Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

PARATIRISEIS:

loipon paidia akouste:

otan to syndeo me to bluetooth gia na to paro backup paratirisa kati: otan einai anameni i othoni to uploading einai apo 5 mexri 7 kb,

otan tora to arxeio einai megalo (mp3) kai kapia stigmi meta apo kamia 30 deytera sbinei i othoni to uploading anebaini katakorifa sta 30+ kb, molis paei sto epomeno arxeio ksana sta 5-7 kb mexri na sbisei i othoni!!!!!!!!:mad:

pos to eksigite ayto?:cool:

yparxei kapoios tropos opos sto k700 na sbino entelos tin othoni?:O

 

meta an balo kapia arxeia ston fakelo mp3 den mporo na ta balo gia ixous kliseis prepei na ta balo se 2 fakelous gia na mporo na exo ta idia kai gia ixous kliseis!!!:(

 

ayta pros to paron!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

TO PIRA - TO PIRA:)

 

To pira epitelous kai eimai poli xaroumenos.....

tora arxizoun oi erotiseis pou fantazomai exoun idi apantithei alla kserete tora

pos einai to kainourio kinito......

 

1)Poia einai i teleftai ekdosi tou software?

2)Pos vlepo ti ekdosi exo?

3)To flash stin camera anavei se sos mode otan to xrisimopoio gia foto... Tha ftiaksei me to update?

4)Poses ores i proti fortisi?

 

Efxaristo paidia!!!

 

 

καλημερα και καλοριζικο το νεο σου κινητο.:)

η τελευταια εκδοση ειναι η R4CK003

>*<<*<* ( Δεξιά-αστέρι / αριστερά , αριστερά-αστέρι / αριστερά-αστέρι ) εμφανίζει ένα κρυφό μενού με διάφορες επιλογές.

το flash διορθωνεται με την τελευταια εκδοση λογισμικου.

οχι περισσοτερες απο 5-6 ωρες γιατι θα το καψεις :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μπορείς να τα έχεις ως ήχους κλήσης όταν τα έχεις στο φάκελο μπ3... Για δες το λίγο καλύτερα! Ειδάλλως πήγαινε στο Media files\audio και βάζε τα αρχεία σου...

Βασικά... Για ποιο λόγο να χρησιμοποιήσεις bluetooth όταν το usb είναι πολύ πιο γρήγορο!?!?!?!?

 

Προς όλους όσους σκέφτονται να πάρουν το κινητό:

 

Τα προβλήματα με τις κλήσεις και με τον χαμηλό ήχο έχουν διορθωθεί στα κινητά που πλέον κυκλοφορούν...

Σε σύγκριση με το 750 πλέον ο ήχος είναι αρκετά πιο δυνατός!

Τα καινούρια έχουν την καινούρια έκδοση... και έχω κ την εντύπωση πως υπάρχει και gia update...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Πήρα και εγώ λοιπόν το κινητό αυτό σε Vodafone Live συσκευή (από επιδότηση, γιατί δεν είχα καμιά όρεξη να είναι Vodafone) και καθώς μιλάω στο τηλέφωνο, ξαφνικά η κλήση τερματίζετε από μόνη της. Δεν σταματάει η κλήση σε κάποιο συγκεκριμένο σημείο. Είτε μιλάω 10 δευτερόλεπτα, είτε 5 λεπτά, θα κλείσει και θα ακουστεί ο ήχος λες και μου το κλείνει το άτομο με το οποίο μιλάω. Το συγκεκριμένο άτομο που μιλάω, δεν έχει κάποιο πρόβλημα η συσκευή της, γιατί και πριν από μέρες που είχα το GX25 δεν είχα τέτοιου είδους προβλήματα. Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει; Θα ήθελα να το γυρίσω πίσω στη Vodafone, και να τους πω να μου αντικαταστίσουν τη συσκευή, αλλά δεν είναι ένα πρόβλημα που φαίνεται εύκολα. Την μια το κάνει την άλλη όχι. Τι μου προτείνετε;

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Πήρα και εγώ λοιπόν το κινητό αυτό σε Vodafone Live συσκευή (από επιδότηση, γιατί δεν είχα καμιά όρεξη να είναι Vodafone) και καθώς μιλάω στο τηλέφωνο, ξαφνικά η κλήση τερματίζετε από μόνη της. Δεν σταματάει η κλήση σε κάποιο συγκεκριμένο σημείο. Είτε μιλάω 10 δευτερόλεπτα, είτε 5 λεπτά, θα κλείσει και θα ακουστεί ο ήχος λες και μου το κλείνει το άτομο με το οποίο μιλάω. Το συγκεκριμένο άτομο που μιλάω, δεν έχει κάποιο πρόβλημα η συσκευή της, γιατί και πριν από μέρες που είχα το GX25 δεν είχα τέτοιου είδους προβλήματα. Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει; Θα ήθελα να το γυρίσω πίσω στη Vodafone, και να τους πω να μου αντικαταστίσουν τη συσκευή, αλλά δεν είναι ένα πρόβλημα που φαίνεται εύκολα. Την μια το κάνει την άλλη όχι. Τι μου προτείνετε;

:shock: :shock: οοο μιλάς σοβαρά έχει αυτό το κινητό αυτό το πρόβλημα :shock: :shock:

 

Οι περισσότεροι αν όχι όλοι αντιμετοπίζουν το ίδιο πρόβλημα εγώ 1 μηνα το έχω αγοράσει ζήτημα είναι αν το είχα 5 μέρες στα χέρια μου. Τώρα το κινητάκι κλείνει δεύτερη βδομάδα στο service της SE και βλέπουμε (Θα τους πάρω το αυριο τηλ. να τους ρωτήσω τι γίνεται...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

ahahah, φίλε μου μόλις τέλειωσα μετά από 2 ολόκληρες ώρες το διάβασμα των 46 αυτών σελίδων με όλα τα post. Ομολογώ ότι κουράστικα αλλά άξιζε τον κόπο. Ξέρω τουλάχιστον που βαδίζω. Δοκίμασα αυτό με το GSM οπότε θα δω αν μπορέσω αύριο να σταυρώσω κλήση.

Η ειρωνία είναι πως είμαι κάτοχος Nokia, και αυτό το κινητό είναι το εφεδρικό μου, και μέχρι και σήμερα κάθομαι και βρίζω την Ericsson επειδή και σε προηγούμενα μοντέλα (επί T68 εποχή) έβγαζαν αρκετά προβλήματα. Λέτε να γκαντέμιασα ολόκληρη την παρτίδα;

Anyway, απλά καλό θα ήταν να δημιουργηθεί μια μαζική καταγγελία, και πιστέψτε με δεν θα είναι λίγοι αυτοί που έχουν το ίδιο πρόβλημα, και να δημοσιοποιηθεί σε αρκετά μέσα για να ενημερωθεί ο καταναλωτής. Όπως είπε και ένα παιδί πιο πάνω, χρειάζεται το χεράκι του admin.

Άντε καληνύχτες, πολύ κάθησα, και μια συμβουλή, Μην πίνετε πολλούς καφέδες γιατί θα το σπάσετε το ericssonaki..

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

:shock: :shock: οοο μιλάς σοβαρά έχει αυτό το κινητό αυτό το πρόβλημα :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: ειληκρηνα το μηνυμα σου με εκανε και γελασα.εισαι απαιχτος.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ να ρωτήσω κάτι??μια φίλη μου έχει το κ750 και όταν της έρχεται μήνυμα εμφανίζεται στην οθόνη κατευθείαν το μήνυμα και τον αποστολέα. αυτό γίνεται και στο 810? κι αν ναι, αλλάζει απο τις ρυθμίσεις???

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

:shock: :shock: οοο μιλάς σοβαρά έχει αυτό το κινητό αυτό το πρόβλημα :shock: :shock:

 

Οι περισσότεροι αν όχι όλοι αντιμετοπίζουν το ίδιο πρόβλημα εγώ 1 μηνα το έχω αγοράσει ζήτημα είναι αν το είχα 5 μέρες στα χέρια μου. Τώρα το κινητάκι κλείνει δεύτερη βδομάδα στο service της SE και βλέπουμε (Θα τους πάρω το αυριο τηλ. να τους ρωτήσω τι γίνεται...

 

Δευτερη βδομαδα?Μηπως ειανι πολυ!?:X

Link to comment
Share on other sites

:shock: :shock: οοο μιλάς σοβαρά έχει αυτό το κινητό αυτό το πρόβλημα :shock: :shock:

 

Οι περισσότεροι αν όχι όλοι αντιμετοπίζουν το ίδιο πρόβλημα εγώ 1 μηνα το έχω αγοράσει ζήτημα είναι αν το είχα 5 μέρες στα χέρια μου. Τώρα το κινητάκι κλείνει δεύτερη βδομάδα στο service της SE και βλέπουμε (Θα τους πάρω το αυριο τηλ. να τους ρωτήσω τι γίνεται...

 

Δυο εβδομαδες ειναι παρα πολυ. Γιατι στην τελικη το μονο που χρειαζεται ειναι μια αναβαθμηση. Οχι και να μας παιρνουν τα λεφτα μας και να μην εχουμε και τηλεφωνο.

Εγω στη θεση σου θα πηγαινα στο service και θα ζηταγα το τηλεφωνο πισω μη σου πω θα εκανα και φασαρια για να μου δωσουν και καινουργιο.

Θα μου πεις παλι θα ειχε προβληματα αλλα θα το εκανα ετσι για το γαμωτο.

443euro εδωσα για να το χαιρομαι εγω και οχι το service της SE.:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυο εβδομαδες ειναι παρα πολυ. Γιατι στην τελικη το μονο που χρειαζεται ειναι μια αναβαθμηση. Οχι και να μας παιρνουν τα λεφτα μας και να μην εχουμε και τηλεφωνο.

Εγω στη θεση σου θα πηγαινα στο service και θα ζηταγα το τηλεφωνο πισω μη σου πω θα εκανα και φασαρια για να μου δωσουν και καινουργιο.

Θα μου πεις παλι θα ειχε προβληματα αλλα θα το εκανα ετσι για το γαμωτο.

443euro εδωσα για να το χαιρομαι εγω και οχι το service της SE.:mad:

 

Παλιοτερα ειχα ενα Τ68 (φανταστικο κινητο σου λεω Αντωνης) και ειχα καποιο προβλημα με το σημα+την διαρκεια της μπαταριας (τελικα εφταιγε ο Cosmote). Το πηγα μια...το πηγα δυό...την τριτη φορα που δε το εφτιαξαν μου το αντεκατεστησαν με καινουρια συσκευη!:D

ΕΙναι τετοια η στρατηγικη της SE.Καλο εε?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ να ρωτήσω κάτι??μια φίλη μου έχει το κ750 και όταν της έρχεται μήνυμα εμφανίζεται στην οθόνη κατευθείαν το μήνυμα και τον αποστολέα. αυτό γίνεται και στο 810? κι αν ναι, αλλάζει απο τις ρυθμίσεις???

 

κανείς???

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ να ρωτήσω κάτι??μια φίλη μου έχει το κ750 και όταν της έρχεται μήνυμα εμφανίζεται στην οθόνη κατευθείαν το μήνυμα και τον αποστολέα. αυτό γίνεται και στο 810? κι αν ναι, αλλάζει απο τις ρυθμίσεις???

φυσικα και γινεται,πηγαινε στις ρυθμισεις-γενικες-νεα συμβαντα.το αλλαζεις απο κει.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και γινεται,πηγαινε στις ρυθμισεις-γενικες-νεα συμβαντα.το αλλαζεις απο κει.:)

σε ευχαριστώ πολύ!!

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα ειχα ενα Τ68 (φανταστικο κινητο σου λεω Αντωνης) και ειχα καποιο προβλημα με το σημα+την διαρκεια της μπαταριας (τελικα εφταιγε ο Cosmote). Το πηγα μια...το πηγα δυό...την τριτη φορα που δε το εφτιαξαν μου το αντεκατεστησαν με καινουρια συσκευη!:D

ΕΙναι τετοια η στρατηγικη της SE.Καλο εε?

 

Πάντως lefkal καλό θα ήταν να κάνεις ότι και ο φίλος. Να τους πεις ότι το έχεις πάει ήδη 2 φορές εκεί (ή μήπως 3?) και πως εσύ το κινητό το κράτησες μόνο 5 μέρες. Πες ότι δεν είναι δυνατόν να δίνεις ένα μηνιάτικο μισθού για να αγοράσεις ένα κινητό, να δίξεις εμπιστοσύνη στην εταιρεία τους, και εδώ και ένα μήνα να το έχουν για service. Ζήτα αντικατάσταση, και αν δεν το πήρες από αυτούς να τους πεις να σου γράψουν κάτι σαν επιστολή που να λέει ότι το κινητό έχει πρόβλημα, για να πας από το μαγαζί που το πήρες να στο αντικαταστήσουν. Στην τελική πάνε και ζήτα εξηγήσεις, και να τους πεις θα κάτσω στο κατάστημα μέχρι να μου ορίσετε ημερομηνία που θα το πάρω πίσω ή τίποτα τέτοιο. Γενικά φοβέρισε τους. Για αυτούς δεν είναι τίποτα μια αντικατάσταση από την στιγμή που και η ίδια η SE γνωρίζει (δεν υπάρχει περίπτωση να μην γνωρίζει) πως έχει τέτοιου είδους πρόβλημα αυτή η σειρά. Μην το αφήνεις έτσι το θέμα. Και μια συμβουλή, μην τους πέρνεις τηλέφωνο, καλό θα ήταν να πηγαίνεις και κάθε μέρα από εκεί.

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα ειχα ενα Τ68 (φανταστικο κινητο σου λεω Αντωνης) και ειχα καποιο προβλημα με το σημα+την διαρκεια της μπαταριας (τελικα εφταιγε ο Cosmote). Το πηγα μια...το πηγα δυό...την τριτη φορα που δε το εφτιαξαν μου το αντεκατεστησαν με καινουρια συσκευη!:D

ΕΙναι τετοια η στρατηγικη της SE.Καλο εε?

 

Συμφωνο οτι αυτη ειναι η στρατηγικη τους αλλα οταν πας να αγορασεις ενα κινητο τα λεφτα τα δινεις την ιδια στιγμη οσα και αν ειναι(στην προκυμαινει ειναι αρκετα).

Γιατι λοιπον ομως οταν αντιμετωπιζεις ενα προβλημα να σε παιδευουν τοσο πολυ.

Προσωπικα για να παω το τηλεφωνο για service πρεπει να λειψω απο την δουλεια καποιες ωρες, πραγμα οχι ευκολο, αλλα και απο την αλλη το χρειαζομαι στη δουλεια. Οποτε αν πρεπει να το αφησω πανω απο 1 το πολυ 2 μερες αντε γεια.

Για το λογο αυτο περιμενω να κανω την αναβαθμιση απο το internet της SE οταν καταφερω να κανω το προγραμμα να λειτουργισει, γιατι και εκει εχω προβλημα!!!!! (Το κερατο μου.....)

Οπως εχει αναφερθει και παραπανω πρεπει να βρουμε τροπο να παραπονεθουμε στην SE για αυτα τα προβληματα μηπως και βρεθει λυση αμεσα και χωρις υπεκφυγες του στυλ περιμενουμε την αναβαθμιση η δεν εχουμε ανταλακτικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις, και εγώ θα το ξαναπώ. Υπάρχουν απ'οσο κατάλαβα ΜΟΝΟ από αυτό το topic καμια 10αριά και παραπάνω άτομα με αυτό το πρόβλημα. Θα πρέπει κάποιος να συντονίσει το θέμα, να γράψει μια επιστολή στην οποία θα συμφωνούμε όλοι, και να δώσουμε και τα στοιχεία μας για να φαινόμαστε ότι είμαστε αρκετοί καταναλωτές οι οποίοι είναι παραπονεμένοι. Αν πάρει διάσταση και το θέμα, η Ericsson θα έχει ζημιά λόγω δυσφήμησης.

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνο οτι αυτη ειναι η στρατηγικη τους αλλα οταν πας να αγορασεις ενα κινητο τα λεφτα τα δινεις την ιδια στιγμη οσα και αν ειναι(στην προκυμαινει ειναι αρκετα).

Γιατι λοιπον ομως οταν αντιμετωπιζεις ενα προβλημα να σε παιδευουν τοσο πολυ.

Προσωπικα για να παω το τηλεφωνο για service πρεπει να λειψω απο την δουλεια καποιες ωρες, πραγμα οχι ευκολο, αλλα και απο την αλλη το χρειαζομαι στη δουλεια. Οποτε αν πρεπει να το αφησω πανω απο 1 το πολυ 2 μερες αντε γεια.

Για το λογο αυτο περιμενω να κανω την αναβαθμιση απο το internet της SE οταν καταφερω να κανω το προγραμμα να λειτουργισει, γιατι και εκει εχω προβλημα!!!!! (Το κερατο μου.....)

Οπως εχει αναφερθει και παραπανω πρεπει να βρουμε τροπο να παραπονεθουμε στην SE για αυτα τα προβληματα μηπως και βρεθει λυση αμεσα και χωρις υπεκφυγες του στυλ περιμενουμε την αναβαθμιση η δεν εχουμε ανταλακτικα.

 

Κοιτα φιλε μου, υποτιθεται οτι προσπαθουν να το φτιαξουν και να σε ταλαιπωρησουν οσο το δυνατον λιγοτερο (ασ πουμε). Σε αφηνουν την πρωτη φορα 1 εβδομαδα χωρις κινητο...σε αφηνουν τη δευτερη φορα αλλη μια βδομαδα...χωρις κινητο...αντε και αλλη μια βδομαδα την τριτη φορα!

Μετα καταλαβαινουν οτι αφου προσπαθησαν να το φτιαξουν 3 φορες και δεν τα καταφεραν...(και μπραβο τους...σου δινουν καινουρια συσκευη και υποθετουν οτι μετα απο τοση ταλαιπωρια, θα εισαι ευχαριστημενος.

Μερικες φορες αξιζει...ιδιαιτερα οταν το κινητο σου ειναι καμποσων μηνων (ταλαιπωρημενο)και εχεις φυσικα..backu up καποια αλλη συσκευη.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα φιλε μου, υποτιθεται οτι προσπαθουν να το φτιαξουν και να σε ταλαιπωρησουν οσο το δυνατον λιγοτερο (ασ πουμε). Σε αφηνουν την πρωτη φορα 1 εβδομαδα χωρις κινητο...σε αφηνουν τη δευτερη φορα αλλη μια βδομαδα...χωρις κινητο...αντε και αλλη μια βδομαδα την τριτη φορα!

Μετα καταλαβαινουν οτι αφου προσπαθησαν να το φτιαξουν 3 φορες και δεν τα καταφεραν...(και μπραβο τους...σου δινουν καινουρια συσκευη και υποθετουν οτι μετα απο τοση ταλαιπωρια, θα εισαι ευχαριστημενος.

Μερικες φορες αξιζει...ιδιαιτερα οταν το κινητο σου ειναι καμποσων μηνων (ταλαιπωρημενο)και εχεις φυσικα..backu up καποια αλλη συσκευη.:blink:

 

Αυτη ομως ειναι και η βλακεια τους. Γιατι απο τη στιγμη που μιλαμε για μια τοσο μεγαλη εταιρια και καταξιωμενη στο χωρο της θα επρεπε να γνωριζει εξ' αρχης (αν οχι αντε μετα απο λιγο καιρο) με τους τοσους εργαζομενους και δοκιμαστες που εχει για τα προιοντα της, ποια προβληματα των κινητων της μπορει να διορθωσει αμεσα και ποια οχι ωστε να γινεται πιο γρηγορα η εξυπηρετηση των πελατων της και να μην ταλαιπωρουνται.

Γιατι ταλαιπωρια σημαινει χασιμο πελατων και δυσφυμιση που δεν νομιζω καποιος να το επιδιωκει να βγαλει κακο ονομα.

Προσωπικα μεχρι τωρα τοσα χρονια μονο SE κινητα επαιρνα αλλα τωρα αρχιζω και το ξανασκεφτομαι για το μελλον μετα απο ολα αυτα που κανει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χμ... μόλις μίλησα στο τηλέφωνο, και πάλι μου έκλεισε και εμένα. Αρχίζω να τα πέρνω με αυτό που γίνεται ..

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Τους πήρα τηλεφωνο και τους είπα το έχετε 2 βδομάδες μπλα μπλα μπλα τι γίνεται? και μου απάντησε ότι περιμένουν αναβάθμιση από την SE μέσα στην βδομάδα... και αν δεν διορθωθεί το πρόβλημα θα μου το αλλάξουν αλλά ποιος μου λέει εμένα πως και το καινούργιο δεν θα έχει το ίδιο πρόβλημα???
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μόλις γύρισα απ΄το service εδώ στην θεσσαλονίκη το οποίο είναι στην παπαναστασίου, και μου είπε η υπάλληλος που ρώτησε τον τεχνικό πως είναι ηλεκτρονικό πρόβλημα στην πλακέτα η όλη φάση. Άντε να δούμε πότε θα λυθεί το πρόβλημα.

Άσχετο, πότε θα βγει στο internet η αναβάθμιση του; Και χθες και σήμερα δοκίμασα αλλά μου λέει ότι έχω την "νεότερη έκδοση" :/

Αλήθεια, πόσο κάνει αυτή την περίοδο το κινητό; Και πόσο λέτε να πιάσει αν το πάω σε κατάστημα με μεταχειρισμένα;

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Κ στην Παρέα ένα από τα ίδια.. κλείνει μόνο του κ ξαναανοίγει...

 

Κ δεν είναι στάνταρ.. μπορεί από το 1 λεπτό έως κ 8+

 

(Τι να πεις.. ξενέρα ποια!!)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μόλις γύρισα απ΄το service εδώ στην θεσσαλονίκη το οποίο είναι στην παπαναστασίου, και μου είπε η υπάλληλος που ρώτησε τον τεχνικό πως είναι ηλεκτρονικό πρόβλημα στην πλακέτα η όλη φάση. Άντε να δούμε πότε θα λυθεί το πρόβλημα.

Άσχετο, πότε θα βγει στο internet η αναβάθμιση του; Και χθες και σήμερα δοκίμασα αλλά μου λέει ότι έχω την "νεότερη έκδοση" :/

Αλήθεια, πόσο κάνει αυτή την περίοδο το κινητό; Και πόσο λέτε να πιάσει αν το πάω σε κατάστημα με μεταχειρισμένα;

 

1on) to episimo service den einai stin papanastasiou alla stin dodekanisou!!!!

 

2on) re paidia min to pigainete tsampa sto service kai to kratane xoris logo afou kseroume idi oti exoun problima ola ta w810 (kai to diko mou) opote min xanete tis ores sas me to service!!!

 

perimenete to kainourgio update (opos kano ki ego) kai blepoume, einai mamakia na plironeis 400+ eyro kai na to pigainis sto service gia ena problima pou einai se olo to forum gnosto,

 

oso gia ton filo pio pano pou leei gia tous dokimastes tis etairias leo to eksis

EM OTAN TA LEO EGO DEN ME AKOUEI KANENAS

dioti merika post pio pano eipa to idio pragma!!!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

απλά και αυτό στην παπαναστασίου είναι εξουσιοδοτημένο κατάστημα. Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών και μου δώσαν και εκείνη την διεύθυνση.

Παρεπιπτόντως, έκανα και την επιλογή για μόνο GSM, και τελικά με πρόδωσε.

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...