Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προκειται να ερθει πριν τον απριλιο; και συγκεκριμενα πριν της 25 μαρτιου..

 

επισης δεν καταλαβαινω γιατι το K750 νικαει τα περισσοτερα SE κινητα σε οτι αφορα τα γραφικα στα παιχνιδια..

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω λόγω του ότι είναι ακόμα beta το software

 

Μόλις είδα demo του κινητού στο site της εταιρείας και έμεινα Ο_Ο

 

Στο review αναφέρετε ότι θα βγεί πρίν το Μάρτιο...και λογικά έτσι πρέπει να είναι αφού αν γίνει η Cebit και ανακοινώσουν τα νέα μοντέλα μπορεί να είναι αρκετοί αυτοί που θα περιμένουν...για κάτι καλύτερο.

 

Τα βιντεάκια του Mobile review (3gp) δεν κατεβαίνουν

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι απλά πανέμορφο! Δεν έχει πολλά παραπάνω από τα k750i και w800i, αλλά από design σκίζει. Το σκέφτομαι... :)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

ego nadeis pos to perimeno,sorry gia ta greekglish alla exo problima me to pc.

fobero deixnei pantos to kinitaki.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

 

Τα βιντεάκια του Mobile review (3gp) δεν κατεβαίνουν

 

Δοκίμασες δεξί κλικ πάνω στο link και μετά "save as" ?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν έβρισκε κάν τα αρχεία στον σέρβερ τους...

 

Δοκίμασα ξανά αλλά πάλι συμβαίνει το ίδιο

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω αν θα εχει το νεο λογισμικο της se(αυτο που λενε οτι θα εχει το k800) ή αν θα εχει το ιδιο με το w800.
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

μια σημαντικη ερωτηση...εγω που θελω να παρω αμεσα κινητο και ειχα στο μυαλο μου το sony ericsson w900i θα με συμβουλευατε να περιμενω αλλους 2,3 μηνες για το 810 η να προχωρησω σε αγορα του 900;;;;
Link to comment
Share on other sites

εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις..λογικά τέλος Φεβρουαρίου αρχές Μαρτίου θα κυκλοφορήσει

 

εκτός απροόπτου βέβαια

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδεία δε βλέπω το λόγο να περιμένει κανείς για το 810 τελικά,το κινητό αύτο αν εξαιρέσεις την εμφάνιση είναι ίδιο με το 800 που υπάρχει ήδη! Επίσης παίζει και η πιθανότητα να σταματήσει το 800 όταν βγάλει το 810 και η τιμή του τελευταίου να είναι υψηλή σε σχέση με τα 400 περίπου που έχει το 800 σήμερα(αν σκεφτείς τι δίνει και το πακέτο μέσα 512 μνήμη!) Η μοναδική διαφορά που βρήκα μεταξύ των δύο κινητών είναι το netfront (web browser) που θα έχει το 810. Αλλά με την οθόνη που έχουν τα κινητά αυτά μάλλον αχρείαστος είναι!!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη η τιμη του πανω κατω ξερουμε ποσο μπορει να ειναι οταν αρχισει να κυκλοφορει΄;

κατα την ταπεινη μου γνωμη αποκλειεται να ξεπερνα τα 380 ευρω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδεία δε βλέπω το λόγο να περιμένει κανείς για το 810 τελικά,το κινητό αύτο αν εξαιρέσεις την εμφάνιση είναι ίδιο με το 800 που υπάρχει ήδη! Επίσης παίζει και η πιθανότητα να σταματήσει το 800 όταν βγάλει το 810 και η τιμή του τελευταίου να είναι υψηλή σε σχέση με τα 400 περίπου που έχει το 800 σήμερα(αν σκεφτείς τι δίνει και το πακέτο μέσα 512 μνήμη!) Η μοναδική διαφορά που βρήκα μεταξύ των δύο κινητών είναι το netfront (web browser) που θα έχει το 810. Αλλά με την οθόνη που έχουν τα κινητά αυτά μάλλον αχρείαστος είναι!!

 

 

Σωστά ! Εγώ το σκεφτόμουν,διότι στα Κ750 που είχα με R1L002 και R1N035 με απογοήτευε η ένταση του ακουστικού,πολύ χαμηλή.Τώρα πήρα ένα Κ750 με την R1AA008 ήδη περασμένη,και έχω μείνει άφωνος με την ένταση του ακουστικού,καμπάνα,και η λήψη βίντεο έχει βελτιωθεί θεαματικά,ούτε ίχνος πιξελιάσματος.Ενας browser πχ. ο εν λόγω Netfront δεν αξιοποιείται στο έπακρο σε μικρού μεγέθους οθόνη,συνεχές scrolling-δεδομένη χαμηλή εσωτερική μνήμη κλπ. κλπ. οπότε....και όσο αφορά την κάρτα μνήμης,δόξα το θεό έχει τόσα μαγαζιά να τις πάρεις αρκετά φθηνά.

Το κινητό Κ800(Wilma) αξίζει αναμονής,η οθόνη του επιτέλους θα μεγαλώσει κατά τα γραφόμενα και γενικά θα ενσωματώνει πολλές νέες καινοτομίες,για να δούμε τι θα δούμε.......

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia tha eithela na po stous filous oti mporei na yparxei idi to 800 alla as poume opos ego perimeno kati allo (exo to k700) giati to aspro portokali xtoma pou exei to 800 den mou aresei katholou kai perimena na bgalei kati allo i se.

 

kai dimiourgithike to 810 tha to paro xoris deyteri koubenta giati mou arese poli to mayro xroma tou kinitou kai einai kai apaixto me ton kokkino fotismo.

 

:D

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Eρωτηση:Το κ750 γινεται W800.Το ξερουμε γιατι το εχω κανει παλια.Το κ750 γινεται W810;Γιατι οχι;;) Αν ξερει καποιος ας πει:)
Link to comment
Share on other sites

orea gia to w810i ala to k800 pou to eidate bre pedia mporite na mou peite k mena?? :PPPPP

K800 είναι η εικάζουσα ονομασία που ενδεχομένως να δοθεί σε επερχόμενο κινητό το οποίο αναμένεται(?)να ανακοινωθεί στην CEBIT τον Φεβρουάριο.

Περισσότερα εδώ!

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχουμε μια πιο συγκεκριμένη ημερομηνία κυκλοφορίας

μπήκαμε στο Φεβρουάριο (καλό μήνα κιόλας)

 

γενικά δεν βλέπω πάντως να γίνεται χαμός όπως είχε γίνει πχ με το 750, λέτε να μην το περιμένω με ανυπομονησία;

 

αλλά και το Κ 800 πέφτει μακρυά από όσα γνωρίζω

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχουμε μια πιο συγκεκριμένη ημερομηνία κυκλοφορίας

μπήκαμε στο Φεβρουάριο (καλό μήνα κιόλας)

 

γενικά δεν βλέπω πάντως να γίνεται χαμός όπως είχε γίνει πχ με το 750, λέτε να μην το περιμένω με ανυπομονησία;

 

αλλά και το Κ 800 πέφτει μακρυά από όσα γνωρίζω

 

Νομίζω Μάρτιο και Ιούλιο αντίστοιχα οι κυκλοφορίες τους,για να δούμε όμως...

Link to comment
Share on other sites

Ειτε το πιστευετε ειτε οχι λοιπον ηρθε μια κοπελα σημερα στο μαγαζι που δουλευω και κρατουσε το w810!!! Τα'παιξα γιατι απ'οτι ξερω δεν εχει κυκλοφορησει ουτε εξω.Τελοσπαντων,εχει ενα φιλο που δουλευει στη SE λεει και της το εφερε απο εξωτερικο.Ειναι πολυ ομορφο και μικρουλι.Οι πρτοκαλι λεπτομερειες τελικα δεν ειναι και τοσο πορτοκαλι,ειναι πιο σκουρες -σχεδον κοκκινες- και πολυ μεταλλικο χρωμα,χρυσιζει. Σε ενα review που διαβασα λεει οτι το υλικο του δυκολα λερωνεται απο δαχτυλιες κλπ,αυτο παντως σκυλοβρωμουσε!!!Τωρα το θεμα ειναι τι να κανω? Πηρα πριν απο κανα 2μηνο το samsung d600 αλλα ειμαι λιγο απογοητευμενος απο καμερα,μπαταρια,και κατι ψηλολεπτομερειες του μενου. Το W800 το ειχα κι αυτο στα πολυ υπ'οψιν αλλα με χαλαγε το χρωμα... Αρα τωρα να το παρω το W810 η οχι? Η να περιμενω το Κ800? Εγω λεω να το παρω ε? :confused:
Link to comment
Share on other sites

και εγώ είμαι στο ίδιο δίλημα

 

έτσι αποφάσισα να περιμένω να ανακοινωθεί επίσημα το Κ800, και ημερομηνία κυκλοφορίας και αν είναι σχετικά κοντά θα περιμένω λίγο ακόμα

Link to comment
Share on other sites

το κ800 κατά 99% θα βγει κι αυτο τον ιούνιο οπως συμβαίνει με ολα τα τηλεφωνα αυτης της σειράς της ericsson, οποτε κρίνετε αν μπορείτε να περιμένετε μεχρι το καλοκαιρι και κινηθείτε ανάλογα ;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια αν μαθει καποιος σε τι τιμη θα κυκλοφορησει το W810 ας το πει εδω.Ειναι πολυ σημαντικο για το αν αξιζει να το παρουμε.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...