Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το κ800 κατά 99% θα βγει κι αυτο τον ιούνιο οπως συμβαίνει με ολα τα τηλεφωνα αυτης της σειράς της ericsson, οποτε κρίνετε αν μπορείτε να περιμένετε μεχρι το καλοκαιρι και κινηθείτε ανάλογα ;)

 

μαλλον για το W810i λες ετσι ?

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp1_loader&php=PHP1_10376&zone=pp&lm=pp1&pid=10376

 

Κ800 ?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σωστά τα λέει, για το Κ800 που θα είναι ο απόγονος του Κ750 και θα λανσαριστεί το καλοκαίρι. ;)

Αναφέρεται, στο δίλημμα που υπάρχει μεταξύ αγοράς του W810 ή εν αναμονής για το Κ800. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

παντως στο http://www.mobile-review.com στο ρεζουμε αναφερει οτι προκειτε για πολυ καλο κινητο αλλα δεν αξιζει τον κοπο για καποιον που εχει ηδη το K750/W800 να το αλλαξει και να το παρει.επισης μου εκανε εντυπωση οτι στο jbenchmark εχει πολυ μικροτερο σκορ απο το Κ750.περιεργο............

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

παντως στο http://www.mobile-review.com στο ρεζουμε αναφερει οτι προκειτε για πολυ καλο κινητο αλλα δεν αξιζει τον κοπο για καποιον που εχει ηδη το K750/W800 να το αλλαξει και να το παρει.επισης μου εκανε εντυπωση οτι στο jbenchmark εχει πολυ μικροτερο σκορ απο το Κ750.περιεργο............

Το αποτέλεσμα του jbenchmark πιστεύω πως θα είναι εντελώς διαφορετικό μόλις το κινητό κυκλοφορήσει στην αγορά, καθότι το αποτέλεσμα που αναφέρεται στο review έχει εξαχθεί από μια μη τελική έκδοση του κινητού.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καποια ημερομηνια για το ποτε θα κυκλοφορησει ξερει κανεις;:)
Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολύ να αργεί η ημερομηνια κυκλοφορίας...

 

μόλις βρήκα αυτό!

http://www.vodafone-emailme.co.uk/vfemailme/coming_soon.jsp

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το μαθατε οτι ο κωτσοβολος εφερε 50 κομματια στα 420 ευρω και εξαντληθηκαν ολα?απο Μαρτη λεει ξανα παραλαβη...
Link to comment
Share on other sites

με έχεις αφήσει άφωνο!!

καλά πότε πως; ούτε διαφήμιση ούτε τπτ;;

 

υπάρχει κάποιος εδώ που πρόλαβε να μας πεί τις εντυπώσεις του;

Link to comment
Share on other sites

με έχεις αφήσει άφωνο!!

καλά πότε πως; ούτε διαφήμιση ούτε τπτ;;

 

υπάρχει κάποιος εδώ που πρόλαβε να μας πεί τις εντυπώσεις του;

Τι να την κανει την διαφημιση?Εφυγαν πατ κιουτ.Δυστυχως κιεγω αφου τελειωσαν το εμαθα....:( Ενας γνωστος μου με μαγαζι κινητων ειχε 2 κομματια (απο Κωτσοβολο) και τα πουλησε κατευθειαν.Αν μαθω καμια πληροφορια θα την μοιραστω

Link to comment
Share on other sites

καλά και που τα βρήκε επίσημα δεν έχει βγεί το κινητό!

 

μπήκα στη σελίδα του Κοτσ, και δεν ανοίγει τπτ έλεος :)

μας έβαλες φωτιές τώρα...

αν και 420Ε ακριβά είναι σε σχέση με τα 330-350 που έχει ακουστεί για τελική τιμή

Link to comment
Share on other sites

καλά και που τα βρήκε επίσημα δεν έχει βγεί το κινητό!

 

μπήκα στη σελίδα του Κοτσ, και δεν ανοίγει τπτ έλεος :)

μας έβαλες φωτιές τώρα...

αν και 420Ε ακριβά είναι σε σχέση με τα 330-350 που έχει ακουστεί για τελική τιμή

Ξερω γω?παραεισαγωγη ισως...γιαυτο μαλλον και σε αυτη την τιμη

Link to comment
Share on other sites

KALISPERA PAIDIA

 

pos ginete na exei kykloforisei xoris episimi anakinosi apo tin ericsson ti ginete re paidia arxisan na kykloforoun ta kinita xoris episimi parousiasi apo tin etairia?

 

tha mas trelanoun!!!!

 

ante na erthi kai stin ellada (episima pisteyo) gia na to paroume ki emeis oi latreis tou 810!!!!

 

:O

 

:w00t: :yahoo: :heat:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

καλά και που τα βρήκε επίσημα δεν έχει βγεί το κινητό!

 

μπήκα στη σελίδα του Κοτσ, και δεν ανοίγει τπτ έλεος :)

μας έβαλες φωτιές τώρα...

αν και 420Ε ακριβά είναι σε σχέση με τα 330-350 που έχει ακουστεί για τελική τιμή

Ε τι θα κανει πιο φθηνα απο οτι κανει το w800?

Link to comment
Share on other sites

Ε τι θα κανει πιο φθηνα απο οτι κανει το w800?

 

Είναι λογικό σαν νέο κινητό να είναι ακριβότερο, αλλά χωρίς υπερβολική τιμή αν σκεφτείς ότι η εσωτερική μνήμη είναι μικρότερη.

Link to comment
Share on other sites

Είναι λογικό σαν νέο κινητό να είναι ακριβότερο, αλλά χωρίς υπερβολική τιμή αν σκεφτείς ότι η εσωτερική μνήμη είναι μικρότερη.

 

 

nai alla exei fobero design kai apo oti lene exei kai 512 mnimi mesa opote einai fobero kinito apla mallon exei ligoteri mnimi gia na douleyoun kalitera oi efarmoges pou exei egkatestimenes kai an theleis arketi mnimi pare mia 1g kai kaneis tin douleia sou kanonika!!!

 

:O :O

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

nai alla exei fobero design kai apo oti lene exei kai 512 mnimi mesa opote einai fobero kinito apla mallon exei ligoteri mnimi gia na douleyoun kalitera oi efarmoges pou exei egkatestimenes kai an theleis arketi mnimi pare mia 1g kai kaneis tin douleia sou kanonika!!!

 

:O :O

 

 

Όσο αναφορά την τιμή, διάβασα σε ξένο site που είχε Preview, ότι θα κοστίζει γύρω στα 330-350€

Link to comment
Share on other sites

Όσο αναφορά την τιμή, διάβασα σε ξένο site που είχε Preview, ότι θα κοστίζει γύρω στα 330-350

λιγο δυσκολο μου φαινετε αυτο.εγω υπολογιζω πρωτη τιμη στα 430ε.και το 800 οταν πρωτοεσκασε μυτη τοσο εκανε οποτε δεν εχω λογο να πιστευω οτι το 810 θα ειναι πιο φθηνο!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο θα κοστιζει περιπου 399 ευρω.

οσο για τον απογονο του κ750ι δεν το βλεπω να βγαινει στην αγορα πριν τον σεμπτεβρη γιαυτο και μολις βγει το w810 πουλαω το n70 και παιρνω αυτο

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο θα κοστιζει περιπου 399 ευρω.

οσο για τον απογονο του κ750ι δεν το βλεπω να βγαινει στην αγορα πριν τον σεμπτεβρη γιαυτο και μολις βγει το w810 πουλαω το n70 και παιρνω αυτο

Οσο για τον απογονο του κ750 συνηθως εδω και κατι χρονια ερχετε το καλοκαιρι..Εγω το λεω απο εμπειρια του τ610-κ700-κ750.

Link to comment
Share on other sites

φιλε γιωργο αν ερχεται τοτε καλυτερα ολοι να περιμενουμε μεχρι ιουνι-ιουλιο παρα να βιαστουμε και να σκασουμε τωρα 400 ευρω :O :O
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...