Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

.Εχει και 4 ηχους για την καμερα.Ο ενας ειναι πολυ χαμηλος σχεδον δεν ακουγεται, ο οποιος εχω επιλεξει.:O

Αν το έχεις στο 'αθόρυβο' δεν ακούγεται καθόλου η κάμερα.

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να κανω μια ερωτηση:O χθες περνουσα κατι βιντεακια στην καρτα τα οποια τα ειχα μετατρεψει με το SONY ERICSSON MEDIA STUDIO σε .3gp μορφη. Ειχα μετατρεψει μια ταινια 50 λεπτων και την περασα στην memory stick. Ξεκινησε να παιζει το βιωτεακι στο κινητο και λεω...απιστευτο...θα μπορω να βλεπω και ταινιες στο w810i !:w00t: Καποια στιγμη ομως...ειδα απο πανω την μπαρα αναπαραγωγης και πηγαινε πολυ γρηγορα! Τελικα επαιξε μονο 3 λεπτα!:(

 

Και εδω τιθεται το ερωτημα! Υπαρχει περιορισμος απο το κινητο για το μεγιστο χρονο που μπορουν να εχουν τα βιντεακια ...ή... το SONY ERICSSON MEDIA STUDIO δε μπορει να κανει κατι παραπανω?

Παρακαλω απαντηστε και κερδιστε πλουσια δωρα !:lol:

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Επίσης απ' ότι είδα στη voda το τηλεφωνάκι έχει vf-live! :(

 

 

oxi re man... ego peira mono siskebei kai den exei na kanei me to vf-live ... Gia mena kinito me vf-live einai *******... ta pairisotera einai klidomena.. mono ama eixa kamia epixorigisei kai me anagkazan tha to eperna

:!: Life is Good
Link to comment
Share on other sites

Επίσης απ' ότι είδα στη voda το τηλεφωνάκι έχει vf-live! :(

 

pou to eides oti einai vl den to deixni pouthena!!!!!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανάμεσα σε W810, W900 και το αναμενόμενο K800.

Πρώτα από όλα την ενδιαφέρει πάρα πολύ η μουσική αλλά και ο μικρός όγκος άρα απορίπτω κάπως το W900 μιας και είναι μεγαλύτερο σε όγκο και το 3G δεν βλέπω να το χρησιμοποιεί (κόστος, διαθεσιμότητα).

Το W810 φαινεται πάρα πολυ ωραίο κινητό και από δυνατότητες και από εμφάνιση.

 

Και εγώ αυτό το δίλλημα έχω διότι το 810 ειναι μεν μικροτερο αλλα έχει μικρότερη οθόνη, δεν είναι 3g, όπως το 900 και τέλος νομίζω ότι υστερεί (λιγο μεν αλλα....) στην κάμερα.... και η διαφορά τους στην τιμη ειναι πάρα πολύ μικρή (γυρω στα 20 ευρό!!!) :wacko: :wacko: :wacko:

 

ΑΑΑ και τα δύο είναι πανέμορφα:rolleyes: :rolleyes:

 

Ποιο αγοράζεις???

 

Μπορει κάποιος να μου πεί τι υπάρχει μέσα στην συσκευασία όταν το αγοράζεις???

ευχαριστώ

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

Μπορει κάποιος να μου πεί τι υπάρχει μέσα στην συσκευασία όταν το αγοράζεις???

ευχαριστώ

Φορτιστή CST-60, usb καλώδιο σύνδεσης με τον υπολογιστή DCU-60, στερεοφωνικό hands-free HPM-70, cd με λογισμικό της SE, user manual, και φυσικά το κινητό... :)

 

http://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_15922high_45_0_4000.jpghttp://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_15892high_45_0_4000.jpghttp://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_15867high_45_0_4000.jpghttp://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_28667high_45_0_4000.jpg

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Memory card????? αν δεν δίνουν είναι μεγάλη απάτη.....:mad: :mad: :mad:

Δεν νομίζω να μην δίνουν memory card. Μάλλον θα ξέχασε να το γράψει ο multiPetros (άντε να σε γράψω μια φορά και με το nick σου :lol: :p ).

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο, μαζί με το κινητο μου έδωσαν δώρο και ένα πολύ καλό Bluetooth handsfree δωρεάν :)

 

Γενικά το τηλεφωνακι είναι καταπληκτικό δεν περίμενα να είμαι τοσο ικανοποιημένος, έχει τα πάντα

Be Inspired...

 

LuSifer_gr

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο, μαζί με το κινητο μου έδωσαν δώρο και ένα πολύ καλό Bluetooth handsfree δωρεάν :)

Σκέτη συσκευή, ή έκανες συμβόλαιο?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να μην δίνουν memory card. Μάλλον θα ξέχασε να το γράψει ο multiPetros (άντε να σε γράψω μια φορά και με το nick σου :lol: :p ).

Ναι, φυσικά το ξέχασα... :) MS DUO Pro 512MB δίνουν!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο, μαζί με το κινητο μου έδωσαν δώρο και ένα πολύ καλό Bluetooth handsfree δωρεάν :)

 

Γενικά το τηλεφωνακι είναι καταπληκτικό δεν περίμενα να είμαι τοσο ικανοποιημένος, έχει τα πάντα

 

 

to pires 425 eyro? me karta H metriteis?

sto edosan san prosfora? (to bluetooth) i zitises kapoio doraki?

giati rotao

giati ta alla paidia pou to piran apo to plaisio den eipan tipota gia doraki!!!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό το δίλλημα έχω διότι το 810 ειναι μεν μικροτερο αλλα έχει μικρότερη οθόνη, δεν είναι 3g, όπως το 900 και τέλος νομίζω ότι υστερεί (λιγο μεν αλλα....) στην κάμερα.... και η διαφορά τους στην τιμη ειναι πάρα πολύ μικρή (γυρω στα 20 ευρό!!!) :wacko: :wacko: :wacko:

 

ΑΑΑ και τα δύο είναι πανέμορφα:rolleyes: :rolleyes:

 

Ποιο αγοράζεις???

 

Μπορει κάποιος να μου πεί τι υπάρχει μέσα στην συσκευασία όταν το αγοράζεις???

ευχαριστώ

 

agorazeis to 810 giati einai mikrotero (den einai san toublo opos to 900)

bebea tha mou peis oti exei mikroteri othoni, alla emena den me peirazei

exo synithisei se mikra kinita (t610, k700)

kai tha me pairaze na exo ena megalitero kinito kai fysika megalitero baros (to k700 xanete stin tsepi mou kai den me enoxlei katholou)

ase pou to 900 anoigei sto ymikyklika kai den mporeis na tou baleis mia oraia thikoula na to prostatepseis!!!!!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο, μαζί με το κινητο μου έδωσαν δώρο και ένα πολύ καλό Bluetooth handsfree δωρεάν :)

 

Γενικά το τηλεφωνακι είναι καταπληκτικό δεν περίμενα να είμαι τοσο ικανοποιημένος, έχει τα πάντα

εμενα τετοιο δωρο παντως δεν μου το εκαναν.

μερα με τη μερα το λατρευω ολο και πιο πολυ το κινητακι ειναι αψογο.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο, μαζί με το κινητο μου έδωσαν δώρο και ένα πολύ καλό Bluetooth handsfree δωρεάν :)

 

Γενικά το τηλεφωνακι είναι καταπληκτικό δεν περίμενα να είμαι τοσο ικανοποιημένος, έχει τα πάντα

 

apo pio plaisio to pires?

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό το δίλλημα έχω διότι το 810 ειναι μεν μικροτερο αλλα έχει μικρότερη οθόνη, δεν είναι 3g, όπως το 900 και τέλος νομίζω ότι υστερεί (λιγο μεν αλλα....) στην κάμερα.... και η διαφορά τους στην τιμη ειναι πάρα πολύ μικρή (γυρω στα 20 ευρό!!!) :wacko: :wacko: :wacko:

 

 

και εγω για τους λογους που λες (αλλα και για αρκετους αλλους) το w810i θα αγορασω. Ειναι ομως δυνατον να εχουν μονο 20 ευρω διαφορα? μου φαινεται πολυ μικρη αν και το θεμα δεν ειναι τοσο η τιμη του k800i αλλα η υψηλη του w810ι

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό το δίλλημα έχω διότι το 810 ειναι μεν μικροτερο αλλα έχει μικρότερη οθόνη, δεν είναι 3g, όπως το 900 και τέλος νομίζω ότι υστερεί (λιγο μεν αλλα....) στην κάμερα.... και η διαφορά τους στην τιμη ειναι πάρα πολύ μικρή (γυρω στα 20 ευρό!!!) :wacko: :wacko: :wacko:

 

 

και εγω για τους λογους που λες (αλλα και για αρκετους αλλους) το w810i θα αγορασω. Ειναι ομως δυνατον να εχουν μονο 20 ευρω διαφορα? μου φαινεται πολυ μικρη αν και το θεμα δεν ειναι τοσο η τιμη του k800i αλλα η υψηλη του w810ι

 

prosopika pisteyo oti einai ligo akribo logo toy oti einai sxetika kainourgio montelo!!

den exei kykloforisei akoma kanonika kai ara i timi tou einai akoma xmm

ligo psila pisteyo se kana mina na pesei kana 20ariko akoma!!!!

oi kleftes stin vodiafone to dinoun 443 eyro eno to plaisio to exei 425 kai apo oti ematha apo sxetiko mail pou esteila stin vodiafone to kinitaki tha einai diathesimo apo triti kai meta sta katastimata tis!!!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...