σε άλλες διαφημίσεις αλλά δεν μπορώ να το βρώ... Δεν μιλάω για το I'll be there for you
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά ακούω το τραγούδι της διαφήμισης του star από τα φιλαράκια αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι... Το έχω ξανακούσει 1000 φορές και σε άλλες διαφημίσεις αλλά δεν μπορώ να το βρώ... Δεν μιλάω για το I'll be there for you

 

Αν μιλάς για αυτή τη διαφήμιση, το τραγούδι είναι αυτό:

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη που θα σας απογοητευσω αλλα τα μισα αστεια στα φιλαρακια ειναι κλεμμενα απο το Seinfeld με cosmo Kramer κλπ κλπ !!

 

δυστυχως , κι εγω τα φιλαρακια τα ειχα πολυ ψηλα και εχω δει την καθε σεζον 2-3 φορες αλλα

μολις ειδα το Seinfeld απογοητευτηκα !!

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος πως 6 χρόνια μετά το τέλος τους και εκατομμύρια δολάρια πλουσιότεροι οι ηθοποιοί και η παραγωγή του Friends, τρελά γέλια και στιγμές/ατάκες που θα μείνουν για πάντα στο μυαλό μας, αυτό που λες έχει σημασία... :rolleyes:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...