Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείς ότι στην SE δεν θα μου βάλουν κάποια τελείως "original" έκδοση αν το ζητήσω;:confused:

 

Αυτό, αν δεν κάνω κάποιο τραγικό λάθος, αποκλείεται!

(εκτός κι αν έχεις κάποιον δικό σου άνθρωπο εκεί)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι βρε συ, αυτό λέω κι εγώ.

Εννοείς ότι στην SE δεν θα μου βάλουν κάποια τελείως "original" έκδοση αν το ζητήσω;:confused:

Aυτό φίλε μου δυστηχώς δεν παίζει...γιατί μετά το πέρας του χρόνου εγγύησης στο Ρ910 ,τους το πηγα και αρνουνταν να το κανουνε...

Τελικα κατεληξα στο γνωστο μαγαζι...και το έκανα nonVL.

To ίδιο θα γίνει και με το W810

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

To ίδιο θα γίνει και με το W810

Αλλά αν το φλασάρεις τώρα και το έχεις αγορασμένο από Ελλάδα θα χάσεις 1 χρόνο εγγύησης (μιας και το κινητό κυκλοφόρησε πέρσι τέτοια εποχή).

Πιστεύω ότι είναι κρίμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έθεσα σωστά,εννοώ όταν λήξει η εγγύηση του θα γίνει non VL.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έθεσα σωστά,εννοώ όταν λήξει η εγγύηση του θα γίνει non VL.

Τοτε συμφωνω κι εγω να γινει...αλλα θελει πολυ δρομο μπροστα του με αποτελεσμα να βαρεθεις το κινητο και να θελεις να αγορασεις αλλο..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τοτε συμφωνω κι εγω να γινει...αλλα θελει πολυ δρομο μπροστα του με αποτελεσμα να βαρεθεις το κινητο και να θελεις να αγορασεις αλλο..:)

 

Ακριβώς!

Μέχρι τότε θα έχει αντικατασταθεί από άλλη συσκευή.:O

Ευχαριστώ πάντως όλους για τις απαντήσεις σας.:)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν ξέρω αν έχει ξαναμπεί, αλλά δεν γίνεται να κοιταω 170 σελίδες. Θα ήθελα τους drivers του w810i για τα windows vista, γιατί το cd δεν υποστηρίζει. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν ξέρω αν έχει ξαναμπεί, αλλά δεν γίνεται να κοιταω 170 σελίδες. Θα ήθελα τους drivers του w810i για τα windows vista, γιατί το cd δεν υποστηρίζει. Ευχαριστώ

Απ' ότι διαβάζω σε άλλα forum οι drivers που υπάρχουν για το W810 κάνουν και για Vista. Απλά δεν είναι signed. Δοκίμασες να προχωρήσεις την εγκατάσταση ή απλά σταμάτησες όταν σου έβγαλε το μήνυμα ότι αυτοί οι drivers δεν είναι για Vista;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

κοίτα, σταμάταει, δεν μου συνεχίζει την αποθήκευση, προσπαθώ αλλά δεν συνεχίζει. Πάντως για καλό και για κακό, πες μου που μπορώ να βρω στο νετ τους drivers αν μπορείς, please
Link to comment
Share on other sites

Αποκλειστικά για Vista δεν υπάρχουν προς το παρόν φίλε μου. Για αυτό και κάποιοι έκαναν τη δουλειά τους με αυτούς που ήδη υπήρχαν. Μάλλον όμως είσαι άτυχος και δεν δουλεύει σε σένα.

 

Για περισσότερες πληροφορίες δες κι αυτό: http://www.sonyericsson.com/vista/

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Θέλω να πάρω κάποια Bluetooth ακουστικά για το W810i. Δεν έχω ιδέα από αυτά οπότε θα πω απλά τις ανάγκες μου και περιμένω να με διαφωτίσει κάποιος:p

Τα ακουστικά θέλω να έχουν το μικρότερο δυνατό μέγεθος. Καλοδεχούμενη θα ήταν και κάποια οθόνη που να μου δείχνει τις εισερχόμενες κλήσεις. Επίσης θέλω να ρωτήσω αν παίζει ρόλο η μάρκα ώστε να μπορώ να τα χρησιμοποιώ σε οποιοδήποτε κινητό που έχει bluetooth. Ο συγχρονισμός τους είναι εύκολος? Τέλος υπάρχει δυνατότητα να μπορώ να ακούω και μουσική μέσω των ακουστικών?

 

Ευχαριστώ.:D

Έχω δει αυτά τα ακουστικά. Τι λένε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Θέλω να πάρω κάποια Bluetooth ακουστικά για το W810i. Δεν έχω ιδέα από αυτά οπότε θα πω απλά τις ανάγκες μου και περιμένω να με διαφωτίσει κάποιος:p

Τα ακουστικά θέλω να έχουν το μικρότερο δυνατό μέγεθος. Καλοδεχούμενη θα ήταν και κάποια οθόνη που να μου δείχνει τις εισερχόμενες κλήσεις. Επίσης θέλω να ρωτήσω αν παίζει ρόλο η μάρκα ώστε να μπορώ να τα χρησιμοποιώ σε οποιοδήποτε κινητό που έχει bluetooth. Ο συγχρονισμός τους είναι εύκολος? Τέλος υπάρχει δυνατότητα να μπορώ να ακούω και μουσική μέσω των ακουστικών?

 

Ευχαριστώ.:D

Έχω δει αυτά τα ακουστικά. Τι λένε?

Και αυτά τα ακουστικά που βρήκες είναι μια χαρά.Γενικά μπορείς να χρησιμοποιήσεις όλα τα ακουστικά bluetoothχωρίς κανένα πρόβλημα.Για παράδειγμα εγώ χρησιμοποιώ της Motorola χωρίς πρόβλημα.

Το μοναδικό που δεν μπορείς να κάνεις είναι να ακους μουσική μέσο του bluetooth γιατί αυτή την επιλογή δεν την υποστηρίζει το συγκεκριμένο κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και αυτά τα ακουστικά που βρήκες είναι μια χαρά.Γενικά μπορείς να χρησιμοποιήσεις όλα τα ακουστικά bluetoothχωρίς κανένα πρόβλημα.Για παράδειγμα εγώ χρησιμοποιώ της Motorola χωρίς πρόβλημα.

Το μοναδικό που δεν μπορείς να κάνεις είναι να ακους μουσική μέσο του bluetooth γιατί αυτή την επιλογή δεν την υποστηρίζει το συγκεκριμένο κινητό.

Ένα nokia που είχα δοκιμάσει δεν μου δούλευε πάντως...αν και κανονικά όπως λές όλα πρέπει να δουλεύουν...δεν ξέρω γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα κάτι στο τηλέφωνο. Όταν είναι σενδεδεμένο το handsfree (αυτό με το καλώδιο) και χτυπάει το κινητό τότε ο ήχος κλήσης ακούγεται μόνο από το ηχείο του κινητού.Όταν όμως το τηλέφωνο είναι στο αθόρυβο τότε ο ήχος κλήσεις ακούγεται από το ακουστικό του handsfree.

Καλό, ε!!! Δεν το ήξερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα κάτι στο τηλέφωνο. Όταν είναι σενδεδεμένο το handsfree (αυτό με το καλώδιο) και χτυπάει το κινητό τότε ο ήχος κλήσης ακούγεται μόνο από το ηχείο του κινητού.Όταν όμως το τηλέφωνο είναι στο αθόρυβο τότε ο ήχος κλήσεις ακούγεται από το ακουστικό του handsfree.

Καλό, ε!!! Δεν το ήξερα.

 

Κάπως έτσι δούλευαν και τα πιο παλιά όπως το Κ700, T630, T610 που τα έχω γαργαλίσει αρκετά. :)

 

Ρε παιδιά που μπορώ να βρώ το Jennifer Lopez-Que Hiciste;

 

Να υποθέσω ότι αυτό είναι κάποιο θέμα; (Ελπίζω να μην είπα μεγάλη κοτσάνα) :stupid:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις μην ζητάτε ήχους σ'αυτό το θέμα. Είναι για απορίες σχετικά με το κινητό. Για ήχους υπάρχουν κατάλληλα θέματα.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

sorry ξεχασα οτι το θελω για ενα w810i

 

:blink: :worry: Ringtones

 

Ρε σεις μην ζητάτε ήχους σ'αυτό το θέμα. Είναι για απορίες σχετικά με το κινητό. Για ήχους υπάρχουν κατάλληλα θέματα.

 

Σωστη η επισημανση!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω βάση για το αυτοκίνητο και συγκεκριμένα αυτή. http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pip1&zone=pp&lm=pip1&pid=10261 ξέρετε μήπως που μπορώ να την βρω?
fake! :X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...