Jump to content

Friends (NBC)


PaFmAn
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πω πω ενημερωση!!!:happy:

συγχαρητηρια!

 

Edit:τη σειρα της kudrow νομιζω οτι την ειχαν αποριψει και δε βγηκε στον αερα..

 

 

Τhanks :O

 

Βγήκε στον αέρα... και μάλιστα στο HBO (γνωστό από τα Sex & The City και Sopranos!)

 

Μια σεζόν κράτησε (2005) και... μας πέθανε...:lol: :lol:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tη σειρά στην οποία θα παίζει ο Matthew Perry (& η Amanda Peet :love: ) τη γράφει ο Aaron Sorkin, ο original δημιουργός του West Wing.

Οι προσδοκίες μου είναι πάρα πολύ υψηλές :)

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Τhanks :O

 

Βγήκε στον αέρα... και μάλιστα στο HBO (γνωστό από τα Sex & The City και Sopranos!)

 

Μια σεζόν κράτησε (2005) και... μας πέθανε...:lol: :lol:

α!μπραβο...δικιο εχεις..ειχε κοπει πρωτη χρονια!

το HBO γνωστο και για το Six Feet Under:happy:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

α!μπραβο...δικιο εχεις..ειχε κοπει πρωτη χρονια!

το HBO γνωστο και για το Six Feet Under:happy:

 

 

:blink: :blink: :blink:

 

Πώς μου ξέφυγε αυτό;;:confused: :confused: Και είναι και από τα αγαπημένα μου!!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

E ναι αυτό είναι σίγουρο...:( :( :(

 

Απλά διαφωνώ στο οτι θα ήταν δύσκολο να γράφανε το σενάριο...

 

Σίγουρα κάποιο (ή κάποια) από τα επεισόδια (αν τελικά γίνονταν ποτέ) θα ήταν τα The One Where Ross & Rachel Get Married...:cool: :cool:

 

Οπότε έχουν ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ να δείξουν, δεν έχουν στερέψει οι ιδέες...

 

Το καλό είναι πως το NBC δεν τα πάει ΚΑΘΟΛΟΥ καλά μετά το τέλος του Friends (και ο Joey πέφτει συνεχώς και πιο χαμηλά σε ratings) και πάντα υπάρχει η ελπίδα να το πάρουν επιτέλους απόφαση και να κάνουν ένα Friends reunion

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

To Joey den tha sinexisei gia 3i season anyway.. kai apo ti diavasa kapou sxediazoun spin off pali me tous 3 antres apo ta filarakia..
Link to comment
Share on other sites

...O Joey (LeBlanc) εκτός από το Joey (που δύσκολα θα πάει για επόμενη σεζόν...:mad:... δεν έχει κανονίσει ακόμα τουλάχιστον να παίξει και κάπου αλλού, αν και ακούγεται κάτι για μια σειρά οπου θα συμπρωταγωνιστήσει με τους Schwimmer,Perry και θα λέγεται A Guy Thing......

 

/\

||

 

:cool: :cool:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Το Joey απ' όσο φαίνεται δεν θα συνεχίσει ούτε καν τη δεύτερη..
Link to comment
Share on other sites

Το Joey απ' όσο φαίνεται δεν θα συνεχίσει ούτε καν τη δεύτερη..

ε..?γιατι?:worry:

θα το κοψουν χωρις να κανει finale?

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ε..?γιατι?:worry:

θα το κοψουν χωρις να κανει finale?

Πολύ πιθανό εώς σίγουρο. Ήδη στο site δεν υπάρχει ανακοίνωση για νέο επεισόδιο..

Link to comment
Share on other sites

bye-bye joey then:ninja:

κριμα αν γινει κατι τετοιο:(

 

Ναι είναι επίσημο...

Τα επεισόδια σταματάνε για λίγο καιρό...

Τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι αν πιστέψουμε τις πηγές του tv.com!

 

Ο λόγος;

 

Το pilot episode του Joey έφτασε τα 17,8 εκ. τηλεθεατές...

 

το προ-προηγούμενο έφτασε τα 7 και κάτι

 

ενώ το τελευταίο τα 4 και κάτι (πάντα σε εκατομμύρια τηλεθεατές μιλάμε,έτσι; ;) )

 

Η πτώση του Joey δεν έχει όρια...

 

Να σημειώσουμε δε πως το τελευταίο επεισόδιο ήταν και το πρώτο (και πολύ πιθανόν και το τελευταίο) στο νέο timeslot... Από την Πέμπτη που ήταν παραδοσιακά τα φιλαράκια (και έπειτα ο Joey) μεταφέρθηκε την Τρίτη...

 

Βέβαια προφανώς, τα αποτελέσματα δεν ήταν ούτε καν μέτρια...:(

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια, η Πέμπτη ήταν πάντα η δυνατότερη μέρα του NBC Λόγω sitcoms. Ξεκίνησε με τον Bill Cosby μετά ακολούθησαν τα Friends και συνεχίστηκε με Joey. Μέχρι και τα Friends το NBC δε μπορούσε να το χτυπήσει κανένα άλλο κανάλι, ό,τι και αν έβαζαν απέναντι. Με το Joey όμως αυτό άλλαξε. Την πρώτη χρονιά του Joey έκαναν υπομονή και είπαν να δώσουν δεύτερη ευκαιρία. Απο τη στιγμή που όμως αυτό δεν άλλαξε ούτε φέτος, η σειρά αρχικά διεκόπη λόγω χειμερινών ολυμπιακών που μεταδίδονταν από το NBC και μετά είπαν να το πάνε Τρίτη. Το πρώτο επιεσόδιο που παίχτηκε Τρίτη ήταν και το τελευταίο. Η σειρά είναι σε προσωρινή διακοπή η οποία μάλλον θα εξελιχθεί σε οριστική.

 

Και για να είμαι και Ontopic μιας και είμαστε στο thread Friends και όχι Joey, να πω ότι ένας επίσης λόγος που κανένα μέλος των Friends (εκτός από την Anniston) δεν έκανε σοβαρή καρίερα μετά, ήταν η απόλυτη ταύτισή τους με τους ρόλους της σειράς. Επίσης σκεφτείτε πόσα έπαιρναν για κάθε επεισόδιο. Αν πήγαιναν με αυτό τον τουπέ για ταινίες σίγουρα θα την πατούσαν. Η Anniston πιστεύω ότι το άντεξε αυτό λόγω Brad Pitt και των συζητήσεων γύρω απότο όνομα της. Αν δεν κάνει καμία τανία της προκοπής, σε 2-3 χρόνια θα έχει την ίδια κατάληξη. Βέβαια αυτή το νόημα το έπιασε και είπε κάποια στιγμή ότι θέλει να απαγκιστρωθεί από το ρόλο της Rachel.

Link to comment
Share on other sites

Τι σημασία έχει για το εάν θα κάνουμε άλλες ταινίες αφού ο καθένας έβγαλε 80,000,000$ και θα συνεχίσει να πληρώνετε από τα δικαιώματα για χρόνια!!

 

Ελπίζω ο Joey να βγάλει έστω τη σεζόν, μας έχει αφήσει στη μέση :S

 

Α και ο Ρός είχε φάση σαν καμηλοπαρδαλη.

Link to comment
Share on other sites

Για να είμαι ειλικρινής, δεν είμαι σίγουρη αν θα μου άρεσε να κάνουν αυτά τα έξτρα επεισόδια που έλεγαν, παρόλο που είχα χαρεί πολύ στην αρχή που το άκουσα. Δεν ξέρω αν θα ήταν καλή κίνηση. Είναι πολύ κρίμα που τελείωσαν τα Φρεντς, αλλά μάλλον η σειρά είχε κάνει πια κάνει τον κύκλο της.:(

 

Μάρβιν, ποια είναι αυτή η σειρά του Άαρον Σόρκιν με Μάθιου Πέρυ που είπες πιο πανω?

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

Μάρβιν, ποια είναι αυτή η σειρά του Άαρον Σόρκιν με Μάθιου Πέρυ που είπες πιο πανω?

click me:)

Link to comment
Share on other sites

 

 

CarpeNoctum δεν νομίζω πως αυτή είναι η σειρά που θα παίζουν και οι τρείς!:confused: :confused:

 

Έχω ακούσει πως θα λέγεται A Guy Thing και άλλωστε στα credits της σειράς που έχεις βάλει εσύ είναι μόνο ο Perry!:cool:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι πρόκειται για διαφορετική σειρά. Είναι μία που έλεγε ο Μάρβιν πιο πάνω με την Αμάντα Πιτ και τον Μάθιου Πέρυ, και είναι του Άαρον Σόρκιν που έκανε το Γουέστ Γουίνγκ

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι πρόκειται για διαφορετική σειρά. Είναι μία που έλεγε ο Μάρβιν πιο πάνω με την Αμάντα Πιτ και τον Μάθιου Πέρυ, και είναι του Άαρον Σόρκιν που έκανε το Γουέστ Γουίνγκ

 

Sorry then...:happy: :happy:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

CarpeNoctum δεν νομίζω πως αυτή είναι η σειρά που θα παίζουν και οι τρείς!:confused: :confused:

 

Έχω ακούσει πως θα λέγεται A Guy Thing και άλλωστε στα credits της σειράς που έχεις βάλει εσύ είναι μόνο ο Perry!:cool:

Σύντροφε μπερδεύτικες. Το It's a guy thing είναι φήμη ακόμα. Τίποτα δεν έχει επιβεβαιωθεί. Η φίλτατη isolde ζήτησε πληροφορίες για σειρά του Perry με δημιουργό τον Ααρον Σορκιν. Η απάντηση που της έδωσα ήταν γι αυτή τη σειρά. Όχι για τη φημολογούμενη επανένωση των αρσενικών από τα Friends!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενα επεισοδιο που η Phoebe ειχε ενα σημειωματαριο και εγραφε για την monica και τον chandler αλλα τους ανεφερε με διαφορετικα ονοματα ποιο ειναι?

ειναi μετα τον 6 κυκλο νομιζω..

αν θυμαται κανεις τιτλο...(DesertSMisSRaiN σε σενα αναφερομαι,που εισαι friends-maniac:p :) )

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...