Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ion,το πληκτρο που περιγραφεις σε βαζει στο μενου των συντομευσεων που το διαμορφωνεις εσυ οπως θες.Παντως κι εγω 5 μερες που το εχω ειμαι υπερευχαριστημενος.Ειναι υπεροχο και υπερπληρες.Να πω κι ενα ψιλοαρνητικο μια και λεμε μονο καλα μεχρι τωρα,το ημερολογιο του ειναι λιγο λιτο,κι εχει μονο συναντησεις,οχι επετειους κλπ.Αλλα χαλαλι.

Παλι το πλαισιο ειναι πιο φτηνο απο μας! Εμεις (Βοδαφον) σκετη συσκευη 443!

Link to comment
Share on other sites

Α! και οσον αφορα την οθονη που λετε,ειχα 4 μηνες τωρα το samsung d600 υποτιθεται με πολυ καλυτερη αναλυση αλλα αυτο μου φαινεται σχεδον καλυτερο.Η καμερα του παντως σιγουρα ειναι καλυτερη λογω και του autofocus.Τι να λεμε τωρα,η ericsson μαμαει!
Link to comment
Share on other sites

ion,το πληκτρο που περιγραφεις σε βαζει στο μενου των συντομευσεων που το διαμορφωνεις εσυ οπως θες.Παντως κι εγω 5 μερες που το εχω ειμαι υπερευχαριστημενος.Ειναι υπεροχο και υπερπληρες.Να πω κι ενα ψιλοαρνητικο μια και λεμε μονο καλα μεχρι τωρα,το ημερολογιο του ειναι λιγο λιτο,κι εχει μονο συναντησεις,οχι επετειους κλπ.Αλλα χαλαλι.

Παλι το πλαισιο ειναι πιο φτηνο απο μας! Εμεις (Βοδαφον) σκετη συσκευη 443!

Μα σε όλα τα SE (πλην τα UIQ βέβαια) το ημερολόγιο δεν έχει επαναλαμβανόμενα γεγονότα, όπως οι επέτειοι που προανέφερες.

Αυτά θα τα δούμε επιτέλους στο αναμενόμενο Κ800! :)

Πάντως μέχρι στιγμής το πρόβλημα με τα επαναλαμβανόμενα γεγονότα λύνεται με πλάγιες μεθόδους, με τη χρήση προγραμμάτων υπολογιστή ;)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Α! και οσον αφορα την οθονη που λετε,ειχα 4 μηνες τωρα το samsung d600 υποτιθεται με πολυ καλυτερη αναλυση αλλα αυτο μου φαινεται σχεδον καλυτερο.Η καμερα του παντως σιγουρα ειναι καλυτερη λογω και του autofocus.Τι να λεμε τωρα,η ericsson μαμαει!

Η οθόνη του είναι πάρα πολύ καλή, για την τιμή του όμως πιστεύω ότι θα έπρεπε να του έβαζαν μια με μεγαλύτερη ανάλυση (240X320) και μέγεθος (όσο το δυνατόν μεγαλύτερη για τις διαστάσεις του).

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Mεγια σε όλους!:)

 

Θα ήθελα να ρωτήσω :

 

1. Στα μηνύματα έχει δυνατότητα copy-paste;

 

2. Υποτηρίζει αρχεία word;

 

3. Το ημικυκλικό κουμπί πάνω από το πλήκτρο c τί κάνει;

 

Ευχαριστώ και καλό Πάσχα...:)

Το κινητό δυστυχώς δεν υποστιρίζει την προβολή αρχείων του word και γενικά εφαρμογών office... Τα μόνα που μπορείς να δείς είναι αρχεία κειμένου txt και html.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Α! και οσον αφορα την οθονη που λετε,ειχα 4 μηνες τωρα το samsung d600 υποτιθεται με πολυ καλυτερη αναλυση αλλα αυτο μου φαινεται σχεδον καλυτερο.Η καμερα του παντως σιγουρα ειναι καλυτερη λογω και του autofocus.Τι να λεμε τωρα,η ericsson μαμαει!

καλυτεροα πο το d-600 στο θεμα της οθονης δεν ειναι σεκαμια περιπτωση ωστοσο ειναι και αυτο αρκετα καλο και σιγουρα πολυ καλυτερο στην οθονη απο το w-800

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

enas kalos mou filos exei to D500 kai ton eixe bolepsei para poly.Tou arese to slide up/down pou exei.Thelei lei na parei tora to D600.

Prin kapoies meres pira to w810i kai tou to edeiksa.Leei pos de tou arese kai epimenei gia to D600.

To eida to D600 apo konta kai se sxesi me to D500 einai elafros pio asximo.De nomizo to w810i na mi theoreite pio omorfo apo ta samsung d500-600?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

enas kalos mou filos exei to D500 kai ton eixe bolepsei para poly.Tou arese to slide up/down pou exei.Thelei lei na parei tora to D600.

Prin kapoies meres pira to w810i kai tou to edeiksa.Leei pos de tou arese kai epimenei gia to D600.

To eida to D600 apo konta kai se sxesi me to D500 einai elafros pio asximo.De nomizo to w810i na mi theoreite pio omorfo apo ta samsung d500-600?:wacko:

φιλε μου μη μπερδευεις τα πραγματα,το γουστο του καθενα ειναι προσωπικο θεμα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια του παντως δεν μασαει τιποτα,το εχω 2 μερες και του χω κανει απιστευτη χρηση και ειδικα στα μηνυματα οπου θα δειτε και στη φωτο ποσα εχω στειλει μεσα σε 2 ημερες.φυσικα ειχα και κλησεις ομιλιας,πολυ καλο σε αυτο τον τομεα.

http://img49.imageshack.us/img49/8286/240420060598zv.th.jpg

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια του παντως δεν μασαει τιποτα,το εχω 2 μερες και του χω κανει απιστευτη χρηση και ειδικα στα μηνυματα οπου θα δειτε και στη φωτο ποσα εχω στειλει μεσα σε 2 ημερες.φυσικα ειχα και κλησεις ομιλιας,πολυ καλο σε αυτο τον τομεα.

http://img49.imageshack.us/img49/8286/240420060598zv.th.jpg

Και με 500 μηνύματα έχει πέσει μονάχα τόσο η μπαταρία του;

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια του παντως δεν μασαει τιποτα,το εχω 2 μερες και του χω κανει απιστευτη χρηση και ειδικα στα μηνυματα οπου θα δειτε και στη φωτο ποσα εχω στειλει μεσα σε 2 ημερες.φυσικα ειχα και κλησεις ομιλιας,πολυ καλο σε αυτο τον τομεα.

http://img49.imageshack.us/img49/8286/240420060598zv.th.jpg

 

Naι οντως....η μπαταρια του ειναι αρκετα καλη.Εχω κανει 3 φορτισεις (εχει αρχισει και στρωνει) και μου κραταει τουλαχιστον 2 μερες...χωρις να το κλεινω το βραδυ, και με τρελη χρηση...δε το αφηνω σε ησυχια....αφου αυτες τις μερες ειμαι off απτη δουλεια και το μονο που κανω ειναι νανα και μαμ!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες...εχω μια απορια και δε ξερω αν μπορειτε να βοηθησετε. Στα μηνυματα μπορουμε να βρουμε και να αποθηκευσουμε αλλους ηχους απο αυτους που εχει ηδη το τηλεφωνο(w810i)?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες...εχω μια απορια και δε ξερω αν μπορειτε να βοηθησετε. Στα μηνυματα μπορουμε να βρουμε και να αποθηκευσουμε αλλους ηχους απο αυτους που εχει ηδη το τηλεφωνο(w810i)?

Ναι γινεται!

Link to comment
Share on other sites

Και με 500 μηνύματα έχει πέσει μονάχα τόσο η μπαταρία του;

ακριβως φιλε μου,απιστευτο ετσι?:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παααρααα πολυ ρε παιδια για τις πολυ χρησιμες πληροφοριες!!!!!;)

Και πως μπορω να το κανω αυτο?:cry:

λοιπον ειναι παρα πολυ απλο,βερνας μεσα στο κινητο τους ηχους που θελεις,μετα πας στην εκθεση,στους ηχους που εχεις περασει μεσασ το κινητο,βρισκεις τον ηχο που θελεις και πατας το αριστερο κουμπι επιλογης για να επιλεξεις την λειτουργια προσθετα,πας εκει που λεει χρηση ως κι επιλεγεις το πως θελεις να το χρησιμοποιησεις.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ακριβως φιλε μου,απιστευτο ετσι?:)

Πραγματικά απίστευτο, θυμάμαι το Κ700 που είχα παλιά, δεν άντεχε με τίποτα η μπαταρία του την αποστολή και λήψη 200 μηνυμάτων... Με τόση χρήση ήθελε κάθε μέρα φόρτιση, τώρα τα 500 που είδα και την κατανάλωση (20% του συνόλου) πραγματικά, μου φαίνεται απίστευτο... :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά απίστευτο, θυμάμαι το Κ700 που είχα παλιά, δεν άντεχε με τίποτα η μπαταρία του την αποστολή και λήψη 200 μηνυμάτων... Με τόση χρήση ήθελε κάθε μέρα φόρτιση, τώρα τα 500 που είδα και την κατανάλωση (20% του συνόλου) πραγματικά, μου φαίνεται απίστευτο... :)

 

Η αυτονομία των SE είναι γενικά πολύ καλή.:) Το K700 ήταν εξαίρεση δυστυχώς.

Και εγώ με το w900 έχω κουφαθεί!!

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Φτου-Φτου σκόρδα! Μια χαρά φαίνεται να τα πηγαίνει στον τομέα της αυτονομίας! :happy: Μάλλον μάθανε από τα λάθη του παρελθόντος (Κ700-τραγική αυτονομία! :cry: )

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Hello guys!!!! After a long time i m thinking to change my phone...... so ? Ti leei to K810? kalo (edw apantaw monos mou:P apo oti diavasa oloi eisaste happy! alla mhlaw sigkritika me alla modela pou kuklwforoun) ? h na protimisw kana allo?

 

 

thx prokatavolika kai Sorry gia ta greekglish......

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

Hello guys!!!! After a long time i m thinking to change my phone...... so ? Ti leei to K810? kalo (edw apantaw monos mou:P apo oti diavasa oloi eisaste happy! alla mhlaw sigkritika me alla modela pou kuklwforoun) ? h na protimisw kana allo?

 

 

thx prokatavolika kai Sorry gia ta greekglish......

Καλησπερα.αναφερεσαι για κινητο το οποιο δεν εχει καν'κυκλοφορησει!:blink:

ασε να κυκλοφορησει πρωτα και μετα ρωτα για το αν ειναι καλο.παντως το w810i ειναι μ@ματο :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

vriskmwmai agglia opote to kinito exei kuklwforish edw kai polukairo :D

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.αναφερεσαι για κινητο το οποιο δεν εχει καν'κυκλοφορησει!:blink:

ασε να κυκλοφορησει πρωτα και μετα ρωτα για το αν ειναι καλο.παντως αν το w810i ειναι μ@ματο :X

 

Αν εννοεις το w810i εχει ηδη βγει στην αγορα και συγκεκριμενα το κραταω στα χερια μου.:lol:

Το κινητο ειναι πανεμορφο :up: και πιστευω οτι ειναι και πρακτικοτατο και λειτουργικοτατο και εχει απ'ολα:superman: !Δε του λειπει τιποτες!:tease:

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις το w810i εχει ηδη βγει στην αγορα και συγκεκριμενα το κραταω στα χερια μου.:lol:

Το κινητο ειναι πανεμορφο :up: και πιστευω οτι ειναι και πρακτικοτατο και λειτουργικοτατο και εχει απ'ολα:superman: !Δε του λειπει τιποτες!:tease:

εγω καλα postαρω.εσυ πρεπει να :worry: λιγο καλυτερα.ο φιλος παραπανω αναφερεται για το k810 και εγω του απαντησα και μαλιστα το παινεψα το w810i.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...